• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@vercach tak zrovna jsem cetla na novinkach, ze z okurek to nebylo. Dneska to bylo potvrzene. Coz je dobra zprava. Ta horsi je, ze nemaji poneti, odkud ten virus pochazi a na co si davat pozor... :unamused:
31. kvě 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Dočtu vás zítra. Máme za sebou ultrazvuk a je to kluk jak buk. Máme velkou radost,že je zdravý a kope :slight_smile:. Z radosti jsem nakoupila v tescu pár kousků oblečení. A dnes mi přišla taky z Aukra hrací deka s hrazdičkou :slight_smile:.
31. kvě 2011 v 17:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko teď jsem to četla na internetu....a už jsi bez bolestí?opravdu ti pomohla ta střevní dietka..
31. kvě 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana gratuluju! Tak jak se tak divam, tak jsme v tomhle vsichni stejni. :slight_smile:)) Jakmile mame po ultrazvuku a vime pohlavi,tak jdeme primo do obchodu. :grinning:

@vercach Bolesti jeste obcas mam, ale uplne minimalni-a to spis,kdyz zhresim. Ja totiz nemuzu vydrzet bez cokolady. Ale ovoce a zeleninu jsem vyradila uplne, i mlecne vyrobky a pecivo. a fakt je mi dobre.... Je to rozdil o 200%-konecne. :dizzy_face:
31. kvě 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko tak to je moc moc dobře,že se cítíš o dost lépe :slight_smile: a co vlastně jíš když jsi všechno vysadila...
31. kvě 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach no, jim cokoladu :grinning: -bez te se fakt neobejdu....
Ale jinak kdyz uz to nejde vydrzet, tak si dam merunky nebo broskve zavarene bez slupky, ty jsou povolene. A jinak muzu jakykoliv libovy maso + ryby, muzu brambory, testoviny, ryzi, piskoty, susenky bez polevy a orisku apod. Takze se to celkem da.... Syr muzu jen tvrdy-eidam, emental apod. Ono se z toho vybrat celkem da.....
Ja stejne smazene nejim, vyjimecne ulitnu u McDonalda,ale bez toho se obejdu. Ja vsechno obalovane-rizky, rybi prsty, hranolky apod. delam v troube. Pecivo taky nejak moc nepotrebuju, mleko nepiju, jogurty taky nemusim. Takze to pro me neni takova hruza....
Jen je problem, ze tohle je proste opak zdrave vyzivy, takze za chvili budu jako koule z toho zavareneho ovoce, susenek atd. :-/
31. kvě 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko kolik už máš nahoře?A nebudeš mít nedostat vápníku když nejíš žádné mléčné výrobky nebo to doháníš nějakýma vitamínama :slight_smile:
31. kvě 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach semtam zobnu vitaminy, aby maly nestradal.... kdyz jsem jedla ovoce a zeleninu, tak jsem to jedla od 4.mesice jen 2x tydne. Ale ted si davam kazdy druhy den-radsi.
Uz mam nahore 4 kila... teda 4 kg to byly minule utery. :frowning2:
31. kvě 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko podle foteček to na tobě nejde vůbec poznat :wink:
Už se mi konečně začíná zakulacovat bříško...přítel je nadšenej a říká konečně :grinning: to nevím co bude říkat před porodem..
31. kvě 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach to bud rada... protoze kamoska ma termin porodu na zacatku srpna. Do pateho mesice nemela zadne brisko a na konci pateho ji zacalo vyskakovat a ted chudina trpi. Vyskocilo ji znicehonic,naskakaly strie a kuze kolem pupku ji pekne boli, jak se to natahlo moc rychle... :frowning2:
A kolik jsi pribrala ty? Nechces se vyfotit a dat aktualni fotecku? :slight_smile:

Na me to jde poznat hlavne na prsach (ty mam uz o cislo vetsi), na brisko-to vyskocilo uz hodne a na obliceji-pekne jsem se zakulatila. Jinak to necitim, protoze celkove nosim volnejsi veci. :slight_smile:
31. kvě 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko tak o prsach radši nemluvím...ty mi poskočily už na začátku těhu,taky asi o číslo a zatím se nezvětšují...jinak si připadám jak kojná :grinning: fotečky přidám jen co zase překecám přítele.Nebo to můžu skusit u našich před zrcadlem :slight_smile:
jinak váhu napíšu až zítra co to budeme mít od paní doktorky...
31. kvě 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach tak budu moc drzet palce,at je zitra vsechno ok :wink:
31. kvě 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko děkuju,taky doufám a už snad budeme vědět co vlastně čekáme :slight_smile:
31. kvě 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn No jo, mám. Testuje se až mezi 24 a 28 tt, m ji dělaly dřív, protože mi vyšel vyšší cukr už při krvi u mojí doktorky.
31. kvě 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@unkas Tak to mi je líto. Přeju Ti, aby jste to co nejlépe a co nejrychleji zvládli. K těm pohybům si myslím, že miminko cítí, že jsi víc unavená a tak hodně odpočívá, aby Tě ještě víc nezatěžovalo.
@aknavis Super tabulka, pěkně jsi to vytvořila :sunglasses: .
@nasekuratko Tak hlavně, že Ti to pomáhá a snad se to za chvíli srovná a budeš zase moct baštit, na co máš chuť.

Huráááááááá, takže okurky baštim dál.
31. kvě 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky se nam to posunulo a definitivni porod nám vychází na 30. září tak asi mezi vás patřit nebudu :unamused:
31. kvě 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pettulka Mě se to taky sem tam hýbe, mám na UTZ i 28.9.,doktorka mi říkala, že těch pár dní se neřeší drží se spíše termínu dle poslední MS. A stejně si mimčo řekne samo, kdy chce ven. Tak bych to být tebou neřešila :sunglasses: .
31. kvě 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pettulka no, ale kdyz se mimcu u tebe bude libit a posune se to o den-dva,tak k nam uz patris :wink:

@ilonne holky,tak ja radsi nebudu jist nic ze zeleniny ani ovoce.Jen varenou zeleninu, kdyz uz nebudu mit na vyber. Jelikoz nevi,odkud ta nakaza je a umiraji na to dospeli lide,nedokazu si predstavit,co by to asi udelalo s tema prckama,co mame v sobe :frowning2: Tohoto se celkem dost bojim. I kdyz nase telo by se proti tomu ubranilo, tezko rict, jak by to mohlo postihnout ty drobecky v nas...
Ja teda zatim jim jen banany z ovoce nebo zavarovane broskve a merunky,tak doufam,ze v tom to neni....
31. kvě 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,ja mam takovy dotaz... Spavate jeste na brichu? Je to jeste zdrave? Ja totiz hrozne rada usinam na brichu,ale uz ho mam trosku vetsi ajak vecer na brichu lezim, tak maly pekne kope-jak kdyby se vztekal. :grinning:
Tak si rikam, jestli mu to nemuze nejak ublizit.. Mozna blby dotaz, ale o tomto fakt nic nevim. :sweat_smile:
31. kvě 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, po velmi dlouhé době k vám zase nahlížím, nějak sem vás nestíhala dočitat, můžu se k vám ještě přidat. 15.6. nás čeká velký UTZ, tak se moc těším a zároveň sem zase nervozní aby bylo vše OK. Pohyby ještě nemám, takže se vždycky nemůžu dočkat UTZ abych mimuška viděla. Zatím to podle NT UTZ vypadá na 70% holčičku :slight_smile: tak sem zvědavá, jestli opravdu bude. Potěšily ste mě diskuzí o kočárcích, nám se zatím líbí dorjan prestigue, ale možná se to ještě změní :slight_smile: Holky chtěla sem se zeptat, jaké velikosti oblečků kupujete? Já si připadám úplně bezradná, už sem říkala kámošce, která má dceru taky říjńátko, že musím na školení :grinning:
31. kvě 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko otevřela jsem si chytrou knihu o těhotenství a dítěti, co jsem koupila u Apolináře, a tam doporučují na břicho nelehat, neležet ani moc dlouho na zádech, protože se může snížit tlak a zamotat hlava (děloha tlačí na hlavní žíly), doporučuje se ležet především na levém boku... každopádně já si občas na zádech hovím a když chci takový pololeh na boku až břiše, podložím si tu horní nohu kojícím polštářem a to je dobrý kompromis
31. kvě 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Děkuji a my taky fotečku máme v normálu - černobíle, koukni do albíčka :wink: Jsem z toho pořád unešená, bylo to tak nádherný se na ní tak dlouho dívat a pozorovat co tam všechno vyvádí :dizzy_face: a bude to asi stydlivka, když to doktorka přepla na to 3D tak měla před obličejem ručičku... No já jsem si zatím objednala nějaký pidi věcičky přes internet z bazárku, jen bodýčka - ty nejmenší, ale na větší nákup se taky chystám a už se strašně těším :grinning: Na 3D chci taky, ty peníze za to určitě stojí :wink:
31. kvě 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 jasně, že stojí..máš to napořád a ž budou naše holčičky velké můžem jim to ukázat jak si u nás v bříšku lebedili...
teď jsem právě dočetla Marušce pohádku, myslím, že se jí to líbí, protože mě to dalo svým krásným kopáníčkem na jevo..je to moje holka šikovná a už teď ji hrozně miluji a moc se těším až bude snámi..
31. kvě 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi já mám zatím jen pár věciček co jsem dostala a většinou je to ta větší velikost - 62 a vyšší, ale chci tak pár kousků koupit v 56, to už mám i objednáno - jen pár bodýček a dupaček, myslím, že je zbytečné mít hodně těch úplně nejmenších hadříků - to mimčo z toho hned vyroste a nebo se taky může stát, že mu ani nebude :grinning: Jinak taky přemýšlím jestli už kupovat zimní kombinézku na cestu z porodnice nebo jen zateplenej overálek....asi taky půjdu na školení ke švagrový - malého měla taky v Říjnu :sweat_smile:
31. kvě 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi já naštěstí nemusím nic obstarávat, už mám připravenou jednu krabici s pidi věcičkama u jedné švagrové a druhou u druhé švagrové, takže asi nic nebudeme kupovat ani jen tak pro radost, to raději obstaráme něco víc potřebného, ono těch výdajů bude ještě až až :slight_smile:
31. kvě 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko já na břichu nelehávám od začátku...ještě jsem nevěděla že jsem těhu a už mi to na břichu nevyhovovalo...osobně si myslím že tělo i mimčo si řekne co potřebuje :wink:
31. kvě 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi jeee, dekuju za super odpoved! :wink:
31. kvě 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach ja vim,ze se ma lezet na levem boku,ale to ja nezvladam. Tak v zivote neusnu. :-/ Usinam na pravem boku nebo na brichu. Ale v noci se v 90% vzbudim na zadech. Ale to uz holt neovlivnim, jak se v noci pretocim. :frowning2:
Kazdopadne na bricho ode dneska neleham... :slight_smile:
31. kvě 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji Vám za hezká slova,jste supr.Teď jsme přijeli od mamky,zvládá to celkem dobře.Filípek jí drží nad vodou.Mimi teď večer pěkně kope,tak jsem klidnější.Jsem celý den v pohybu,tak si to možná jen neuvědomuju,že kope.Mimochodem pěkná tabulka.Co se týče oblečení,po Filípkovi toho mám dost,jen taky netuším jak se mimi obllíká na zimu.|Co nakoupit za kombinézku atak,musíme se pak poradit.
31. kvě 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi tak u nás pokud to bude opravdu ta holčička, tak taky budu mět u kámošky krabici :slight_smile: :slight_smile:
@nasekuratko já snad od mala usínám jen na pravém boku :slight_smile:
@pavlina88 taky sem si říkala, že ta62 bude asi nejlepší, ale dnes sem neodolala a koupila jedno bodýčko 56 a manžel se mě ptal se smíchem, jestli to není malinké a já mu říkám, že na to abych to porodila velké dost :grinning:

Holky, odkdy ste cítili pohyby, u mě to asi bude pozděj, nejsem zrovna super štíhlá, ale už se na to moc těším

@adenka84 máte vybrané krásné jméno, tak se jmenovala moje babička, kteou sem měla moc ráda. Manžel zatím trvá, že nebudeme dávat jméno co mají v rodině, ale asi ho to brzo přejde, protože jeho maminka pochází z 8 dětí a už je velký problém vybrat hezké jméno, které v rodině nemají :slight_smile: :slight_smile:
31. kvě 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek