• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@adenka84 teda, to jste si užili. tak moc přeju, aby bylo vše OK.
samožřejmě přeji všem, aby bylo vše OK
21. únor 2011 v 17:35  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 tak to ještě větší gratulace :dizzy_face: To není jak my, poprvé a hned :confused: až jsme se divili.
21. únor 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abecedka
@zpevacka holky děkuji...

@abecedka to opravdu nebylo hned...stálo nás to dost sil¨, trápení,zklamání, času a v neposlední řadě peněz...
rok jsme se snažili doma sami..ani jednoho z nás nenapadlo, že to tak dopadne..teď jsme,ale strašně moc rádi, že se zadařilo alespoň tak...stálo to za to...
21. únor 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu k vám? V sobotu jsem na testu konečně našla // a vzpadá to, že TP by měl být koncem října. jak já jsem nadšená!!!!!
21. únor 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jessika tak to graatuluji...
21. únor 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jessika gratuluji a vítej..
21. únor 2011 v 19:39  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 jj řekli mi TP hned tuto první kontrolu, ale to ti řekne každý dr. oni to vyměřujou podle poslední ms a na netu je spousta kalkulaček, podle kterých si to zpočítáš sama... :wink:
21. únor 2011 ve 21:39  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 jejda já jsem blbec, teď čtu tvůj další přízpěvek, že u tebe je to trošku jináč, to jsem nevěděla, že se to počítá po umělém oplodnení jinak... :wink:
21. únor 2011 ve 21:40  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jessika jééé taky Brňačka! :dizzy_face:
22. únor 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak těhulky gratuluji všem nastávajícím maminkám a držím palce, aby vše dobře dopadlo, v dnešní době není žádná sranda přijít do jiného stavu.... :sweat_smile:
22. únor 2011 v 08:48  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady Vám posílám první fotečku :grinning:
22. únor 2011 ve 12:12  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tereska Krásné, šikovná. :dizzy_face:
22. únor 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abecedka Jéé, to je supr!!! Jestli to všechno dobře půjde, tak bysme spolu mohli chodit na nějaké kurzíky nebo cvičení pro těhulky :slight_smile:
22. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jessika Hani klidně, jenže já mám takovou blbou pracovní dobu od 12 do 18 hod... ale později třeba do dětské kavárny, jestli nehledíš na korunu a bude tě bavit chodit mezi lidi... Znám teda jen tu na Husové, ale je to tam dobré.
22. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abecedka no já mám pracovní dobu 9-17, takže taky nic moc. Nevím co myslíš tím "nehledět na korunu", ale do kavárny bych klido došla. Ale třeba i jen tak ven kočárkovat :wink: Já jsem ze Šlapanic, odkud ty?
22. únor 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jessika no že někdo tam nechce, protože dítě stojí 20 kč a kafe 40 :wink: No to je trochu horší to místo, bydlím na druhém konci.
V Kníničkách :frowning2:
22. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. únor 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky chtela jsem se k vam pridat ale zvu vas do noveho tema co jsem prave zalozila mam radeji uzamcene diskuze kdo ma zajem tak pisnete :slight_smile: paa

http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/termin-porodu-rijen-2011/?page=last&post=last&lastref=hp
23. únor 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hlásím návrat z chalupy, zítra jdu k doktorce na první návštěvu. Bojím, bojím, ale samozřejmě se těším a doufám, že bude vše ok a bude třeba i srdíčko. Posledních pár dnů mě navštívily celodenní nevolnosti, je to teda děs, to vám povím. S malou jsem to nezažila, nebo si to nepamatuju.

@denousek Ahoj, mně to hodí neexistující odkaz. Funguje ta diskuze? Taky se pak přimlouvám za zamčenou, ale teď je asi ještě brzy, budou přibývat další holky, ne?
23. únor 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana a jak bylo na chatě, nebyla vám zima? :wink: Určitě ještě někdo dorazí....
23. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hplky , tak sem moje první dvě čárky v životě se objevili 18.2 :slight_smile: V pondělí 28 .2 jdu poprvé na ultrazvuk jsem zvědavá a bojím se aby bylo vše v pořádku :slight_smile:
23. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana moc se omlouvam tak staci kdyz najedes na soukrome skupiny , a druha diskuze nahore s terminem říjen 2011 i kdyz nekdo pribyde tak to doufaammm kdykoliv na pozadani nekoho pustim a muzem se poznavat postupne uz jsme tam dve tak si te pridam

kdo dalsi by mel zajem reknete pustim vas :wink: pa
23. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miskaberuska11 ja jdu taky na uzv 28.2, :grinning: pridam si te do zamcene diskuze prijdi mrknout tam budeme plkat co by jsme meli termin v rijnu :wink: viz popis víše tam přid jestli chces :slight_smile:
23. únor 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasný :slight_smile: Super :slight_smile:
23. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek ok, díky za přidání.

@abecedka Na chalupě bylo dobře, docela jsme si odpočinuli. Venku teda zima krutá, ale to i tady, -10, to je teda mazec. Radši nevycházet, brrrr... Ale v chalupě bylo dobře. Jen ten první den to bylo takový lezavý, pak už ok. Jen včera večer mě schvátily nějaký střevní potíže, to byl děs, ale vypadá to že to bylo jen jednorázový z jídla, bleeee
23. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek ahoj, a není na zamčenou diskuzi ještě brzo?
taky jdu na utz 28.2. už se nemůžu dočkat. ale zároveň se bojím. nezačala jsem své těhotenství zrovna v pohodě, tak snad bude vše v pořádku.
23. únor 2011 ve 14:13  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zpevacka ahojky..no ja myslim ze neni :slight_smile: budeme přibývat no :_) mám to radeji zamcene jak vsem na očich :slight_smile: máš taky zajem?
23. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to uz jsme 3 co jdeme na UZV 28.2 :grinning:
23. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,vrana já jdu taky zítra na uzv,taky se těším i bojím zároveň.Jeden den jsem měla celodenní nevolnost,jinak dobrý teda až na tu únavu,večer padám na hubu. Denousek taky prosím o přidání,dík.
23. únor 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek pod tímto nickem ne. jsem tu inkognito, takže mi veřejná diskuze nevadí. myslím si, že by diskuze měla být aspoň tři měsíce veřejná. je spousta holek, co to první trimestr budou tajit a připojí se třeba až potom. a to už se o soukromé diskuzi nedozvědí. to je můj názor. soukromá diskuze ano, ale později.
23. únor 2011 ve 14:27  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek