• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@ilonne no hele, s tím sexshopem to náhodou může být docela sranda, mě jde o prd, já jsem pro každou legraci, jen nevím, jak by to zkousla paní prodavačka nebo prodavač, i když tam jsou asi zvyklí na ledacos :grinning: každopádně když ji to velmi medicínsky vysvětlím, určitě bude mít velké pochopení :wink:
7. čer 2011 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabisek Tak to ja se tesila domu,mela jsem na pokoji maminku co hrozne,ale opravdu hrozne chrapala a ja tam vubec nemohla spat,takze sem byla unavena jeste vic..Presne jak vis co to bude,tak se k nemu vic upnes,muj pripad :grinning: ..
7. čer 2011 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak to jste me teda dostaly.... ja se na tu vahu ptala doktora a on mi rekl, ze je to odpovidajici vaha tomu tydnu, ve kterym jsem. A ze vahu maleho odhaduje na 3,20-3,50 u porodu... Coz mi prijde normalni vaha. :confused:
7. čer 2011 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mi to nedalo a mrkla jsem na net a vypada to,ze je nas maly opravdu v normalu:
http://www.maminkam.cz/22-tyden-tehotenstvi

Jsem ted 21+6, takze vlastne zitra zacinam 23.tyden a ve 23.tydnu ma mimco vazit okolo 500g, tak to tak asi bude sedet.... Uf, jsem se uklidnila. Nechci zadneho macka! :grinning:
7. čer 2011 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, taky jsem si vzpomněla ohledně těch kočárů, že je dobrá věc, když jdou vyprat. Většina z nich jde "svlíknout" jen částečně. Právě u Teutonie jde sundat sakumprásk všechno, včetně boudičky a hodit do pračka. X-krát jsem to využila... Tak to jen takový poznatek. :wink:
8. čer 2011 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojte holky, tak nás to tu dnes asi odfoukne :grinning: odpoledne jedu na UTZ, tak se už moc těším :wink:
@nasekuratko já myslím, že si určitě v normálu, já když se narodila, tak sem měla 2,45Kg(v termínu), no ale mamka vypadala jak kdyby čekala dvojčata :grinning:
@vajenka to je fakt dobrá věc, škoda, že to nedělají u všech kočárků
8. čer 2011 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@clloi tak drzim palce s UTZ a pak urcite dej vedet, jak jsi dopadla! :wink:
8. čer 2011 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@vajenka a jaký máš model?
8. čer 2011 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrusam Díky, ty máš termín na moje narozeniny :wink: .
8. čer 2011 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko Já Tě nechtěla nijak vyděsit. Mě jen, že to naše mi připadalo nějaké malé :grinning: .
@clloi Tak ať se vše zdaří a užij si UTZ.
8. čer 2011 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Už jste to četli? To jsou bestie. Nevím, proč jsem 13 let makala a řádně odváděla daně, když jsem se mohla doma válet a mít stejné peníze :angry: :angry: :angry: ´- http://aktualne.centrum.cz/finance/rodina/clanek.phtml?id=697165
8. čer 2011 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne jak to tak čtu, tak se snad budu snažit brzo otěhotnět podruhé nebo nastoupit pak brzo do práce, no jo, tahle vláda nám určitě ještě přichystá nejedno překvapení :unamused:
8. čer 2011 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska prcek zase kmitá v břiše kotrmelce a ani se mu po dnešku nedivím, mám za sebou představování nového projektu u 4 týmů, lidi byli v pohodě, ale jejich manažeři tak trochu podělali organizaci, takže na jednu hodinu se mi jich tam nahrnulo hafo a další hodinu jich přišlo jen pár, jedni přišli o hodinu dříve, protože dostali od svého manažera špatnou pozvánku... bože, kde jsou jejich organizační schopnosti? :angry: o co se člověk nepostará sám, to nefunguje a pak se nemám stresovat :rolling_eyes:
8. čer 2011 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak jsem dneska byla na velkém UZV a máme 300 g a prý to je zdravá holčička :slight_smile:
8. čer 2011 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@radus78 moc gratuluju :slight_smile: tak konečně ty řady chlapečků tady rozšíří holčička :wink:
8. čer 2011 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@radus78 gratulujik princezně :o)
8. čer 2011 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@radus78 gratulace ke druhé cácorce :dizzy_face:
8. čer 2011 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@radus78 Jééé, gratulace k holčičce:slight_smile: Nakonec jich nebude tak málo, jen se budou rodit na konci měsíce:slight_smile:

Jen teda včera mi na utz doktorka řekla, že prý váží cca 380 gramů, tak sjem trochu rozpačitá, snad nebudu rodit nějakého giganta.
8. čer 2011 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@radus78 gratuluju k holčičce!!! Budou to kámošky :wink:

@gumídek to je pořádnej stejček, co? My si s manžou vždycky představujeme jakej je to kus masa,asi je to trochu morbidní,ale ..... :sunglasses: :sweat_smile:
8. čer 2011 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@edithn taky jsme si to představovali :o) kolik jídla to asi je :grinning:
8. čer 2011 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@miana Já mám taky Mistral P, jako spaghi. Jen je už tři roky starý... ale pořád úžasný :wink:
8. čer 2011 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@radus78 moc gratuluju!!!! :dizzy_face:
8. čer 2011 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@edithn Tak to mě ještě nenapadlo, představovat si flák masa. Ale jako jo, pořádnej steak bych si dala, jsme hrozný masožravci :grinning:
8. čer 2011 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, tak jsem konečně doma. UTZ byl super. Pravda je, že by se mi za to ale nechtělo platit. Máme krásné fotečky a CD obličejíčku. Paní doktorka říkala, že by si vsadila na holčičku, i když měla nožičky u sebe :slight_smile: . Chvíli otevírala a zavírala pusinku, bylo to fakt roztomilé.
@radus78 Gratuluju k holčočce, aspoň další rozšíří naše řady :slight_smile: .

Jinak, ten návrh sjednocení rodičovské na 220 tis poslali ty s...ě poslanecký do druhého čtení.
8. čer 2011 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, ta politika je fakt nechutná, už neví kde by nám ubrali.... mě např. přijde hrozný že nedostaneme nic za porod.Kdyby to alespoň ty blbci snížili na polovinu a dali každé prvorodičce,tak by to bylo spravedlivé, takhle dostanou zase jenom cikáni :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. čer 2011 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holky, moc děkuju :dizzy_face: a k tomu steaku, tak mě právě doktorka říkala, že se jim teprve vytváří podkožní tuk, tak na tom 3D vypadá jak kostík :slight_smile: Na chvíli to na to 3D přepla, že se tam dobře kontroluje páteř :wink:
8. čer 2011 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@edithn máš pravdu. Já dneska kupovala přesnidávky a zjistila jsem, že ty nejobyčejnější jsou za 2 měsíce o 3 kačky dražší :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ubírat nám peněz a ještě zdražovat. Se s takovou budem zachvíli pást
8. čer 2011 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne to vychazi neco pres 6 tisic malo nez ted jak je 7600 ze?zda pocitam dobre
8. čer 2011 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajulka001 o tolik???? tak to je masakr, ať jdou fakt někam!!
8. čer 2011 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajulka001
@edithn Mě to vychází cca o 445 Kč na měsíc méně. Tříletá varianta má klesnout o 16 tis celkově, naopak 2 a 4 letá stoupnout cca o 3.400. Takže zase na tom vydělají ty, co nemakaj a makat nebudou. A ty co makají se radši vrátí do práce po dvou letech. Mají to fakt dobře vymyšlený.
8. čer 2011 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek