• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@spaghi tak u nás to bude podobné, taky myslím, že toho moc kupovat nebudu, hodně toho podědíme :wink: když dnes vidím ty ceny, tak sem za to moc ráda :slight_smile:
1. čer 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis Výborně, takže píšu : jsem z Prahy, TP 14.10.2011, nevíme co to bude (překvapení), jména holčička Olivie, chlapeček buď Oliver anebo Henrik....je to všechno? Děkuji P
2. čer 2011 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vy co jste z Prahy, pište prosím i odkud, uvítala bych někoho z P6 :slight_smile:
2. čer 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavli77 ze by nekdo, kdo si taky na pohlavi pocka az do porodu :slight_smile: ? jo a vek a sourozenci ,jestli chces, chybi
2. čer 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana Tak to gratuluji,ja jdu zitra na veliky ultr.a jestli to bude kluk,tak jsme v rodine taky jediny,ale radsi tomu neverim :slight_smile: ...
2. čer 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky gratuluji k výborným výsledkům a ultrazvukům. My jdeme 7.6. na veliký utz a dnes jsme přesně v půlce 20tt!!!
2. čer 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, nějak nebyl čas zajít .. 31.5. jsme byli v Gennetu, chlapeček potvrzen, vše v pořádku :wink: váží 306g :dizzy_face:
2. čer 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tabulka se pekne zaplnuje. Kluci jsou sice v prevaze, ale neni to tak hrozny. 9 kluku : 6 holcickam :slight_smile:.
2. čer 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi a opravdu nechapu pani,co te lituje,ze cekas chlapecka :angry: . Vzdyt je to uplne jedno, hlavne at je to zdrave :slight_smile:
2. čer 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis tak co to bude se dozvime zitra,ale zatim doplnim,Praha 9,chlapecek Filipek,holcicka Michaelka,sourozenec 1 Andrejka,TP 17rijna:slight_smile: Jo a vek 33..
2. čer 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis no jo, já už to neřeším... před chvílí jsem mluvila s další kamarádkou, se kterou jsem se strašně dlouho neviděla a má teď půlročního chlapečka a je hrozně spokojená :slight_smile:
2. čer 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak tabulka je moooc pěkná! :wink:
2. čer 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já vím že je fakt ještě brzy,ale jakou počátáte že si budete brát velikost pro mimčo do porodnice?
2. čer 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn 50/56 ale chtěla jsem se taky zeptat možná těch co už to mají aspoň jednou za sebou...co je všechno potřeba do porodnice?
2. čer 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi A odkud z Prahy 6? Teď už tam tedy nebydlím, ale bydlela jsem na Petřinách o občas tam ještě zajedu za kamarádkou a pro poštu.
@clloi Ahoj, jinak k pohybům já jsem pěkněj cvalík a něco jsem cítila v 19tt, spíš jak se tam převalila a vyloženě pohyby jsem cítila od 20tt.
@aknavis Pěkná tabulka, apoň budou mít holky na výběr :grinning: .
@edithn No, já si původně chtěla brát tu 62, jak jsem psala, už jsem si představovala obříka :grinning: ,ale asi koupím vážně menší.
2. čer 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn já mám do porodnice připravenou 56...ale nějaká ta 56 co mám doma mi spíše přijde jako 62...mám 56 docela dost, až se bojím toho, jestli to využijem..ale holky z jedné diskuze co už mimi mají, mě uklidňují, že prý využiji stačí,a by se prý malá 2x - 3x ublinkla a je to..prý své děti převlíkali i 5x denně..tak mě to trochu uklidnilo..
jinak já mám od mé švagrové slíbeno, že do porodnice mě uplete pidi soupravičku..tak plánuji, že půjde domů v ní.. + nějaké to bodíčko pod..a když bude v říjnu už velká zima, tak vezmu sebou ještě zateplený kabátek..nikdy bývá ještě začátkem října pěkné počasí tak uvidíme...
2. čer 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne bydlím v Liboci, kousek od Divoké Šárky :slight_smile:
2. čer 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach do každé porodnice je třeba něco jiného. Naše nemocnice to má třeba i na svých stránkách. U nás třeba nepotřebuju noční košili, ale zas mi dají vložky jen těsně po porodu a pak už musím mít svoje, stejně tak i plenky. Někde zas dávají vložky i plenky a musíš mít svoji noční košili. Zkus si to zjistit jak je to v porodnici, kde chceš rodit. Pěkný seznam je tady http://www.ds-soft.info/mimino/view.php?cisloclanku=2005052806
Jinak co se týká velikosti oblečení na cestu domů, tak já měla nachystanou doma 50 i 56 a manža mi pak přivezl, co jsem mu řekla. S sebou jsem to netahala :slight_smile:
2. čer 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Já jsem odsávačku použila, myslím, že to není žádná zbytečnost. neznám nikoho, kdo by ji v průběhu kojení nepoužil. A taky jsem byla klidnější, že jsem ji měla, kdyby něco. Měla jsem ruční od Medely, segra si teď kupovala elektrickou, má velké prsa a s tou ruční se jí odsávalo blbě...

Je toho tolik, co se musí pořídit, že jsem ráda, že už to mám z krku. Teď si vychytávám jen malé růžové drobnosti, aby Eliška nechodila jen v modrém s autama a traktorama :grinning:
Jinak s oblečením: já jsem měla hodně 56 a i nějaké 50. Absolutně jsem je nevyužila. Dnes kupuji jen od 62 nahoru, protože 56 jsem měla opravdu jen na první tři týdny, to raději ty tři týdny zahnu rukáv a je to. :slight_smile: A to měl Honza normál váhu 3400 a 51 cm. Prostě mi ty malé věci přijdou zbytečné. Vůbec se nevynosí :unamused:
2. čer 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Co jsem rodila u apoliare,tak tam nepotrebujes nocni kos,ani vlozky,plinek tam dostanes asi jen5,veci na mimi jen az pujdes domu.Jen doufam,ze se to za ty tri roky nezmenilo :slight_smile: ..
2. čer 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja myslim, ze odsavacka je super vec. A neztrati se. Jen jsem nekde cetla, ze je lepsi si koupit novou nebo si pujcit v porodnici, kde maji ty odsavacky na vicenasobne pouziti, ze ty co se prodavaji, tak to neni moc hygienicke ani kdyz se to vycisti, protoze nejsou prizpusobeny tomu, ze s nimi bude kojit vic maminek, ale kdovi jak to je :slight_smile:
2. čer 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já teď nevím :slight_smile: asi prostě počkám, kdo ví, jak to s tím kojením vůbec bude, ale moc bych si přála, aby to šlo a co nejdéle
2. čer 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis no jo :grinning: pockame, ale nevim jak to vydrzim :slight_smile: . Sourozenec 1ks Daniel naroz. 14.11.2007, diky P
2. čer 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra Ahoj, ja jsem odsavacku nikdy ani jednou nepouzila a to jsem kojila 2.5 roku, taky jsem si ji koupila, ale nakonec jsem ji stejne rychle prodala. Urcite bych pockala, zda ji budes potrebovat, vzdy ji muzes koupit.
2. čer 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavli77 no prave proto si rikam, ze pockam a pripadne si ji muzu koupit nebo si ji pujcim primo v porodnici a bude to :slight_smile:
2. čer 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavli77 vydrzis, ja myslim ,ze to za to stoji. To prekvapko, kdyz mi vsichni tvrdili, ze vypadam na kluka a narodila se Klara. Jen manzel celou dobu tvrdil, ze delal holcicku :slight_smile: Ted pry delal kluka tak uvidime, jestli mu to zase vyjde :slight_smile:
@lipetra ja odsavacku pouzivala jen v porodnici dokud byla mala v inkubatoru a to jejich pujcenou, pak uz ani jednou
2. čer 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžel není doma, tak jsem si alespoň uklidila :slight_smile: . Vždycky se mi uklízí líp, když jsem doma sama.
@aknavis Můžu se Tě zeptat, proč jsi vlastně rodila už v 35tt?
2. čer 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne muzes,ale ja to sama nevim :slight_smile: Byl to spontalni porod, ale zase bylo hotovo za deset minut :slight_smile:. Mela jsem tyden pred porodem strevni chripku a pohyby bricha pri zvraceni i prujmu to mohly urychlit. Nebo pry nejaka nezjistena vaginalni infekce a nebo ja jsem narozena taky o tri tydny driv a doktorka rikala, ze to muze byt i dedicny.. Kdyz jsem se na to v porodnici ptala, tak rekli, ze se to neda urcit. Tak uvidime, kdy budu rodit ted :slight_smile: Ze by me nejak vic hlidali to se rict neda, tak mozna v zari :slight_smile:
2. čer 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis Aha, tak to jo. Já myslela, že tó vždycky musí mít nějakou příčinu, respektive, že na tu příčinu vždycky přijdou. I když sestřenka vlastně taky rodila o měsíc dřív a taky nezjistili proč. Já si hlavně říkám, jestli vůbec poznám, že rodím :fearful: .
2. čer 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Tak do Šárky jsem občas chodila. V létě na Džbán. Jinak jsem tam jezdila cvičit na FTVS.

Jinak holky, to jste docela poctivé. Já ještě do porodnice nic připravené nemám, ani nestuduju co mám mít sebou. Mám nějaký seznam na těhu průkazce. O odsávačce zatím vůbec neuvažuju, myslím, že když ji budu potřebovat, tak ji prostě koupím. Jinak mám asi 5 ks oblečků a ještě to mám doma i s visačkama z obchodu :grinning: .
2. čer 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek