• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@lipetra my jsme s brachou presne o 19. Ja v breznu, on v rijnu a Klarka je v breznu a prte cekame v rijnu (ze by kluk?). Ale fakt je to nahoda :slight_smile: A byli a jsme si od malicka hrozne blizci. S tou materskou ted uz asi pujdu na tri roky. I kdyz pokud budeme mit druhou princeznicku, tak bysme mozna zkusili jeste treti - kazdej spravnej kral ma tri dcery a ta nejmladsi je nejhezci a nejchytrejsi a o tu svet nelze pripravit :slight_smile:
9. čer 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, nevíte jak je to přesně s odchodem na mateřskou? musíte min. 6 týdnů předem? já si říkám, že pokud se do té práce dovalím (nebo můžu pracovat z domova), tak bych ráda šla na mateřskou až těsně před porodem (pokud se nic nezkomplikuje)
9. čer 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi musis tech sest tydnu predem, jinak se ti o to bude materska kratit, ale neboj prace budes mit i tak dost. Ono se jen vykoupat nebo dojit na nakup uz je pro nekoho pak dost drina :slight_smile:
9. čer 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi kamaradka chodila do prace az do tydne pred porodem, ale byla tam na cerno...
9. čer 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis to je fakt, že teď si to asi nedokážu představit :slight_smile: tak se nedá nic dělat, v srpnu si zbalím svých pět švestek a resty budu dodělávat doma "na černo"
9. čer 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis Jako z pohadky :slight_smile:
My by jsme chteli druhe holku, ale kdyz to bude kluk, tak to bude kluk :slight_smile: Nasi meli tri kluky a me:slight_smile: Ja jsem treti, oni si mysleli, ze taky budu kluk, tak meli jmeno pro kluka a narodila se holka :grinning: A u brachy zas mysleli ze to bude dalsi holka a on kluk :grinning:
9. čer 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi to vsechno teprve uvidis, treba budes uplne fit a nebo budes za dovcu uz rada. Ono v tom horku to nebude zadnej med, jestli nekam dojizdis byt jen kousek. Ja teda nemela zadnej problem a mohla jsem delat uplne vsechno a klidne jsem si pred odjezdem do porodnice sama ostrihala nehty na nohach. Ale nekteri uz v sedmym maji dost prace samy se sebou. :slight_smile:
9. čer 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra a jake jmeno mate pro klucika vybrane, divala jsem se, ze v tabulce nic neni, tak snad jsem te nekde neprehlidla :slight_smile:
9. čer 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis Mame vybrane Jirik po tatovi. :slight_smile:
9. čer 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. čer 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis Hodne lidi rika, ze se jim to jmeno nelibi, ale proste my jsme se tak nejak shodli uz predtim a do pritele hodne kamosu rejpalo, at mu dame jine jmeno, ale ja jsem rekla, ze nevidim duvod :slight_smile: Jeste se nam libi Lukas a Filip :wink:
9. čer 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra Filipek je taky nas favorit. Ja bych jmeno po rodicich nedala, ale jen protoze ja jsem pojmenovana po mamce a vim, ze jeto furt stara a mlada :slight_smile:
9. čer 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis Pritel je taky po tatovi Jirka :slight_smile: No a vzdycky si Jirku pral, ale kamosi ho nahlodali, tak uvidime jak se nakonec bude jmenovat :grinning:
9. čer 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem náhodou zašla do Lidlu a měli tam pěkné kojící podprsenky za pár korun a docela kvalitní :slight_smile:
9. čer 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi fakt? tak to bych se tam měla taky zajít podívat... a měli veliký velikosti? :grinning: jakože třeba E,F?
9. čer 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ja mam dneska za sebou test na cukrovku a teda fuuuuj peknej hnus mam rada sladky ale tohle by masakr a jeste ke vsemu jsem tam byla uz pred sedmou a do 9 jsem nesmela ani pit cistou vodu nic takze parada
9. čer 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky! Tak co tady nového?? Koukám, že se plká ve velkém :grinning: to bohužel nemám šanci dočíst :unamused:
já už mám konečně po státnicích, tak ing je doma :sunglasses: povedlo se to předevčírem, ale jsem tak vyřízená, jak psychicky, tak fyzicky, že doteď se z toho vzpamatovávám a radost se vlastně ještě ani nedostavila..
V pondělí odjížíme do Itálie, tak se tam snad zregeneruji :slight_smile:
Co tady nového? Všechny dětičky i maminky OK??
9. čer 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zase dočítám...peníze je hrozný téma.Moje rodina peněz nikdy moc neměla,ale rodina mého otce byla hrozně přes prachy...Taky mi přišlo že nechtějí pustit ani korunu pro svoje vnoučata. :frowning2:
Jsem rozená Brňačka a pak jsem se náhodou dostala pracovat do Prahy...do Prahy jsem sice nikdy nechtěla a na konec jsem tam skončila na 6,5 roku.Od dubna bydlím u přítele v malinké vesničce na moravě,která má asi něco málo přes 200 obyvatel :slight_smile: takže celkem extrémy...Jelikož v praze jsem sice pracovala,ale jen jako vedoucí jedné prodejny,tak to taky nebylo zrovna to co si každý asi myslí o Praze.Byla jsem sama a žila v podnámju,tak mi to bohatě stačilo.Teď na nemocenské mám o polovinu míň,ale zase neplatím takové výdaje jako v Praze...nájem věčné dojíždění do Brna nebo za přítelem...takže bych řekla že teď ušetřím i něco víc.Se svým tátou se nějak nestýkáme a dá se říct,že si ani nemáme co říct.
O víkendu mi volal a pěkně mě naštval doslechl se že bude děda...tak začlo vyptávání na mimčo a na svtbu...V životě nám s bráchou nic nedal ani na blbej výlet s námi nešel... :frowning2:Proto nemáme žádný vztah ale za to si může sám...Přešli jsme na téma svatba,tak jsem říkala že bude v létě,ale nechtěla jsem to s ním nějak řešit neboť ho tam nechci...Letos jsme si vzali s přítelem hypotéku a začínáme stavět.Nikdy jsme po nikom nic nechtěli a zatím to zvládáme a máme radost,že si vystačíme :slight_smile: táta začal mluvit o penězích a o tom jak jsem si musela si nahrabat za tu dobu co jsem byla v Praze...což bych teda neřekla,ale na Moravě si to myslí hromada lidí :frowning2: ale že by třeba řekl nepotřebujete pomoct se stavbou nebo že by mi jako nejstaršímu dítěti dal něco aspoň malého ke svatbě tak radši mlčel...
Všude je něco a je úplně jedno jestli je to malá vesnička a nebo velkoměsto...Jinak holky ten klid a krásná krajina se s Prahou nedá vůbec srovnat a navíc mám nejúžasnějšího chlapa na světě.
Trošku víc jsem se rozkecala,moc se omlouvám :frowning2:
9. čer 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn no já mám 75B, která byla hned na kraji, takže jsem velikosti ani neprocházela, takže nevím :slight_smile:
9. čer 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka móóóc gratuluju. Si šikula :wink: :slight_smile:
9. čer 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne tak to máš super, že dostaneš 100% platu, my to máme normálně podle zákona, 3 dny nic a pak 60% :angry: já byla na neschopence v září minulý rok a taky mě ještě dala neomezené vycházky, teď uvidím, počkám ty tři týdny, co to platí zaměstnavatel a pak to zkusím ukecat na ty neomezené vycházky.
@gabisek tak já chci jít na dvouletý rodičák, chtěli by sme druhé a bohužel je to i z finančních důvodů, chybí mě 500Kč, abych tu volbu mohka udělat já, tak to napíšeme na manžela, je to sice moc papírování, ale kámoška mně to zjišťovala na sociálce a jde to. Většinou to využijí maminky, které nemají nárok na tříletý rodičák. Mám výhodu, že děláme s manželem ve stejné firmě, a můžu se v pohodě domluvit s kolegyní, tak by sme se střídali s manželem v hlídání. No uvidíme, co ti papaláši nahoře ještě vykoumají a odsouhlasí.
9. čer 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka tak nto moc gratuluji :dizzy_face: užij si dovolenou a načerpej síly :grinning:
9. čer 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn tak s těma velikostma to nebude tak žhavé, taky bych potřebovala větší a někdy mně přijde, že nebýt internetu, tak snad chodím na ostro....no myslím, že bych se hodně nasmála :grinning: :grinning:
9. čer 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem prisla z kontroly a nadseni zadne. Mam se setrit a nejlepe nic nedelat, jinak zase pujdeme driv. Ale jak na to s 15 mesicnim prckem? Jsme bez plinek, takze jen s nocnikem bezim aspon 15x :slight_smile:.
9. čer 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Ja jsem rodily prazak a Prahu miluji, ale pred rokem jsme se rozhodli jit s pritelem bydlet 50 km od Prahy do baraku, i kvuli pejskovi, dojizdime sice do Prahy kazdy den za praci, ale jsme tam spokojeny na te nasi visce :slight_smile: Takze vim o cem mluvis. A ty vydaje jsou tam mensi nez tady v Praze a vsude kolem svaty klid. Ale co se tyce prace, tak tam bych ji nenasla, takze budu dal do Prahy dojizdet :wink:
9. čer 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Nebude,presne tomu ja zacinam sama pomalu verit...
9. čer 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra Určitě si vyberu 3 letou variantu rodičovské,ale do Prahy už se asi nikdy nevrátím...na výlet určitě ano,ale dojíždět přes 200 km.určitě ne :grinning: což bude za 3 roky asi problém najít práci...no uvidíme
9. čer 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach vis co ja se tu narodila, mam tu celou rodinu a vetsinu pratel, tak me to sem do Prahy porad tahne...ale jinak bych taky nemenila bydleni mimo Prahu :slight_smile:
9. čer 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra to ti věřím :slight_smile: já mám v Praze hromadu přátel,jen to je dost daleko :frowning2: my to teď máme asi 50-60 km.do Brna,takže dojíždění kamkoliv se nevyhneme.
Nejduležitější je že je nám dobře a jsme spokojené tam kde jsme :wink:
9. čer 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Presne tak, to je velka pravda :slight_smile:
9. čer 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek