• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@miana určitě se ozvu. Dobrou noc :wink:
23. kvě 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Dekuji, juknu nato :slight_smile: Treba tam taky neco vyberu. Maji tam plno hezkych vecicek. :slight_smile:
24. kvě 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek s tvou sestrou je mi to lito :frowning2: tak ať se brzy zadaří znovu a je vše v pořádku :slight_smile:
24. kvě 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem.

@nasekuratko To bude určitě v pohodě. Dej vědět jak jsi dopadla. Akorát je škoda, že si to nemůžeš pořádně užít.
@spaghi Já bych taky poprosila o dokaz na povlečení. Děkuju.

jimisek - Tak to je i líto. Příště to sestře určitě vyjde.
24. kvě 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak včera jsem byla na tom testu na cukrovku. Dalo se to přežít, takže do týdne bych měla mít výsledky.
24. kvě 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Dekuju vam holky..
24. kvě 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne odkaz odeslán :slight_smile:
24. kvě 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Děkuju mám ho.
24. kvě 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra dekuju ti..
24. kvě 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem doma od doktora. Dostala jsem paralen, sprej do nosu a jinak mam lezet, protoze se z toho asi nedostanu. Pekne kaslu, boli me krk a mam rymu. :frowning2:
Jinak miminko je naprosto v poradku, tak mam pokracovat s lekama na ledviny a mam prijit za 2 tydny. a kdyby se to zhorsovalo,mam dojit hned. Tak uvidime...
24. kvě 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko tak hlavně ať jsi brzo zdravá, mě na krk pomohla Vincentka a inhalovala jsem heřmánek (heřmánek ani šalvěj nepít, jen inhalovat) a klid, naštěstí jsem mohla pracovat z domova z postele :slight_smile: stačilo pět dní klidu a byla jsem ok, tak držím palce, ať je to rychle pryč!
24. kvě 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi ja inhalovat nemuzu, protoze jsem alergik a kdyz budu inhalovat, tak se mi spusti alergicka ryma. U me je to dost komplikovane. Pres vikend jsem mela silne alergie a od vcerejska alergie ustala, ale jsem naopak nemocna. To si clovek nevybere. Ale jsem stastna, ze infekce je pryc, ze ty zily prestaly bolet, netvrdne uz skoro vubec bricho a ze je hlavne maly vporadku a mimo nebezpeci. Vsechno ostatni uz zvladnu. :slight_smile:
24. kvě 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu byla naposledy v neděli a nějak nestíhám dočítat...Od soboty večera jsem měla lehce křeče v podbříšku až se to včera vystupňovalo do celého břicha.Jela jsem včera do Prahy studenagency a a pak zpět a můžu vám říct,že jsem toho měla až až... :frowning2: nevěděla jsem jak si mám sednou,neboť ty křeče byly dost nepříjemné a večer mě tak bolely nohy že jsem myslela že už nedojdu domů.
Dneska mě pobolívá levý podbřišek a pravý bok asi bude svištík něja napříč...jinak si to neumím vysvětlit :frowning2: představa že až do porodu to asi lepší nebude,tak se máme na co těšit :grinning:
24. kvě 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko teda jak to čtu, tak u Tebe se toho taky nahromadilo všechno možný :frowning2: tak snad už sis to všechno vybrala teď a do porodu už bude vše ok!
24. kvě 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Tak to máš teda veselo, dej se brzo do pořádku. Hlavně, že je mimčo v pořádku!
24. kvě 2011 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nevite, jestli se muze v tehotenstvi Otrivin sprej do nosu? Doktor mi ho dal, ze ho mam strikat 3x denne,dokud nebudu mit nos uplne uvolneny...
ale na netu jsem nasla, ze by se to brat nemelo. Tak ted nevim, co delat. :unamused:
24. kvě 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko a doktor ví že jsi těhotná?Jestli ano tak bych v tom neviděla problém...
24. kvě 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach to mi dal primo rano gynekolog :slight_smile:
24. kvě 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko tak to bych byla v klidu...musí vědět co ti může dát a co ne :wink: Jinak také přeji aby bylo vše co nejdřív o.k.
24. kvě 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju! :slight_smile: Ja doufam, ze ted jsem si fakt uz vybrala vsechno a ze pak uz to bude pohoda... ale tak nejak se bojim, ze alergie a astma me jen tak klidnou nenechaji. Hlavne, ze ty nohy a ta infekce je lepsi. A ze je malej mimo nebezpeci. Ostatni se zmakne. :wink:
24. kvě 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi volala sestřička od mojí doktorky a mám cukrovku :frowning2:. Ve čtvrtek mě čeká diabetologická poradna. No, zmrzku a jahody už si nedám. Ani meloun.
24. kvě 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne jéé cukrovka je zlá mě to teprve čeká. Přeji hodně štěstí ať to vše zvládneš
24. kvě 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pettulka Děkuju, snažím se to brát jako provozní problém, který je nutné překonat. Zase snad alespoň tolik nepřiberu.
24. kvě 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne tak držím pěsti,aby to mělo co nejlepší průběh...
24. kvě 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, budu mít asi blbý dotaz, ale zatím necítím žádný pohyb. Vy už asi jo. V jakých místech v břiše se to odehrává, jestli hodně dole, nebo v oblasti pupíku, abych věděla, co mám čekat :slight_smile:. Moc díky
24. kvě 2011 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana Ahojky u mě je to taky jen trošku...ze začátku to bývalo kolem pupíku a teď se posunulo asi víc na příč,tak cítím dole v podbřišku :wink:
24. kvě 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. A v jakém jsi tt?Já jsem v 19tt+2. Pohyby cítím od 16tt+4. Sice jsem prvorodička, ale malá tam sebou pěkně škube, že už to cítil i manžel. Některé prvorodičky to cítí až ve 20tt. Je to jako kdyby jsi měla v břiše bublinky - většinou jakoby vystřeluje na jednom místě, asi to neumím pořádně popsat. Je to slabé. Spíše 2 prsty pod pupkem, někdy nad stydkou kostí. U mě nejvíc řádí, když večer ležím a jsem trochu hladová, nebo když sním, něco co jí vadí, kořeněné, mastné a pod. Ne že bych jí mučila hlady, ale ve 23h., kdy už usínám, fakt jíst nebudu :slight_smile: Zkus si v klidu lehnout, trochu se prohni v zádech a natáhni nohy, uvolni se a dej si obě ruce na bříško a trochu ho stlač a "pozoruj" U mě sebou taky dost mrská ve vaně, asi nemá ráda teplou vodu :slight_smile: Tak pozorování zdar :o)
24. kvě 2011 v 18:42  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maj.ko Dík za detailní popis :slight_smile:, jsem 18+5. Nic necítím,zkusím večer po sprše v posteli. Manžel mi říká, že jsme oba lenoši, tak že přece po tom malém nemůžem chtít přemety :grinning:. Říká se, že na to má taky vliv tělesná konstrukce, ale já mám na 170 cm 58 kg, takže tlustá nejsem. Tak nevim. No snad se brzy projeví a dá o sobě vědět, že je v pořádku. Děkuju! :slight_smile:
24. kvě 2011 v 18:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne je, to me mrzi! :frowning2: Tak se urcite po kontrole ozvi, co ti rekli... drzim palce!
24. kvě 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Já občas cítím nějaký bublinky, ale zdá se mi to dost vysoko, tak je to spíš hlad nebo naopak přejezení nebo co já vím. Asi nemam pozorovací talent :slight_smile:
24. kvě 2011 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek