• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
Holky co pomaha na paleni zahy??Dneska me palila poprve a je to docela sila :unamused: ..dekuji za rady...
9. čer 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek skus renii ovocné,docela to zabírá
9. čer 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis ty jo, tak to docela brzo :confused: Ale je fakt, že kámošce odešla ve 23 tt hlenová zátka a pak ležele 3 měsíce v nemocnici. Tak se radši šetři
9. čer 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Moje kamarádka je učitelka, rodila v červenci a potřebovala být u maturit, tak jí doktor napsal pozdější termín porodu a ona pak šla 6 týdnů před na mateřskou, ale vlastně to měla posunuté...nevím ale o kolik...
A jsem jelito, protože jsem se na to epino zapmněla zeptat. Promiň :frowning2:

@lososka Strašně moc gratuluju!!! Seš fakt DOBRÁÁÁÁÁÁ :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: Užij si maximálně Itálii, to si stoopro zasloužíš!

Holky, zítra jedu do Svitav na přehlídku dětské tvorby a ve středu pak do Jizerek. Takže se tu mějte a papa další týden :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek na žáhu prý pomáhá mléko..zkus vypít skleničku...také je dobré spát s více podloženou hlavou..to prý také pomáhá...
9. čer 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc děkuji za gratulace, jste hodné :slight_smile:
co řešíte s epino? Kamarádka ho prodává, má eshop, když byla těhu s dcerou, tak ho používala a byla naprosto nadšená z porodu, ani trhlinka.. no tak jí to nadchlo, že ho začla prodávat :wink:
9. čer 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka moc díky za info :slight_smile: to je otázka, podle čeho se pak HR orientuje, jestli podle nějakého papíru od doktora nebo podle termínu zapsaném v TP, budu to muset taky ještě přesně zjistit, když tak to sem pak písnu
10. čer 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak včera večer ležím v posteli a čtu si knížku a břicho se pohnulo! :slight_smile: František junior si asi dával plavecké závody v plodové vodě s odrazem od stěny :grinning: jakmile ovšem přišel manžel, že si sáhne a uvidí to taky, tak si dal pauzu a už nic neukázal, jakmile jsem zhasla a usínala, dal si druhé kolo, asi volný styl :slight_smile:
10. čer 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 tak mliko piju porad,na nem jsem ted zavisla :grinning: ...
@vercach Dekuju za radu,zajdu si pro ne do lekarny..
10. čer 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak já včera asi něco špatného snědla. Ráno sem poprvé za celé těhu vyhodila celou snídani :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dostala sem průjem. No doufám, že je to opravdu z jídla a není to nějaká viroza :unamused: A to máme jet zítra na oslavu narozenin, doufám, že tam nebudu o suchém rohlíku :angry:
10. čer 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,mám hroznou radost,včera jsem konenečně sehnala svatební šaty :slight_smile: na to že svatbu máme za měsíc a kousek je to opravdu úspěch :slight_smile: člověk neví na co se má těšit dřív.... :grinning:
11. čer 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

berete jeste novacky?

Take cekame pidatko v rijnu. Zrejme to bude holcicka, ikdyz dr. si nebyla stoprocentne jista.
11. čer 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem sai vybrala konečně poslední barevnou variaci kočárku. Mám ji v albu. Ale ještě uvidím, až ho uvidím naživo.
@vercach Tak super, hoď je do albíka. Zkusím pak vyfotit ty fotky z 3D UTZ a dát je do alba.
@anlek Jasně, vítej.
11. čer 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek Ahojky,vítej :o)

@ilonne bohužel nemám fotečky,byla to úplně náhoda že jsme tam šli....ale ještě si je před svatbou začátkem července půjdu vyzkoušet,tak třeba se zadaří :slight_smile:
11. čer 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek Vitej mezi nama :slight_smile: ..Tak vcera jsem byla s maznelem na 3d,byla jsem pozvana jako pokusnej kralik pro doktory,na brichu se mi jich vystridalo asi 8,no byl to zazitek,takze urcite na nej pujdu jeste v tom24tt,protoze to bude hezci,ale aspon mam na 100%potvrzeno,ze to je ten kluk :slight_smile:.
@clloi Tak jak ti dneska bylo na oslave?Doufam,ze uz mnohem lip...
11. čer 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Jsi byla u Apolinare, co? Kdyz jsem tam byla na velkem UTZ, tak jsem slysela, ze to tam nabizi nejake mamince. Me to nenabidly, dr. zmerila, ze mam malo plodovky. Takze me ceka u nich jeste kontrolni UTZ ted v patek. A asi bych nebyla dobry adept na 3D.
12. čer 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Já zase byla jako pokusný králík na 3D u svojí doktorky. Zážitek super, malá tedy měla nožičky u sebe, takže doktorka spíš říkala, že by si na to vsadila, než že by to bylo na 100%, ale máme fotečky obličeje a vypálené CD. Ale platit by se mi za to nechtělo.
@anlek A jak se to stane, že můžeš mít málo plodové vody?
12. čer 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek jo,jo byla jsem u apolinare :slight_smile: ,ale myslim si,ze nemas ceho litovat,bylo krasny zase videt maly,ale 3d v tom 24tt,je mnohem hezci,teda pokud bys sla. A malo plodovky mas proc?malo pijes?
12. čer 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Taky jsem dostala dvd,ale byla jsem doma dost zklamana,kdyz jsem zjistila,ze tam jsou jen fotecky a video ne :frowning2: ,lezela jsem tam asi 45min,az mi pak bylo lito malyho,protoze se po nejaky dobe branil a hrozne me kopal,vubec se mu to nelibilo :slight_smile:porad si kryl oblicej ,tak sem mu pak v aute rikala,ze uz muze spinkat,ale byl chudak z toho asi vystresovanej,ze me kopal jako blazen snad az do vecera :grinning: ..
12. čer 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne @jimisek Ja moc netusim. Pred tim UTZ jsem byla u sve PA v poradne a ta me zhodnotila jako predpisove tehotnou. Bricho prohmatavala a zna me z minuleho tehotenstvi. Pak jsem v ten samy den sla na UTZ a tam dr. nejdriv rekla, ze mnozstvi je ok a pak to zmenila na malo a kontrola za tri tydny. Byla jsme tam s manzelem, s malym, tak jsem se moc nevyptavala, bylo to trosku hekticke. Ale myslim, ze to neni nic spatneho, protoze mi nedoporucila vic pit, nedoporucila klid, jen kontrola za tri tydny... Navic malou citim dobre. Proste ja v tehotenstvi malo pribiram, bricho mam mensi, prvni mel jen 2800g pri porodu, ted neocekavam nic moc vic ... Tak bych to videla, ze se jen nevejdu do tabulek.
Jsme s manzelem premysleli, ze pokud by nabidli ten 3D UTZ, ze bychom mozna sli, ale jinak nam to prislo zbytecne, uz ted budu mit UTZ navic, kvuli te kontrole, tak dalsi neni potreba. Jen by se nam libilo, aby definitivne potvrdili holcicku nebo chlapecka, aby pak nebylo prekvapeni, kdyz uz jsme si to nechali rict. :grinning:
12. čer 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Tak já tam sice video mám, ale stejně mu nerozumím :grinning: . Ty fotky jsou lepší.
12. čer 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek Tak to bude asi vse v poradku a nejspis to opravdu bude tim,ze jsi zatim moc nepribrala,coz zavidim :slight_smile: ..Takze ty jsi z Ph? A vy jeste nevite co to bude?nebo vam rekli mozna holcicka?
12. čer 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me dela gynekolog 3D kazde 3 tydny...? Nejdriv normalni cernobilej 2D a pak 3D. A Dvd bude az vsechno pohromade i se 4D (jestli to znamena video). Fotky tiskne cernobile i z 3D, ale ta barva, co je videt na obrazovce je stejne jen jako, ne? Dopocitana pocitacem..vzdyt je tam tma..? :slight_smile: Moc se v tom nevyznam.
12. čer 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek na pálení žáhy, jsem slyšela, že taky dost pomáhají neloupané mandle, ale to Renie je taky super - přítelova rodina na to trpí všichni a Renie mají doma snad na kartony :grinning: Já to naštěstí nikdy nezažila a doufám že ani nezažiju....

Koukám, že tady řešíte 3D ultrazvuk, já pořád přemýšlím, jestli jít nebo nejít, s přítelem teď scháníme podnájem a je dobrá každá kačka, ale tohle je zase památka na celý život.... Jinak sehnat ucházející byt za normální peníze v Praze je horor !!!! :angry: :angry: Když je levný, tak je to pomalu ruina a když je to pěknej byt, tak za to chtějí bůhví kolik.....

@lososka dodatečně velká gratulace !!! :grinning: :grinning:
12. čer 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jak se vsechny mate u nas je dneska hnusny pocasi i se ochladilo strasne trpim na migreny ale nehorazne a to u prvniho tehu ani pred jsem nemela ale za to tohle tehu mi dava zbrat taky jsem mysella ze jeden den pojedeme na pohotovost mela jsem sileny bolesti bricha ale nakonec to ustalo
12. čer 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Jsem z Prahy a dr. mi na tom velkem UTZ rekla, ze asi holcicka. Tak doufam, ze na tom dalsim UTZ mi rekne, je to holcicka. :grinning: Zadne asi. Ono to, ze nepribiram v tehotenstvi neni zas takova vyhra, pak zas nehubnu kojenim, co jsem zhubla po malem, to jsme musela vycvicit. :grinning:

@dana3262 Koukam, ze budes mit deti take pekne svizne po sobe. To je fajn, ze v tom nebudu sama. :dizzy_face:
12. čer 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky vám už otékají nohy?? Budu si muset pořídit nějaký pohodlnější botky, po dni v práci v balerínkách mám spíš 2 báně než nohy....splaskne to vždycky až tak po dvou dnech :angry:
12. čer 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka Nevím jestli jsem už gratulovala, tak alespoň dodatečně. Jsi vážně dobrá, zvládnout to těhotná s dalším děckem.
@pavlina88 Já bych za to ty prachy nedala. Kdyby to moje doktorka nezkoušela a nevolala mi jestli nechci přijít, tak bych si ho sama neobjednávala. Zase takový zázrak si myslím, že to není. Jinak občas mi taky večer nohy natékají.
12. čer 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 Tak ja na to 3d jdu i hlavne proto,ze u Andy jsme na nem byli a chci aby tu pamatku mel i malej. Jo otekaji mi,hrozny,ale docela mi pohama studena sprcha stridave s teplou a mam nohy hodne nahore :slight_smile: ,ale jak sou ty vedra tak to je neco.
@anlek Tak to bude urco holka,tohle mi doktor rekl pri prvnim tehot.taky u apolinare a holka to byla :slight_smile: ..
12. čer 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek no jo...je to pruser... :rolling_eyes: :sweat_smile:
12. čer 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek