• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@vajenka
@gabisek Tak gratuluju. Další holky do party :grinning: .
21. kvě 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka gratuluji k holčičce :slight_smile:
21. kvě 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek jj, kočárek máme taky modrý, taky mě to pobavilo, když jsi to psala, že máte modrý. :wink: Ale my jenom korbu, tu jsem kupovala už použitou, jinak jsme kupovali sporťák nový a ten je hnedý s oranžovou(ta boudička jak je vevnitř oranžová 2008). A jinak moc děkuji, kdy půjdeš ty na velký ultr.? Jsem zvědavá, jestli se i s holčičkama trefíme! :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
21. kvě 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka gratuluju taky moc k holčičce! :wink:
21. kvě 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Díky moc, parta se nám rozrůstá! :grinning:
21. kvě 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka Tak velka gratulace k holcicce :slight_smile: To vam to pekne vyslo, prvni chlapik a druhy holcicka :wink:
21. kvě 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky! Přesně tak jsem si to představovala. kluk a pak holka :slight_smile: Teď už jen to jméno :sunglasses:
21. kvě 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek a @vajenka Velká gratulace k holčičkám :slight_smile: :slight_smile:
21. kvě 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem cítila největší kopanec ze všech :slight_smile: Do toho dnešního to bylo takový pinkání, ale tohle byla fakt prda :grinning: až mi trošku poskočilo břicho, jen škoda že nebyl doma přítel aby si šáhnul, už tady někdo psal, že když mimčo kope a dá tam ruku přítel tak přestane, tak u mě je to totéž :unamused: Je to úžasný pocit :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 gratuluji k pořádným pohybům :o)

To my máme asi pořádnýho lenocha...nějak se mu v poslední době nechce a na víc mě dneska dost nepříjemně píchalo v podbříšku... :frowning2:
21. kvě 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Děkuji, to naše mimčo taky není žádný akční, vždycky kope chvilku večer a občas jen takové pidi pohyby přes den, právě proto mě tenhle kopanec tak překvapil :grinning: Jinak doufám že ty bolesti nebudou nějak vážné :frowning2: Já to mívám ráno když vstávám z postele, pak si dojdu na záchod, rozchodím to a je to v pohodě....
21. kvě 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 občs jsem to taky měla,ale dneska to bylo fakt celej den...teď už dobrý :slight_smile: tak snad to vydrží..
21. kvě 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach tak aspoň že už to přešlo :wink: Je to nepříjemný, já se taky hned stresuju co se děje....Mimčo teď hodně roste, tak to bude možná tím, jak se zvětšuje vnitřek, ale nejsem doktor viď, jen si to myslím a uklidňuju se tím, ale kdybych měla ty bolesti nějaký větší než obvykle, tak bych radši zašla na gyndu. Musím zaklepat, zatím je všechno úplně v pohodě, teď mě akorát čeká ten velký ultrazvuk a snad už se dozvíme co budeme mít :slight_smile: a ty už víš, nebo aspoň tušíš?
21. kvě 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 no nás velký ultrazvuk čeká až 1.6.a už se nemůžeme dočkat.Zatím nevíme nic,ale já si myslím kluka :slight_smile: tak uvidíme jestli se ukáže :grinning:
22. kvě 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, v pátek jsem dostala nabídku na kočárek od známé. Inglesina magnum po 1 dítěti za 7 tis. Tak váhám, říkám si, že na podzimní dítě by možná klasický hluboký kočár na terénním podvozku nebyl vůbec marný. Zítra se na kočárek pojedu osobně podívat. Jediné co mě trošičku odrazuje je pappermintová barva pro případ, že by to byla holka, ale asi by to snad taky šlo. Sporťák (nebo golfky) bych si pak koupila až na větší dítě. Je tu někdo , kdo má podobnou vizi?
22. kvě 2011 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana Ahoj, já bych do toho rozhodně šla, Inglesina Magnum je výborná, a na zimní mimino jako dělaná. :wink: Lehká, stabilní, prostorná... kamarádka s ní jezdila do víc než roku a půl... I když si pak koupila golfky, nedala na ní dopustit :slight_smile:
22. kvě 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana na barvu bych se zas tak nekoukala,my budeme mít přes bazárek taky po 1 dítku světle modrý kočár..a ještě nevíme co to bude.Jinak teréní podvozek na zimu bude určitě super :slight_smile:
22. kvě 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky, zítra večer na ni pojedu kouknout, tak uvidíme, jak to bude naživo. Dám vědět :slight_smile:.
22. kvě 2011 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach jééé tak to já jdu 30.5. tak to si pak povíme, jak jsme dopadli :slight_smile: :slight_smile:

Koukám, že je tady slušně rozjetá diskuze o kočárcích a musím se teda přidat - pořád přemýšlím nad tím Firkonem :confused: :confused:, Je levný, vypadá dobře a ještě k tomu vyhrál ten test v MF DNES, za kočárek bych rozhodně nedala 20 000 kč, to mi přijde strašně přehnaný, to tomu pckovi rovnou můžu koupit ojetý auto :grinning: :grinning: ....máte někdo zkušenosti ???
22. kvě 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 už jsem tu psala,že mám Firkon F7 a byla jsem moc spokojená,za tu cenu super.
22. kvě 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka moc gratuluji k princeznicce! :slight_smile:
22. kvě 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 o tech kopancich a pritelove ruce jsem to psala ja :sweat_smile: Ale v patek se to konecne zlomilo a pritel poprve ( a zatim i naposledy) citil maleho, jak asi 5x poradne kopnul. Az mi naskocilo bricho.... :slight_smile: A navic to bylo o pul 12 v noci. Ten nas maly rarach zije nejvic vecer a nejlip po desate hodine vecer. To se mam na co tesit po porodu... :sweat_smile:
22. kvě 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky ja teda musim rict, ze ten nas klucina me asi pekne zkousi, co vydrzim.... Protoze bolesti bricha neustavaji. Nepomaha ani zvysena davka magnezia ani leky na ledviny a na zily. Pres den to celkem jde-jak kdy. Ale napriklad v patek vecer jsem mela takove krece asi hodinu, ze jsem se nemohla ani pohnout a chtelo se mi az brecet bolesti.
Do toho me zacal bolet zub, dostala jsem hroznou alergii, takze od patku jen smrkam a boli me hlava a dve noci jsem uz skoro nespala a odlouplo se mi znamenko na krku a mam tam pekny flek, tak budu muset jeste na kozni.
A pak ze si mam tehotenstvi uzivat.... No, hlavne ze je prdola vporadku a ma se cile k svetu. :sweat_smile:
22. kvě 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Ty beres horcik? A jaky? Taky mam krece do nohou.
Ty si to tehotenstvi uzivas fakt doslova :wink:
23. kvě 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko to je teda fakt síla s těma bolestma a křečema, ty si to sice užíváš, ale v jiným slova smyslu. Raději bych ti přála tu druhou variantu. :wink:
23. kvě 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra Ja jsem dostala od doktora predepsany Magnesiocard 10-je to pomerancova prichut. Citronova je pry slabsi magnezium, tohle je silnejsi. A na krece v nohach to paradne pomaha. Navic to pomaha i na zacpu. Krasne to upravi zazivani.

@gabisek dekuju, ja doufam, ze brzy si to budu zase uzivat "normalne". Ted jsem uz treti noc skoro nespala, takze se citim fakt hrozne. Ale snad to bude zase dobre....
23. kvě 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Dekuji, mno musim neco zacit brat, pac me ty krece nehorazne berou obcas :frowning2:
23. kvě 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra Tak si kup v lekarne magnezium s vitaminem B6 -sumive tablety! Ja jsem to puvodne mela jen z lekarny, ale az mi to nezabiralo, tak mi doktor napsal na predpis silnejsi....
23. kvě 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko To zkusim. Obcas me chytne v noci krec, ze musim doslova vyskocit z postele, tak to zkusim si koupit rozpustne magnezimu s vitaminem B6
23. kvě 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra snad to pomuze :wink: A kdyz ne, tak k doktorovi, at ti da magnezium na predpis... :wink:
23. kvě 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek