• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@aknavis Tak doplnuju informace, okres Breclav, vek 28 a termin porodu 15.10. (ale doktor to spis typuje na 12.10.) Jmeno na holcicku jsme meli Sandra, ale chlapecka si nechame jako prekvapeni :slight_smile:
Dekuju! :dizzy_face:
1. čer 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 no můj manžel byl hrozně srandovní, když se pana doktora ptal: "A vidíte tam i ploché nohy a ptačí hrudník? Protože pokud jo, tak bude po mě." :grinning:
1. čer 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak máme velký ultrazvuk za sebou :slight_smile: Bylo to opravdu nádherné....Dokt.se nejdřív zeptala jestli chceme vědět pohlaví a pak začla s ultr.A hned co najela na bříško se trefila....a byl tam :wink: Máme krásnýho KLUKA.
Konečně jsem slyšela srdíčko mrňouska,jinak vše v pořádku a ptala jsem se ještě na ty odběry a na downuv syndrom jsme měli 1:50 000 což je super :grinning:
Přítelovi se v ordinaci leskli očička,je tak sladkej :slight_smile:
Jinak jedna nepříjemnost na endokrinologii....zhoršila se mi štítná žláza,tak jsem dostala prášky a kontrolu už máme po 6 týdnech.Tak snad to bude lepší...
1. čer 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Moc gratuluju k chlapečkovi, my máme taky kloučka a jsme moc rádi. Chvilinku mi sice přišlo líto, když jsem viděla super růžové šatičky v Tescu, ale pak jsem koupila tričko s pirátem a hned jsem se radovala, že mít kluka bude úplná paráda :slight_smile:.
1. čer 2011 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Gratuluju k chlapečkovi. Asi bude víc kluků v našem klubu, co? :slight_smile:
1. čer 2011 v 18:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach
@miana gratuluji vám k chlapečkům..myslím, že je úplně jedno co to bude kord u prvního mimíska..druhé mimnko bych si určitě přála opačné pohalví, ale u prvního je to asi úplně jedno...

@vercach také chodím po 6.týdnech na kontrolu se štítkou..zatím je vžyd vše Ok. tak doufám, že to bude tak i nadále..užívám denně jednu tabletu letrox...
1. čer 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Jojo, je to jedno. A celá naše rodina je moc ráda, protože u nás jsou samý holky. Takže konečně chlapeček :slight_smile:.
1. čer 2011 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 taky mi napsala letrox,nejdřív mi ho napsala na 6 dní a pak přepsala na 5 dní v týdnu.
Určitě to bude dobré,nám se to v nejhorším zlepší až po porodu,ale nesmí trpět mimčo.Máma když čekala před necel.9 lety ségru tak jí to nepohlídali a chudák ségra ji nemá vůbec vyvinutou a bude do konce života brát prášky :frowning2: Tak buďme rády že nám na to přišli v čas :slight_smile:
1. čer 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach
@miana
@spaghi Holky, gratuluju ke chlapečkovi.

@vercach
@adenka84 TAk to vám s těmi prášky nezávidím. Já jsem jednu dobu brala pravidelně kortikoidy a ještě něco dalšího a byla jsem ráda, že to skončilo. Já jsem na to docela bordelář a dělá mi dost problémy něco dlouhobě pravidelně brát. Kolikrát si říkám, že se docela divím, že jsme neotěhotněli dřív, měla jsem samozřejmě problémy brát pravidelně i antibaby :grinning: .
1. čer 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne
@vercach já se se štítkou léčím už od 12 let..je to už tedy 15 let..co denodeně užívám léky..takže mi to problém nedělá.jsem na to zvyklá a nikdy nezapomenu ho vzít...
na kontroly chodím pravidelně každých 1/2 roku je teď co jsem těhu každých 6 .týdnů..
štítka je prevít a musí se hlídat...
1. čer 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem zapoměla dodat že máme asi 371g. :slight_smile:
1. čer 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach tak to máme přibližně stejně..nám řekl v pondělí Mudr. něco kolem 400 gr a 27 cm..
1. čer 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne ty když poctivě držíš dietu, tak určitě mít obříka nebudeš. Jo a holky, bacha, není 62 jako 62. Třeba HM mívá bodyčka spíš větší.
1. čer 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc gratuluju k úspěšným kontrolám :wink: :wink:
@vercach tak to je super, taky se moc těším na velký UTZ, jsem zvědavá, jestli se potvrdí ta naše 70% holčička a nebo z toho bude kluk :grinning: :grinning: poslední dobou máme v rodině samé holčičky :grinning:
@adenka84 četla sem, že jezdíte do Caru, taky tam jezdíme, měli sme jen lehčí léčbu, ale nějak se mě tam zalíbilo a zůstala sem tam i na gyndě :grinning:
@spaghi taky se těším, až tam manžel půjde zase se mnou, na UTZ ve 13tt byl taky moc dojatý a už se těšíme na ten velký. :slight_smile:
1. čer 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana díky :slight_smile: já myslím, že i na chlapečkovi se vyřádíme :slight_smile: i když, třeba budu naušničky vybírat pro druhé mimi
1. čer 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi dnes jsem manželovi ukazovala foto z UTZ, on: "A co bych tam měl jako vidět? Kde má hlavu a kde ruce?"... tak mu říkám, že mrňous je už celkem velký a na celou fotku by se nevešel, tudíž mu paní doktorka vyfotila jen zadeček miminka...on: "Aha, a co je na jeho zadečku tak úchvatného?".... tak mu zase odpovídám, že tam má zakroužkovanýho pindíka, aby poznal, že to je teda kluk....on: "Hmmm, vidím šedivou šmouhu, no snad na tom v reálu bude líp, kluk jeden."
1. čer 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@spaghi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já myslím, že v reálu na tom bude opravdu líp :grinning: :grinning: :grinning: manžel na ten UTZ taky vždycky čučí :grinning: i když je pravda, že někdy se v něm nevyznám ani já :slight_smile:
My máme jít na další kontrolu 8.6. a na velký UTZ 15.6. Začínám být zas trošku nervozní.
1. čer 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi juu koukam ze chlapecek :slight_smile: tech kluku je nejak moc aji na diskuzi kam chodim jsou zatim 2 holcicky jiste jinak samy kluci
1. čer 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam ze se dela tabulka tak okres Český Krumlov,chlapeček-jmeno je docela boj:D termin 4.10
1. čer 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 tak to mám od sebe kousek, jsme z ČB :wink: gratuluju ke chlapečkovi, já jdu v pondělí. Někde hluboko bych si přála holčičku,ale v důsledku je to u prvního jedno.
@spaghi ty chlapy jsou fakt vtipálci co? Jo a veliká gratulace k chlapčekovi, třebas když je tolik chlapečků, tak na mě právě vyjde holčička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 kolem mě je taky hodně známých, kteří čekají chlapečka, se nějak urodili, kluci :slight_smile: alespoň se to vyrovná, mě přišlo, že loni se zase rodily samé holky :slight_smile:
1. čer 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn to jo ja jsem spis od Kaplice smer dolni dvoriste ale do Budejic jezdime casto byla jsem tam v tom genetu na tom velkym ultrazvuku :slight_smile: to jo u prvniho si rekne clovek ze kdyz nevyjde vysnene pohlavi ze se to povede na podruhe
1. čer 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi to jo a zase kdyz ja rodila v tom roce 2008 tak jsem sla na 3D a pani doktorka mi rekla ze konecne za celej den chlapecek jinak ze byli samy holky
1. čer 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn no mě dokonce překvapila jedna kamarádka, která už má 7 letou holčičku, tak mi říkala: "No, to asi musíš být hrozně smutná, že je to chlapeček, viď? Já jsem tak ráda, že s tou mojí holčičkou můžu dělat všechno společně (holčička závodně tancuje a ona s ní všude jezdí)."... tak jsem jí řekla, že se vyřádíme v tom případě s manželem oba, protože prcek bude jezdit na kole, lyžovat a pokud bude po tatínkovi, tak hrát i basket... prostě tohle jsem nějak nepobrala....
1. čer 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 myslíš v centru lékařské genetiky u Čutky? Jinak se jménem pro kluka máme taky docela dost problém :frowning2:
1. čer 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi neeee, rozhodně ne obě pohlaví mají své klady... já kdybych měla jistotu že druhá bude holčička,tak bych prvního chtěla kluka :wink:
1. čer 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 no manželův bratr má dvě holčičky, takže jsou u nich v rodině rádi, že to bude chlapeček, pokračovatel rodu :slight_smile: manžel má ještě sestru, ta taky plánuje miminko, tak jsem zvědavá, jak to dopadne, moc bych si přála, aby do toho už praštili :slight_smile: trávíme s nimi se všemi hodně času a dovolených, tak by bylo fajn pak jezdit se všemi těmi dětmi :slight_smile:
1. čer 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi neboj, na chlapečkovi se vyřádíš pořádně :grinning: mně je to docela jedno, i když možná bych třošku radši holčičku, manžel kluka, ale hlavně když to bude zdravé :wink: mám známou, která má dva kluky, další porod jí už nechcou dovolit, má problémy se srdce, ale ona pořád, že chce holčičku a že ju prostě mět bude, to mně přijde trošku sobecké, může být ráda, že má dvě zdravé děti a že neměla žádné problémy a vůbec nemyslí na to, že při třetím tak moc riskuje.
1. čer 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn jj presne tam no my taky Tadease jsem si prosadila manzel je spis na ty klasicky jmena a me se libi ne moc ohrany takze jako ted vubec netusim
1. čer 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi přesně, zdraví na prvním místě, my jsme to opravdu měli 50 na 50, nějak jsme netíhli ani k jedné variantě, prostě jásáme nad klukem a jásali bychom úplně stejně nad holčičkou
1. čer 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek