• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@nasekuratko Ja jsem prave psala i gynekolozce a ptala jsem se ji na nejaky horcik, ktery by mi mohla doporucit na ty krece. Jdu k ni za 14 dni v patek, tak pripadne kdyz to nepomuze, tak si necham neco predepsat.
23. kvě 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra koukám, že nejsem sama, koho chytají v noci křeče do nohou, taky mi přijde, že to mám teď častěji, začala jsem pít víc Magnesii, to by mělo být dostatečné - holky a pozor na vitamíny B, to kvůli "štíhlé linii" :grinning:
23. kvě 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsem dneska zustala v posteli... a uz ted se hrooooozne nudim. :frowning2: Tak si ctu o kocarcich a uplne mi z toho hrabe. :grinning:
Tak mimo Canu Eco line nebo Espiro Vector se mi zacal libit i Dorjan Danny Sport Prestige nebo Firkon Verano Long... tak ted jsem uz uplne v koncich! :unamused:
23. kvě 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi tak mne rekli, ze v magnezce-v mineralce, je toho magnezia tak malo, ze na krece to zadny vliv mit nebude.... ja beru to silne magnezium a piju ho 2-3x denne. Takze ja bych magnezie musela vypit 10 litru denne :grinning:
23. kvě 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko teda s těma kočárkama, resp. jejich výběrem ti teda vůbec nezavídím, jako bych se viděla před 3 lety, kdy jsem taky vybírala jak pomatená a o kočárkách se mi už pomalu i zdálo :grinning: a teď jsem ráda, že mám klid, že mě to teď míjí a jiný pořizovat nebudem, ale naprosto tě chápu, každý chce mít pro sebe ten nejlépe vyhovující....jen zvolit, který.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
23. kvě 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi No ja si koupila magnezii taky, ale nic moc to nepomohlo. Tak uvidime co mi napise gynekolozka, v lekarne mi poradili jeste nejake magnezium, ze pry je ucinne a tehotne ho muzou, ale ja to vse konzultuji s doktorkou radsi, pro sichr. :slight_smile: Tak v patek se jdeme podivat na ten kocarek Canu, maji ho i tady v Praze. Pry spatny neni dle recenzi, tak uvidime. CAM Corina uz zas nechci, nemají na něj gumová kolečka. A jeste se mi libi Quinny Speedy :slight_smile:
23. kvě 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Tak to jsme dve kterym z kocarku hrabe :grinning: Me uz se o tom i zda :grinning:
23. kvě 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra holky, mne se o kocarcich zdalo dneska celou noc! :grinning:
23. kvě 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko tak to uz ti to opravdu leze na mozek :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooj holky! Jsem se tu dlouho neukázala, šprtám jak ďas na státnice, už znám termín, bude to 7.6., tak už teď mám žaludeční nervózu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vše je doufám OK a máte se všechny dobře? Už asi každá zná pohlaví, co?
Jinak u nás žádné novinky, dítě vesele kope, s jistotou to vím od 17+5, teď je to už i vidět zvenčí no a dnes jdeme s mm na velký UTZ ve 20 tt, Ondra konečně uvidí druhorozeného, doteď ještě neměl tu čest :slight_smile: Damču pohlídá tchýně, tak bude klídek a Genett nebude zbořen :grinning:
23. kvě 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko jj, a je to tady!! :grinning: Už máš kočárky i ve snu, jak jsem říkala... :grinning:
23. kvě 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka tak to jsem na tebe zvědavá a hlavně na to, jestli budeš mít toho Kulovanýho...a jaký bude, jestli už bude mít dobrou náladu. Mě v Liberci docela chyběl, měla jsem tam jinýho doktora a to bylo s Kulovaným nesrovnatelný, protože Kul.pořád mluvil a mluvil a tenhle dost mlčel a když něco řekl, tak jsem mu absolutně nerozuměla, protože mluvil se zavřenou pusou a vůůůbec mu nebylo rozumět a z prava mi do ucha hučel ještě počítač. A manžel mu taky nerozuměl, protože jsem ho viděla jak se k dr. naklání aby zachytil, alespoň nějaký slovo.
23. kvě 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek hmm, tak to zní jak můj první velký UTZ s Kulovaným :grinning: snad to teď bude jiné, jako ten Tvůj první :wink: a co jinak výsledky? vše OK? Pohlaví?
23. kvě 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra mě ta Magnezka docela pomohla, ale je možné, že každý má nastavenou tu hladinu příjmu minerálů jinak, tak hlavně, aby Tě to brzo přešlo :slight_smile: jinak jsem neodolala a objednala peřinku, povlečení a zavinovačky, všechno to posílám k mojí mamce, abychom to neměli doma
23. kvě 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi no me prave nechutna magnezka, tak pockam co napise doktorka a pak neco koupim v lekarne. A kde jsi to objednala? Mas nejaky tip na obchod? No koukam, ze jsi taky poverciva :grinning: My budeme mit kocarek u mamky v praci a zbytek u nasich :grinning:
23. kvě 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mě pro změnu pekelně bolí záda :confounded: . A vůbec nevím, co s tím. Chodím narovnaná, sedím narovnaná, zkouším ležet na tvrdým, na měkkým a nic. Pořád bolí. Jo a taky mě kdekdo přesvědčoval, že nebudu mít v těhotenství migrénu. A co myslíte, není měsíc bez migrény. Naštěstí mi zabírá paralen, což před těhu ani náhodou. Ale to kafčo na mě nezabírá.
23. kvě 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne hm..tak záda mě bolej taky, nejvíc dole v kříži..když tu na delší procházku a pak si sednu tak se pak vůbec nemůžu zvednout a dost dlouho trvá než to rozchodím...a taky mě bolí dost pravá kyčel...nikdy si nemůžu ani na pravý bok lehnout..ale jinak si nestěžuji...
MAgnesko užívám také..konkrétně Magnosol...ale vůbec mě nechutná, bojuji s tím vždy dost dlouho než ho vypiju..a to mi Mudr říkal, že je to chutné..bléé..ale důležité je, že mě pomáhá,,od té doby žádné tvrdnutí břicha nemám nebo když už tak minimální a většinou po zátěži..křeče neznám vůbec...a hlavně od té doby co ho užívám chodím pravdielně na velkou..za což jsme moc ráda.. :slight_smile:
23. kvě 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 tak na me magnezko pusobi stejne.... bricho obcas tvrdne i tak, na to mi to zatim nezabralo. Ale na bolesti nohou a zazivaci problemy-parada! :dizzy_face:
23. kvě 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra posílám odkaz na pěkné povlečení do IP :slight_smile: jinak kočárek odvezeme schovat na chalupu a ostatní věci k mamce (to bude mít chudinka radost, až se jí to tam začne hromadit), naštěstí hodně věcí máme připravených na půdě u švagrové, takže si je vezmu tak měsíc před termínem, vyperu a bude hotovo :slight_smile:
23. kvě 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi teda, to ctu poprve, ze nebudete mit doma ani veci na prcka. My to mame doma vsechno. Samozrejme kocarek doma mit nechci, ten bude u mamky, ale jinak je vsechno u nas v domecku, kde budeme po navratu ze Svycarska bydlet. Ja mozna i skrz ty moje zdravotni problemy zacnu vsechno prat a zehlit a chystat radsi driv-pro pripad, kdybych porodila driv nebo skoncila v nemocnici s komplikacema....
A ja chci taky odkaz na obleceni. :dizzy_face:
23. kvě 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Ja jdu 3cervna a tesim se,vsichni typujou kluka,dnes jsem byla u obvodacky a sestricka tak to bude kluk,to brisko tomu odpovida :grinning: ..Tak uvidime...
23. kvě 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka Výsledky naštěstí vše OK, což bylo největší oddechnutí a pohlaví holčička, tak jsem zvědavá co dnes u tebe, určitě teď už má po vyšetření nebo tam právě jsi, tak až budeš moct, tak se nám tady taky pochlub. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
23. kvě 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek No holka, nevim nevím :slight_smile:, já byla přesvědčená, že to bude kluk, taky mi to všichni tipovali a nakonec holčička....a teď si taky říkám, jak to máme podobné, už ty naše dvě holky až po kočárek... :wink: , tak aby to taky nebyla druhá přincezna :wink: , asi byste teď rádi chlapečka, tak třeba bude, jsem za tebe zvědavá, jestli vaše Andrejka bude mít ségru nebo bráchu. :wink:
23. kvě 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabise Ja si myslim,ze to bude holka :wink: ale hlavne proto,ze u nas v rodine jsou jen holky,ja tohle mela presne pri Andy,prej to bude kluk,takze na to ja nedam :slight_smile: .Je nam jedno co to bude,hlavne at to je zdravoucky,moje sestra ted o to prisla,prestalo mu byt srdicko a me to na klidu taky moc nepridalo :frowning2: ..Tak chodim za malou at mi prska na brisko,ze to mimska vzbudi a ja ho ucitim :slight_smile: ,docela to funguje :wink: ..
23. kvě 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek jejda, to je mi s tvou sestrou moc lito. V kolikatem byla tydnu? :frowning2:
23. kvě 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Byla 10tt..Byl to pro me sok,jsme tri segry,dve uz mame deti a ona ted cekala prvni a nikdy by me nenapadlo,ze se to muze stat prave ji,ale stalo.Po mesici prej muzou zkouset znova na mimcu pracovat,tak doufam,ze se jim to podari co nejdriv..
23. kvě 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek ach jo, to je hrozne.... :frowning2:
23. kvě 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Je,clovek ani nevi co ma rict..Jo a i ja jsem pri prvnim tehot,mela mimo kocarku vse doma a asi mesic pred porodem uz i vyprane a slozene v komode a pak jsem jak blazen chodila a porad se do komody koukala a byla z tech vecicek hotova :slight_smile: .Za to tasku do porodnice jsem si prichystala asi 14dni pred porodem :grinning: ..
23. kvě 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek tak tomu verim! Ja jsem stejny pripad... se vsadim, ze budu mit vsechno hotove a nachystane a kabelu do porodnice budu chystat naposledy :grinning:
23. kvě 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek tak to mi je s tvojí sestrou taky moc líto :unamused: , držím pěstičky ať se zadaří znova a už se vším všudy v pohodě!!!
23. kvě 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek