• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@miana to je pravda, ze MAxi Cosi je tezsi, ale zase ta kamoska psala, ze naopak jako jediny kocarek z okoli se ji tenhle neprevrati,kdyz tam da kabelu s nakupem, ze je hodne stabilni a vydrzi fakt jakykoliv teren.
A sportovni sedacka-to ctu bohuzel u vsech kocarku. Tetonia to ma vetsi? :confused:
Ale kamoska, co ho ma, tak ma dvouletou holcicku a jezdi v nem porad a to ta mala neni zadnej skritek a vleze se ji tam krasne. Tak nevim, ono je to asi o nazoru. Ale s tim sportakem je to asi naprd u vsech kocarku.
Tu znacku Patron neznam a nikdy jsem to neslysela. Na to musim mrknout. :wink:
Nemas nejaky odkaz, kde by byly i treba nejake rozmery?
30. kvě 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
30. kvě 2011 v 10:15 • ladislava51
http://www.patron.eu/
rozměry mají v katalogu, který mají na stránkách. Je to jediná česká firmaa mají své stránky na Facebooku. Takže jakýkoliv máš dotaz, můžeš se ptát přímo jich. Já bych asi brala Fenix 3R Tour (je to sice trojkolka, ale má to přední kolo větší než má 4kolka, tak to je jediný důvod, že si myslím,že líp zvládne terén). Se vším všudy včetně adaptéru na autosedačku Maxi Cosi vyjde asi na 13 tis. Líbí se mi ta zelenkavá barva (limetka) Je to vlastně sportovní kočárek s vložnou taškou, díky tomu může být sporťák úplně v lehu a myslím,že dje i do úplného sedu). Jediné co nevím, jak v zimě, našla jsem sice,že mají zimní pokrývku přes kočár, ale jak je to s boudou jsem nezjistila. Na obrázku mají jen takovou tenkou na léto. Ale jelikož vím o lidech,co s ním jezdili v zimě, tak to asi nějak musí jít).
Jediný otazník zatím zůstává, jestli se nám vejde složený do Fiata punto.
30. kvě 2011 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana taky přeji hodně štěstí při velkém ultrazvuku :slight_smile: Nás to čeká hned ve středu,už se nemůžeme dočkat...
30. kvě 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak mě se dneska naše princezna usídlila na močáku. Chodím na záchod co 2 minuty a když nejdu, tak mě pěkně bolí břicho. Potvůrka jedna :grinning: , už teď, ví jak mě pozlobit.

@nasekuratko Tak hlavně, aby ti to zabralo a už tě břicho netrápilo. A nechtěla by jsi o tom přece jen říct doktorovi?

Jinak my se pořád držíme toho Firkonu Verano, asi long. A líbí se mi ta tyrkysová, co má nasekuratko v albu. Myslím, že by šla následně i pro kluka.
30. kvě 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana tak to se na ty kocarky hned podivam. A maji i normalni hlubokou korbicku? Ja vloznou tasku nechci,nelibi se mi ty kocarky. :frowning2:

@ilonne to znam.Maly mi to udelal vcera a behala jsem na zachod porad,uz jsem si pak myslela,ze je to snad jen spatny vtip. Jsem tam zrovna mohla zustat sedet a cist si knizku. :grinning:

Ta tyrkysova je krasna a urcite jde pro obe pohlavi... :wink:
30. kvě 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana no,tak ty kocarky vypadaji paradne!! A mas na ne nejaky recenze? Trosku se bojim jit do neceho, aniz bych si precetla nejaky diskuze nebo recenze. Ale vypadaji opravdu hezky a cena je neuveritelna...
30. kvě 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, patron má moje kamarádka, je s ním moc spokojená. Je obrovský a to doslova. Pro dítě fakt prostorný, pro maminku jak tank :slight_smile: ale stabilní a festovní.
30. kvě 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana ja nemuzu nikde najit ty rozmery hluboke korbicky, sportaku apod. :frowning2: Nemuzes mi poslat primy odkaz do IP,prosim?A jeste jsem tam nenasla nikde podvozek,kde by predni kola byly nafukovaci a otaceci.
Jinak kdyz jsem si to nakombinovala-hlubokou korbu,sportovni sedacku,plastenku,tasku,podvozek,slunecnik a nanoznik,tak mi to vyslo na 16 tisic a to bez autosedacky.Takze s Maxi Cosi je to rozdil ve finale cca 2 tisice.
30. kvě 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko určitě pošlu, mailík mi pošli do IP a jestli je vhodná ke kojení ti asi neřeknu, některý věci asi vhodný nebudou, ale ten zbytek jo, prostě na to mrkni a uvidíš :slight_smile: :slight_smile: Jinak je super, že už je ti lépe, jen tak dál :wink:
30. kvě 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,už jste všechny slyšeli srdíčko miminka?Myslíte že to jde u každe dokt.?
30. kvě 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podívejte se na bazárek tady na koníkovi....na kočárky,teď tam dali ty vaše značky :wink:
30. kvě 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že říjnových miminek bude opravdu hodně:slight_smile:)))) Termín mám 14.10.2011, ale už teď se cítím jako tank. Koukám, že už řešíte kočárky, má některá z vás zkušenost s Bugaboo?
30. kvě 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach srdíčko jsem poprvé slyšela už ve 13 týdnu..když jsem byla poprvě na velkém UTZ...ale nevím zda to jde na každém UTz..asi zaleží na vybavení ordinace...Dnes jsem ho slyšela opět..je tu skvělý pocit..byli jsem na UTZ na genetice..vše je vpořádku MAruška rostejako z vody..do albíčka jsem dala fotečku jejího čumáčku..
@pavli77 jo jo říjňátek je tu dost...vítej mezi námi mamino!!!
30. kvě 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavli77 Vitej! :slight_smile: Jojo,v rijnu to vypukne. :grinning: V zime asi nedavali nic moc v televizi. :grinning:
Ja s nim zkusenost nemam, ale ziju ve Svycarsku a tady je teda vic nez popularni. Zadny jiny kocarek asi nevidim tak casto....
30. kvě 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach ja jsem srdicko slysela a bylo to prekrasne.... ale bylo to jen na velkem ultrazvuku v 16tt
30. kvě 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja slysela srdicko na velkem ultrazvuku ve 20tt byl tam semnou manza a synek ten se ale toho zvuku lek bylo to dost nahlas :grinning: ale ja byla hrozne stastna ze tluce jak ma :dizzy_face:
30. kvě 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavli77 Ahojky,vítej mezi námi :slight_smile: dokonce máme stejný termín 14.10. :grinning: tak uvidíme jak se to vydaří...
30. kvě 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Ahojky,ja srdicko slysela u gynekolosky a to v 18tt,rekla jsem si o to :slight_smile: ,jinak to posloucha pres stetoskop,ale vubec bych se nezlobila kdyby mi to davala poslouchat kazdou nastevu,je to uzasne krasnej pocit..
30. kvě 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek to věřím že je to krásný pocit :wink: to nás zatím ani neposlouchala,vždycky to bylo vidět na ultrazvuku jak buší...ale jinak nic :frowning2: asi té středy nedočkám....
30. kvě 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavli77 Ahoj, vítej.
@vercach Já ho slyšela na prvotrimestrálním screeningu. Úplně mě to překvapilo, když ho pustila.
@nasekuratko No, slezla mi z něj až před obědem. A měla jsem úplně stejné pocity, taky jsem myslela, že si se spisem zalezu na záchod a budu ho načítat celé dopoledne tam. Asi to byla pomsta za žlutý meloun a jogurt ke sváče. A to jsem ho tolik neměla :grinning: . Jinak dneska dost odpočívá, asi je jí horko :grinning: .
30. kvě 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je pravda,že začínám mimouška cítit čím dál víc :slight_smile: já ho mám na druhé straně než vy....a asi se mi stěhuje na záda :grinning: chvilkama mi úplně tvrdne levej bok,ale dneska jsem chodila taky častěji...tak nevím čím to,možná se pořádně roztahuje dokud to ještě jde :grinning:
30. kvě 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to bude holčička :slight_smile: Jsem moc šťastná :slight_smile: malinká je nádherná, paní doktoka nám jí ukazovala i na 3D, ale jen malou chviličku a slyšeli jsme i srdíčko. Nejkrásnější den v mém životě :slight_smile:
30. kvě 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 jéééé velká gratulace k cácorce :slight_smile: tušila jsi že to bude holka?
30. kvě 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 gratuluju!!! :dizzy_face:
30. kvě 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach To mas driv nez ja,ja jdu az v patek :frowning2: ...
30. kvě 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek vleče se to :frowning2: vždycky když se člověk na něco těší tak to neskutečně dlouho trvá..
30. kvě 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach to je pravda,ale musis se priznat,ze tim,ze uz mam jedno ditko,tak to tak neprozivam,ono neni ani moc casu si to uzivat,pres den to nejde a vecer padam do postele unavou :slight_smile: ..ale urcite to neznamena,ze se na to netesim,vic se asi potom tesim na to 3D..
30. kvě 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach děkuji :slight_smile: a musím říct, že jsem si ani nic jinýho nepřipouštěla, spíš jsem věděla než tušila :grinning:
@nasekuratko děkuji :slight_smile:
30. kvě 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 gratuluji..
nám ji také Mudr. ukazoval v 3D...ale fotečky máme zatím v normálu...na 3D jsem objednaný na 27.6. už se moc těším...bude to určitě krásná památka..jen, aby MAruška zpolupracovala, když už se za to platí 1 000Kč...ale což je to napořád...+6 foteček v 3D...už se nemůžu dočkat..
Dnes jsem byli s manželem na nákupech..Fotečky mám v albíčku..nakuovali jsem dost v tescu a také v Kik..měli krásný výběr na holčičky...nedalo se odolat...hlavně tedy manža se rozjel.. :grinning:
30. kvě 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek