• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@spaghi u nas v rodine jsou samy chlapecci a jen jedna holcicka a tak si kazdej pral hlavne moje mamina abych to zachranila dalsi holcickou no co no tak bude zase kluk :grinning:
1. čer 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, chytla mě zase nákupní mánie a projíždím internet... co myslíte, jak je to s potřebou odsávačky? pokud už máte děťátko, používali jste? uchovávali jste mléko? co sterilizátor? ... nevím, co je zbytečné a co potřebné
1. čer 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já myslím, že je úplně jedno, co to bude, stejně to bude to naše největší zlatíčko :grinning:
1. čer 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi hele a stim ze znama ma hodne spolecnyho s malou protoze je to holka tak to samy muze i s klukem najit zabavu treba Tadeasek je na chlapecka umazlenej neni rozmazlenej a zadnej mamanek ale prijde ze se chce pomazlit treba o proti male od segry ta se nijak nemuchla s mamou a uzivam si s nim spousta srandy i kdyz je to kluk ted se ucil curat jako chlapecek venku ze zacatku jsem ho davala curat jako holcicku a tak jsem ho to ucila ze zacatku pocuraval me prsty pak sobe obleceni ale kdyz nastoupil manza tak pak mu to slo raz dva je pravda na nektere veci je lepsi tata ale zas u holcicky mama me ani vubec nevadi ze cekam druheho kluka mozna naopak jsem i radsi nevim proc
1. čer 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 víš co, ono je to pak hrozně ale hezký, když se o Tebe starají ti Tvoji chlapi, se vším Ti pomůžou apod., vidím to u tchýně, když manžel s jeho bráchou se o všechno postarají
1. čer 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi zrovna dneska mi kolegyně v práci říkala že si mám odsávačku na 100% pořídit a ještě elektrickou. Že se možná tak často nepoužije, ale bez ní je to šílený. Každopádně záleží na tom jak dobře miminko spí a kolik budeme mít mlíka :grinning:

taky jsem měla dneska nákupní mánii. Koupila jsem si v HM bodýčko za 70,- což mě potěšilo, ale je spíš pro kluka :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi dnes sme se o tom bavili s manželem, shodli sme se na tom, že odsávačka se kdyžtak dokoupí pokud bude potřeba, kamarádka to měla vše nakoupené dopředu, pak celou dobu kojila a odsávačku ani lahvičky nevyužila, malý jí pak pil z toho picího hrníčku. Ale záleží na každém :slight_smile:
1. čer 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi to je taky vyhoda no :grinning:
1. čer 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi mela jsem ale nepouzivala odsvalo to hrozne dlouho a po troskach a tak jsem radsi dala k prsu to bylo nejlepsi
1. čer 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 to chápu :slight_smile: já jsem taky ráda,hlavně kvůli tomu, že manžel je nadšený sportovec a bude určitě k tomu prcka chtít vést taky, takže se prostě spolu vyřáděj :slight_smile:
1. čer 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi ja teda doma mela odsavacku elektrickou ale pouzivala jsem ji minimalne jen kdyz malej dlouho spal nebo uz nechtel ze byl napapanej a ja mela nality prsa tak jsem trosku odsala
1. čer 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 ono se prý říká, že chlapečci víc tíhnou k mamince a nad holčičkama se rozplývají tatínci :grinning: ale kdoví, nemůžu posoudit
1. čer 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn dnes ráno jsem si na poště vyzvedla autosedačku z mimi bazárku a odpoledne objednala polohovací lehátko Esprit a hrací deku Tippi Toe :slight_smile: a říkám si, už DOST!
1. čer 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 takže možná s tímhle počkat až po porodu?
1. čer 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn tak to je super cena, to je jedno, jestli je to spíš pro kluky, mě se třeba moc líbí modrá barva i na holčičkách, samozřejmě růžová na klukovi by byla divná :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi já bych asi počkala, dokoupíš to snadno, pokud to bude potřeba
1. čer 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi tezko rict ale kdyz jsem se ptala manzela nez jsme vedeli co to bude co by si pral vic tak mi rek ze dalsiho kluka
1. čer 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi urcite vsak kdyz se rozkojis tak po navratu z porodky ji muzes koupit nebo manza po tu dobu co budes v porodnici taky se muze stat ze kojit nebudes a pak je odsavacka k nicemu
1. čer 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi a co jsi koupila za autosedačku?.... to ses fakt pěkně rozjela. Já čekám až budu vědět pohlaví a až budu doma a v klídku si všechno prolezu :wink:

@clloi je šedivý s takovým černým bubákem a mě se prostě líbí :sunglasses:
1. čer 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi taky mě chytají nakupovací mánie, ale to hlavní teprv přijde, manželova sestřenice má obchod s věcma pro mimi, tak tam pojedeme na kočárek, a tam je tolik věcí, které ani člověk nepotřebuje ale některé prostě koupí. Už se se tak kukala na netu po nějakém fusaku na zimu
1. čer 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 :grinning: :grinning: manžel říká, že buď budeme mět doma fotbalistu, nebo házenkářku :grinning: :grinning:
1. čer 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn tak to může být čuprový, já mám taky ráda takové srandovní věci
1. čer 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi to je dobry :grinning:
1. čer 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jeste nic nekoupila nejakej obleceni mam po malym neco dokoupit musim hlavne kocar ten jsme po malym prodala protoze druhy dikto jsme planovaly az za par let ale nastala zmena v bydleni kdy jsme si druhe mohly poridit takze kocar mi chybi ale jelikoz druhe a asi uz posledni tak nechceme novej bud pres nekoho znamyho nebo jsem koukala na bazarky stacila by mi jen korbicka mam super golfky takze jeste uvidime jak se rozhodneme
1. čer 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 no on hraje fotbal a házená je u nás velice úspěšná. Tchýně se zase těší až to malé poprvé obleče do kroje. I když to by se líbilo i mě, kdyby tuhle vášeň zdědilo po manželovi, hody jsou u nás velmi veselé :grinning: :grinning: :grinning: Plány sou to hezké, ale stejně vždy záleží jak se to prckovi bude líbit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi na Hody jsem taky zvykla jsem rodila Brnacka bohuzel tady u nas v Cechach to moc neni...a hazena kde hraji holky je ted hodne popularni :wink:
1. čer 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 je pravda, že na moravě se to udržuje víc, ale třeba co jezdíme na strážnické slavnosti, tak soubory z čech sou taky dobré.
1. čer 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn autosedačku jsme koupili Maxi Cosi Citi, protože pak půjde na kontrukci kočárku, byla po jednom dítěti, za poloviční cenu a úplně jako nová
no já se možná trochu rozjela, ale nakupuju s rozumem, říkám si, když každý měsíc něco málo koupím, tak to pak nebude taková darda najednou
1. čer 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, prchám do hajan, tak se mějte moc fajn a dobrou
1. čer 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi mě švagrové zahrnuly seznamem, co si nemám kupovat, co dostanu od nich, tak obstarávám jen věci, co od nich mít nebudu... no jinak od nich dostanu např. košík na miminko, vaničku, váhu, kompetní malé oblečky na první půl rok, zimní fusak, vázací šátek, postýlkua spoustu dalšího... a až to nebudeme potřebovat, pošleme to zase dál :slight_smile:
1. čer 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek