• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
Ahojte :slight_smile:

Ráda se k vám přidám, zatím vím o novém těhu jen z testu, na kontrolu jdu až 8. března... takže za dlouho:slight_smile: Doma máme téměř dvouletého rošťáka, takže se rozhodně nenudím a s momentální únavou je to docela síla. Už se těším, až tohle přejde a začne teplo a budu si to těhotenství v klidu užívat.
Jinak termín mi vychází koncem října...
23. únor 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem doma.

Měla bych být cca 6+3, srdíčko krásně bilo. :dizzy_face: Kontrola za 2 týdny na utz, jestli těhotenství prosperuje. Dostala jsem utrogestan, 2x denně 2 bobule, pro jistotu kvůli té endometrióze a obecně riziku potratovosti v prvním trim. Pak ho vysadí. Nebudu se v tom nípat, předpokládám, že ví co dělá a proč mi ho nasazuje, i když mi nic není. Na nevolnost mi doporučila lízátka, dětskou kolu a calipo - zmrzlinu. TP vychází na 17.10. Mám se v tomhle zimním období vyhýbat místům s vyšší koncentrací lidí kvůli chřipkám a lépe nesexovat, pro jistotu, ha ha.
24. únor 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. únor 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak se taky hlásím z úspěšné kontroly :wink: srdíčko bilo jak zvon,byl to krásný pohled.Jsem 7+2,já beru duphaston už od začátku.Jo a dokonce jsem dostala i fotečku,jsem šťastná jak blecha.Vrana docela si mě nalomila s tím nesexováním,já se zapomněla zeptat,myslíte že by to mohlo uškodit?Já teda potom moc neprahnu,ale manžel asi praskne :slight_smile:
24. únor 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@unkas Hele já se na to zeptala, popravdě jsem čekala, že řekne že to nevadí, pokud mám chuť a nemám žádné problémy, což nemám... Ale mudra je jiného názoru, možná v tom hraje roli i to, že jsem pravděpodobně měla endometriózu, vyčistili mě laparoskopicky a pak jsem otěhotněla, proto asi tak trochu i ten utrogestan. No říkala obecně že první tři měsíce jsou hodně rizikové, což víme všechny, tak že by to ještě nepošťuchovala mechanicky a řešila sex jinak...tož asi tak. Jestli budu mít celou dobu půst, to ti neřeknu, ale asi to dost omezíme a rozhodně ve větším klidu. To víš že teď budu mít větší strach, po tom co mi řekla. Ale snad bude všechno i nadále ok. Doteď jsme sexovali a mimi drží, tak snad to tak horký nebude. :wink:
24. únor 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo fotečku mám taky, jen teď nemám kdy ji nahrát, za chvíli frčíme za čerstvým vzdouškem na hory (lyžovat se samozřejmě nechystám), tak až se vrátím :slight_smile:)
24. únor 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
máš pravdu asi taky počkáme,stejně bych si to neužila jen bych se bála.Počkám do příští kontroly.Užijte si hory.Já bych radší někam do tepla,je mi pořád šílená zima a fakt děsná doma 24 a já furt klepu kosu.
24. únor 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@unkas jo jo to máme stejně, ale mě by dr. určitě letadlo zakázala, jak ji znám :grinning: asi se příště na nic ptát nebudu, víc mě to pak stresuje. Teď se budu bát abych nechytla chřipku že jo atd. je to fakt na palici, pak si má člověk těhotenství užívat.. A zima je mi většinu dne taky :frowning2: i když zrovna teď třeba hroooozný vedro, naopak. A hlavně bývám šíleně unavená a musím jednou denně chrupat, což tenhle týden šlo, protože manžel měl dovolenou, ale jak to budu praktikovat potom, to fakt nevím´ :grinning: By mě zajímalo jak jsem to dělala v prvním těhotenství v práci :sweat_smile:
24. únor 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@unkas Joo a moc gratuluju k úspěšné kontrole a srdíčku :dizzy_face: , jsem zapomněla pogratulovat v přemíře informací :zipper_mouth:
24. únor 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana a tobě malá už po obědě nespinká?To já chodim s malym :wink: Mimochodem máš moc hezkou holčičku.
Máš pravdu člověk se furt něčeho bojí.já mám nervy od začátku.Nejdřív krvácení,pak výtok,taky mám vážně nemocnýho tatínka,tak furt lítám po nemocnicích :pensive:Jo a taky mám Rh- ,ale v tom problém nehledám. Řikám si,že to bude třeba holka,ženský vydržej všechno :wink: S tou zimou se to fakt šílený,zrovna sem si namočila nohy do škopku,abych se trochu zahřála.Máte to taky?U prvního si tohle nevybavuju.
24. únor 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky samo gratuluji,jen tak dál!!
24. únor 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky ...tak mozem vam s velkou radostou oznamit ze aj ja uz patrim medzi vas,termin mam 12.10.2011. s priatelom sa uz velmi tesime na male, zatial je vsetko v poriadku.na dalsiu kontrolu idem 8.3 uz sa neviem dockat..vsetkym tehulkam gratulujem k ocakavanim prirastkom :slight_smile:
24. únor 2011 v 16:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek Ahoj, já jdu taky na první prohídku 28.2. Asi teda taky ultrazvuk (nevím). Budu na konci 7. týdne. Trochu se bojím, aby bylo vše ok.
24. únor 2011 v 16:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana tak to jsem na to podobně..ty jsi 6+3 a já dnes 6+5...utogestan také zavádím 2 tabletky 3x denně...ale u mě je to kvůli umělému oplodnění..Mudr. říkal, že to udržuje těhotenství..měla bych ho prý brát do 10 týdne, pak ho možná vysadí...
24. únor 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana
@unkas Tak vám moc gratuluji k úspěšným kontrolám.
Já byla na kontrole v pondělí. Vše ok, 11 března jdu na screening a mám přijít na 9 hodinu na lačno - to jsem zvědavá, jak to do ráno bez jídla vydržím. :unamused: Špatně je mi pořád a to už třetí týden! Už aby to bylo pryč. Jinak co týče zimy, tak jsem taky pořád zmrzlá.
25. únor 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sumen díky, :wink: já jdu na lačno 15 března+ zkumavku na moč+poradna.Tak snad ti bude brzo líp,s tou zimou je to děs ale komu by v -17nebyla :angry: Dnes nás čeká rodinná oslava,tak musím mlžit, ještěže budu řídit-mám výmluvu.Vy už jste to řekli do světa?Dnes sem se vzbudila a zdá se mi,že mám nějaké větší břicho,ale to bude asi tou zácpou :astonished: Prý u 2.dítětě je to dřív vidět,ale to je ještě brzy.
26. únor 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sumen tobě taky samo gratulace :wink: koukám,že máme skoro stejně staré kluky a termín porodu :grinning:
26. únor 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zdravím můžu k Vám se přidat? dneska jsem si dělala test a jsou tam 2 čárky. tak máme radost. po půl roce snažení se to konečně podařilo.
27. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, ráda bych se k vám přidala. Byli sme 2x na IUI, jedno bohužel skončilo potratem, teď sme podstoupili druhé a opět nám to vyšlo. Podle MS jsem v 5tt a dnes na UTZ byl vidět už gestační i žloutkový váček, tak doufám, že to tentokrát dopadne dobře a dotáhneme to do zdárného konce :wink:
28. únor 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dle všemožných kalkulaček jsem zjistila, že TP má být snad začátkem října, tak budu ráda, pokud se k vám můžu přidat :slight_smile:
28. únor 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
tak mám potvrzené těhu i srdíčko. dnes jsem 6+5tt a termín mám 20.10. no, je před námi ještě dlouhá cesta, tak nám všem přeji, ať dojdeme do šťastného konce..
1. bře 2011 v 01:52  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zpevacka jé to jsi napsala moc hezky. Taky Vám všem přeji ať je všechno v pořádku až do konce.
1. bře 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, nebojte, ono nám to uteče jak voda :grinning: hlavně ať je vše v pořádku :wink: :slight_smile: a držíme ty uzlíčky v náručí :dizzy_face:
1. bře 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, minulé pondělí jsem našla dvě // , v úterý mi paní doktorka nabrala krev a hcg bylo1440 jen v děloze ještě nebylo nic vidět. Včera jsem byla na kontrolním ultrazvuku a našli jsme tam maličkou pecičku.Tedy maličkou 8mm. Termín podle PM 20.10. :dizzy_face:
1. bře 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to se tu pěkně rozrůstáme :slight_smile: Vítám všechny nové příchozí a gratuluju k dobrým zprávám :wink:

@i.komtesa pane jo, to je dobrý, že minulý týden ještě nebylo nic vidět a tenhle už 8 mm. Ten náš prcek měl minulý čtvrek v 6+3 tt 3,5 mm tak to máš čahouna :grinning:
1. bře 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana díky za přivítání.

@i.komtesa koukám že máte vybráno taky Elišku. Moc hezké jméno mě se taky moc líbí taky bych jí chtěla ale manžel nechce tak snad si ji prosadím uvidíme :wink:

Příští týden jdu k dr. tak budu taky vědět víc.
1. bře 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana nebo možná hned dva :slight_smile: i podle krve mi vychází vysoká hladina hcg. Na to raději nemyslím, už mám doma dvě. To abychom prodali baráček a koupili cirkusovej stan. :dizzy_face:
1. bře 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vapetka Eliška je pěkné jméno, ale prý v poslední době hodně používané, máme v záloze ještě Julii a Valerii. Ale u nás musí zasednout rodiná rada, aby se to líbilo všem. Jsme na to 4. :grinning:
1. bře 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@i.komtesa no já jsem trochu znervózněla, protože jsem koukala, jak jsem to měla u malé a ta měla v 6+5 taky 8 mm :fearful: Tak snad bude všechno v pořádku ty jo... Ale nevím jak rychle v tuhle dobu ty mimča rostou, tak třeba by bývalo o ty dva dny později mělo taky víc. Nebudu se tím radši stresovat, dopadne to tak jak má. Ještě že jdu ale na kontrolu ten příští týden, budu o fous klidnější. Na druhou stranu kdyby se mělo něco přihodit, tak radši hned takhle na začátku než později :pensive:

cirkusový stan, to je dobrý :grinning:
1. bře 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf tak jsem ještě otevřela knížku doma a tam píšou že koncem 6 tt mívá embryo kolem 3 mm, tak snad je vše ok.

@i.komtesa a co že jste se rozhodli ještě pro benjamínka? Dvě dětičky pěkně odrostlé, to už by se mi asi začínat odznovu nechtělo :grinning:
1. bře 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek