• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@edithn tak neboj, s jablkem to mám stejný, zvlášť když není po ruce voda, tak to jen tak otru do rukávu. :wink: Ale spíš s tou okurkou když ji přeci jenom doma zpracovávám, tak by mě nenapadlo ji umýt, to jedině, že bych si ji koupila a zrovna na ni dostala chut, tak bych ji asi taky vošmrdlala jako to jablko. :grinning:
31. kvě 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak ja bych se ridila chutema jen prvni tri mesice... u me prvni tri mesice platilo, ze to bude chlapecek. Ja jindy miluju cokoladu, marmeladu, susenky.... ale ja jsem ujizdela jen na ovoci a masu! Mohla jsem jist biftek i na snidani. :grinning: Ale od ctvrteho mesice mam svoje chute zpatky-sama cokolada, nektarinky, melouny, marmelada apod. A je to 100% chlapecek. :slight_smile:

A s tema okurkama-ja jsem radsi vsechno vyhodila. :frowning2: A pozor na zeleninu z Nemecka, oni si nejsou jisti, jestli to nemaji i tam v okurkach, protoze vsichni nakazeni a mrtvi jsou jen z Nemecka. :frowning2:
31. kvě 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek je fakt že neumytou okurku si taky moc nedovedu představit :confused: možná jí neumyli dost důkladně.
31. kvě 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi a jeste neco-nafouknuta bublina to asi nebude... jede to ve zpravach i v radiu i tady ve Svycarsku a ty moc zpravy ze sveta nedavaji... to uz musi byt neco vazneho, aby se o tom mluvilo. Takze pravda to fakt bude...
31. kvě 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko tak podle toho co píšeš budeme mít taky chlapečka... první tři měsíce strašná chuť na hovězí, teď už to opadlo :wink:
31. kvě 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko hmm, tak asi ty dve okurky co mam v lednici tak nakonec skonci v koši.... :unamused:
31. kvě 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, možná pro jistotu jo, lepší než se nervovat že umřete :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@edithn jj, to možná bude kluk, taky jsem u syna ujížděla šileně na masu, salámech....prostě MASO a jakýkoliv! :wink: Ikdyž to jsem mohla i teď, ale pak nejlíp zajíst to něčím slaďoučkým. :slight_smile:
31. kvě 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek ja je taky vyhodila, i rajcatka :frowning2:

Holky, ja mam stejne smulu.jak jsem zacala dodrzovat tu dietu na streva,tak to mam jednoduche-krome bananu nebo dusene mrkve nesmim ZADNOU zeleninu a ZADNE ovoce. A to je to,cna co jsem mela behem tehu nejvetsi chut. Tak pekne trpim. :cry:
31. kvě 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn tak to jsem moc zvedava! :dizzy_face:
31. kvě 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra
@gabisek
přesně, jíst to, na co má člověk chuť, tělo si řekne, co potřebuje (i když nevím, jestli tu Milenu včera moje tělo opravdu nutně potřebovalo :grinning: )
31. kvě 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, zatím se s vámi loučím, budu se chystat, za chvíli vyrážíme k dr. na kontrolu miminka a taky objednání na cukrovku, která se děla v tom 24tt., tak se tu mějte a zatím papa :wink:
31. kvě 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko ty jsi měla nějaké problémy se střevama? Promiň neměla jsem čas vás dočítat :wink:
31. kvě 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi určitě jí potřebovalo ,stejně jako moje tělo dneska zmrzlinu z mekáče :grinning: :grinning: :grinning:

@gabisek držim palce na prohlídku
31. kvě 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Tvoje telo ne, ale František ano :grinning:
31. kvě 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn no,jak jsem trpela tema bolestma a litala porad na gyndu, na pohotovost apod., tak me pak napadlo, ze kdyz mam moc vporadku, krev vporadku, stery na gynde ok, tak me napadly streva. Nasla jsem si dietu a podle te se ridim-kdyz uz zhresim, tak jen na sladkem, ale jinak to dodrzuju a od te doby mam klid a po bolestech neni ani pamatky...
Ale ovoce a zelenina mi teda chybi extremne. :frowning2:
31. kvě 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek tak at to dobre dopadne! :wink:
31. kvě 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi tak moje telo cokoladovy veci potrebuje stopro, to je otazka zivota a smrti :grinning: Dieta-nedieta, cokolada nebo oplatky musi byt! :grinning:
31. kvě 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky zdravím po delší době,zažila jsme nejhorší týden v mém životě :pensive: Minulé pondělí mi zemřel tatínek,ještě teď tomu nemohu uvěřit.Měl rakovinu léčil se jen půl roku,šlo to hrozně rychle,bylo mu jen 52 let.Dnes jsem přijela po týdnu domu,byli jsme s Filípkem u mamky zůstala tam sama.Chudák miminko jsem stále ve stresu.Dostala jsem nějaký prášky na uklidnění,prý je to lepší než se příliš stresovat.V životě jsme si nemyslela,že budu v pátým měsíci vybírat tátovi rakev :cry: Musíme žít dál,ale v srdci je prázdno.Mrzí mě,že jsem vnáším tak špatné zprávy,ale takový je holt život.Vůbec si tohle těhu neužívám,doufám že mimi nebude nějaký nerváček.Zdá se mi,že mimi teď mín kope,tak nevím jestli mám stresovat a jet k doktorce?
31. kvě 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko tak to jsi šikulka že jsi přišla na to čím to je :wink:

@unkas to je mi strašně moc líto, nic z toho si nedovedu představit. Držím palce ať je miminko zdravé, což určitě bude a ty ať jsi v pohodě :frowning2:
31. kvě 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak trochu malo k okurkam. Predpokladany prenos neni primo konzumaci neumyte zeleniny, ale nedostatecne umytyma rukama po praci se zeleninou. A vsechny doposud prokazane zdroje nakazy se tykaly biozeleniny.

jo a prolitla jsem zpetne par stranek a vkladam malou tabulku. Snad jsem vas moc neprekrtila a kdo chce doplnit data at mi pisne.
31. kvě 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nejde to nejak zvetsit, kdo je tu pocitacovej talent, at mi poradi, jak vlozit excelovskou tabulku :wink:
31. kvě 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@unkas To je mi moc lito, je to hrozna predstava...Opatrujte se, miminko at je zdrave a at je vse OK :frowning2: :frowning2: :frowning2:
31. kvě 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dekuji za privotani. Teda holky ja koukam, jak mate vechno zmakle, klobouk dolu. Skoda, ze jsem tyto stranky neobjevila drive, urcite byste mi poradily. :slight_smile: Ja cekam druhe ditko, ale jsem vice vystrasena nez u prvniho, vubec jsem nerisla nakazy, nemoci....atd. Zato ted :dizzy_face: si pripadam jako paranoik. Vschny zdravim a 3D ultrazvuku zdar, ja se na nej jdu objednat zitra. Pa
31. kvě 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. kvě 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@unkas drž se, to zvládneš, mysli na miminko, jak se říká, jeden život odchází, aby uvolnil místo životu novému :frowning2: bohužel jsem se s tím také setkala, na začátku těhotenství mi zemřel stejně starý kolega a kamarád a cca před měsícem babička, šla jsem na oba pohřby, bylo to velmi smutné, ale byla jsem na druhou stranu ráda, že jsem se s nimi rozloučila, držím palce, ať je vše ok a ať jste všichni zdraví!
31. kvě 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
říkají že když se okurka pořádně omyje a oloupe že se nemůže nic stát...Nejhorší příznaky měli v Německu...kdo ví s čím to skombinovali...já bych se toho tolik nebála :slight_smile: každý ovoce nebo zelenina pokud není vlastní výroba :slight_smile: tak se musí pořádně omýt...tak chuti zdar a salátům zvláště :sunglasses:
31. kvě 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis super tabulka :wink: konečně se na to někdo vrhl....a uvidíme po porodu srovnání jestli se všude strefili :slight_smile:
31. kvě 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@unkas drž se i kvůli miminku.To že míň kope bych neviděla jako problém....já to mám taky jednou víc a občas se mu vůbec nechce.Vím že je to těžké,ale snaž se myslet na něco pěkného...držím pěsti
31. kvě 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@unkas To me moc mrzi! :frowning2: Je neuveritelne, jakym situacim musime celit i v takovem obdobi jako je tehotenstvi.... Drz se a mysli hlavne na miminko a budoucnost... i kdyz se mi to asi lehce rika, kdyz nejsem ve tve situaci. :frowning2:
31. kvě 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek