• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@pavlina88 Nanatykam, takze vlastni zkusenost nemam. Ale cetla jsem, ze by na to mohlo pomoct si jist zaplavat, zaprve ochlazeni a zadruhe tlak vody trochu te vody, co se drzi v nohach, odvede.

@dana3262 Pruser ne, ja jsem moc rada, ze nam to tak vyslo. :wink:
12. čer 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pondělní stávka zatím zažehnána, už jsem měla nervy, protože zítra razím na služebku do Ostravy, s úterním přejezdem do Brna a středečním do Budějovic, ve čtvrtek naštěstí už budu doma, tak ať si stávkují, jak je libo :slight_smile: jen je mi líto maminek, které budou rodit v Praze, jestli budou ty blokády, tak to bude o hubu se někam dostat :confounded: přeji všem pohodovou neděli :wink:
12. čer 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek ja chtela jeste par mesicu pockat. Nas chlapecek nam dava dost zabrat :slight_smile: jenze nam se to stalo, abych pravdu rekla, ani nevim jak :sweat_smile:
Nejvic me mrzi, ze jsem to nezvladla fyzicky a musela kvuli tehotenstvi prestat kojit. Sice malemu bylo 14.m, ale tesila jsem se, ze budu kojit dlooouho :frowning2:
12. čer 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak autosedačka a lehátko jsou objednány, přijedou v úterý a já už se tak těším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jinak na ty nohy příště vyzkouším tu studenou sprchu, na plavčo se chystám už asi 2 měsíce, tak třeba mě tohle už donutí :grinning:
Pijete některá Gravimilk ?? Já si teď koupila ten vanilkový a moc mi nejede, přijde mi jako bych tam cítila nějaký železo :grinning: prostě taková železitá chuť, ale snažím se to překonat kvůli maličký, když se furt futruju tím sladkým, tak ať má nějaký přidaný vitamíny.....
12. čer 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Tata se nechal odvezt v sobotu do prace a vystoupil z odboru. Mama to planuje na dnesek. My se ted bojime, aby ve ctvrtek dorazil tatuv doktor do nemocnice, ma vyndavat stehy a snad by meli byt vysledky i biopsie, u taty je dost velke podezreni, ze ma lymfom. By me zajimalo, jestli se slavni odbori zamysleli nad lidma ... At si klidne stavkujou (=nepracujou), ale at neblokuji silnice. :angry:

@dana3262 Aha, to je mi lito. U nas je uplne jina situace. Robina mame po IVF. Takze jsem nas objednala uz na konzultaci do CARu, cekala jsem na nejaka vysetreni a MS nedorazila. Takze jsme byli stastni, ze se nemusime vracet k doktorum. Dr. nam sice rikala, ze je tu docela velka sance, ze tehotenstvim, porodem a kojenim se hormonalni problem u me vyresi a druhe se povede doma, ale ze nam nemuze nic slibit, tak jsme s tim moc nepocitali. Meli jsme strach, ze budeme na druhe cekat dlouho. A ja jsem od pul roku maleho, abych se neupnula jen na dalsi tehotenstvi zacala postupne cvicit vic a vic, abych pripadne ted v lete uz mela fyzicku a mohla vylezt na Dachstein. Takze ja jsem tohle tehotenstvi zacinala uz v docela slusne kondici, navic jsem i prvni trimestr jeste docela dost cvicila. A kojila jsem prvni trimestr, on maly byl totalni nesavec. Takze spis ja jsem drzela kojeni aspon do roka. Pak kdyz jsem jednou nenabidla, tak on nadseny, ze prsem nezdrzuju se odstavil. A maly je docela spolupracuji miminko/ditko, takze si dovedu predstavit sourozence brzo, aspon budou brzo partaci na lumparny.

@pavlina88 Gravimilk a podobne veci nepiju/nejim. Jim docela zdrave, tak si myslim, ze mam vse, co potrebuju. A nechce se mi otravovat s necim, co by mi nejspis nechutnalo. Ja na takove veci moc nejsem.
13. čer 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek ahoj a nejake dalsi podrobnosti do tabulky u me v albu? Jinak nase gratuluju k rychelmu druhemu otehotneni :slight_smile:

@anlek @dana3262 My mame doma taky teprve 15 mesicniho raraska, ale druhy je taky planovane (i kdyz tak rychle necekane). Ale mala je fakt vzorne ditko (sni vse a nejlepe dvakrat :slight_smile:, spi celou noc a uz je i pres den bez plin), takze doufam, ze s druhym to pujde taky tak :slight_smile:
13. čer 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem se vrátila od doktorky, jsme v pohodě. Jen malá se nechtěla paní doktorce pořádně ukázat a pořád se schovávala za placentou. Taky jí pěkně nakopla UTZ, evidentně se jí nelíbilo, že jí tam někdo hledá a ruší ji při její činnosti, ať už dělala cokoliv :grinning: . Tak jsme chtěli jet s manželem v létě do lázní a prý se moc nedoporučují a Jáchymovky jsou pro těhule vyloženě zakázané. Nevíte o něčem, kde by se neprovozovaly ty horké koupele?
13. čer 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis my si furt rikame, jak je ten nas kluk hyperaktivni a narocny dite, ale co dela ten druhej v brise od 12.tt !!! je neuveritelny. Si myslim, ze teprv budem koukat, co to je narocny dite.. :sweat_smile:
13. čer 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 nestras :slight_smile:
13. čer 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis Do tabulky, Praha, 30 let, 7. rijna, jmeno mame jen pro holcicku - Rebeka, asi holcicka, sourozenci - 1. Snad jsem nic nevynechala. To je fajn, ze i ty budes mit decka blizko. Ono to asi budou jine starosti nez kdyz jsou dal od sebe. Jak zvladate byt bez plenek? To vubec nechapu ... Maly cura, kouka na to a ani ho netrkne, ze to ovlada. Ale to me tolik netrapi, bojim, se nejvic toho, ze to pochopi na konci leta a na podzim nejdriv z brichem a pak s uplnym novoskem budu davat porad venku curat ditko, coc si rekne par sekund pred tim nez to pusti. :grinning:
13. čer 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 Ja myslim, ze s tim, jak se hybou v brise nekoreluje s tim, jaci jsou po narozeni. Ono dost zelezi i na tobe, jak jsi citliva. U maleho jsem radu pohybu podle me ani nezaregistrovala, ted asi citim take pohyby vic. :confused:
13. čer 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek my zacli posazovat na nocnik, jak se sama posadila v deviti mesicich po kazdym spani a za mesic uz si zacla sama parkrat denne rikat. A jak ted zacli ty horka, tak jsem ji dala jen kalhotky a za kazdy vycurani koko a za tri dny bylo po louzickach. Jasne ze ji to jeste obcas ujede, ale vetsinou jsme bez nehod.
13. čer 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky my dneska zkusime prvni noc bez plyny necekam ze bude sucho az do rana ale uz musime zacit porad jsem to odkladala a v zari jde malej do skolky tak musim zacit
13. čer 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Tak to preji malo procurano noc :slight_smile: ..Ja cekam az bude opravdu teplo a taky s tim zacnu,ale Andy do skolky nejde,tak na to zase tak nespecham,pres den ji plenu na hajani nedavam,to uz se mala nastesti nepocura a vydrzi to..
13. čer 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek diky :slight_smile: on nam malej uplne prestal spat i pres den ale kdyz uz spal tak plyna byla sucha pres den ale prece jen ted to bude pres noc my uz do skolky jdeme i kdyz by nemusel kdyz budu na materske ale vzali nas a aspon bude mezi detma treba tam nebude celej den ale aspon na chvili aby si zvykal
13. čer 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek v to tajne doufam! :slight_smile: ale na druhou stranu neni duvod, proc by se dite melo chovat jinak v deloze a jinak mimo ni. Ale fakt si preju, aby to tak bylo, jinak to neprezijem :grinning:
13. čer 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je to za tabulky? Hodim se tam taky?
13. čer 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Ja jsem malou do skolky dat chtela,ale bohuzel plno a hlavne je narozena v zari a to je taky problem..Tak snad pristi rok a to zkusim vic skolek..
13. čer 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Tadina je taky narozenej v zari teprve pres rok bydlime v Jiznich Cechach v male obci a pred tim jsme bydleli v Brne jsme rodila brnacka a tam by jsme asi taky byli bez sance ale tady ta obec se rozrusta tak udelali i novou tridu a skolka je tu zadarmo jen se plati obedy
14. čer 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem po dlouhe dobe zase tady. Uz mam po zkouskach, tak ted budu mit vic casu-snad. :slight_smile: Nestiham vas docitat,tak se omlouvam,jestli se nekoho na neco budu ptat,prestoze uz to treba tady psal....

Holky, chtela jsem se zeptat na jednu vec. Slysela jsem, ze po narozeni bych mela prestat pouzivat parfem, i pritel, kvuli tomu,kdyz miminko drzim u sebe,aby mu to nedelalo zle. co je na tom pravdy? Jak jste to resili? Prestali jste se vonet uplne?
14. čer 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 No tak to mate nadherny,to hooodne zavidim :slight_smile: ..To ja pristi rok musim zkusit vice skolek a bych mela aspon nejakou sanci..
14. čer 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tabulka se nam vazne trochu modra :slight_smile: jeste na nekoho jsem zapomnela?
14. čer 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Ja to slysela taky,ale taky sem slysela,ze nemas pouzivat ani telova mlika a atd,ani ne kvuli mimcu.,ze by se mu delalo zle,ale kvuli vuni tvy kuze,na kterou si zvykne v porodnici,ale ja se vonela vzdycky a to i pri Andy a nebyl to problem,zavislacek to byl velikej :slight_smile: ..
14. čer 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 @jimisek tak to vám závidím. U nás bývá plenka počůraná i po odpoledním spaní a to je taky narozená v září a jde v září do školky. Do školky ji vzali jen proto, že zápis byl moc brzo a já jim tvrdila, že půjdu do práce. O noci ani nemluvím, to je ráno jak Ferda mravenec. Snad to ještě do nástupu nějak vypilujem :slight_smile:

@nasekuratko to prubneš až po porodu. Pokud by se od tebe prcek odtahoval nebo nechtěl mlíko, tak víš, že ho nemáš používat. Ale rozhodně bych to s parfémem moc nepřeháněla.
14. čer 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde tu tabulku najdu????
14. čer 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek to je to fajn obec plati skolku a my jen obedy plus treba vystoupeni i kdyz bych mohla mit malyho doma ale chci aby si zvykal
14. čer 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 hele tak zkus dat male vecer malo napit ja nevim v kolik ti mala chodi spat nas malej v 8 a od te 6 hodiny uz moc nepije mu nedavam a kdyz tak jen cucnout tak to taky zkus a uvidis kolik bude mit v pline
14. čer 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko tak to ja jsem se vonela i manzel prijde mi to jako blbost urcite se nemusis presta vonet :wink:
14. čer 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se mi ulevilo, ja se uz bala,ze se budu muset uplne vzdat parfemu! :confused:
14. čer 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 ona toho právě moc nevypije. Musím jí do toho nutit, tak jsem ráda, že něco pije i když je to večer. Mě ani nevadí, že má plenku v noci, ale vadí mi ta na odpolední na spaní :unamused:
14. čer 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek