• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@vercach ok,jak myslis... :grinning: Ale je to rozdil 2 tydnu. :grinning: Ja se jen lekla,ze to treba nejak blbe pocitam ja. :slight_smile:
27. kvě 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle toho těhotenství týden po týdnu je 6 lunární měsíc začátkem 21 tt.tak to tak vychází.Koukala ses?Ale je to krásná představa 6 měsíc...už to máme za pár :wink:
27. kvě 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach jojo,ja tyhle stranky znam.Ale kdyz kliknes na tyden 38,tak ti to tam vyskoci,ze jsi tehotna desaty mesic :slight_smile: Podle techto stranek vlastne devaty mesic trva 8 tydnu :grinning:
Jo,mame to za par.Ja bych rada mela uz devaty :slight_smile:
27. kvě 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky tak to bude kluk :slight_smile: Dneska na velkym ultrazvuku uz to bylo videt zretelne:slight_smile:
27. kvě 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra gratuluji k chlapečkovi :slight_smile:
27. kvě 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra Tak velká gratulace.
27. kvě 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra kratuluji k čaprdlíkovy... :slight_smile:
27. kvě 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra Gratulace k chlapeckovi :slight_smile:
27. kvě 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra gratulace ke klučíkovi
27. kvě 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra gratuluju!!!!!! :dizzy_face:
27. kvě 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra Super! Gratulace :slight_smile:
27. kvě 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
prej "máme to za pár"!! :grinning: Tak to mě pobavilo! Tyď jsme teprv v půlce! A tu lehčí máme za sebou a těžší (doslova :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) před sebou, ale nechi strašit :wink: Jinak jsme v pátém měsíci (kalendářním), to je obecné info pro okolí s ohledem na to, že se všeobesně ví, že těhotenství trvá 9 kalenářních měsíců :slight_smile: V lunárním ano, v šestém, ale o tom nezainteresovaný nemají ani šajn :grinning:
@lipetra gratuluji k pindíkovi :wink: :dizzy_face:
@adenka84 krásnej buben! :dizzy_face:
ad váha, jsem 3,5 kg nahoře.. u prvního jsem byla v tuto dobu 6, tak jsem vlastně celkem spokojená :slight_smile:
27. kvě 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoooj holky dekuji vsem, hlavne ze je vsechno v poradku, to je nejdulezitejsi :slight_smile:
28. kvě 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko
@vercach
@lososka Tak já zítra začínám šestý měsíc. Raději se tedy držím toho kalendáře dle PM, radši budu těhotná 9 než 10 měsíců :grinning: . Ale taky mi trvalo chvíli než jsem to pochopila. První tři měsíce jsem na to zírala a nějak jsem nedokázala pochopit, že těhu měsíc má více dní :grinning: .

Jinak třetí den na dietě a zatím to snad docela zvládám. Moc teda do sebe nedokážu nasoukat tu druhou večeři, co má být kolem desáté.
28. kvě 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne já se držím toho že těch týdnů má být 40... :slight_smile: jinak ať si to každý počítá jak chce..
Neboj za chvilku si zvykneš a rozjíš žaludek,že ti to ani nepříjde...držím pěsti ať to má hladký průběh :wink:
28. kvě 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Děkuju, musím to prostě nějak zmáknout. Jsem přece dospělá a ne nějaké čuňátko, které se nedokáže pár měsíců ovládat a zvládnu se nepřežírat. Hlavně si vždycky dovedu představit, co to dělá miminku.
28. kvě 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra Gratulace :slight_smile: :slight_smile:

Holky chtěla jsem se zeptat jestli si povídáte se svým miminkem když jste třeba sami, já jsem četla, že prý pozná když mluvíte přímo na něj, tak jsem to teda zkusila a přišlo mi to hrozně divný :grinning: :grinning: Možná jsem divná já, ale přišlo mi to takový trošku ujetý a pak jsem se fakt smála jak praštěná :grinning: :grinning: Já nevím no...Když mě pěkně kopne, tak mu/jí třeba řeknu, že to byl pěknej kopaneček nebo si bříško hladím, ale to vyprávění mi teda nešlo, tak snad to nějak vypiluju.... :sweat_smile:
28. kvě 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a teď jsem vlezla na váhu a s hrůzou jsem zjistila, že mám 5 kg nahoře :astonished: Před časem jsem zhubla 25 kg, tak doufám, že se tímhle tempem nedopracuju tam kde jsem byla....
28. kvě 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 Já myslím, že 5 kg je dobrých. Já mám nahoře 4-5 kg. S tou dietou mám tedy vyhlídky, že už bych nemusela přibrat nic. A když něco tam max 3 - 4 kg. Ve skrytu duše doufám, že už vážně nic nepřiberu.
28. kvě 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne a jak ta tvoje dieta vypadá?
28. kvě 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Žádné volné cukry, jíst 6x denně po třech hodinách, snídaně 40g sacharidů, svačiny a druhá večeře 30g sacharidů a oběd a večeře 60g sacharidů. Docela se to zvládnout dá.
28. kvě 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne 5 kg není tak strašný, ale s tím že už to dál nepůjde :grinning: Bohužel šíleným způsobem ujíždím na sladkým :frowning2: i když se to snažím vynahrazovat ovocem, tak se stejně kolikrát neovládnu :confounded: Tu dietu ti opravdu nezávidím, švagrová měla v těhotenství taky cukrovku a pak ještě dost zhubla, takže za celé těhotenství přibrala asi 2 kg, ale bylo to asi i tím že téměř celých 9 měsíců prozvracela - žáha :unamused: Jinak držím palce při zvládání diety :wink:

Chci se zeptat holky jakou máte v plánu pořídit autosedačku? Mě se zamlouvá Chicco Synthesis XT+ Garnet
28. kvě 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 Já si s MAruškou povídám, kyždý den..ujetý mě to nepřijde..já jsme si sní povídala i pár dní po Et, když ještě nebylo nic jistého..
Přijde mi to normální i manžel na ní mluví..stále ji chválím, jak je to holka šikovná..zrovna dnes jsem ji říkali, že už se těšíme na pondělí až ji zase uvidíme..jedeme na genetiku na UTZ...
když ji něco koupím na sebe pěkného tak jí to vždy také řeknu...příjde mě to vážně normální..vůbec se za to nestyď..ona už tvůj hlas v tomhle týdnu pozná, takže na ni klidně mluv..bude jí to dělat dobře..
28. kvě 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ilonne ty si šikula, že si na tu dietu hned najela. Taky se musím dokopat, ale furt si říkám, že vlastně cukrovku nemám, tak se mi do toho nechce :angry:
@pavlina88 já si s bříškem teda nepovídám, ale to je proto, že mi doma už lítá jeden dravec. Když jsem čekala Aničku tak jsem jí zpívala ukolébavku většinou večer v posteli, ale povídání mi taky nešlo
28. kvě 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 nic si z toho nedělej, já to měla u D. taky, že mi to přišlo divné mluvit na břuch :sweat_smile: každý to cítí jinak.. manža na něj mluvil mnohem víc! teď u tohto těhu spíš nemám čas, přes den vůbec ne, večer padám mrtvá do postele, tak taky ne, opět na něj mluví víc manžel, ráno v posteli, když já ještě podřimuji, nebo malej mu zpívá a pusinkuje břicho, tak má snad prcek podnětů víc než dost :grinning:
@ilonne tos mě pobavila, že budeš radši těhotná 9 než 10 měsíců :grinning: :grinning: naprostej souhlas :wink:
@pavlina88 fííjo, a jak se Ti povedlo zhubnout těch 25 kilošů? :astonished: Nějaká kouzelná dieta, nebo jen "nežrat a cvičit"? Se ptám už dopředu, abych se psychicky připravila na shazování po konci koja, z minulého těhu mi zůstali 3 kg, teď asi taky něco zbyde :angry:
28. kvě 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 někdy si s ním povídám v duchu, někdy nahlas, ale překvapil mě manžel, ten s ním rozmlouvá docela často, sděluje mu výsledky Ligy mistrů :slight_smile:, říká, co s ním má v plánu dělat, až se narodí, jsem hrozně překvapená, protože kdo ho zná, tak by to do něj neřekl
28. kvě 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@spaghi prej výsledky ligy mistrů :grinning: :grinning: že vím, co zrovna dělá manžel?! a prcek to má v přímém přenosu? :sweat_smile:
28. kvě 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak mi byli ve stredu v Brne a zjistili jsme ze budeme mit holcicku a jmenovat se bude Terezka. Je zdravá jako rybička tak jen tak dál :wink: :slight_smile:
28. kvě 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84
@radus78
@lososka
@spaghi
Výsledky ligy mistrů jsou hodně dobrý :grinning: S mimčem si povídám taky hodně v duchu, ale nahlas mi to prostě nějak nejde :sweat_smile: Třeba to s přítelem vypilujem - tomu to taky nejde, takže jen hladí a poslouchá :grinning: ... V pondělí nás čeká velký ultrazvuk a konečně se dozvíme pohlaví, tak třeba to pak půjde líp :grinning: Moc už se taky těším až půjdeme pro prcka nakupovat, já ještě nemám vůbec nic kromě věcí který jsem dostala, čekáme právě až budeme vědět jestli je to holčička nebo chlapeček....

@pettulka Gratuluji k holčičce :slight_smile:
28. kvě 2011 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že mám asi jediná z vás spavou nemoc :grinning: .Propukla u mě se začátkem těhotenství :grinning: . Já, která dřív nechodila spát dřív jak okolo 23.00 mám půlnoc už o půl desáté. Manžel se mi chechtá, že ještě před časem, když chtěl jít v devět spát, páč byl po náročné akci v práci a my ještě bydleli v jedna plus nic, jsem mu řekla, že nejsem mimino, abych chodila spát v devět. A teď jsem v devět v ložnici a nedokoukám žádný film. Ale vždycky si ho prosadim.
Jinak si občas s naší princeznou taky povídám. Včera to byla docela sranda. Večer kopala tak, až to bylo vidět. Vždycky mi nadskočilo břicho :grinning: .
@pettulka Gratuluju k holčičce.
Nepočítal jste náhodou někdo kolik holčiček a kolik chlapečků tu je?
@radus78 A je to super, včera jsem zkusmo měřila glykémii po hodinu po obědě a měla jsem 4,7. Tak snad to vydrží. No já Tě nechci strašit, ale na diabetologii nám říkali, že když je v prvím těhu, tak v dalším je téměř se 100% jistotou taky. Chodím k Apolináří a prý to jsou asi největší odborníci na těhu cukrovku u nás. Jak Tě vlastně měřili při OGTT? To nám taky říkala, že je důležité brát krev ze žíly a to na nalačno, po hodině od fujtajbl nápoje a pak po další hodině. Z prstu a jen po dvou hodinách prý bývají zkreslené výsledky.
@pavlina88 Díky. Ta autosedačka je pěkná. My asi koupíme Maxi Cosi Cabriofix, jde přidělat na kočárek Firkon, který máme vybraný. A taky by mě zajímalo jak jsi sundala 25 kg a za jak dlouho? Mě se povedlo vždycky max. 8 - 10 a to jsem pěkněj cvalík.
@lososka Jasně. Tak stačí, že největší nálož budeme tahat zrovna přes léto :grinning: . Už teď mě všichni litují. Asi se naložím u našich do bazénu. A pak taky máme pěkný chladný byt. Jak jde učení a z čeho vlastně státnicuješ? Já si to odbyla loni.
29. kvě 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek