• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@spaghi Tak to je dobře, že jste si to užili a podle toho kde jste všude byli, tak to jste teda měli pořááádanou trasu! :wink: A když k tomu přidám i to vedro, tak to je fakt na těhulku slušný výkon! :wink: A jestli jsi vašemu chlapečkovi taky poslala trochu svijanskýho piva, tak počítej s tím, že až jednou vyroste, tak ho to sem bude pro něho z nevysvětlitelných důvodů táhnout, ale ty už budeš vědět proč.... :grinning: :wink:
6. čer 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek jojo, Svijany jsem mu dopřála, jedno malý pivko k té svíčkové být muselo a hlavně musela jsem držet partu :slight_smile: já si připadám občas jak blázen, protože ke mě všichni na tom teambuildingu chodili a ptali se, co jsem dělala za disciplínu, jestli piškvorky nebo hlavolamy nebo jestli jsem odpočívala v kempu a když jsem řekla, že jsem se vrátila z té orientační túry, tak kroutili hlavou, že jsem se zbláznila, v takovým stavu a vedru nikam chodit, všichni mi nabízeli židli na sezení, poštěli mě přednostně pro jídlo - já hlad neměla, radši bych postála, no prostě pakárna :grinning:
6. čer 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem do fotoblogu přidala konečně jedno foto rostoucího břicha, které jsem udělala v neděli ráno, tak nevím, sestřička u doktorky říkala, že už mám teda pěkné bříško, na to, že jsem teprve ve 22., resp. 23 týdnu, kolegyně v práci zase říkají, že není nic moc vidět, co člověk, to jiný pohled :slight_smile:
6. čer 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi tak to je bomba, to se nedivím, že všichni asi čuměli, kam se v těhu vydáváš :slight_smile:, ale aspoň chlapi vidí, že my ženy nejsme žádný trasořinky! :wink: A s bříškem buď v klidu, máš ho naprosto takový jaký by mělo na začátku 6 měsíce vypadat! :wink: Taky přidám fotečku, v neděli jsme byli s dětmi v Zoo, tak mě taky konečně manžel vyfotil. :slight_smile:
6. čer 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak já už za hodinku snad konečně budu vědět co čekáme... vůbec se nemůžu v práci soustředit :sunglasses:
6. čer 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn no to se ti nedivim! :slight_smile: Ale neboj, hodinka uteče jako voda....já zas s dětmi jedu k zubařce na preventivní prohlídku a fofruju, abych to tady ještě všechno stihla, takže hodinka je jako nic. :wink: Pěkně si to užij a ať jsi spokojená! :wink:
6. čer 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
A fotku nepřidám zatím žádnou, protože to zase na tom našem vehyklu nejde. :unamused: Tak musím až u tchýně.
6. čer 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn to znám, taky jsem se nemohla dočkat :slight_smile: tak ať Ti to rychle uteče!
6. čer 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Jeee pekny brisko, ja mam o trosinku mensi brisko, ale uz se mi taky rysuje:slight_smile:
6. čer 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra no jo, ale Ty máš velikost S, takže Ty budeš taková ta hezounká maminka s tou malou bouličkou na bříšku, za to já budu brzo jako velryba :grinning: nevím, jestli jsem to už tady psala, ale minulý víkend jsem si oblékla jednu svojí starší mikinu a měla jsem radost, že mi ještě je a říkám manželovi: "To je super, že ji obléknu, v ní ani moc nevypadám, že jsem těhotná." a on se na mě tak podíval a řekl: "Ne, v ní vypadáš, jako že si jenom tlustá." :grinning: prostě upřímnost nade vše, my se prostě takhle "škádlíme" :slight_smile:
6. čer 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi No co neni muze byt, jeste klidne tech 16 kg muzu pribrat...:slight_smile:Nepsala, ale vim o cem mluvis, taky se s pritelem takhle skadlime, v sobotu mi rekl, ze mam bricho jak kdybych od rana do vecera pila pivo :grinning:
6. čer 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak je to kluk jako buk. Je zdravej a všechno v pořádku. Má 25cm a 310g. Máme radost a už se těšíme. Asi to bude Vojta.

Jaký jste měli míry vy? já jsem dneska 20+0tt
6. čer 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Tak z toho si nic nedelej! Vis, co rekl pritel o vikendu mne? Sli jsme na prochazku a potkali jsme svatbu a tam byla jedna holka tehotna a mela nadherne saticky a byla to takova krasna maminka s hezky kulatym malym briskem. A on mi rika: Jeee, divej, ta je taky tlu... tehotna :grinning: Jsem ho malem zabila! :grinning:
ALe brisko mas hezke a myslim si,ze neni nejak moc velke...ja mam plus minus stejne, mrkni do alba. :wink: A kazdy mi rika,ze je male na 22.tyden... Ale ja jsem rada,ze ho mam a ze roste postupne. Protoze kdyz pak vyskoci najednou, tak praska kuze, jsou strie a boli to. Tak budme radi za nase brisko, jake mame. :slight_smile:

@edithn gratuluju ke chlapeckovi! No, holky, prevaha kluku je teda fakt slusna, co? :slight_smile:
Ja jdu zitra k doktorovi, takze jsem sama zvedava, jak je mimco velke a kolik vazi apod. Dam urcite potom vedet. :wink:

Holky, nestiham vas docitat. Snazim se ucit na zkousky. Jedny mam za sebou a druhe me cekaji tuto sobotu, takze sem chodim jen vyjimecne.
6. čer 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko děkuju a přeju zítra aby bylo mimčo zdravé!!! klučičí převaha je docela veliká :wink:
6. čer 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn Tak velka gratulace, dalsi chlapik:slight_smile:A chteli jste holku nebo kluka?
6. čer 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn náš prcek měl ve 20tt - 306 g :dizzy_face:
6. čer 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra u prvního nám to bylo jedno, jen jsem chtěla mít jistou tu holčičku :wink:

@petrusam, tak to je hodně podobné...
6. čer 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn nejdulezitejsi je, ze je vse v poradku :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:
@edithn moc gratuluju k chlapečkovi :wink: já se to doufám na 100% dozvím příští středu.
@spaghi máš krásný bříško :wink: ti chlapi sou všichni stejní :grinning: Já sem taky takový blázen, mám ráda tyhle tůry, v sobotu se chystáme na oslavu a v neděli se asi projdeme na Hostýn. Moc se těším, je tam krásná příroda a klid, hned bych tam koupila chatu, ale asi bych musela vykrast banku.
@nasekuratko držím palce ať zkoušky dobře dopadnou, teda já tě obdivuju, nevím, jestli bych se přinutila něco učit, nějak sem zlenivěla za tu dobu co sem ze školy. :grinning:
6. čer 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn Tak velika gratulece k zdravemu chlapeckovi :slight_smile: ..
6. čer 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, moc díky :wink:
6. čer 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn Taky moc moc gratuluju k chlapečkovi! :wink: :wink:
6. čer 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn Velká gratulace k chlapečkovi :o)
6. čer 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem vás po víkendu jen přelétla. Zrovna jsme se vrátili od tchýně :grinning: . Teda já mám hodnou tchýni, řekla bych až moc.
K dalšímu tématu bříško bych napsala asi toto - pokud se někdy třeba poštěstí a náhodou bychom se sešly, tak to teprve uvidíte velrybu :grinning: . Byla jsem malý tlustý trpaslík už před těhu a teď jsem stále malý tlustý trpaslík akorát se stálen rostoucím břichem :grinning: .
@edithn Gratuluju ke chlapečkovi.
6. čer 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak já budu velký tlustý trpaslík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, nemáte některá zkušenost, co s křečovýma žilama? Potřebovala bych poradit co na to. Nemůžu říct, že by se mě dělaly vyloženě křečové žily, ale vypadá to, že se tomu v tom horku asi nevyhnu :frowning2: zatím mám ty žily jen víc viditelné, mám docela jemnou pokožku, tak mě všechno vylézá :angry: Asi mě neminou punčošky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn gratuluji moc k chlapečkovi! tak se nám to tu pěkně "pochlapuje" :slight_smile:
6. čer 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra no kdyby to šlo hezky postupně, pomalu, tak budu šťastná :slight_smile: zatím mám + 4 kg a dnes jsem mluvila s kolegyní v práci, měří taky 160 cm a říkala, že přibrala 23 kg! ... uf, to bych teda nerada :frowning2: ale ona říkala, že vyloženě měla těhotenské chutě a prostě byla schopná o půlnoci si zajet k Mekovi pro celé velké menu... to naštěstí nemám, pokud budu po mojí mamince, tak ta přibrala jen 11 kg, to bych brala hned :grinning:
6. čer 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi Tak to se budeme dobře doplňovat :grinning: :grinning: :grinning: .

Holky, asi taková blbá otázka. Už jstě přemýšlely nad tím, jak si budete v létě holit nohy a do plavek? Já už s tím mám teď trochu problém.
6. čer 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko prosím Tě, vždyť Ty jsi taky taková krásná maminka s roztomilým bříškem! :slight_smile: moc Ti to sluší, ta fotka z 22. týdne je super :wink:
6. čer 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi moc díky :slight_smile: jooo procházky po lese jsou skvělý relax, těším se na přelom července a srpna, jedeme k Blaníku do penzionu na samotě v lese, takže to si užiju plnými doušky
6. čer 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek