• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@radus78 to je fakt vecer ve skolce spat nebude ale neboj treba to rpes prazdniny natrenujete :slight_smile:
14. čer 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 včera mi manžel sestavil ten přebalovací pultík...slíbené foto mám v albíčku..vypadá moc dobře a jsem ráda, že jsem ho koupila..
jinak všechny ostatní zdravím..nestíhám vás číst, vždy toho hafo napíšete..doufám, že jste všechyn v pořádku..
mějte se krásně ahoj všem..
15. čer 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dneska zůstala doma. Do Prahy mě nikdo nedostane :grinning: . Jinak máme už docela slušnou výbavičku. Dostala jsem v úterý od bratránka a jeho ženy plno věcí včetně oblečení, vaničky, lehátka do vaničky, povlečení do postýlky, deky do autosedačky, hrací deky atd. A je to neutrální barvy, takže můžu v klidu nakupovat růžovou :grinning: . A ušetřili nám vážně hodně peněz a shánění. V sobotu se asi pojedeme podívat na kočárky.
16. čer 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne v Praze je to v pohodě, manžel jel do práce autem a poloprazdne silnice :grinning:
16. čer 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny Vás zdravím! Už nějaký čas sem občas nakukuju (přes den se internet většinou nedostanu, a proto nemůžu psát nějak pravidelně), tak by bylo na čase se představit :slight_smile: Termín mám v půlce října, čekáme chlapečka a bude to náš první a hodně vytoužený prcek. Jsem téměř od začátku na neschopence. Z výbavičky mám zatím jenom něco málo a postupně se rozkoukáváme.
16. čer 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 ahojky, vítám tě mezi námi..
koukám, že máš TP o den déle než já...
chlaečka jsme chtěli také pojmenovat Honzíček..byl by po tatínkovy, ale jsem rádi, že čekáme holčičku..tu jsme si totiž přáli o něco více...taktéž je naše mimi vytoužené, dost dlouho jsme na ten zázrak čekali....
Měj se pěkně přeji krásné těhulkování..
16. čer 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 Ahoj,tak te tady vitame a snad se ti mezi nama bude libit :wink: ..
16. čer 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tam konecne pridala par fotecek a i briska :slight_smile: ...
16. čer 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak nakonec sme neplánovaně zůstaly na chatě u tety, udělali sme si takovou předčasnou dovolenou, takže vás budu muset dočíst :slight_smile:, jelikož sme tam neměli připojení na net. Ve středu sme byli na UTZ ve 20tt, vše je v pořádku, akorát pohlaví pořád na 100% nevíme. Mimísek seděl v tureckém posedu s nožičkama pod zadečkem :grinning:. 14.7. jdeme na 3D UTZ, tak uvidím, zda se nám ukáže :slight_smile: :slight_smile: ale zatím to vypadá na holčičku, ale doktorka říkala, že krk za to nedá :grinning: Oslava super, naštěstí mě ta běhavka přešla, takže sem tam nemusela být na rohlíku, ale asi si budu muset dávat větší pozor co sním, celých 5 měsíců mě nebylo špatně a teď se některé kombinace mimískovi nelíbí :grinning:

Užijte si super víkend :grinning: :grinning:
17. čer 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: vítám novou členku @milada2
Ve středu jsem byla na kukandu v Praze...super až na to že mimčo si začíná vybírat svou daň...uštípl se mi kus zubu :frowning2: Naštěstí jen stolička,ale i tak dost nepříjemné,takže se musím objednat k zubaři a radši jsem si koupila vápník...Jinak včera jsem si pořídila 2 kojící košilky (na způsob žirafek) :slight_smile: a nakoupila první várku látkových plenek...Jsou rozkošné,už se těším až je budu používat :wink:
17. čer 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte:slight_smile:
Pánové mi odpočívají po obědě, tak v rychlosti nakukuju. Zítra máme odjet na dovolenou a prcek má přes 38... tož balit začnu až v noci nebo zabalím ráno, abych případně zbytečně nevybalovala. Snad jsou to jen zuby a bude dobře.
Užívejte si tady příští týden, až se vrátíme, zkusím dočíst :sweat_smile:

@aknavis Můžeš, prosím, za mě do tabulky doplnit okres Mělník, věk 33, termín porodu 24. 10., sourozenec 1 a jméno holčiny Adina/Stella (uvidíme, kdo doma vyhraje), u kluka Oliver :slight_smile:
17. čer 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zdravím . Jsem našla jen 2 zamknutý říjnový diskuze až mě navedla Milada2
Taky spadám do října termín mám tušim 5.10. já mám ted takovej fofr, že nestíhám ani počítat týdny. Ale až dobudujem dostěhuujem, bude zas líp. Zas mám pak spoustu fotorestů ,ale ty nejsou tak náročné (i když v tomto množství :D :grinning: :grinning: :grinning:
Mé první Marušce bude už 5, má jiného tátu (s jeho přístupem ani to táta mi moc psát nejde, ted za své činy sedí, spáchal je až po tom co odešel, holt se o sebe neumí postarat) ted už máme hodnýho, tak doufám že už máme vybráno :slight_smile:
Přeju pohodové těhu, snad budu stíhat.. teda pokud se muzu přidat :slight_smile:
17. čer 2011 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Vitej tehulko,pridat se urcite muzes :slight_smile: ..
17. čer 2011 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, co myslíte, můžeme risknout dovču třeba v Chorvatsku v červenci? Myslím, že do letadla už mě nevezmou, tak bysme jeli autem. Co vy na to?

@barbarkaaa @milada2 Zdravím a vítejte :wink:
18. čer 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach tak já se zkoušela objednat u nás k zubařovi a objednala mě až na 8.9. :angry: tak doufám, že se mně do té doby nerozpadnou zuby. tak ať ti to u zubaře dobře dopadne. To je snad jediný doktor, ke kterému kdybych nemusela, tak nechodím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vítám nově příchozí :slight_smile:
@barbarkaaa určitě sis tu smůlu na chlapy už vybrala a teď bude vše tak jak má být :wink: :slight_smile:
@milada2 já taky zatím nemám moc nakoupeno :slight_smile: pokud to bude holčička, tak kámoška mě zavalí karabicema :grinning: :grinning:
@ilonne já myslím, že pokud nemáš žádné zdravotní problémy a je ti dobře, tak určitě jo. :wink: Zkus se poradit se svým doktorem.
18. čer 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Strasne to leti a hlavne me kazdy rika,ze Andy vypada na tri roky,je fakt,ze ona i prerostla svoje vrstevnice a je to rozum brada :slight_smile: ..
18. čer 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa vítej mezi námi :slight_smile:
@clloi mám menší problé...zubaře nemám,tak se skusím přifařit k přítelovu zubaři :wink: tak to bude ještě zajímavé
18. čer 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi to tě tedy nechal zubař dost dlouho čekat...
já u zubáka byal minulý týden a mám přijít ještě jednou těsně před porodem..buď koncem září nebo začátkem října..tedy pokud to stihnu...objednávat se nemusím, prý stačí klepnout a vezme mě hned... prý si je jistá tím, že pak už se kní na preventivní prohlídku po půl roce určitě nedostanu..tak proto mě chce vidět ještě do porodu jednou...ale zuby jsou v pořádku ťuky, ťuk..
@barbarkaaa vítej mezi námi..pěkně se to tu rozrůstá...
Holky musím se pochlubit, že dne sjsem poprvé viděla jak se maruška vlní v bříšku..Bylo to krásný...Vždy jen kopal, a nic nebylo vidět, ale dnes ..no nádhera...
18. čer 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vítám všechny nové :slight_smile: koukám, že řešíte zubaře, já jdu v úterý a při tý preventivní prohlídce - podotýkám že jsem tam nebyla min. 10let mi řekla že si na mě vezme radši tak hodinu a půl a že se nějak probojujem :frowning2: :frowning2: Vím, že si za to můžu sama, že jsem tam nechodila,ale nebýt těhotenství tak tam ani nejdu...čekají mě 3 kazy, zubní kámen + jeden uštípnutý zub u kterýho mi řekla, že je možná na trhání, že to se uvidí až jak to bude vypadat pod ním :frowning2: :frowning2: Radši 3 hodiny na gyndě než tohle ....
Dneska jsem u nás opět neodolala a nalítla do sekáčku - v sobotu mají 50% slevy, tak jsem zase pořídila pár hezkých kousků, akorát už se musím trochu krotit s tou růžovou, přítel už začíná remcat : " Proč je to všechno tak růžový ? " :grinning:
@adenka84 gratuluji k vlnění :slight_smile: já už jsem to taky jednou viděla a od tý dobe ne, naše malá má teď období, že nejvíc kope v noci , taky jsem si všimla, že když jakoby vyšpulím břicho a stáhnu při tom břišní svaly, tak je tam trošku vidět v jaký poloze leží nebo mi to tak aspoň přijde :grinning:
18. čer 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 tedy Pavli ty jsi, ale ostuda, že sji nebyla tak dlouho u zubaře. :slight_smile: .to já si tohle tedy hlídám..chodím společně s manžele každých pů roku..vůbec mě to nevadí, zuabře se nebojím a je pravda, že se zuby žádné problémy nemám...a doufám, že i naše Maruška bude mít zoubky po nás a zubaře se taktéž bát nebude...
to já zase raději jdu k zubaři než na gyndu...ale ani gynda mě nevadí..vše se dá vydržet a pro klid duše člověk udělá cokoliv..
18. čer 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 ostuda jsem a velká :slight_smile: já tom zakořeněný z dětství - měla jsem hroznýho zubaře a když mě bolelo vrtání, tak mi ještě křečovitě držel hlavu a řikal - to vydržíš! ale teď už jsem velká holka, tak to musím zvládnout :slight_smile: Jinak to taky mohlo být horší, nejvíc se bojím jak se mi bude hrabat pod tím zubem :frowning2: auuuu
18. čer 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plánujete koupit monitor dechu?? Já o něm dost uvažuju, četla jsem že jsou maminky s ním o dost klidnější, asi ten NANNY....
18. čer 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 jo, jo..monitory už jsem sehnala..ne nové, ale ještě v záruce..příjdou mi během příštího týdne...oba dva jsem sehnala na mimibazaru za 1400 kč..což je super cena.. oba jsou od firmy NANNY...
u nás v porodnici je půjčují na půl roku za polplatek 600 kč..já se , ale rozhodla, že je koupím...v té porodnici je už mělo dost dětí...sice fungují,ale ty co jsem objednala jsou pouze po jednou dítěti..jedan používaný pouzě půl roku..(tedy prý), ale já těm maminkám na mimibazaru věřím...jsem ráda, že jsem si je od nich koupila..
18. čer 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 monitor určitě pořídíme-nebo si ho spíš pujčím od sestřenky, dostala ho od nás do kouta a nemůže si ho vynachválit.
@adenka84 to teda nechala a to sem jí říkala, že sem těhotná, no naštěstí mě nic nebolí. Kdyby něco, tak tam vletím i bez objednání, i když teda radši bych taky 10x na gyndu :grinning: Doufám, že mimísek bude mět zuby po manželovi, ten bývá za 5 min venku a bez problému :grinning:
18. čer 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi hlavně, že ti zoubky nebolí...jinak by tě určitě vzala dříve...
18. čer 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, monitor dechu mám v plánu taky pořídit, nejraději bych byla kdyby mi ho půjčila bratránkova žena, tak uvidíme :wink:

@adenka84 moc gratuluju k pohybům, já už se na to taky moc těším... zatím ho občas cítím, většinou večer, kolem osmé a před spaním,ale je to jen takový šimráníčko :wink:
18. čer 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn pohyby mám už dlouho..od 18 týdne každý den..ale dens jsem poprvé viděla jak se mi vyboulilo bříško..bylo to úžasné..
18. čer 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, díky za přivítání! Moitor dechu chci taky určitě pořídit, předběžně mám v plánu Nanny. Zubařku mám úžasnou, prohlídku už mám za sebou, ještě půjdu jednou před porodem.
18. čer 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Ja mela taky jako mala prisernou zubarku! To byl des! Pak jsem ale narazila na mladeho, pekneho, sikovneho zubare a od te doby je to radost tam chodit. Sice odjel do zahranici, ale nasla jsem vybornou nahradu :slight_smile: Donutila jsem i partnera (taky asi po 8 nebo 10 letech) a chodime kazdy pulrok. I Eda uz byl 2x :grinning:
Chystame ted za tyden rekonstrukci bytu, takze balime a musime se tak na mesic vypakovat. Chvili jsem uklizela a delala misto na veci na pude a pak balila nejaky nadobi a uplne me to zmohlo..
S tim monitorem dechu jste me zaskocily. My ho nemeli a ani neuvazovali o porizeni, ale asi to prehodnotim kdyz vidim, ze ho vsechny mate nebo budete mit.
Spis bych dost chtela kolibku. Edu jsme meli v kosi na pidi koleckach, co se skoro netoci a neustale jsme s nim jezdili sem tam. Vzpominam si, ze abych se aspon najedla, strkala jsem ho nohou tam a zpet :stuck_out_tongue_closed_eyes: a takhle to bylo asi 7.mesicu.
18. čer 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek