• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
čumáček naší Marušky..dnešní UTZ...co dodat je jak jinak než krásná... :grinning: samozhřejmě jako každé mimi.. :slight_smile:
30. kvě 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nasekuratko Ahoj, já musím ty stránky Patronu pořádně prostudovat, večer Ti písnu. Jedu dneska na ultrazvuk a asi budu mít i čas sjet se na ně podívat do obchodu naživo. Tak dám určitě vědět. Hezký den!
31. kvě 2011 v 06:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 jéé taky moc gratuluju k holčičce, to je super a vítej taky v klubu holčiček! :wink: Jsem si vzpomněla, jak jsi ze začátku psala, že ujíždíš po chlebu s marmeládou a já zas rohlík s marmeládou, tak to asi máme holčičky z tý marmelády! :grinning: :grinning:
Holky, není tu ještě některá co neví pohlaví a ujíždí na marmeládě? :grinning: :grinning:
31. kvě 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek no nevím s tou marmeládou, já zase ujíždím teď na čajovce, takže možná holčičky na sladké a kluci na masové :slight_smile: (a hodně tučné :slight_smile:)
31. kvě 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek děkuji :slight_smile: a na tý marmeládě určitě něco bude, nedávno jsem se bavila s mámou a ta říkala že taky ujížděla na marmeládě když mě čekala :grinning: Mě se k tomu ještě přidala nesnesitelná závislost na čokoládě a kakau, hločičky jsou holt sladký :dizzy_face:
31. kvě 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek já mám taky ráda marmeládu a je mi jedno jestli na chlebu nebo na rohlíku :grinning: sladký mi nějak nelezlo ty první 3 měsíce a teď jsem se zase rozejedla....Zatím nevíme co to bude,ale já tuším kluka :slight_smile: tak uvidíme
31. kvě 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se po dlouhé odmlce znovu hlásím. My budeme znát pohlaví v pondělí,ale už se nemůžu dočkat.
Čtu že se tu bavíte o jídle a pohlaví. Já jsem si taky myslela že sladké = holka, maso=kluk ale tchýně když čekala manžu měla prej neskutečnou chuť na sladké, tak jsem zvědavá... já od začátku na hovězí, což nikdy nepatřilo mezi mé oblíbené masa :wink:
31. kvě 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj:slight_smile:

Delší dobu jsem tu nebyla, trajdám, pokud to jde, s prckem venku. Teď má angínu, tak jsme do příštího pátku doma a budu nakukovat víc:slight_smile:
Ad pohlaví a chutě - nevím, co teda budeme mít my, protože ujíždím na melounech. Ale hrozně. Asi porodím malýho melounka :grinning:
V prvním těhu jsem taky spešl chutě neměla, jen ze začátku jsem nemohla ani vidět sladký a byl to kluk. tak za týden v úterý uvidíme, co je prcek zač.
31. kvě 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 budou to marmeládový holčiny! :wink: :wink: U Andrejky jsem to měla to samý, furt jsem si mazala rohlíky s máslem a marmeládou, až jsem si říkala, co to se mnou je, takhle jsem je jedla když jsem byla malá a do tý doby ne :slight_smile:. A u Kryštofa to jsem sladký nemusela ani vidět natož je jíst, to mi spíš jely salámy, maso....prostě všechno slaný. No však to sladký pak taky bylo a je vidět víc na vaze..... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@vercach to jsem si teď tušila taky kluka a je pravda, že když jsem si takhle jednou mazala zase můj oblíbený rohlík s marmeládou, tak mě tak v hlavě blesklo...hmm, to je diný, zase ta marmeláda.... :slight_smile: a pak jsem i docela koukala, když řekl holčičku. :slight_smile: Tak uvidíš, ale ono to vůůůůbec není žádný pravidlo, to že jen tak polemizuju, ale je fakt, že u mě tohle sedělo, že holky-sladký, kluci-slaný :slight_smile:
31. kvě 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek noooo, melouny mě taky moooc chutnají! :slight_smile: Akorát, holky, víte s čím mě teď nejvíc točí?? S těma španelskýma okurkama! Taková úžasná doba na saláty, zvlášť pro nás těhulky je to jen přínosem a teď aby se člověk něco bál koupit :unamused: a to to ještě začaly strkat na rajčata....ach jo :unamused: , jak já miluju ty cherry rajčátka v krabičce z Lídlu....původ země-Španělsko....grrr.. :angry: :confounded:
31. kvě 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek přesně jak píšeš, já mám doma v lednici dvě salátové okurky, samozřejmě jsem si nevšimla země původu, když jsem je kupovala a teď co s nimi - sníst, vyhodit, okurky těžko tepelně upravím :slight_smile: manžel říkal, že radši ať je vyhodím
31. kvě 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi tak to jsme na tom stejně, taky mám v lednici 2 salát.okurky :grinning: , tak na ně tak smutně koukám a zatím jsem jim ortel nevyřkla a pořád váhám, ale ze Španělska nebyly jen nevím co to teď bylo. Ale rajčata v Lidlu ze Španělska mají. Taková škoda, vid? Jak bych si je s chutí dala!
31. kvě 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
že to vyšlo zrovna na naše těhulkování, jsem si tak říkala, že to bude na jednu stranu přes to léto dobrý, že se budu cpát hodně zeleninou, abych tak nepřibírala, když mi to sladký tak ujíždí a akorát pěkně utřu, tak doufám, že ještě něco nenajdou v melounech.
31. kvě 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek já jsem včera spořádala jednu vaničku cherry rajčátek, ale odkud byly, to nevím :unamused: tak ještě mi zbývá v lednici ledový salát, ten padne asi dneska... otázkou je, jestli to zase není nějaký výkřik do tmy a ve zprávách všechno moc nenafukují (může to být skrytý bojkot dovážené zeleniny apod.), už nevím, čemu věřit, těším se na zeleninu z naší vlastní zahrádky, tam vím, co a jak nám roste :slight_smile:
31. kvě 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi no taky mě to tak trochu i přijde, že je to možná z veličený víc než je, zvlášť když se to týká jen BIO zeleniny, kterou stejně nekupujem. Taky mě to šte, že nevím čemu věřit a jestli to kupovat nebo neee, no asi nezbude než se opravdu spolehnout na vlastní zahrádku, sice my ji nemáme, ale na balkéně mám vsazený alespoň 2 cherry rajčátka :slight_smile:
31. kvě 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek @spaghi Ja jsem dneska taky mela chut na cherry rajcatka a okurku, ale v Albertu meli oboje ze Spanelska, tak jsem propadla "okurkovému šílenství" a nekoupila si nic, jen zmrzku :grinning:
31. kvě 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra
@gabisek
tak právě jsem se vrátila z oběda, dnes jsem měla rybu s bramborem a na salátovém pultu krásně voněl okurkový salát :slight_smile: tak jsem si naložila misku strouhané mrkve a dorazila kokoskou od kolegyně, která udělala státnice, tak přinesla dortíky :slight_smile:
31. kvě 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra tak alespoň místo zeleninky jsi malýmu poslala něco slaďoučkýho! :grinning:
31. kvě 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Takhle ja jsem vcera byla na obede, dala jsem si kruti steak se zeleninkou a mela jsem chut i na salatek, nejlepe okurkovy a pak jsem radsi vzala mrkvovy :grinning:
31. kvě 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi takže sis ten okurkový salát hezky vynahradila. Jj, když on ten okurkový salát tak pěkně voní, vid? :slight_smile: No já dneska měla španělskýho ptáčka s rýží, tak se jen můžu modlit jestli taky nebyl ze Španělska nakažený! :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Ten se pomel :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeeda holky, koukám že se pěkně cpete zeleninou, to děláte dobře. Já moc zeleninu nemusim, ale měla bych se přinutit. Nechtějete vědět co jsem měla k obedu já (Mekáč) :grinning: ale je fakt že jsem si dala zahradní salát :wink: Myslím že když se okurky dobře propláchnou a pro jistotu i oloupou, nic nehrozí :wink:
31. kvě 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek
@lipetra
přesně, ten okurkový hrozně voní, jsem schopná ho sníst vždycky sama a na manžela nic nezbude :slight_smile: někde jsem četla, že se má jíst hlavně kořenová zelenina a že "barevná" zelenina (myšleno např. červená rajčata) se tolik nemusí... do detailu jsem to nezkoumala, protože na to jim prdím, já jím všechnu zeleninu a ovoce, některé holky začaly v těhotenství blbnout se stravou podle krevních skupin, ale jelikož jsem skupina A, tak bych musela být skoro vegetarián :slight_smile:
31. kvě 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn jj, taky jsem to četla, že se musí zelenina hlavně pořádně opláchnout....akorát nechápu, že ti nakažený by to jedli neomytý? To mi taky moc nejde na rozum. Ale zase si říkej, že lepší nezdravej Mekáč než nakažená okurka! :grinning: :wink:
31. kvě 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek já se přiznám že si někdy zeleninu nebo ovoce taky neumyju... prostě se mi nechce mejt jablko, rajčátka atd.... vim že je to asi nechutný,ale věřim že je nás víc :grinning:

31. kvě 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi no tak na to by mě taky nikdo nepřinutil abych jedla podle krve, mám AB+, tak ani nevím, co bych podle toho mohla. Nejlepší je stejně to, na co má človek zrovna chuť. :slight_smile: S tím salátem jsme na tom doma stejně, manžel ho má taky moc rád a kolikrát jsem ho jedla potají aby na mě víc zbylo. :grinning: :grinning:
31. kvě 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, hele není vám to s tím jídlem blbý, když to pak čtu já, která musím držet dietu a všechno vážit :grinning: :grinning: :grinning: ?. A to jsem se těšila, že si budu dělat aspoň tzatziky, a mám i po těch okurkách. Nebo miluju okurku jen se solí. Jo a prý taky nemáme jíst rajčata, no to fakt nevím co bych jedla. Já na to kašlu, zeleninu jím všechnu, okurku oloupu a umyju a rajčata taky.
31. kvě 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Ja jsem taky krevni skupina A:slight_smile: - zemedelec :grinning:
Okurkovy salat bych mohla jit po kilech. Kdyby clovek mel brat doslova co muze a co ne, tak se z toho zblazni, proste naco ma chut a je to :slight_smile:
31. kvě 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne ty máš těhotenskou cukrovku? mimochodem, v jakým týdnu se testuje?
31. kvě 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn Ja se taky priznam dobrovolne, ze to obcas neumyji, treba zrovna ted jablicko:grinning:
31. kvě 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek