• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@nasekuratko no já to k mamce lifruju ne z důvodu pověrčivosti, ale spíš kvůli tomu, aby manžel neviděl, co všechno jsem objednala :grinning: odkaz do IP můžu poslat, ne oblečení, ale povlečení :slight_smile:
23. kvě 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi děkuji za odkaz :wink:
Aha, tak to potom jo. Tak u nas je to naopak. Mamka toho nakupuje strasne moc a vsechno to zase strka k nam. :grinning:
23. kvě 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko já jsem všem zatím "zakázala" cokoliv kupovat, přiznám se, že jsem trochu vybíravá a ne všechno se mi libí (hrozná vlastnost, ale raději rozhlásím, ať nikdo nic nekupuje, protože pak je mi to líto, když koupí něco, co mi zrovna nepadne moc do oka, oni za to utratí zbytečné peníze a já se pak musím tvářit, jak se mi to líbí, protože je nedokážu zranit tím, že bych jim řekla, že mohli radši koupit něco jiného)
23. kvě 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi tak to ja mam nastesti vyhodu s mamkou, ze mame dost podobny vkus. A kdyz se mi neco nelibi,tak ji to reknu a ona se za to nenastve. Schova to a pak kdyz se nekomu narodi miminko,tak to rozda nebo to jde vratit do obchodu a vezmeme neco jinyho.
23. kvě 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko tak to máš fajn :slight_smile: já mám paradoxně hodně podobný vkus s tchýní, což se někomu může zdát dost divné :slight_smile: ale je fakt, že kdykoliv jsme pořizovali něco do bytu nebo něco řešili designového, tak jsme si ji zvali na radu a když vidím, co kupuje neteřím, tak je to přesně to, co bych si sama taky koupila
23. kvě 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem se dneska byla podívat na inglesinu magnum po 1 dítěti. A nekoupím ji. Chtějí za ni 7500,-. To mi přijde hodně. Navíc se nám nevejde do auta. Máme Fiat Punto. Jen se obávám,že se nám tam nevejde žádný kočár... Nebo máte nějaký tip na super skladný kočár s rozumně velkou korbou?
23. kvě 2011 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana divala ses na Dorjan Danny Sport Prestige? Tady je rozmer:
Technická data :

* rozměry hlubokého kočárku: d88 x š60 x v116 cm
* rozměry korby: d82 x š32 x v63 cm
* vnitřní rozměry vaničky: d81 x š33 x v20 cm
* hmotnost hlubokého kočárku: 14 kg
* rozměry sportovního kočárku: d94 x š60 x v114 cm
* rozměry zádové opěrky: d51 x š28 cm
* rozměry sezení: d26 x š30 cm
* rozměry ležení: d88 x š35
* hmotnost sportovního kočárku: 15 kg
* složená konstrukce: d91 x š60 x v32 cm
* průměr zadních koleček: 30,5 cm
* průměr předních koleček: 24,5 cm

Nebo pak Firkon Verano Long, rozmery:
Technické parametry kočárku FIRKON VERANO LONG Celkový kočárek-délka 100cm, celk. šířka včetně koleček 64 cm ,výška lůžka od země 55cm hluboká korba - celková délka lůžka 80cm, šířka lůžka 35cm, výška lůžka 25cm sportovní nástavba - celková délka lehu 102 cm, šířka lehu 36cm,výška 115 cm složený kočárek ( zvlášť hl. korba a konstrukce )- konstrukce -výška 30cm, šířka 64cm, délka 100cm kolečka: průměr předních koleček - 25cm,průměr zadních koleček - 30cm,rozchod zadních kol - 64cm,rozchod předních kol - 35cm Váha konstrukce 6,5kg váha hluboké korby 5,5kg váha sportovní nástavby 5,4kg

Taky potrebuju skladny kocarek, navic velkou korbicku a lehkou kontrukci. Tak proto se rozhoduju mezi temato dvema...
23. kvě 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana Nebo jeste Espiro Atlantic, nebo Espiro Vector
Technické údaje:

* velikost hlubokého lůžka: 80 cm x 34 cm
* velikost sportovní sedačky: 35 cm x 24 cm x 47 cm
* velikost složeného kočárku: 45 cm x 65 cm x 95 cm
* velikost koleček: 22 cm (přední), 28 cm (zadní)
* váha kočárku: 11,5 kg
* váha hluboké korbičky 4,5 kg
23. kvě 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Díky, vezmu v úvahu. Já mám z těch polských kočárků strach. Mám ještě v merku Jané slalom pro. Uvidíme. Ten firkon je docela populární, Dorjan taky, tak přeměříme kufr a budem moudřejší.
23. kvě 2011 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana ja jsem se dneska nudila a procitala jsem si celou diskuzi na Dorjan a musim rict, ze jsem strasne mile prekvapena a cimdal vic rozhodnuta pro tento kocarek. Maminky tomu nevytknuly skoro nic-az na spatny pristup do kosiku pod kocarkem (coz si myslim, ze je zanedbatelne) nebo ze se musim v zime kazdy mesic promazavat,aby nevrzal. Tohle jedine tam bylo jako problem.... Jinak same kladne reakce. A to jsem precetla cca 15 stran diskuze primo na ten typ,co jsem ti poslala. :wink:
23. kvě 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana mrkni na tohle album, je tam ten kocarek nafoceny z kazdeho uhlu a kazdy detail... Navic je u toho hrozne velky vyber barev a vzoru... http://www.modrykonik.cz/fotoblog/ciernavila/album/dorjan-danny-sport-prestige-flowers-2011-verz/

A take zalezi, odkud jsi.... ale v Brne je pry prodejna na Cejlu, kde pokud ten kocarek reklamujes,tak na dobu reklamace ti zdarma zapujci nahradni... coz si myslim, ze je taky velke plus.
23. kvě 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana Jane slalom pro ma kamaradka, jezdi s nim od prosince a nemuze si ho vynachvalit..... Jen pro me uz je to takova ta drazsi kategorie. Ja bych se chtela vlezt s trojkombinaci do 15 tisic. :frowning2:
23. kvě 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Nu nová stojí 20 tis. je to dost, ale plánuju 2, možná 3 děti, tak zas do kvalitního kočárku investuju,pokud o něm teda budu přesvědčena. Pokud by se vešel do kufru, byla by to paráda. Pojedu to někdy omrknout do Prahy, asi do Malvíku.
23. kvě 2011 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana ja jsem s ni porovnavala ten jeji s tim Dorjan. A jediny rozdil byl v tom, ze Dorjan se nasazuje na adaptery (Ale maminky tam psaly,ze to jde fakt lehce, ze s tim nemaji problem). Jinak u toho Jane Slalom se pry taky blbe dostava do kosiku a jinak to ma stejne vlastnosti ve vsech smerech. Jen u autosedacky je 5ti bodovy bezpecnostni system, coz treba u Dorjan, Maxi Cosi apod. maji 3bodovy...
23. kvě 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana jeste teda korbicka u Jane Slalom je mensi nez u tech, co jsem ti posilala...
Piseme si ted skoro denne a vsechno porovnavame,tak v tom mam zrovna ted prehled. :slight_smile:
23. kvě 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Já nevím, jen prostě nějak nevěřím těm polským, musím se na to podívat v reálu a vyzkoušet.
23. kvě 2011 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana ja myslim, ze na vyrobe tak nezalezi. Ono je to asi kus od kusu. Kamoska ma Casualplay a ma s nim v jednom kuse jenom problemy a uz ho mela 3x na reklamaci a je z nej zoufala. A to ju stal 30 tisic pri porizovani. :frowning2:
23. kvě 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Tak to by mě kleplo. Snad vyberem dobře!
23. kvě 2011 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana ja se prave taky bojim... Clovek holt nikdy nevi. Ono to nezalezi vzdycky na cene. Ja dam asi nejvic na to, ze si procitam na dany typy kocarku recenze a z toho pak usoudim zaver. Nikomu nesedne nic na 100%,ale kdyz vidim, ze je hodne lidi treba nespokojenych se skladnosti nebo s velikosti korbicky, tak to asi nebude kusem, ale celkove typem kocarku.... Ale je to teda fakt veda!
23. kvě 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Já jsem teď nejvíc nervní z toho velkého ultrazvuku, jsem dneska 18+4 a ještě vůbec necítím pohyby. A spousta holek píše, jak mimi kope. Takže si říkam,že tu řešim kočárky a další blbosti a vůbec nevím,jestli se mu u mě daří dobře.
23. kvě 2011 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana vubec se neboj. Nektere holky a spousta mych kamaradek citily pohyby az kolem 21-23tydne
Ja jsem citila pohyby na konci 17.tydne, ale treba posledni dva dny citim jen lehce hrozne malo a jsem z toho taky nervozni. Je to asi normalni....
23. kvě 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko snad ano, pořád myslím na to, co všechno se může stát. Ale je to snad málo pravděpodobné. Tak za týden budu moudřejší z toho ultrazvuku. Díky. Už jsme docela daleko, tak snad prckové už něco vydrží, dyt už jsou docela velcí :slight_smile:.
23. kvě 2011 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana ja se taky porad bojim. Ja mam doktora zitra, tak se celkem tesim. protoze porad mam nejaky zdravotni problemy, beru porad nejake leky, tak mam o maleho taky poradny strach. :frowning2:
23. kvě 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko tak držím palce, všechno bude dobré. Dej zítra vědět, jak jsi dopadla :slight_smile:. Já až 31.5.
23. kvě 2011 ve 22:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana a to uz budete vedet i pohlavi, ze? Teda.... jestli si to chcete nechat rict?
23. kvě 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Snad to bude vidět, vědět bch to chtěla :slight_smile:
23. kvě 2011 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana a co by sis prala? Nebo na co se citis? :slight_smile:
23. kvě 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Je nám to úplně jedno. Manžel si myslí, že je to kluk, tak s tím taky nějak počítám, ale uvítám obojí. Jen jsem zvědavá :slight_smile:. Hlavně aby dýchalo a kopalo a žilo :slight_smile:.
23. kvě 2011 ve 22:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono je dost mozne, ze nez pujdete na tu kontrolu, tak uz kopat bude a uz to budes i citit. :wink:
23. kvě 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Snad ano, už se nemůžu dočkat. No nic, jdu spát. Přeji Ti úspěšnou kontrolu zítra. Pak poreferuj,papa.
23. kvě 2011 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek