• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@petrusam teda ona to nebyla klasická umrtvovačka, že bych pak necítila celý spodek, ale asi taková napůl, protože mi dr. řekla, že mi teď píchne injekci, aby to šití tolik nebolelo. Cítila jsem ho, ale ne jako když píchá tou jehlou do živýho. :slight_smile: Bylo to tlumenější.
7. čer 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek nepíchnul mi primář nic a PA se divila, prý když jsem zvládla porod, tak zvládnu i šití :pensive:
7. čer 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek jen kvůli tomu šití si chci vybrat, kdo mě bude rodit :wink:
7. čer 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek koukám, že jsi z Turnova, tam rodila prvního prcka švagrovka .. já jsem z okolí MB ..
7. čer 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau devcata, zdravim po delsi dobe... Docitat nebudu, to bych tady stravila mladi:slight_smile: My mame z velkeho utz potvrzeneho chlapecka a vsechno je ok, stale se citim celkem netehotne, ackoliv mi brisko uz zacina byt dost videt :grinning: Dopsala jsem diplomku a ted ve CT se chystam ji obhajit, tak doufam pevne, ze to klapne a ja budu mit konecne pokoj a budu si moct nerusene uzivat materskou :grinning:
7. čer 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak sem vás pracně dočetla :grinning: já sem vyjukaná ze všeho, ne jen z toho šití, hlavně ať je vše v pořádku. Říkám si, že když to zvládly ženské přede mnou, tak to musím zvládnout i já. Každá má porod jiný, mám kamarádky, které by už nerodily a pak ty, které říkaly, že pohoda, tak sem zvědavá, co budu říkat já :grinning:
Tak já jedu zítra na kontrolu, tak konečně po 3 týdnech uvidím mimíska, jelikož ještě nemám pohyby, tak sem vždycky moc ráda, když ho vidím a je vše OK. Příští středu nás čeká velký UTZ, manžel se už těší, doufám že prcek nebude stydlín a ukáže se nám v plné kráse a zjistíme, jestli to bude holka nebo kluk.
7. čer 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam aha, tak to se asi pak nemůžu divit, že tě to tak bolelo, když ti nic nepíchli. Jj jsem z Turnova, ale nerodila jsem tady, ale v Jablonci, kam jezdím už 11 let, protože turnovský bývalý primář byl takovej magor, že svým přístupem k pacientkám to dotáhl tak daleko, že se letos turnovská porodnice zavřela, protože rodičky jezdily rodit jinam a nesplňovali tak porodnost porodnice. Je to škoda, ale když toho blba nevyhodili dřív, tak je to pak těžký.
7. čer 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam takže teď se z Turnova jezdí do Jablonce, Liberce, Boleslavy....kde budeš rodit ty? V Boleslavy?
7. čer 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek jojo, já si to užila i před svatbou, např. svatební podprsenka dražší dvojnásobně, svatební boty, svatební kytice apod., to je prostě promyšlený marketing :slight_smile:
7. čer 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko ahaa, tak to se zkusím na graf taky zeptat, uvidíme, jak moc je paní doktorka vybavená a jestli něco podobného bude mít k dispozici :slight_smile:
7. čer 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek tak to jsem se pobavila a pripomina mi to muj porod,lezela jsem ,v sobe epidural a ted slysim jak maminky rvou bolesti,manzel ten vykuleny oci a ja jestli teda radsi nechce jit ven a at mi kdyz tak pak zacpe pusu,jestli taklhle budu rvat i ja :slight_smile: ,ale nastesti mala byla venku hned a ja sita nebyla,zadny masaze hraze nebo neco podobneho sem nedelala,asi sem mela stesti a asi i dobreho doktora a porod byl pro me velikej zazitek na ktery se znova tesim..
7. čer 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Tak to je moc dobře, že jsi to měla takhle rychle a hlavně pohodově, alespoň máš vidinu druhýho porodu v tom lepším úhlu a ne hlavně ten strach. Myslím, že když jsi to měla takhle "hladce", že to budeš mít i napodruhý v pohodě a hlavně víš co od toho očekávat. Ale asi taky víš, jak to je nepříjemný, když slyšíš někoho jinýho takhle řvát a sama víš, že už nikam cuknout nemůžeš, že to máš celé před sebou a tohle slyšet na kuráži zrovna moc nepřidá. :slight_smile:
7. čer 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja epino mela. Stejne me strihli (rutinne). Siti ani stehy pak nebyly temer citit, takze ty prachy a neprijemny pocit (fyzicky i psychicky) u cviceni uz bych za to nedala. Jenze ja mela temer bezbolestnej a uplne bezproblemovej porod. Takovej zazrak podruhy neocekavam... :confounded:
7. čer 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Závidím všem pohodový porody. Fakt. Já jsem taky z druhého sálu slyšela křičet maminky, ale hlavně miminka, která se tam za tu dobu, co jsem tak trčela, narodila tři! Já furt nic a na konec císař... Tak jsem zvědavá, co bvude teď. Škoda, že tam taky nemůžu jít s takovým pozitivním pocitem... :frowning2:
7. čer 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Tak na svatební už jsem zapomněla, že bych to měla tak dlouho za sebou? :grinning:

A musím se pochlubit, dneska jsme koupili první šatičky. Navíc jak ani jeden s manželem nemusíme přemíru růžový na malých holčičkách, tak jsou šatičky zelený a nádherný. Na ty malý princezny se nakupuje výrazně líp než na klučiny.
7. čer 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne no a ja je uz kolikrat nasla na inzeratrech hnus :angry:
7. čer 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Ha, ha tak to jsi mě pobavila, stejný přísroj v sexshopu :grinning: :grinning: :grinning: .Prosím Tě, popiš nám pak zážitek, jak jsi to v tom sexshopu kupovala. Mě by zajímalo, jak jim bude těhule vysvětlovat, že chce zrovna tenhle přístroj :grinning: :grinning: :grinning: . Já to mám stejné, taky se vždycky zapomenu zeptat, jak je velká. Takže jsem se to dozvěděla až na velkém UTZ :slight_smile:.
@nasekuratko Tak to je super, že jste v pořádku a tu dietu nějak zmákneš. Držím palce. Tak to už jste docela veliký, mi měli v 22 tt 343 g a to prý mají cukrovkářky velký děti. Pěkný houby :grinning: .

Jinak zítra jdu na 3D a 4D UTZ. Volala mi sestřička od mojí doktorky, že tam bude doktorka zkoušet nějaké nové UTZ, tak jestli bych neměla čas. No samozřejmě, že měla. Už se těším. A možná to konečně stihne i manžel a uvidí naši malou. Teda doufám, že to bude pořád malá a nestala se z ní mezitím chlapeček :grinning: . Sice by mi to bylo jedno, ale už má pěkné růžové hadříky.
7. čer 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Hm, tak to musela být slušná hysterka. Doufám, že taková nebudu a alespoň trochu důstojně to ustojím.
7. čer 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek já prvního prcka rodila v Jičíně a teď opravdu nevím .. na gyndu jezdím do Jičína, takže bych si k porodu domluvila mého gynekologa nebo kdybych rodila v MB, tak tam by by známeho gynekologa domluvil taťka .. ještě uvidíme ..
7. čer 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne přeju zítra hezký zážitek na 3D a 4D ...my jedem do Gennetu na 4D 8.7. už se taky moc těším :slight_smile:
7. čer 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Tak jsme dnes byli na utz a manžel byl s námi. Mysleli jsme že už nám řeknou co čekáme. A ono prd. Máme prý málo vody, prý málo pijeme, prý nic nebylo vidět. Takže jdeme za čtrnáct dní. To se asi zblázním :slight_smile:
7. čer 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne no to byla, ja ji pak ještě měla den na pokoji ještě s jednou maminkou a pak ji dali od nás pryč a my si oddychly, protože ona hekala ještě druhej den a po sestřičkách chtěla aby jí nosily ledy na frndu, aby si ji mohla chladit a hekala u toho jak když dostává nový kontrakce. :grinning: Já s tou druhou maminkou jsme jen kroutily očima.
7. čer 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrusam Boleslav si taky hodně maminek chválí, tak kdyby jsi ten Jičín nakonec nechtěla tak jeď tam, jinak vřele doporučuju Jablonec :slight_smile: , ale to už asi pro tebe bude možná víc z ruky.
7. čer 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko ty jsi psala ze pritel byl velky miminko ze my meli ve 22 tydnu 25cm a 340g ale ono je to odhadem
7. čer 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Je pravda,ze kdyz sem to slysela,tak sem byla vystrasena,ale zaroven sem se uklidnovala,ze to zvladnu :slight_smile: ..Urcite me ted uklidnuje,ze uz vim do ceho jdu a kamaradkam rikam,ze klidne odrodim za ne :grinning: ..A uprimne se na to tesim,na to jak mi ho hned daji na brisko,jak ho ucitim v naruci,no uz aby byl rijen :slight_smile: ..Ale tak to citi urcite hodne maminek..
7. čer 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek mě tu umrtvovačku píchli taky. Já si pamatuju, že jsem té doktorce furt říkala, že ta injekce asi ještě nezabrala :slight_smile: Ale je fakt, že jakmile je to mrně venku, tak je to obrovská úleva. Třeba to, že ze mě vyšla placenta, jsem zjistila až když ji nesla pryč :slight_smile:
@gumidek chudák malej, si zažil svoje a ještě nebyl na světě. U nás MM taky nestříhal šňůru. Ale on by to asi ani nechtěl. Původně tam ani nechtěl jít, pak mu kamarád řekl, že to je v pohodě, tak že půjde a nakonec to ještě málem nestih :grinning:
7. čer 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek To určitě jo, taky mě to víc chytlo po tom velkým ultr. kdy se dozvíš i pohlaví, tak člověk začne víc k mimi tíhnout a těšit se a nejradsi ten čas posunout. :slight_smile: Mě to bavilo i v tý nemocnici po porodu, máš tam svůj klid, jenom to svoje miminko a nemusíš zatím fungovat jako to pak nastane doma, sestřičky ti přinesou, udělají a ty jenom kojíš, přebaluješ a díváš se na ten spící uzlíček. :wink:
7. čer 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 jj, přesně, ta placenta byla už sranda... :slight_smile: , řekli mi ať zatlačím, až mi to připadalo legrační a najednou vyjela placenta, jako kus masa na guláš :grinning: ....jééé to jsem teď morbidní, ale mě to tak napadlo. :grinning: :grinning:
7. čer 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam A co je to vlastně 4D? 3D si představit umím.
7. čer 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek