Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

Zvu všechny těhulky, kterým se splnilo přání do nového roku a našli // čárky.... pojďme si zdělovat co nás čeká a nemine....
aknavis
9. čer 2011
@lipetra my jsme s brachou presne o 19. Ja v breznu, on v rijnu a Klarka je v breznu a prte cekame v rijnu (ze by kluk?). Ale fakt je to nahoda 🙂 A byli a jsme si od malicka hrozne blizci. S tou materskou ted uz asi pujdu na tri roky. I kdyz pokud budeme mit druhou princeznicku, tak bysme mozna zkusili jeste treti - kazdej spravnej kral ma tri dcery a ta nejmladsi je nejhezci a nejchytrejsi a o tu svet nelze pripravit 🙂
spaghi
9. čer 2011
holky, nevíte jak je to přesně s odchodem na mateřskou? musíte min. 6 týdnů předem? já si říkám, že pokud se do té práce dovalím (nebo můžu pracovat z domova), tak bych ráda šla na mateřskou až těsně před porodem (pokud se nic nezkomplikuje)
aknavis
9. čer 2011
@spaghi musis tech sest tydnu predem, jinak se ti o to bude materska kratit, ale neboj prace budes mit i tak dost. Ono se jen vykoupat nebo dojit na nakup uz je pro nekoho pak dost drina 🙂
lipetra
9. čer 2011
@spaghi kamaradka chodila do prace az do tydne pred porodem, ale byla tam na cerno...
spaghi
9. čer 2011
@aknavis to je fakt, že teď si to asi nedokážu představit 🙂 tak se nedá nic dělat, v srpnu si zbalím svých pět švestek a resty budu dodělávat doma "na černo"
lipetra
9. čer 2011
@aknavis Jako z pohadky 🙂
My by jsme chteli druhe holku, ale kdyz to bude kluk, tak to bude kluk 🙂 Nasi meli tri kluky a me🙂 Ja jsem treti, oni si mysleli, ze taky budu kluk, tak meli jmeno pro kluka a narodila se holka 😃 A u brachy zas mysleli ze to bude dalsi holka a on kluk 😃
aknavis
9. čer 2011
@spaghi to vsechno teprve uvidis, treba budes uplne fit a nebo budes za dovcu uz rada. Ono v tom horku to nebude zadnej med, jestli nekam dojizdis byt jen kousek. Ja teda nemela zadnej problem a mohla jsem delat uplne vsechno a klidne jsem si pred odjezdem do porodnice sama ostrihala nehty na nohach. Ale nekteri uz v sedmym maji dost prace samy se sebou. 🙂
aknavis
9. čer 2011
@lipetra a jake jmeno mate pro klucika vybrane, divala jsem se, ze v tabulce nic neni, tak snad jsem te nekde neprehlidla 🙂
lipetra
9. čer 2011
@aknavis Mame vybrane Jirik po tatovi. 🙂
aknavis
9. čer 2011
@lipetra 🙂
lipetra
9. čer 2011
@aknavis Hodne lidi rika, ze se jim to jmeno nelibi, ale proste my jsme se tak nejak shodli uz predtim a do pritele hodne kamosu rejpalo, at mu dame jine jmeno, ale ja jsem rekla, ze nevidim duvod 🙂 Jeste se nam libi Lukas a Filip 😉
aknavis
9. čer 2011
@lipetra Filipek je taky nas favorit. Ja bych jmeno po rodicich nedala, ale jen protoze ja jsem pojmenovana po mamce a vim, ze jeto furt stara a mlada 🙂
lipetra
9. čer 2011
@aknavis Pritel je taky po tatovi Jirka 🙂 No a vzdycky si Jirku pral, ale kamosi ho nahlodali, tak uvidime jak se nakonec bude jmenovat 😃
spaghi
9. čer 2011
včera jsem náhodou zašla do Lidlu a měli tam pěkné kojící podprsenky za pár korun a docela kvalitní 🙂
edithn
9. čer 2011
@spaghi fakt? tak to bych se tam měla taky zajít podívat... a měli veliký velikosti? 😃 jakože třeba E,F?
kajulka001
9. čer 2011
ahoj holky ja mam dneska za sebou test na cukrovku a teda fuuuuj peknej hnus mam rada sladky ale tohle by masakr a jeste ke vsemu jsem tam byla uz pred sedmou a do 9 jsem nesmela ani pit cistou vodu nic takze parada
lososka
9. čer 2011
ahoooj holky! Tak co tady nového?? Koukám, že se plká ve velkém 😃 to bohužel nemám šanci dočíst :-|
já už mám konečně po státnicích, tak ing je doma 😎 povedlo se to předevčírem, ale jsem tak vyřízená, jak psychicky, tak fyzicky, že doteď se z toho vzpamatovávám a radost se vlastně ještě ani nedostavila..
V pondělí odjížíme do Itálie, tak se tam snad zregeneruji 🙂
Co tady nového? Všechny dětičky i maminky OK??
vercach
9. čer 2011
Zase dočítám...peníze je hrozný téma.Moje rodina peněz nikdy moc neměla,ale rodina mého otce byla hrozně přes prachy...Taky mi přišlo že nechtějí pustit ani korunu pro svoje vnoučata. 😞
Jsem rozená Brňačka a pak jsem se náhodou dostala pracovat do Prahy...do Prahy jsem sice nikdy nechtěla a na konec jsem tam skončila na 6,5 roku.Od dubna bydlím u přítele v malinké vesničce na moravě,která má asi něco málo přes 200 obyvatel 🙂 takže celkem extrémy...Jelikož v praze jsem sice pracovala,ale jen jako vedoucí jedné prodejny,tak to taky nebylo zrovna to co si každý asi myslí o Praze.Byla jsem sama a žila v podnámju,tak mi to bohatě stačilo.Teď na nemocenské mám o polovinu míň,ale zase neplatím takové výdaje jako v Praze...nájem věčné dojíždění do Brna nebo za přítelem...takže bych řekla že teď ušetřím i něco víc.Se svým tátou se nějak nestýkáme a dá se říct,že si ani nemáme co říct.
O víkendu mi volal a pěkně mě naštval doslechl se že bude děda...tak začlo vyptávání na mimčo a na svtbu...V životě nám s bráchou nic nedal ani na blbej výlet s námi nešel... 😞Proto nemáme žádný vztah ale za to si může sám...Přešli jsme na téma svatba,tak jsem říkala že bude v létě,ale nechtěla jsem to s ním nějak řešit neboť ho tam nechci...Letos jsme si vzali s přítelem hypotéku a začínáme stavět.Nikdy jsme po nikom nic nechtěli a zatím to zvládáme a máme radost,že si vystačíme 🙂 táta začal mluvit o penězích a o tom jak jsem si musela si nahrabat za tu dobu co jsem byla v Praze...což bych teda neřekla,ale na Moravě si to myslí hromada lidí 😞 ale že by třeba řekl nepotřebujete pomoct se stavbou nebo že by mi jako nejstaršímu dítěti dal něco aspoň malého ke svatbě tak radši mlčel...
Všude je něco a je úplně jedno jestli je to malá vesnička a nebo velkoměsto...Jinak holky ten klid a krásná krajina se s Prahou nedá vůbec srovnat a navíc mám nejúžasnějšího chlapa na světě.
Trošku víc jsem se rozkecala,moc se omlouvám 😞
spaghi
9. čer 2011
@edithn no já mám 75B, která byla hned na kraji, takže jsem velikosti ani neprocházela, takže nevím 🙂
radus78
9. čer 2011
@lososka móóóc gratuluju. Si šikula 😉 🙂
clloi
9. čer 2011
@ilonne tak to máš super, že dostaneš 100% platu, my to máme normálně podle zákona, 3 dny nic a pak 60% ]-( já byla na neschopence v září minulý rok a taky mě ještě dala neomezené vycházky, teď uvidím, počkám ty tři týdny, co to platí zaměstnavatel a pak to zkusím ukecat na ty neomezené vycházky.
@gabisek tak já chci jít na dvouletý rodičák, chtěli by sme druhé a bohužel je to i z finančních důvodů, chybí mě 500Kč, abych tu volbu mohka udělat já, tak to napíšeme na manžela, je to sice moc papírování, ale kámoška mně to zjišťovala na sociálce a jde to. Většinou to využijí maminky, které nemají nárok na tříletý rodičák. Mám výhodu, že děláme s manželem ve stejné firmě, a můžu se v pohodě domluvit s kolegyní, tak by sme se střídali s manželem v hlídání. No uvidíme, co ti papaláši nahoře ještě vykoumají a odsouhlasí.
clloi
9. čer 2011
@lososka tak nto moc gratuluji x-) užij si dovolenou a načerpej síly 😃
clloi
9. čer 2011
@edithn tak s těma velikostma to nebude tak žhavé, taky bych potřebovala větší a někdy mně přijde, že nebýt internetu, tak snad chodím na ostro....no myslím, že bych se hodně nasmála 😃 😃
aknavis
9. čer 2011
tak jsem prisla z kontroly a nadseni zadne. Mam se setrit a nejlepe nic nedelat, jinak zase pujdeme driv. Ale jak na to s 15 mesicnim prckem? Jsme bez plinek, takze jen s nocnikem bezim aspon 15x 🙂.
lipetra
9. čer 2011
@vercach Ja jsem rodily prazak a Prahu miluji, ale pred rokem jsme se rozhodli jit s pritelem bydlet 50 km od Prahy do baraku, i kvuli pejskovi, dojizdime sice do Prahy kazdy den za praci, ale jsme tam spokojeny na te nasi visce 🙂 Takze vim o cem mluvis. A ty vydaje jsou tam mensi nez tady v Praze a vsude kolem svaty klid. Ale co se tyce prace, tak tam bych ji nenasla, takze budu dal do Prahy dojizdet 😉
jimisek
9. čer 2011
@gabisek Nebude,presne tomu ja zacinam sama pomalu verit...
vercach
9. čer 2011
@lipetra Určitě si vyberu 3 letou variantu rodičovské,ale do Prahy už se asi nikdy nevrátím...na výlet určitě ano,ale dojíždět přes 200 km.určitě ne 😃 což bude za 3 roky asi problém najít práci...no uvidíme
lipetra
9. čer 2011
@vercach vis co ja se tu narodila, mam tu celou rodinu a vetsinu pratel, tak me to sem do Prahy porad tahne...ale jinak bych taky nemenila bydleni mimo Prahu 🙂
vercach
9. čer 2011
@lipetra to ti věřím 🙂 já mám v Praze hromadu přátel,jen to je dost daleko 😞 my to teď máme asi 50-60 km.do Brna,takže dojíždění kamkoliv se nevyhneme.
Nejduležitější je že je nám dobře a jsme spokojené tam kde jsme 😉
lipetra
9. čer 2011
@vercach Presne tak, to je velka pravda 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli