Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

Zvu všechny těhulky, kterým se splnilo přání do nového roku a našli // čárky.... pojďme si zdělovat co nás čeká a nemine....
spaghi
7. čer 2011
@ilonne no hele, s tím sexshopem to náhodou může být docela sranda, mě jde o prd, já jsem pro každou legraci, jen nevím, jak by to zkousla paní prodavačka nebo prodavač, i když tam jsou asi zvyklí na ledacos 😃 každopádně když ji to velmi medicínsky vysvětlím, určitě bude mít velké pochopení 😉
jimisek
7. čer 2011
@gabisek Tak to ja se tesila domu,mela jsem na pokoji maminku co hrozne,ale opravdu hrozne chrapala a ja tam vubec nemohla spat,takze sem byla unavena jeste vic..Presne jak vis co to bude,tak se k nemu vic upnes,muj pripad 😃 ..
nasekuratko
7. čer 2011
Holky, tak to jste me teda dostaly.... ja se na tu vahu ptala doktora a on mi rekl, ze je to odpovidajici vaha tomu tydnu, ve kterym jsem. A ze vahu maleho odhaduje na 3,20-3,50 u porodu... Coz mi prijde normalni vaha. =-)
nasekuratko
7. čer 2011
Tak mi to nedalo a mrkla jsem na net a vypada to,ze je nas maly opravdu v normalu:
http://www.maminkam.cz/22-tyden-tehotenstvi

Jsem ted 21+6, takze vlastne zitra zacinam 23.tyden a ve 23.tydnu ma mimco vazit okolo 500g, tak to tak asi bude sedet.... Uf, jsem se uklidnila. Nechci zadneho macka! 😃
vajenka
8. čer 2011
Holky, taky jsem si vzpomněla ohledně těch kočárů, že je dobrá věc, když jdou vyprat. Většina z nich jde "svlíknout" jen částečně. Právě u Teutonie jde sundat sakumprásk všechno, včetně boudičky a hodit do pračka. X-krát jsem to využila... Tak to jen takový poznatek. 😉
clloi
8. čer 2011
Ahojte holky, tak nás to tu dnes asi odfoukne 😃 odpoledne jedu na UTZ, tak se už moc těším 😉
@nasekuratko já myslím, že si určitě v normálu, já když se narodila, tak sem měla 2,45Kg(v termínu), no ale mamka vypadala jak kdyby čekala dvojčata 😃
@vajenka to je fakt dobrá věc, škoda, že to nedělají u všech kočárků
nasekuratko
8. čer 2011
@clloi tak drzim palce s UTZ a pak urcite dej vedet, jak jsi dopadla! 😉
miana
8. čer 2011
@vajenka a jaký máš model?
ilonne
8. čer 2011
@petrusam Díky, ty máš termín na moje narozeniny 😉 .
ilonne
8. čer 2011
@nasekuratko Já Tě nechtěla nijak vyděsit. Mě jen, že to naše mi připadalo nějaké malé 😃 .
@clloi Tak ať se vše zdaří a užij si UTZ.
ilonne
8. čer 2011
Už jste to četli? To jsou bestie. Nevím, proč jsem 13 let makala a řádně odváděla daně, když jsem se mohla doma válet a mít stejné peníze ]-( ]-( ]-( ´- http://aktualne.centrum.cz/finance/rodina/clane...
spaghi
8. čer 2011
@ilonne jak to tak čtu, tak se snad budu snažit brzo otěhotnět podruhé nebo nastoupit pak brzo do práce, no jo, tahle vláda nám určitě ještě přichystá nejedno překvapení :-|
spaghi
8. čer 2011
dneska prcek zase kmitá v břiše kotrmelce a ani se mu po dnešku nedivím, mám za sebou představování nového projektu u 4 týmů, lidi byli v pohodě, ale jejich manažeři tak trochu podělali organizaci, takže na jednu hodinu se mi jich tam nahrnulo hafo a další hodinu jich přišlo jen pár, jedni přišli o hodinu dříve, protože dostali od svého manažera špatnou pozvánku... bože, kde jsou jejich organizační schopnosti? ]-( o co se člověk nepostará sám, to nefunguje a pak se nemám stresovat 8-(
radus78
8. čer 2011
Ahojky, tak jsem dneska byla na velkém UZV a máme 300 g a prý to je zdravá holčička 🙂
spaghi
8. čer 2011
@radus78 moc gratuluju 🙂 tak konečně ty řady chlapečků tady rozšíří holčička 😉
vercach
8. čer 2011
@radus78 gratulujik princezně :o)
petrusam
8. čer 2011
@radus78 gratulace ke druhé cácorce x-)
gumidek
8. čer 2011
@radus78 Jééé, gratulace k holčičce🙂 Nakonec jich nebude tak málo, jen se budou rodit na konci měsíce🙂

Jen teda včera mi na utz doktorka řekla, že prý váží cca 380 gramů, tak sjem trochu rozpačitá, snad nebudu rodit nějakého giganta.
edithn
8. čer 2011
@radus78 gratuluju k holčičce!!! Budou to kámošky 😉

@gumídek to je pořádnej stejček, co? My si s manžou vždycky představujeme jakej je to kus masa,asi je to trochu morbidní,ale ..... 😎 :-N
vercach
8. čer 2011
@edithn taky jsme si to představovali :o) kolik jídla to asi je 😃
vajenka
8. čer 2011
@miana Já mám taky Mistral P, jako spaghi. Jen je už tři roky starý... ale pořád úžasný 😉
nasekuratko
8. čer 2011
@radus78 moc gratuluju!!!! x-)
gumidek
8. čer 2011
@edithn Tak to mě ještě nenapadlo, představovat si flák masa. Ale jako jo, pořádnej steak bych si dala, jsme hrozný masožravci 😃
ilonne
8. čer 2011
Ahojte, tak jsem konečně doma. UTZ byl super. Pravda je, že by se mi za to ale nechtělo platit. Máme krásné fotečky a CD obličejíčku. Paní doktorka říkala, že by si vsadila na holčičku, i když měla nožičky u sebe 🙂 . Chvíli otevírala a zavírala pusinku, bylo to fakt roztomilé.
@radus78 Gratuluju k holčočce, aspoň další rozšíří naše řady 🙂 .

Jinak, ten návrh sjednocení rodičovské na 220 tis poslali ty s...ě poslanecký do druhého čtení.
edithn
8. čer 2011
holky, ta politika je fakt nechutná, už neví kde by nám ubrali.... mě např. přijde hrozný že nedostaneme nic za porod.Kdyby to alespoň ty blbci snížili na polovinu a dali každé prvorodičce,tak by to bylo spravedlivé, takhle dostanou zase jenom cikáni 😞 😞 😞
radus78
8. čer 2011
holky, moc děkuju x-) a k tomu steaku, tak mě právě doktorka říkala, že se jim teprve vytváří podkožní tuk, tak na tom 3D vypadá jak kostík 🙂 Na chvíli to na to 3D přepla, že se tam dobře kontroluje páteř 😉
radus78
8. čer 2011
@edithn máš pravdu. Já dneska kupovala přesnidávky a zjistila jsem, že ty nejobyčejnější jsou za 2 měsíce o 3 kačky dražší :-p Ubírat nám peněz a ještě zdražovat. Se s takovou budem zachvíli pást
kajulka001
8. čer 2011
@ilonne to vychazi neco pres 6 tisic malo nez ted jak je 7600 ze?zda pocitam dobre
edithn
8. čer 2011
@kajulka001 o tolik???? tak to je masakr, ať jdou fakt někam!!
ilonne
8. čer 2011
@kajulka001
@edithn Mě to vychází cca o 445 Kč na měsíc méně. Tříletá varianta má klesnout o 16 tis celkově, naopak 2 a 4 letá stoupnout cca o 3.400. Takže zase na tom vydělají ty, co nemakaj a makat nebudou. A ty co makají se radši vrátí do práce po dvou letech. Mají to fakt dobře vymyšlený.