• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
já když to zkoušela počítat tak mi to vyšlo něco málo přes 7000
8. čer 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne aha takze neco kolem tech 7 tisic jsou to hajzlove i kdyz ja mam co rikat sla jsem na materskou hned po skole takze taky patrim mezi ty co nepracovali ted mam 3 letou ale u druhyho nevim a s tou ctyrletou je to jak?ted se pobira 3400 a ma se to jeste o 3400 zvednout????
8. čer 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych chtela jit na tu triletou ale jestli nebudu splnovat podminky tak nastoupi manzel na jeden den jakoby ma materskou zvoli 3 letak a pak prevede na me aspon tak nam to vysvetlovala na socialce na porodny narok nemam jako druhorodicka jsou to fakt zmetci ale aspon tady u nas od obce dostanu pri narozeni ditete 5tis.a v jednom roce ditete dalsich 5 tis.
8. čer 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 O 3400,- za ty čtyři roky. Ne za měsíc. To by byli štědří :grinning: .
8. čer 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne ahaa ja si rikala ze by se placli pres kapsu :grinning:
8. čer 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Porodný taky nedostaneme, páč jsme podle našich pánů poslanců "bohatí". Ale to, že platíme hypotéku a máme i další výdaje a světe div se, taky potřebujeme jíst, koupat se adt. už nikoho nezajímá :angry: :angry: :angry: .
8. čer 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne to jo teda to vis aby jim hlavne zbyvalo to je hlavni oni se divaji jen na to kolik pobiras ale uz ne na to co vsechno platis
8. čer 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 To jo, jak se říká - na větší hromadu se víc s..e.

Holčiny, jdu si dát druhou večeři a chrnět. Dobrou.
8. čer 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já myslim že 99% z nás nedostane nic :frowning2:

@kajulka001 to je od obce hezký! Alespoň člověk vidí snahu
8. čer 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn to jo kazda kacka je dobra ale kdyz uz vzali to porodny tak si myslim ze tem prvorodickam by je davat meli a vsem a ne podle prijmu je nespravedlive ze to zrusili i tem co rodi po druhe ale tak ty prvorodicky by meli dostat vsechny bez vyjimek
8. čer 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak utz v pořádku, srdíčko krásně tlouklo, tak sem si oddechla, já vím, že bych se pořád neměla stresovat, ale měli sme v rodině bohužel smutnou událost s miminkem, pak sem v 8tt potratila a někdy se těch špatných myšlenek nemůžu zbavit. :frowning2: :frowning2: A nebo přestat číst smutné příběhy. :unamused:
Příští týden nás čeká velký UTZ, tak na ten se moc těším :dizzy_face: :dizzy_face: doufám, že prcek prozradí, co skrývá mezi nožičkama :grinning: Bohužel budeme muset přeléčit nějakou infekci, kterou zjistily při stěrech, ale to je prkotina. Tripple testy dopadly taky dobře, jsou negativní, tak sem moc ráda.
Akorát mě dnes překvapila sestřička, nechala sem si vypsat neschopenku, protože v práci už být nemůžu a řekla mně, že bohužel už mně nemůže napsat vycházky na celý den, ale jen na 4 hod. Protože s tím prý byli problémy, že se neschopenky vypisovaly i normálně těhotným( a co mám jako dělat, když v práci být nemůžu?) a tak tam teď musí napsat rizikové těhotenství a tím pádem jen 4 hod vycházek :angry:
Jinak k tomu rodičáku, je to pěkný bordel, makáme, odvádíme daně, na porodné nemáme nárok, protože nejsme sociálně slabý, ale jak už tu bylo psané, že by ty peníze pomohly i nám( každý má určitě hypotéku atd) to nikoho nezajímá. A pak ještě sníží rodičák. A pak budou bědovat nad tím, že se rodí málo dětí a není na důchody. No radši se nerozčilovat a poslat je do háje :grinning:
8. čer 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi Taky mám neschopenku s rizikovým těhotenstvím, prvních 21 dní, které ti proplácí zaměstnavatel jako náhradu mzdy, opravdu doktoři píšou omezené vycházky, ale po těch 21 dnech ti už doktor může napsat neomezený. Alespoň já to tak mám - už jsem na neomezených vycházkách a je to pohoda.
A pozor na jednu věc - zaměstnavatel ví z neschopenky, jak máš vycházky a může si tě přijít kdykoli zkontrolovat, tak je to lepší dodržovat. Sociálce už ty vycházky nejdou a ani na těhule prý nechodí. Opravdu je problém se zaměstnavatelem (holt když ti to platí, tak nad tebou musí mít i moc).
8. čer 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek děkuju za radu, zeptám se na to, doufám, že mě to tak taky napíše. Já mám vycházky 16-20 hod, takže mě to docela tak vyhovuje, nemám ráda moc horko, tak vylézám ven až navečer :grinning: :grinning:
8. čer 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi To máš ještě dobrý, že to máš v kuse, za takovou dobu člověk i něco stihne. Já měla dvě hodiny dopoledne a dvě odpoledne... A přes léto, když budou pařáky, tak je fakt, že se člověku ven ani nechce.
8. čer 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek no naštěstí se mě zeptala jak to chci, tak sem ráda :wink:
8. čer 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, zajimalo by me zda uvazujete spis o 3lete nebo 2lete materske? :slight_smile:
9. čer 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra my zatím plánujeme tu tříletou

já už chci taky na nemocenskou!!!! snad od července mi jí ten můj Dr. napíše :unamused:
9. čer 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn Tak to ja planuji chodit do prace, pokud to pujde az do konce srpna a materskou jen dvouletou...
9. čer 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to jste se mi trefily do tématu...peníze. :frowning2: Zrovna včera jsem byla u svýho zaměstnavatele a docela jsem byla v šoku, protože pokaždý mektá jak se mu to hodí...čímž chci říct, že totiž chce končit...ale stejně mu to nevěřím...a tak že mi vyhoví (papírově), abych dostala tu 3-letou mateřskou a ne nevýhodnou 4-letou....jenže včera mi nazačil, že ikdyž jsem teď začala nemocenskou, jelikož mi od pondělí 3-letý rodičák skončil, tak mi těch 21 dní nemocenský neproplatí. :frowning2: Vím, že na to mám ze zákona nárok, ale u něho to je prostě jiná "dohoda", něco za něco... :frowning2: , takže v červenci za měsíc červen budu mít od sociálky max. necelý 2 tisíce. :frowning2: Takže to bude fakt super!!! Jsem nasr.jak beruška, zrovna přes léto, kdy peníze frčí z kapsy ven, ani člověk nemrkne. Ne, že by manžel nevydělával, ale platíme tohle, tohle, tááámhleto a pomalu všechno je v prčici.....a ještě jak píšete o těch blbech co jsou nad náma asi nejspíš BOZI, tak ty bych obzvláště nakopala do těch jejich línejch poslaneckejch zadků. Hlavně přeci, že oni mají statisíce měsíčně, miliony na účtech, baráky jak krávy a auta, že se sotva vejdou na silnici....přeci bez toho by ty hovada pošli,neee??? Tak přeci, my socani, jim to nemůžeme odepřít.....uuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaa......fakt nakopat, kretéééény!! Všechny a do jednoho, ani jeden tam není normálni. Ještě nakonec můžeme být rádi, že máme takhle dlouhou a "bohatou" mateřskou, nakonec to jednou stejně dopadne tak, že mateřská bude jenom půl roku a pak se starej, přesně jako to už funguje dávno třeba ve Švýcarsku, žije tam můj nevl. bratr a tak to tam mají. Švagrová po půl roce musela do práce a tak mají chůvu....no nenvím, přijde mi to hrozný spíš lidsky, nedokážu si představit, že bych svoje půlroční dítě na celý dny měla dát jiný ženě, každý takový malý miminko má být s mámou....ale to je asi jen můj názor a věřím, že i dalších maminek, ale prostě tohle můžou vymyslet jenom chlapi, co smrdí těma svejma upocenejma zadkama na poslaneckých židlích a my jsme už jen jejich loutkami... :frowning2: Prostě divadlo.... :frowning2:
9. čer 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra no taky jsem nad tím teď nedávno přemýšlela, do práce chci zatím chodit, co to půjde, a pak se rozhodnu asi pro dvouletou rodičovskou, možná se nám podaří pak i druhé miminko, ale to je ve hvězdách :slight_smile:
9. čer 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra Ja urcite zase tu 3letou,myslim si,ze dvouleta je hrozne malo,bylo by mi lito prcka,videla sem to u kamaradek,stejne nakonec byly doma i ten treti rok a bez penez..
9. čer 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Tak to mate stejne plany jak my, my taky planujeme, ze by jsme pak poridili druhe :slight_smile:
9. čer 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek nam pak bude hlidat babi s dedou :slight_smile:
9. čer 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek ty kretény poslanecký hoď za hlavu, co nemůžeme ovlivnit, to za to rozčilování nestojí, já vím, že poslední sestavená vláda fakt "stojí za to", ale znáš to, dej blbci funkci... hlavně ať sjou všechny mimča zdravá a poslanci, ať dostanou do těch tlustých zadků na těch placených židlých hemeroidy :grinning:
9. čer 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Ziram jaky dokazou byt zamestnavatele hajzlove,a o poslancich se radsi ani nebudu bavit,nebudu se rozcilovat,vsechno jde nahoru jen ty penize pro nas dolu :confounded: ..To,ze nedostanu porodny mi je fakt ukradeny,ale to ze zase budou sahat na rodicak,no klobouk dolu pred nima.Stejne to za chvilku dopadne tak,jako pred lety,ze se deti rodit nebudou,protoze na to rodice mit proste nebudou..
9. čer 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra my taky budeme mít právě hlídání v pohodě, manželovo rodiče bydlí ve stejném domě a jeho maminka se chystá do důchodu a moje mamka půjde asi příští rok... každopádně si nechám nějakou práci i na mateřské a rodičovské na poloviční úvazek, v práci jsem rozjela několik projektů, takže si pro ně budu moct z domova dělat administrativní podporu, což je fajn :slight_smile:
9. čer 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra tak to mate krasne zarizeny,o tomhle hlidani si ja muzu nechat zdat :grinning: ..Zavidim..
9. čer 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Ja se chci po pul roce vratit na den, dva v tydnu na 5 hod. do prace, uz jsem ji to tu rekla. Jednak bude hlidat pritel a pak i nasi a pripadne pritelova mamka. Moje mamka je pracujici duchodce, tatka je v duchodu a pritele mamka pracuje, ale nema problem obcas pohlidat. A pritel podnika ve sportu, tak je panem sveho casu.
@jimisek Oni mi to dokonce sami navrhli:slight_smile:
9. čer 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra to je naprosto ideální :slight_smile: já ne že bych byla nějaký workoholik, ale moje práce mě hodně baví a tak nějak to, co jsem tu vystavěla, je takové moje "druhé dítě" a nechce se mi od toho odcházet úplně... manžel by si měl snad na podzim udělat kulatý razítko na energetické audity, takže by si pak mohl práci taky řídit sám, teď je sice OSVČ, ale zakázky má přes jednu společnost
9. čer 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi
@jimisek holky, máte pravdu, je zbytečný se nad tím rozčilovat, asi tohle chtějí právě docílit, aby se dětí rodilo míň a asi to tak jednou bude, protože každej mladej si to rozmyslí mít hnedka děti, radši budou dělat kariéru aby si něco vydělali na budoucí žití až jednou ty děti mít budou, tak aby je měli z čeho uživit, protože na náš stát už spolehnutí jednou nebude vůbec žádný.
9. čer 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek