• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@aknavis Ta tabulka je dobrý nápad...

můžeme si ji klidně udělat i tady....a při změně stačí ji jen zkopírovata dopsat datum narození, váhu, výšku...
já ji rozjedu a vy se do ní připište...

termín porodu pohlaví jméno
Adenka84 11.10. holčička Maruška...
1. čer 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adenka84 ta excelovska mi prijde prehlednejsi ale klidne
1. čer 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis nechám to na vás..je přehlednejší to určitě..tak ji nechte a je to.. na tuhle se vyprdnem.. :slight_smile:
1. čer 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Ahoj, určitě si kup 56, možná i pár kusů 50 (ale opravdu pár), porodila jsem syna, 50cm, a než dorostl do 56 (otázka pár dnů, týdnů), tak měl všechno velké což na prvních fotkách nevypadalo nejlépe, všechno na něm plandalo :unamused: . Teď jsem se už poučila a 2-3kusy mám i v 50.
1. čer 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis parádní tabulka :slight_smile: , jak se na ní dostanu?díky
1. čer 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis teda to je pecka :slight_smile: ...
1. čer 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko To jsem zvědavá, která z nás porodí dříve :grinning: :grinning: , obě máme termín 14.10. :slight_smile:
1. čer 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek tomu se říká plánování :slight_smile:
1. čer 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko no právě, kam se hnu za hranice tam se drandí s Bugaboo....tak uvidíme co to bude za zázrak. Jak často jezdíš do ČR?
1. čer 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 už jste s holkama někdy uvažovaly o tom, že byste se někde potkaly?
1. čer 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, já chci taky do tabulky, prosím. Termín 20.10. a jméno Felix. Děkuji :slight_smile:
1. čer 2011 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a město Klatovy a věk 25
1. čer 2011 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak já se furt nemůžu zbavit rýmy a kašle. od pondělka mám antibiotika, mám zánět dutin, ale že by se to nějak lepšilo to mě nepřijde. Ta tabulka je dobrý nápad :wink: :wink: taky mě tam prosím pisněte, zatím jen termín 29.10., pohlaví zatím přesně nevíme a shodnout se na jméně to bude boj :grinning:. Okres Hodonín, věk 31 :slight_smile:
1. čer 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavli77 staci mi pisnout do IP a ja to dopisu, ulozit to tak, aby do toho mohli dopisovat vsichni bohuzel neumim :frowning2:
1. čer 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já pro jistotu kupuju až 62. Všichni mi tvrdí, že s cukrovkou budu mít velké dítě. Tak myslíte, že mám taky radši kouit pár kousků třeba 56?
1. čer 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne mne podle UTZ v 32 tt rekla doktorka, ze budeme mit ke 4 kilum a nakonec se narodila za tri tydny a mela 2 :slight_smile:

jo tabulka od ted naporad na: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/aknavis/album/tp-rijen-2011/ ,at to sem nemusim davat s kazdou novou aktualizaci :slight_smile:
1. čer 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavli77 jo, jo už to plánuem od loňského léta...ale v zhledem k tomu, že v tu dobu bylo dost těhulek před porodem..tak z toho sešlo..teď jsem na naší diskuzi těhulky pouze 3 a první TP mám já...takže doufám, že letos se nám to zadaří zoorganizovat..jinak se dvěmi holky se znám už osobně...leželi jsem spoluna pokoji po OPU..takže jsem měli možnost si poklábosit a blíže poznat...

jinak dnešní těhu kontrola je v pořádku..bříško se od minula zlepšilo za 3 týdny jsem přibrala 1,5kg takže dohromady přesně 4 kg..prý je to úplně ideální přírůstek váhy..takže v poho..a další těhu kontrola opět za 3 týdny..
1. čer 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne mě se zdá ta 62 hrozně velká...určitě si kup i menší kousky, alespoň něco...podle mě tak velké dítě mít nebudeš, aby mu hned po narození byla velikost 62... :slight_smile: větší možná bude, ale ne takový obr... :slight_smile:
navíc když máš moc velké oblečení tak to miminko nevypadá v tom tak krásně, jako když mu paden něco na tělo..určitě ho budeš hned od začátku fotit tak ať to miminku pěkně sluší.. :grinning:
1. čer 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já mám pocit že mám hrozně veliký břicho a lidi kolem mě mi pořád říkají že není možné že jsem v pátém měsíci, že to na mě skoro není poznat :grinning: :grinning: :grinning: Tak nevim kde je pravda. Podle mě mají těhulky v mých týdnech daleko menší. Doufám že to nebude nějakej obr :wink:
1. čer 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnešní kontrola dopadla dobře, vše v pořádku, mrňous trochu trucoval, protože byl celou dobu otočený zády a nechtěl se nechat prohlédnout z profilu, paní doktorka jezdila po břiše jak blázen, protože mi chtěla potvrdit to pohlaví, no potom se umoudřil a vystrčil na nás alespoň zadek, tak paní doktorka hned udělala fotku pindíka, aby to měl manžel potvrzený, dokonce mu to tužkou na fotce zakroužkovala, i když upřímně, já poznám prd, co tam je :grinning:
1. čer 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn já mám taky ten pocit, dneska mi sestřička u doktorky říkala: "No Vy už máte ale pěkný bříško.", tak nevím, když si prohlížím fotky z fotoblogů a porovnávám, tak si myslím, že jsem tak nějak v normě (teda vyjma maminek velikosti XS a S, ty jsou hubeňoučké a mají na břiše jen malou bouli) :slight_smile: je fakt, že vlastně od začátku těhu nemám ještě ani jednu fotku a to se manžel chvástal, jak mě bude hezky fotit každý týden a nic :unamused:
1. čer 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi gratuluju k úspěšné prohlídce, manžel byl s tebou?
Já jsem si udělala dvě fotky, ale zatím je nemám v albu :wink:
1. čer 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn tak v tom nejsi sam, že si myslíš, že máš obr bříško..já jsem na tom stejně a když nikoho potkám tak mi tvrdí, že mám na 22.týden bříško malé..no nevím, já mám ztoho jiný pocit..také dost záleží na tom co mám zrovan na sobě..je pravda, že zatím kromě bříška nikd jinde nepřibírám, takže ze zadu vypadám jako bych těhu nebyla..ale znám holky co v mém týdnu nemají bříško vůbec vidtě, to já tedy říct nemohu..hlavně večer, to stojí za to.. :grinning:
1. čer 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 přesně :grinning:

holky, kupujete bodýčka s krátkým nebo dlouhým rukávem? Možná když se to bude dávat pod mikinku, tak stačí s krátkým co?
1. čer 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn jelikož začínám od samého začátku, tak kupuji obojí...ale, většinou mám bodíčka skrátkým rukávkem...jak píšeš, vždy se dá dát přes svetřík nebo mikonka...
1. čer 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn manžel sice může se mnou chodit na každou prohlídku, ale kvůli práci mu to moc nevychází, takže paní doktorka pokaždé udělá tak dvě fotky, aby ho viděl :slight_smile: jinak byl se mnou na tom prvotrimestrálním screeningu, to byl z toho unešený :slight_smile:
1. čer 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi my jdeme poprvé společně v pondělí, už se nemůžu dočkat...

@adenka84 jj, budu kupovat co se mi bude líbit :wink:
1. čer 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn i když se chlapi tváří jako drsňáci, jakmile uvidí to miminko na obrazovce, jsou vykulení :wink:
1. čer 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi to je pravda...můj manža, je také z toho celý pav..chodí se mnou pokaždé, ještě nevynechal ani jedën UTZ..chodil se mnou vždy do ordinace i v Caru, vše chtěl slyšet přímo od Mudra..na vše se ptal..no je hrozně starostlivej..jsou to naše zlata, co bychom si bez nich počali..je dobře, že to snámi takhle prožívají, konec konců je to také jejich dítě, ne?
1. čer 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84
@aknavis Asi máte pravdu,koupím i něco malinkého. Trošku jsem zpanikařila a představila si, že budu mít obříka :grinning: .

Jinak k těm UTZ, manžel nestihl ani v prvním trimestru a kvůli práci ani velký UTZ :frowning2: . Tak to snad stihne v 32 tt.
A k bříškům, mě taky přijde, že je nějak velké a všichni říkají, že je to konečně vidět a že jsem skoro vůbec nepřibrala. Je fakt, že jsem se naštěstí nerozjela v bocích a nohách, čehož jsem se fakt bála. A teď jsem se vážila a zhubla jsem na dietě 1,5 kg.
1. čer 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek