• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
Dekuji vsem za gratulace :slight_smile:
29. kvě 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Ten Firkon se mi taky moc líbí a přemyšlím o něm :slight_smile: :slight_smile: Těch 25 kg jsem dala dolů za 5 měsíců, měla jsem navržený jídelníček od dietoložky - myslela jsem si že je navržený speciálně pro mě, ale pak jsem zjistila, že jich má pár univerzálních a rozdává je pořád dokola, takže spíš jen tahání peněz z lidí, ale vyplatilo se to :grinning: Je to dřina a dost odříkání, ale pak jsem si na to jídlo pěkně zvykla a cítila jsem se i celkově líp. Samozřejmě jsem se musela začít i hýbat, což pro mě bylo dost náročný - sportovně nadaná opravdu nejsem, ale i to se časem dalo :slight_smile: Pokud budeš chtít, tak mi pošli email a já ti pošlu nějaký jídelníčky na ukázku :wink:
29. kvě 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne nene nepočítala proč? :slight_smile:
29. kvě 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pettulka To bylo pro všechny. Mě by to jen zajímalo a nejsem schopná to spočítat :grinning: .
29. kvě 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne máš to tam :slight_smile:
29. kvě 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pettulka gratuluji k Terezce :slight_smile:
29. kvě 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji všem za přání :slight_smile:
29. kvě 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne no popravde ja bych si na to pocitani netroufla :slight_smile: :slight_smile:
29. kvě 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka uhádla si, ano, včera to tady běželo v plném proudu a HD kvalitě, Barcelona a MU :grinning:
29. kvě 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 no já se zase bojím, aby to byl opravdu chlapeček, protože manžel už ho oslovuje jménem a to, co mu všechno sděluje, jsou chlapské věci, tak kdyby náhodou ultrazvuk a doktorka selhali a narodila se holčička, tak aby chudinka nebyla nějak poznamenaná :grinning:
29. kvě 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne cukrovka: To ale asi nemusí být stoprocentní... Sestra měla těhu cukrovku v prvním těhotenství a teď v druhém se jí nepotvrdila. Tak hlavu vzhůru :wink:
29. kvě 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi :grinning: :grinning: Tak to se taky může stát,viď, kamarádce celou dobu tvrdili, že bude mít holčičku a nakonec má krásnýho chlapečka....Já taky doufám, že co mi řeknou, tak bude platit, protože když to bude holčička, tak má všechno růžový - jsem na ní ulítlá a kluk v růžovým by taky mohl být poznamenaný :grinning: Podle mě se to najisto pozná na 3D :wink:
29. kvě 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne je fakt, že mi brali krev jen po 2 hodinách, po hodině ne, ale brali mi ji normálně ze žíly. Taky si myslím, že to není stoprocentní,že ji v dalším těhotenství musím mít. Ještě to proberu v poradně na gyndě. U nás je jedna diabetoložka na celé město, takže si moc vybírat doktora nemůžu :unamused:
29. kvě 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Ahoj, tak jsem dneska byla v Praze na kočárkách a strašně strašně se mi líbila Teutonia :slight_smile:, model Cosmo - máme malé auto, tak hledám něco skladného. Úplně teď váhám, vůbec jsem nechtěla takhle drahý kočárek, ale je fakt parádní! Nemá chybu. Chci se Tě zeptat, objednávala sis hlubokou korbu nebo vložnou tašku? Na zimu by byla asi praktičtější ta taška, co?
29. kvě 2011 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana objednávala jsem klasickou hlubokou korbu, o té tašce mě nenapadlo ani uvažovat :slight_smile: ale asi by to taky nebyla špatná varianta, mě se jen pak nelíbil ten vzhled kočárku, že to vypadalo trochu jako tank
29. kvě 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se taky korba líbí víc, no uvidíme. Psala jsi, žes uplatňovala nějaké slevy. To asi jako stálá zákaznice, viď?
30. kvě 2011 v 07:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra Moc moc gratuluju ke chlapeckovi!! :dizzy_face:

Holky, mozna by jsme mohli udelat nejakou tabulku a spocitat,kolik je chlapecku a kolik holcicek. :slight_smile:

@pavlina88 muzu poprosit taky o poslani te diety?To by me celkem zajimalo....A je to vhodne i v obdobi kojeni?Muzu ti poslat mail do IP?

Jinak holky, minuly tyden se mi bolesti jeste zhorsily....streda a ctvrtek jsem vubec nespala a uz jsem byla jak chodici mrtvola,hrozne unavena a psychicky i znicena. Pak me napadlo,ze kdyz mi doktor rekl, ze s tou ledvinou to neni nic vaznyho-ze ty bolesti od toho muzou byt,ale nemusi...krev v poradku, moc vporadku, zaludek me neboli, gynekologicke testy ok, tak me napadly streva. Stahla jsem si z netu strevni dietu a od patku mi bolest zmizela!!!! Je to celkem dost masakr, ale za ten pocit, kdyz je cloveku konecne dobre po tolika tydnech, to fakt stoji... :dizzy_face:
30. kvě 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi
@miana
Taky se mi moc libi Teutonia. Je to nadherny kocarek, ale zdala se mi mala korbicka... :frowning2: Tak jsme si zatim vybrali jako favorita Maxi Cosi Mura 4. Ale jsem zvedava, kolikrat to jeste zmenime. :grinning:
30. kvě 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Dekuji moc :slight_smile:
Drzim palecky at je ti uz jen dobre.
Nam se libi Peg Perego, tak jdeme do nej, barva java :slight_smile:
30. kvě 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Korba není z největších, ale uklidnilo mě, že sporťák jde do úplného lehu, tak asi ve fusaku s nánožníkem by nebyl problém. Ale pořád mi přijde, že je to šíleně drahý :slight_smile:. Ale naživo byl fakt supr! Nevím, jestli hlubokou korbu nebo vložnou tašku, jestli originál doplňky, nebo se spokojit s těmi od Emitexu, aby to pasovalo a tak. Mně právě chtějí taky rodiče koupit kočárek, ale počítali jsme tak s investicí 15 tis. a ne 26 nebo kolik to vychází. Nejhorší je ta dodací lhůta 3 měsíce, to aby se to do konce června objednalo...
A hlavně pokud se pro tenhle kočár rozhodnu, tak doufám,že to bude jediný kočár, který budu používat, že mi dítě třeba nevyroste ze sporťáku a nebudu muset kupovat nový. To nevím, jak bych doma vysvětlovala :slight_smile:
30. kvě 2011 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko pro nás taky byla důležitá velikost korbičky, ale v obchodě se nám v porovnání s jinými kočárky zdála dostatečná, navíc u Teutonky si můžeš vybrat z vícero druhů korbiček, i větších, já chtěla tu klasickou... Mura je krásná, taky byla naším favoritem :slight_smile:
30. kvě 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
V podstatě váhám mezi Teutonií a Patronem (který stojí asi tak polovinu). Vůbec se nemůžu rozhodnout :slight_smile:
30. kvě 2011 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana Patron jsme okukovali na Zličíně, ale přišel mi jako takový malý tank :frowning2: ale zase jiné věci mají pěkný, např. polohovací lehátka, je to česká značka, určitě bude kvalitní
30. kvě 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi já právě přemýšloím bud o Fenixu (to je sice tank trochu,ale zas pro mimčo asi supr prostorný, nebo o terixu (tam nevím, jak je to s polohováním sedačky do lehu. Nějak se ve mně ty dva kočáry melou, hlavně prostě si nejsem jistá,jestli potřebuju tak drahej očár jako je Teutonie (nejsem z velkoměsta, takže s nějakou manipulací asi problem by nebyl.) No uvidíme
30. kvě 2011 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana manžel z té ceny taky nejásal, je to dražší kočárek, ale vzhledem k mému věku uvažujeme pak hned o druhém miminku, při kterém bych kočárek ještě využila... kamarádka v něm odvozila obě svoje holčičky a pak ho ještě prodala za 11 tis., což mi přijde super
30. kvě 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi O tom žádná, mně se ta teutonie taky moc líbí :slight_smile:, ale ten patron taky, tak to ještě nechám projít hlavou. Zítra jdu na velký ultrazvuk, tak i z toho jsem docela nervozní. Snad to bude v pořádku. Ty už víš pohlaví?
30. kvě 2011 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana tak to moc držím palce, aby dopadl v pořádku... zatím prý na 90% chlapeček, ale ve středu jdeme zase na kontrolu, tak to paní doktorka ještě prověří a snad už to řekne na 100% :slight_smile:
30. kvě 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana nam taky prispeje na kocarek mamka s babickou... Taky jsem chtela cca za 15 tisic, no a Maxi Cosi se vsim vsudy vyjde na 22 tisic. I kdyz maminky si do tohoto kocarku chvali i veci od Emitexu,tak o tom premyslim.Navic je to ceska vyroba a pry kvalitni,tak proc ne....
Kukni na ten,co jsem si vybrala ja-je v albu.A na netu najdes i rozmery.Je trosku vetsi jak Eutonia,taky jdou korbicky a vsechno otocit po i proti smeru jizdy a taky jde sportak do uplneho lehu. Mam k tomu z youtube i video o kocarku,je tam krasne vsechno ukazane,kdybys chtela.A kamoska ho ma uz cca 2 roky a nemuze si ho vynachvalit.Mela puvodne Casualplay,ale ten rychle prodala a sla do tohoto.
Ale Teutonia jsou taky nadherne kocarky a kvalitni.... Jen uz je to zase drazsi. :-/
30. kvě 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana tak to moc drzim palecky s ultrazvukem! :slight_smile:

Zkus si projit nejaky diskuze o kocarku. Ja jsem puvodne chtela Dorjan,ale pry je na nej dost reklamaci. Stejne tak Firkon apod. Asi na te cene neco bude....
I kdyz znama ma Casualplay a uz ho mela 3x na reklamaci :-/
30. kvě 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Já už najíždím kočáry úplně od začátku těhotenství :slight_smile:. Maxi cosi se mi moc líbí, ale četla jsem,že je hodně malá sportovní sedačka. a taky je těžší a my bydlíme na kopci. Dorjan jsem taky chtěla, ale nakonec spíš ne. Firkon jsem nechtěla,protože pokaždý, když ho potkám na ulici, tak strašně skřípe a vrže :slight_smile: a prý je sporták taky naprd. Ten patron mě láká díky tomu,že není tak strašně drahý a zároveň je to kvalitní česká firma a není problém kdykoliv cokoliv dokoupit. Jen nevím, jestli se nám vejde do auta, ale to pojedem někdy někam holt zkusit.
Jo a v malvíku jsem včera koukala na Jané slalom Pro žluté barvy, kterou jsem původně chtěla a v reálu se mi vůbec nelíbil. Ani barevně, ani materiálově, takže jsem ho hned zavrhla.
Ještěk té teutonii, mně se na ní líbí hlavně kvalita toho podvozku, za ten bych byla ochotná zaplatit fakt hodně, ale potom ty doplnky myslim,že jsou fakt hodně drahý a zase když se tam dají neoriginál tak to děsně kazí dojem.
No prostě ještě chvíli popřemýšlím, ale nejspíš to bude patron a možná ještě Teutonie.

Hlavně teď ten ultrazvuk, to je důležitější než vozítko. Moc děkuji za palce. Snad to bude dobré, moc se těším.
30. kvě 2011 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek