• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
Holky v Tescu mají 30% slevy na pidivěcičky...
26. kvě 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zdravím. Tak já byla včera na plodovce. Tak 3 dny musím ležet a být v klidu. řikali ať jsem v klidu že to nebude nic vážného když mi ten screening v 1. trimestru dopadl dobře tohle mi vylétlo něco v krvy v 16 tt.
Výsledky budou za 3 týdny.
Jinak vám všem moc blahopřeji k dobrým výsledkům a pohlaví miminek.

@adenka84 to jsi hodná kouknu. Díky za tip.

Tak se všechny opatrujte.

nestihám vás dočítat. ale polepším se :grinning:
26. kvě 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 A nevis do kdy??
26. kvě 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem se vrátila z diabetologie, dostala jsem domů glukometr, tabulku, kolik sacharidů jaká potravina obsahuje, rozpis sacharidů na den. Největší masakr asi bude zvládnout jíst 6x denně. Poslední lehké jídlo mám mít cca v deset večer a je prý důležité ho nevynechávat. To fakt nevím, jak budu dělat.

@radus78 Teda ten diabetolog je zvláštní. Mě řekla, že si mám měřit jeden den v týdnu 4x denně - nalačno a pak hodinu po snídani, obědu a večeři. Pak to mám nahlásit a jednou za měsíc půjdu na krev, jak mě doktorka pošle. Navíc jak jsem psala jsem dostala docela podrobný manuál, jak s dietou zacházet.
26. kvě 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vapetka tak pěkně odpočívej a držím palečky na výsledky..mě také řekli, že budou za 3 týdny a přišli mě domů přesně za 14 dní po odběru...byla jsem mile překvapená...a měla jsem hroznou radost ze 100% potvrzení, že čekámě zdarvou holčičku...
@jimisek platí to od včerejška a myslím, že celý týden, ale tím si nejsem 100% jistá...každopádně si myslím, že se vyplatí se am jet alespoň podívat..
@ilonne tak ti držím palečky ať to pěkně všechno zvládneš... :slight_smile:
26. kvě 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne tak to se máš, že máš glukometr. Mě řekla, že momentálně žádný nemá, takže tam musím chodit. Já si to musím píchat 6x taky před jídlem a pak 1,5 hodiny po jídle, ale na tom rozpisu je napsané v 6 hodin, v 9, ve 12, v 15, v 18 a ve 21 hodin. Když jsem ležela s prviním těhu v nemocnici a dělali mi to tam, tak chodili přesně v tyhle hodiny. A o nějaké tabulce a kolik má čeho sacharidů se mi může jen zdát :angry: O manuálu teda taky
26. kvě 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, slevy platí pouze do 31.5.! leták pro hypermarkety č. 13, strana 12
http://www.itesco.cz/ke-stazeni.html
jinak já dnes šla do Tesca pro jogurty a "omylem" koupila pro Damíska kraťasy, triko a slipáky s mašinkou Tomášem :grinning:
@gabisek já na to teď popravdě vůbec nemám náladu, vymýšlet jména, mám hlavu plnou státnic, už aby to bylo za mnou! Pak se nad tím krutě zamyslím :sunglasses: Ale Benjamin, no nevim.. já mám ráda extravagantní jména, dyť i pro Damíska jsem jméno vybrala já, ale na Benjaminovi mi vadí, že to dle mého není jmého pro dospělého chlapa, pro dítě ano, ale pak..
26. kvě 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radus78 Koukni na www.tehotenskacukrovka.cz, tam je to v podstatě všechno. Psala to doktorka z diabetologie od Apolináře.
26. kvě 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Děkuju, fakt nechci skončit na inzulínu, tak se musím snažit.
26. kvě 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kolik jste pribraly, zatim?
27. kvě 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zatím jen 2 kg, v úterý jdu k doktoru, tak doufám,že nedostanu vynadáno.
27. kvě 2011 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se dívala na počty registrovaných tady na MK a už je nás na termín říjen 2011 přesně 800 :slight_smile:
27. kvě 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 Ahojky, ja jsem pribrala uz 4 kila. :frowning2:
27. kvě 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 já jsem nejdřív od začátku těhotenství paradoxně dvě kila shodila a teď jsem +2 kg ke svojí výchozí váze
27. kvě 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 Ja 6kg a leze mi to nahoru pekne a to bych nerekla,ze bych se nejak prejidala,tak uvidime kde se to zastavi:wink:)
27. kvě 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana jen dve kg??tise zavidim :grinning: ...ale je fakt,ze me ze zacatku bylo hodne zle,a jakmile sem nebyla najezena tak to bylo jeste horsi,takze sem papala a papala,protoze jedine tak se mi udelalo lip :slight_smile: ..
27. kvě 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já zatím s váhou také nemám problémy...za začátku jsem 3 kg zhubla a teď jsem je zase nabrala..takže má váha je stejná jako před těhu...ve středu jdu na těhu kontrolu tak jsem zvědavá kolik mi naváží tam...
u nich mám vždy tak o 1 kg - 1,5 kg více než doma...je pravda, že tam chodím vždy po obědě..ale i když se doma těsně před odchodem zvážím tak u nich mám vždycky o něco více...
ale pupík mám už teda slušný..večer dokonce mega...
27. kvě 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotka pupku ze včerejší večera...když si sednu tak je opravdu obrovský..ale ráno ho mívám o dost menší..
27. kvě 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 pěkné bříško :slight_smile:
27. kvě 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Týýýý jo! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Všichni mi říkají, že mám velké břicho, byla jsem z toho nervózní, ale ted už jsem v klidu :grinning:
@jimisek Já úplně stejně :slight_smile:
27. kvě 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Ty blaho :slight_smile: ,ale je krasny..
27. kvě 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne už jsem je koumala, díky :wink:
@adenka84 hezký bříško :slight_smile:
27. kvě 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 jee,to je hezke brisko... mne taky vykouklo ted pekne.Ale i tak mi kazdy rika,ze na paty mesic teda nevypadam...ale co,v lete bude stacit i mensi brisko... :grinning:
27. kvě 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,zase jsem tu nebyla 2 dny a to dočítání je masakr... :grinning:
Všem co znají pohlaví moc moc gratuluji...já už to chci taky vědět :frowning2:
Vítám všechny nové :slight_smile:
Tak jsem se vážila a mám další kilčo nahoře....přibrala jsem 2 kg.takže jsem +1kg.doufám že to nebude tak valit...příjde mi že to bylo za moc krátkou dobu.Bříško taky začlo trošku růst,potom přidám pár foteček jinak v pondělí mi bylo řečeno že vypadám na 3 měsíc :grinning: a to jsem dnes 1.den v 6 měsíci...
27. kvě 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach jenom +1kg?? Tak to bud v klidu,to mas uzasne, ja mam 4 kila nahore a doktor mi rekl,ze je to akorat. :slight_smile: A pritom mne se to zda hrozne moc.A to nejim nic tucneho apod.Ulitavam jen na oplatkach,ale jinak jen ovoce,zelenina,dusene maso,ryby apod.Nic smazeneho a nezdraveho....
Jaktoze jsi v 6.mesici,kdyz jsi 21tt?Sesty mesic zacina az 22+1,takze az od 23tt. :wink:
27. kvě 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko 20 týden by měl končit 5 měsíc ne?když si to tak zpočítáš po 4 týdnech za měsíc...Tak já nevím tak asi až příští týden....těch pár dní :grinning:
27. kvě 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. kvě 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jestli to nebude tím, že jsme těhotné 40 týdnů, měsíc 4 týdny takže jsme těhotné 10 měsíců. Buď to budete počítat po týdnech-takže jsme ve dvacátém prvním týdnu, , anebo po měsících - jsme v pátém měsíci, ale to ten měsíc má většinou pár dnů navíc, takže skoro pět týdnů. :wink: :wink: :wink:
27. kvě 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach
@vajenka
Jojo, je to jak to psala vajenka. tehotenstvi je 9 tehotenskych mesicu (kazdy ma 5 tydnu), ale 10 kalendarnich mesicu... :slight_smile: kukni ke me do alba na tabulku. :wink:
27. kvě 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko jenže já to podle PM nepoznám..mám to jen podle ultrazvuku ten termín takže to stejně bude +- :grinning:
27. kvě 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek