• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@ilonne no ja to nepoznala :slight_smile: myslela jsem si celej den, ze v mam prvni poslicky.A az jsem se rozhodla v noci jet preci jen do porodnice ukazat, tak uz byl porod rozbehlej.
2. čer 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už cítím krásné kopanečky a dokonce i přítel to cítil :o)
2. čer 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak dneska a zítra teambuilding v Českém Ráji, africká tématika, no to jsem na to zvědavá... akorát mi tam nepasuje to večerní opékání buřtů... že by africká kuchyně? :grinning:
3. čer 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:. Tak pořád nemám vyřešený kočárek. Co vy? Už jste se všechny rozhodly nebo taky pořád nevíte?
3. čer 2011 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach fakt??? jé tak to závidim, už se taky těším až je ucítím.

@spaghi užij si to! opékání buřtů není moc Africké,ale mám ho ráda :grinning:
3. čer 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@Ilonne já jsem na tom stějně, taky mám doma tři kousky i s visačkama,ale někdy se zamyslím nad tím co bude potřeba koupit, tak se pak člověk ptá a zjišťuje co je potřeba a co ne.
3. čer 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn fakt :slight_smile: já už je cítila dřív,ale teď to začlo zesilovat a přítel to taky cítil.Tak jsem měla radost i za něj :wink:

Jinak já už mám víc věciček,pár nových a víc už nošených :wink: tady na bazárku se dá sehnat občas pár super kousků jako nové :grinning: stejně mě budoucí tchýně varuje,že ty první věcičky se hodně zničí těma olejíčkama na mimi...tak zase mě to nebude mrzet když je to za pár korun i když jsou opravdu nádhernéty věcičky :slight_smile:
3. čer 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@vercach já mám také spoustu věciček obnošených...něco posynovcovi aněco od kamarádky a krásné obnošené vecičky jsem nakoupila na mimbazaru, tak se holky skvěle na kupuje...teď v pondělí zrovna čekám další balíček..s teplejšími pidi věcičkami...vybaral jsem tam super bílí kabátek, jsem zvědavá jak bude vypadat v reálu..no a samozhřejmě kupujeme hodně nových věciček, ale řekli jsem si, že už budeme končit, co nám bude chybět se bude přikupovat až to bude potřeba..dnes není problém zajet do obchoďáku a cokoliv tam pořídit...ty nové věcičky si dávám do albíčka, ty obnošené nefotím i když jsou také jako nové..
3. čer 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana kočárek už máme vyřízený, ale byl to boj...mě se líbylo spoustu kočárků, ale nebyli až tak praktické a halvně nesplňovali to co jsme chtěli...manželovi se líbyli dva a nakonec jeden z nich 100% zvítězil..na jiný kočárek se už ani nepodívám..jsme už rozhodnuti..fotečku mám v albíčku..ale je tam jen fotka hlubokého kočárku..součástí je samozhřejmě i sporťák a na konstrukci jde přidělat i sedačka..
3. čer 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi jeee, ty jedeš dnes a zítra do Českého ráje? Tak to bych ti mohla zamávat, jsem totiž z Turnova :slight_smile: . Co přesně všechno budete dělat? Na lodičkách?
3. čer 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana ahoj, tak já se zatím rozhoduju, líbí se nám dorjan prestigue, kámoška ho má a je spokojená, samozřejmě, že na každém se něco najde, ale sme domluveni, že 20 tis za něj dat nechceme, manžel říká, že to už je ojetá škodovka :grinning: :grinning: :grinning:
@adenka84 taky budu mět spoustu oblečků od kamarádky, pak ještě od rodiny, tak zatím moc nenakupuju, ale do bazárků sem se taky dívala a mají tam super věci, takže asi naodolám a něco koupím, zatím se dívám po fusaku.
@vercach tak to je super, taky se na to moc těším, až prcka ucítím, manžel mě minule ležel uchem na břichu a chtěl něco slyšet, no možná slyšel tak moje sřeva :grinning: :grinning: :grinning:
@spaghi tak buřta bych si dala taky, to bude taková česko-africká specialita :wink: tak si to tam užijte.

Holky, já se úplně děsím toho vedra v létě, nedělá mě to dobře normálně, tak sem zvědavá, jak to bude s bříškem :unamused: no asi budu vylézat až tak kolem 18 hod :grinning:
3. čer 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Ahojky,tak u nas cekame kluka :slight_smile: ,jsem moc stastna,ze budeme mit parecek a jsem zvedava na reakci tchyne,ma 6vnucek,tak snam se nam ty vztahy trochu vylepsi :wink: ...
3. čer 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis Tak doplnuji,je to krasny :slight_smile: zdravi chlapecek...
3. čer 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek gratuluji k chlapečkovi :slight_smile: jen aby ho potom tchýně nerozmazlovala a tobě to nelezlo na nervy...
3. čer 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach I to se muze stat,ona ty kluky ma proste radsi a ja to fakt nechapu,vim,ze tim jeji vlastni dcera hodne trpela,ona moc nerozmazluje,spis se snazi vychovavat a to mi leze na nervy,pri vymene nazoru jsem ji to rekla nekolikrat,ze ja a Michal jsme na vychovu a ona na rozmazlovani,ale asi to je i tim,ze s ni zijem..A dekuji
3. čer 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek moc moc gratuluju k párečku :wink: já už se taky nemůžu dočkat pondělka!

3. čer 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek jsem zvědavá jak to bude u nás...taky jsem se nastěhovala k přítelovi do baráku,tak uvidíme :confounded: jinak to budeme muset vydržet až do příští zimy až se přestěhujeme do vlastního :slight_smile: ale i tak si moc nepomůžeme,začínáme stvět na zahradě :grinning: takže to bude....
3. čer 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Nooo,treba budete jedni zmala komu to bude klapat,ale jestli mam byt uprimna tak nikoho takovyho neznam :unamused: ..Ale budu drzet palce abys mela k miminku klidek,to bude nejdulezitejsi..
3. čer 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn Dekuju moc.Tes,je na co,je to opravdu krasnej pocit..A to v patek jdu jeste na 3d,sestricka me poprosila,ze u apolinare budou mit studenty na 3d a jestli bych tam mohla lezet modelem :grinning: ze budu mit video a fotecky zadarmo,tak sem samozrejme souhlasila,nez za nej platit pres 1000kc..sice tam asi budem hodinu,ale to je to nejmensi,malou tchyne pohlida,tak si to i uziju a treba to bude i sranda :slight_smile:
3. čer 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky budete chodit na předporodní kurzy?
3. čer 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek moc moc gratuluju ke chlapeckovi!!! :dizzy_face: Kluku je tady vazne prevaha, co? :slight_smile:
3. čer 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi Dorjan se libi i nam, ale hodne jsem slysela, ze sportak je maly a na rocni-rok a pul stare mimco v zime uz pry nestaci. tak se ho bojim.
Jinak se rozhodujeme jeste i mezi X-landerem,ale ten zase nema sportak uplne do lehu a nejde otocit proti smeru.
No a nakonec maxi cosi mura 4,ktera je asi nejlepsi, ale je dost draha. :-/
Takze vubec nevime :grinning:
3. čer 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach ja ne,nechodila jsem ani u Andy a porod byl krasnej,takze verim,ze to bude stejny :slight_smile: .teda doufam...Ale kamaradka chodila a chvalila si to..
3. čer 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Dekuju,jo,jo kluku je tady zatim vic :wink: ..X-lander ma moje segra a kamaradka,je to hezky kocarek,ale neni moc prostorny,ja bych do nej asi nesla..
3. čer 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jse dnes udělala naprosto nechutnou zkoušku :sunglasses: , příští pátek jseště jedna a finito. Huraaaa :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis Tak já také doplňuji informace - Pavlína, 22 let, čekám holčičku, termín 10.10., její jméno Natálka a jsem z Prahy 5 Stodůlky :slight_smile:

Jinak holky chci se zeptat jak byli ty vaši drobečci velcí na tom velkým ultrazvuku ve 20tt ?? Naše má 19,2 cm a váží 442 g :slight_smile: A co se týče oblečení, prodiskutovala jsem to se švagrovou - malého měla před 4 roky 11.10. :slight_smile: a řikala, že nejmenší měla 56 a malýmu to bylo velký a přitom měl 3,06 kg a 51 cm, prý bych si možná měla koupit i 52, no nevim, nevím....
3. čer 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Gratulace ke chlapečkovi :slight_smile: :slight_smile: a na ten porodní kurz určitě chci jít, na Bulovce stojí 1000 kč a pokud máš VZP tak ti ho hradí pojišťovna, je to rozdělený snad do 6 bloků a co jsem četla diskuze, tak je dobrý tam jít....
3. čer 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 děkuji :slight_smile: a gratuluji k holčičce.
Jinak ten náš drobeček ve středu vážil 371g.a jak je velký to nám lékařka neřekla :o(
3. čer 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka gratuluji a příští pátek držím pěsti :wink:
3. čer 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Děkuji moooc.
3. čer 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek