• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@unkas moc mě to mrzí :cry: drž se, časem bude trošku líp.
31. kvě 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko na břichu sice neležím,ale na zádech spím ráda...ten článek jsem četla úřed nějakou dobou,ale zatím mi to nevadí.Na levém boku ležet nemůžu blokuje se mi tak krční páteř :frowning2: a na pravém ležím občas než mě začne svištík tlačit...je hodně vlevo,pořád říkám že mi asi leze na záda :grinning:
31. kvě 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi děkuji za pochvalu jména...Maruška se bude jmenovat také po babičce..moje i manželovo babička byla Marie..takže je to jasné..navíc se nám moc líbí už dlouho...před 3 roky jsme si řekli, že když se nám povede holčička bude to 100% Maršuka a to také dodržíme..
31. kvě 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko já ještě stále taky usínám na břiše,ale nemám dobrý pocit, tak si tu jednu nožku pokrčím hodně nahoru aby nebyla celá váha na břiše, ale v noci a ráno se dost budím na boku, takže na tom břiše opravdu asi jenom usínám. Myslím že až budeme mít opravdové bříško,ani nás nenapadne si na něj lehnout.

co se týče velikostí tak taky vůbec netušim, myslim že ta 62 je ideální...ale prej je lepší kupovat větší, jelikož malé velikosti hodně kupují rodiny a přátele a strašně rychle z toho vyrostou.
31. kvě 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi já cítím pohyby tak od 18tt ale není to nic silnýho, jen takové škubání, tak nevím jeslti je to ončo :wink:
31. kvě 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 tak já sem zvědavá na čem se doma dohodneme, to bude boj :grinning:
@edithn teda já normálně závidím :slight_smile: ptala sem se na to doktorky, a říkala, že prvorodičky tak kolem 20-22tt, ale samozřejmě záleží asi i na postavě, u mě asi kope do měkkého a zatím to necítím :grinning:
31. kvě 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@unkas to mě moc mrzí :cry: , drž se holka

@nasekuratko na břiše neležím, protože už se to moc nedá :slight_smile: Časem si třeba koupíš kojící polštář a s tím se taky celkem dobře spí :wink:

Tak třeba naše Anička nosila 56 tak 2 měsíce. Nosila dokonce i 50, ale tu jen chvíli. Když se narodila, tak měla 49 cm :slight_smile: Já mám doma oblečení po ní, po 2 synovcích a ještě něco od kámošky po jejích dětech. Můžu si otevřít kojenecký ústav :grinning: Jen chudák to dítě nebude mít snad nic novýho...
31. kvě 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi já taky nejsem žádnej hubenďour, jsem oplácaná, ale jak říkám ani si nejsem jistá,takže to není žádnej giga zážitek, ještě to neprožívám.... ale každý ráno se s ním mazlím, jelikož je bříško nejvíc vystouplí jak nic nejím, tak vždycky ležim a hladim si ho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já cítím pohyby od 18+2, myslím si, že na prvorodičku docela brzy...každým dnem je to silnější a znatelnější..užívám si to..
zítra jdu na těhu kontrolu tak jsem zvědavá co se nového dozvíme..bříško už netvrdne tak doufám, že bude pan Mudr. spokojený...
Věcičky kupuji od každého čísla něco...mám toho už hafo..spoustu zděěných věciček..ty nová mám v albíčku..vše tam nedávám...ale už vím, že s nakupováním končím..myslím, že toho máme už dost..teď už jen zbytek výbavičky...pidivěcičky už žádné... :slight_smile:
31. kvě 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 teď jsem koukala k tobě do alba a ty toho teda fakt máš :grinning: :grinning: :grinning: moc hezký některý kousky :wink:
31. kvě 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi tak ja citim pohyby uz od 17tt a ted uz citim krasne kopance a vidim i boulicky na brisku :dizzy_face:

Holky,ja jsem vsem zakazala kupovat 56 a 62, vsem jsem rekla,at kupuji jen vetsi velikosti. Ty malicke si chci nakoupit sama (vetsinu uz mam) a jen par kusu. Ale urcite 56 kupuju, protoze nektere kamaradky meli i 56 velkou a vyuzili ji treba i mesic-6 tydnu...

A kupujete nebo planujete si poridit i nejakou lekarnicku? Treba kapicky pro miminka na prdiky apod.? :confused:
31. kvě 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn tak mě zas přijde, že mně nejvíc vyskočí navečer, už se těším, až bude takové pevné a kulaťoučké :grinning:
@adenka84 tak držím palce, ať kontrola dopadne na jedničku :wink: taky se moc těším, až toho drobečka ucítím, mě čeká kontrola 8.6., a tradičně budu zase moc nervozní, nějak se toho pořád nemůžu zbavit :unamused: ale těším se moc až mimi zase uvidím :slight_smile:
31. kvě 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nasekuratko asi něco koupím ať to mám připravené... ale zatím nad takovýma drobnostma ještě moc neuvažuju, to až budu mít všechno,tak se zamyslím. Zatím mám jen dvě bodíčka, jedny ponožky a dvoje dudlíčky, které jsme dostali :grinning:
31. kvě 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn tak já sem na tom stejně, mám jen bodýčka a jedny dupačky. Manželova sestřenice má obchod s věcma pro mimi, tak asi vše co bude chybět pak dokoupím u ní. nějaké věci taky podostávám, tak toho zatím nechci moc kupovat, ale sem tam neodolám.
31. kvě 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko co vím, tak kapičky se můžou až od 3 týdnů. Spíš to bude chtít líh na pupík :wink:
31. kvě 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Mno, tak tu zeleninu jsem ani nijak nestihla řešit. Říkala jsem si, že média jsou všemocná a ta panika je dost nafouknutá, zrovna jako před rokem a půl u prasečí chřipky.

Lékárničku pro mimčo zatím nepořizuju, v porodnici ti poradí, co je dobré mít doma a pak taky pediatr, stejně k němu jdeš hned druhý den, co tě pustí z porodnice s mimčem. A věci typu borová voda na očička stejně mají krátkou záruku.
Navíc třeba na prdíky každýmu mimču funguje něco jinýho, nemusíte vůbec koliky zažít... takže fakt dopředu moc nenakupuj.

@nasekuratko Na břiše pořád ještě spím, taky je to moje oblíbená usínací poloha. Prcek si vždycky po chvíli vyboxuje pohodlný místo a spíme oba v klidu. Ale už to nebude moc dlouho trvat a nebude to spaní takhle pohodlný a až do porodu budu hledat jiný polohy.
31. kvě 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek no, ja praveze praseci chripku prodelala i obe deti, o ktere se staram....
Proto tentokrat tem bublinam uz verim. :sweat_smile:

Ja na brise usinam nejradeji, usnu tak hned. Na boku se prevaluju a nejde zabrat. :-/ Ale budu se to holt muset naucit. :grinning:
31. kvě 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Ahááááá, no, já zase mám doma novináře a i se mezi nima dost pohybuju, takže to mám z druhé strany. A paniku lez vyrobit snadno, bohužel. A byl velký rozdíl mezi prasečí chřipkou a normální? Já totiž tak maximálně mívám rýmu a celkově moc nemocná nejsem (i když v době kojení jsem chytla kde co).

Při usínání s velkým pupíkem jsem používala velkýho krokodýla z Ikea - podkládala jsem si s ním pupek a bylo to pohodlnější, používají holky takhle i kojící polštář - jsou i návody na netu, jak ho použít pro pohodlnější spaní:slight_smile: A jak se mi blbě spalo s velkým pupkem - na zádech. To se mi i dělalo špatně, mimčo tlačí na nějakou žílu a pak se ti dělá zle. Ale zase nemusí to mít každá.
31. kvě 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek my meli praseci chripku v tom stadiu, ze jsme meli 40ti stupnove teploty a trvalo to asi 5 dnu v kuse.... a nic nepomahalo. Paralen zabral jen na chvilku a zase nanovo... :frowning2: Bylo to hnusne. Ja jsem to jeste zvladala, ale malemu byly 2 roky a to byl teprve zahul. :-/
Meli jsme i cervene fleky po tele apod. Fakt brutus...
31. kvě 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nemáte prosím tip na těhu a kojící pyžama?
31. kvě 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pohyby jsem s prvni mela v 19 tt a ted 17 tt. S malym oblecenim je to sazka do loterie. Ja puvodne nic super malyho nemela, ale kdyz jsem rodila v 35 tt, tak jsme rychle dokupovali 50 a i ta nam byla velika :slight_smile:
31. kvě 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi zkus mrknout na mimibazar,tam toho bylo celkem dost. :wink:
31. kvě 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko ten jsem právě teď projela, to, co se mi líbilo, měli jen vel. S a to neeeení má :grinning:
31. kvě 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi tak zkus jeste aukro
31. kvě 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. kvě 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko teď jsem zrovna na tom odkazu, co jsi mi poslala, tam mají docela pěkné kousky, tak asi něco objednám :slight_smile: moc děkuju!
31. kvě 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi taky se mi to libi,tak si to ulozim a mrknu na to :wink:
31. kvě 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky koukala jsem že jste tady řešili tu nakaženou zeleninu, já pracuju ve velkoobchodě se zeleninou, takže se v tom trochu pohybuju a řeší se to teď u nás v práci opravdu moc, pořád někdo volá a ptá se jestli nemáme zeleninu ze španělska :unamused: :unamused: Ale nikdo už neposlouchá co v těch zprávách a všude říkají -týká se to jen BIO zeleniny a ta je podstatně dražší než klasická...jinak se normálně v obchodech původ země té zeleniny stejně nedozvíte, není problém přesypat jí do jiných beden nebo předělat etikety :frowning2: :frowning2: Proto se raději zelenině teď vyhábám ikdyž BIO se jako normál zelenina neprodává - to by na tom dost prodělali, ale zase na druhou stranu se jí potřebujou zbavit....
31. kvě 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nebudu ted na internetu az do pondeli (mozna jen vyjimecne na chvilicku), tak se tu mejte krasne a drzim vsem palce s ultrazvukama a kontrolama! :dizzy_face:
31. kvě 2011 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. čer 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek