• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@bettyx Ahoj, tak pokud jsi zatím bez menstruace i špinění, tak to vypadá nadějně, někdy může stoupat hcg hodně pomalu, být tebou tak si skočím na další krev, abys viděla, zda hcg stoupá, do druhého je hodně daleko :wink:
17. únor 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx já měla 14.den po Et HCG 188,4..podle Mudra bylo naprosto v pořádku v normě...takže myslím že se nemusíš bát...nevím jak je to u přirozeného těhotenství....
pošlu ti tabulku, kde je HCG krásně vyjádřeno...moment...
17. únor 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id=343

tak tady je jukni na ní je opravdu krásně přehledná..
17. únor 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, děkuju.. už jsem ji jednou viděla a je skvělá -ale asi to tak bude, páč při prvním těhotenství se zjistilo že se to muselo stát těsně před měsíčky, takže to je asi v pořádku... ale dnes mi jedna kamarádka něco připoměla... úplně to zkazilo veškerou radost -celý den jsem prořvala...
pro vysvětlení.. moje krevní skupina je s rh faktorem - ... ale manžel je rh+ .. a to neni dobrý.. úplně jsem na to zapoměla! můj syn se narodil též rh+.. celé těhotenství jsem chodila na kontrolu protilátek a vím že to neni problém během prvního těhotenství, ale během těch dalších ano... takže teda si to opravdu užívat snad nebudu... doufám, že ty protilátky které jsem dostala po porodu k něčemu jsou a že nebudou žádné problémy, protože to bych opravdu nepřežila!
No, tak jsem zvědavá jak za těch 14dní dopadnu.. zatím asi dělám dobře že si to nepřipouštím.. :frowning2:
17. únor 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já hlásím, že mi taky začíná být lehce blivno, už asi třetí den za sebou. Na jednu stranu z toho mám radost, na druhou bych si to klidně nechala ujít, i když ještě je to pořád snesitelná míra. O víkendu vyrážíme na chalupu a budeme tam asi až do středy, tak mi aspoň ty dny do čtvrteční kontroly utečou. A ve čtvrtek se konečně dozvím, jestli je to jen haluz nebo pravda :grinning:
18. únor 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky zdravím - tak mám od včera potvrzenýho Vetřelce - zatím má tvar pravidelný koule, podle utz jsem 6.tt+3 a na další kontrolu za tři neděle, tak se mi ulevilo a navzdory siláckým řečem dneska od rána lezu jak spráskanej pes a přemýšlím, jestli když něco sním, bude šance na to, že se pobliju větší nebo menší...
18. únor 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jizi gratuluju :slight_smile: a bylo vidět už srdíčko? A spočítali ti předběžně TP?
18. únor 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Děkuju :slight_smile: na srdíčko a TP je ještě brzy - snad bude za tři týdny... A chalupu závidím, taky bych vypadla - kde máte chatu?
18. únor 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx ja jsem mela MS dostat 2.2. a 7.2. jsem si zasla sama na krev a HCG nam vyslo 20DPO 1105jednotek... :sweat_smile: jsem se napred bala, co kdyby to byla dvojcatka, ale podle tabulek to odpovida jednomu...
18. únor 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jizi není brzy na srdíčko, u malé jsem měla srdíčko 6+5 na prvním utz a prvním termín bez tak počítají podle MS a pak ho korigují podle UTZ ve 13 tt :wink:

Chalupu máme kousek od Ledče nad Sázavou
18. únor 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orchidie tak potom to asi řešit nemusim... těch 185 jsem měla se zpožděním 10dní... ale podle našeho sexuálního života vím, že bych stejně byla dva, tři týdny od setkání spermie s vajíčkem.. měsíčky sice stále nemám, ale stejně je to málo a teď ty protilátky do toho... kdo ví -hcg je prý nízké i když se miminko nevyvýjí kde má... od neděle jsem celá strachy schodila už 4kg.. jsem realista, takže té radosti věřím tolik jako kdybych ty měsíčky měla...
Ale blahopřeju k miminku! :grinning: .. hlavně ať je zdravé :grinning: .. dětičky budou mít k sobě hezky blízko.. sama jsem s bratrem od sebe 13měsíců a jsme jako dvojčata :slight_smile: .. na bráchu nedám dopoustit
18. únor 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana No, tak ono je to asi individuální, podle tabulek se píše srdíčko v 8.tt ... A tím "brzy" jsme jenom citovala doktorku.
18. únor 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx Ahoj, jenom abych tě uklidnila jsem taky RH- , manžel ani nevím,ale automaticky se bere jako že je RH+. Mám za sebou také jedno těhotenství ikdyž nedopadlo dobře, bylo mimoděložní. Takž po laparoskopii jsem automaticky kvůli krvi dostala protilátky a ty tě ochrání i do dalšího těhotenství. Takže vůbec nemusíš mít strach, já jsem byla už dvakrát u doktorky a hned poprvé jsem se jí ptala , jestli ta moje krev nepředstavuje pro druhé miminko nějaký problém a bylo mi vysvětleno, že vůbec. Jenom zase při testech bude sledováno zda si v krvni nevytváříš protilátky, ale první taková kontrola je až při NT nebo Triple testech. Takže buď naprosto v klidu, nic nehrozí.
18. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@konik28 vážně?? hrozně se toho bojím... po tom co jsem si přečetla co všechno těm dětičkám hrozí, tak jenom brečim -nic jinýho ani nedělám.. i syn je z toho nervózní a jen kňourá -možná to na něj přenáším i mlíkem -stále se rád kojí... ani teď nevím jak si s ním hrát, moc nemluví a tím že teď většinou mlčim sama, tak mu moc nepomáhám.. je to příšerný strach... Moc děkuju za info -na každym webu píšou něco jinýho.. asi přestanu hrabat po internetu :confounded: .. ale moc děkuju -to je hrozně pozitivní! :grinning:
18. únor 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jizi tak to jse na tom hodně podobně. ty jsi jen o 4 dny na před..my dnes začínáme 6tt...na kontrolu jdu 2.3.
už máš fotečku?..mi ji dostali teď ve čtvrtek....jukni do albíčka mám ji tam..je to takový malý Bobánek.. :slight_smile:
19. únor 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx vůbec není zač, jsem ráda že jsem tě alespoň trošku uklidnila.Na jednu stranu je internet strašná pomoc při tom když se chceš něco dozvědět,ale na druhou stranu vzbuzuje hodně velké obavy, když si pročítáš různé diskuze. Ale pokud jsi po porodu dostala injekci, tak miminko je dobře chráněno a nemusíš mít strach. Hlavně buď v klidu a užívej si jak miminka, které je na světě tak i toho co máš v bříšku. :slight_smile:
20. únor 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsme meli v patek na kontrole srdicko... jsme na konci 6. a na zacatku 7tt

@bettyx neboj, podle toho co pisou holky, te prece chrani ta injekce od prvniho porodu... Radeji na netu uz nic necti a pockej s nejakyma soudama, az co na to dr. Uvidis, ze vsechno bude ok... Ja vetsinou z hledani na netu mam akorat nervy. Dej si cajik s medem a zachumlej se po deku... a hlavne se raduj z toho, ze se vam to podarilo, co by jine zenske za to treba daly. To bylo prvni, co mi pomohlo prekonat sok a strach z toho, aby bylo vsechno v poradku a jak to vlastne vsechno zvladneme... :sweat_smile:
20. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orchidie
@konik28
Teď už hezky prodýchávám... :sweat_smile:
Na internetu už se nehrabu a je to o moc lepší! bez něj to bylo vždycky lepší.. když jsme čekali ze začátku první miminko, tak jsme internet ještě neměli a bylo to mnohem.. mnohem! lepší a klidnější :slight_smile: ...

Holky, už vám úplně závidím že máte srdíčka :grinning: a taky že už máte první snímky miminek -sama se nemůžu dočkat :grinning:
21. únor 2011 ve 02:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se k vám hlásím. 6 týden jsem zatím, je to máluško ještě, já vím. Na gyndu jdu až 1.3 tzn skoro 8tt a když jsem se byla objednat, tak sestra byla protivná že jdu brzo :astonished: Bych chtěla vidět, kdy by šla ona :wink:
21. únor 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zpět od gyndaře a máme potvrzeno 6+5tt, máme srdíčko a pidižva měří 4 mm.... jupíííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2011 v 16:01  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx ahoj bettyx neboj, já u prvního mělo to samé, dostala jsem injekci a teď do dr. ani nezajímá, takže je vše ok.... :wink:
21. únor 2011 v 16:03  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tereska vidíš to už srdíčko! Tak to jsi ve stejném týdnu jak já :wink: Já teda otěhotněla 26.1 nevím přesně jak se počítají dny.
21. únor 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abecedka Někdo viděl srdíčko ještě dřív... :grinning: Já otěhotněla 16.1., bylo to dlouho plánované, tak už jsem pak počítala dny a zapisovala všechno... :sweat_smile:
21. únor 2011 v 16:08  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tereska aha, takže ty to nepočítáš podle menstruace ale podle oplodnění. A doktor také ne? Já jsem teda po delším zkoumání usoudila, že se to vždy bere podle menstruace.
21. únor 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abecedka nene počítá se to podle menstruace, já jen vím přesný den, ono teď jsem v 7 tt, ale podle ms než dorazí ovulka jsou to 2 týdny, takže ty první 2 týdny ještě těhotná nejsi, jsem sice 7tt, ale mimi je 5tt staré... :sweat_smile:
21. únor 2011 v 16:22  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. tak já jdu na ko 28.2. poslední MS jsem měla 13.1. a ovulka byla 29.1., takže podle MS budu 6+4tt a mimi bude staré 4+2. jsem zvědavá, jestli už bude srdíčko.
a jak se vám daří? mně je občas tak divně okolo žaludku, ale nezvracím. zatím. tak snad to nezačne.
21. únor 2011 v 16:48  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tereska tobě řekl už Mudr TP? Jsem zvědavá jestli mi ho při příští kontrole taé už řekne...dnes jsem 6+2tt..Příští kontrolu máme 2.3....už se těším na další fotečku...jsem zvědavá jak moc jsme povyrostli... :slight_smile:
21. únor 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zpevacka ta to jsme na tom podobně...já měla poslední menstrulaci 4.1. mimi čekám, ale po umělém oplodnění..a to se počítá malinko jinak..Mudr. říkal že od 8.1.. TP by tedy měl být 15.10.jsem zvědavá na jeho výpočet termínu...
21. únor 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 a proč se to počítá jinak? Gratulace, jak dlouho jste se snažili?
21. únor 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abecedka děkuji a já též gratuluji tobě..
počítá se to jinak, protože ti vajíčka odebíraji a uměle oplodňují..není to přirozené oplodnění..
snažili jsem se přesně 4 roky...máme za sebou 3 IUI, 1KEt a 3 IVF - ICSI...poslední IVF bylo úspěšné..tedy zatím..stát se může ještě cokoliv, ale podle MUdra. je vše jak má být... :slight_smile:
21. únor 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek