• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@nasekuratko já myslím, že určitě. Rozhodně lepší než kdybys vozila kluka v růžovém kočáru :slight_smile:
20. kvě 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny vás moc zdravím a jen jsem vás chtěla poinformovat, že jsem včera byla v Gennetu na velkým ultr. a podle doktora to vypadá na holčíčku....huuaaaa :slight_smile: , jsem moc ráda, já si pořád vsugerovávala, že budem mít kluka a když řekla holka, tak mě to docela i překvapilo a jak pořád nad tím víc přemýšlím, tak jsem víc ráda, akorát teda nemám moc ráda slova tipu: vypadá to, asi, možná....takže stoprocentně to taky ještě neberu, ale už je aspoň ukonejšená moje zvědavost s ultr.....no a hlavně, že je všechno vpořádku, však jsme tam s manželem strávili třičtvrtě hodiny, až jsem ty maminy na chodbě litovala.
20. kvě 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek gratulace k holčičce :wink:
20. kvě 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek gratuluju!!!! :dizzy_face:
20. kvě 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju, pak ty naše děti tady spárujem,ne? :slight_smile:
20. kvě 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek no, vzhledem k tomu,ze zatim je prevaha kluku,tak bych chtela videt,jak to udelame :grinning:
20. kvě 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko proc ne, preci modra neni barva jen pro kluky, horsi by byla ruzova pro kluka
20. kvě 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra tak ruzovou pro kluka bych nikdy nedala.... :sweat_smile:

No a myslite, ze vic univerzalni je ten modrozelenkavy nebo modrobily? :confused:
20. kvě 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko no ja myslim, ze oboje
20. kvě 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko no to je teda fakt! :grinning: Tak jsem zvědavá jak se to ještě vyvrbí a kolik maminek přijde s chlapečkem a kolik s holčičkou. :wink:
20. kvě 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek gratuluji k holčičce,ale hlavně že jste zdravé :slight_smile:
@nasekuratko taky mám vybraný modrý kočárek...taková tyrkysová,ještě nevíme co to bude...ale myslím že se to bude hodit pro obě varianty :wink:
20. kvě 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach tak to jsem rada,ze nejsem sama.... :slight_smile: Tak nam sem supni odkaz,at se taky mrkneme. :wink:
20. kvě 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko já ho budu mít z bazárku..už ho mám zamluvený a v srpnun si ho vyzvedneme :slight_smile: ale pošlu ti fotku do IP jestli to půjde
20. kvě 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko mě by se ten modrý libil i pro holčičku, a pokud je to světle modrá, tak je to v pohodě :slight_smile:
20. kvě 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek gratuluji k holčičce :slight_smile: kolem mě se teď rodí jen kluci, tak jsem si říkala, kdo první přijde s nějakou holčičkou
20. kvě 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko koukala ses?
20. kvě 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach ted jsem na nej mrkla! Ten je krasny!!!!!!!!! Moc se mi libi.... je to asi podobny styl jak ten muj vybrany. Takze presne muj typ. :wink:
20. kvě 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko díky :wink: má hlubokou korbu,sporťák i autosedačku a vše za 4500,- super že...sice není úplně nový ale záruka na něj je ještě rok :slight_smile:
20. kvě 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach no, pokud je jeste v zaruce, tak to je parada! A divala ses na nej osobne,zkousela sis ho?
20. kvě 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach
@spaghi holky, děkuji, je pravda, že to zdarví je však nejdůležitější, ale i tak z toho mám radost, že už to vím! :slight_smile:
Kočárek hluboký taky budeme mít modrý, námořnická modř...skořo do černa...a to jsme v tom měli i Andrejku, takže s těma barvama si myslím, holky, že je to jen na vás a na vašem vkusu. :wink: Určitě každá dobře vyberete a budete spokojená! :slight_smile:
20. kvě 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko zatím ne,ale četla jsem docela dobré recenze...až na pár výjimek ale to je u všeho :slight_smile: Jinak jsme domluvené kdyby to nějak nevyhovovalo při přebírání tak si ho nevezmeme...Ale myslím že to bude fajn.
20. kvě 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jen jsem vám chtěla napsat, že jak tu vyšilujeme kolem kočárků, tak jsem si na iDnes četla článek o testech kočárků a hádejte, který z nich vyšel jako nejlepší? - značka Firkon, koupený v přepočtu cca za 4 tis. korun na polské tržnici v Jelení Hoře :grinning:
20. kvě 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi no, ono asi zalezi, v cem byl presne testovany. Ja jsem chtela lehky kocarek, s velkou korbickou, abych ho mohla otocit po i proti smeru jizdy-i sportak, abych mohla nasadit i autosedacku na podvozek, aby byl dobre skladovatelny do auta-mame mensi kufr apod.....
Ale na Firkon jsem taky slysela chvalu, to je pravda.... :slight_smile:
20. kvě 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach taky procitam recenze. Vzdycky se najde neco, co nekomu nesedi.... Hlavni je, aby prevazovaly ve velkem mnozstvi ty dobre recenze, pak je to dost velka zaruka, ze kocarek bude dobry.... :slight_smile:
20. kvě 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@spaghi
@nasekuratko Ahoj holky, K tomu Firkonu, už jsem to tady psala :grinning: . Já ho mám vybraný. Jinak prodejnu mají v Tuchlovicích a stránky - batolatko.cz.
20. kvě 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,koukám že řešíte kočárky.Já Filípka odvozila práve ve Firkonu za 7.tis. dvojkombinace a nemůžu ho vynachválit.Jezdili jsme hodně terénem,v zimě prostě žádná závada.Ale do města bych asi vybrala jinej.Za ty peníze určitě není špatnej a druhý mimčo v něm snad taky odvozím.
20. kvě 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Koukam,ze teda i ten kocarek jsi mela modry :grinning: .nebo vlastne porad mas :slight_smile: ..
20. kvě 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek A moc velika gratulace k holcicce :slight_smile: ..
20. kvě 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se včera dozvěděla, že budeme mít holčičku. :grinning:
21. kvě 2011 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek