• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@vrana no tak nestresuj se každý mimčo roste jinak rychle, já jdu na kontrolu 14.3. tak už snad taky budeme chytřejší. Z dvojčat bych měla opravdu hrůzu. Dokáže si to někdo představit??? Mít doma 18. a 14. letý děti a ve 36 mít k tomu dvojčata????:sweat_smile:
1. bře 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@i.komtesa tak zase bys měla výhodu v tom, že v tomhle věku se ty dvě už o sebe postarají celkem sami, nejsou doma, chodí do školy, ven a je možný je zapřáhnout, tak lepší kdyby to přišlo teď než třeba před 10 lety :grinning: ale neboj, snad tam bude jedno ne? Dvojčata by snad poznali už takhle na začátku ne?
1. bře 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Mám nového partnera, je mladší a bezdětnej. A děti taky ještě chtějí dalšího sourozence. No a já se na to ještě cejtim. Není to teda úplně plánovaný, ale když už to je tak to je. Ale ty dvojčata mi straší.
1. bře 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Až za těch 14 dní, teď to právě že ukazuje na tu variantu dvou.
1. bře 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@i.komtesa tak to jo, tím spíš že i děti chtějí, tak by určitě i pomáhali :wink: moje mamka si s novým partnerem taky pořídila dítko ve 40 letech, takže 36 je úúúplně v pohodě, kor na třetí, čtvrtý dítě :grinning: neee, neboj, bude jedno, určitě.
1. bře 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
I tak se těšim, užiju si to všechno o to spíš, že kolem sebe mám víc lidiček co se starají a těší se se mnou.
1. bře 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@i.komtesa pane jo, tak uvidíš, byl by to mazec., o tom žádná :sweat_smile:
1. bře 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj jenom už jsem z toho všeho vyšla a koukám tady je tolik nivej věcí co před těmi 14. lety nebyly. No mám na to každopádně ještě pár měsíců. Normálně se cejtím jako prvnička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. bře 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu se přidat? Termín ještě přesně nevím, ale mělo by to být ke konci října :wink:
1. bře 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak se taky přidávám, i když váhavě. Loni jsem měla zamlklé těhotenství, tak se bojím, jak to dopadne tentokrát, děti zatím nemám.
Tak ať se všem daří!
1. bře 2011 v 17:24  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě dodám, že termín mám hned 1. října.
1. bře 2011 v 17:26  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora_1 tak to držím palečky, termín by Ti vycházel moc pěkně - 1.10. 2011 :wink:
1. bře 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Díky :slight_smile: Taky by to byl hezký dárek pro dědečka, má narozeniny 2.10.

A jak vám je, holky? Já jsem na neschopence kvůli nevolnostem, od poloviny 6. do konce 9. tt mi bylo zle skoro nonstop, teď už mi je špatně míň, nejhorší je to večer.
1. bře 2011 ve 22:35  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přeji krásný den.
@dora_1 to máš pěkný termín :slight_smile: tak ať to výjde. Mě je zatím dobře. termín mám ke konci října. Příští týden jdu k dr. tak budu vědět víc. ale když jsem čekala syna tak to byla hrůza nejhorší to bylo ráno pořád jsem zvracela. a za celé těhotenství přibrala jen 8kg tak to šlo.
Moc se mi líbí jméno Eliška ta má 7.10 svátek a když se narodí ke konci října tak to bude mít chudák holka všechno jeden měsíc :frowning2: . Máme syny Honzu svátek má 24.6. a narozeniny 13.7. taky to má za sebou :slight_smile:

Tak hezký sluníčkoví den a užívejte má být zase krásně.
2. bře 2011 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora_1 ahoj, tak sme na tom stejně, taky mám za sebou loni zamlklé, tak mám teď malinko strach, aby to bylo dobré
2. bře 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi Ahoj clloi - musíme doufat. Těhotenství po potratu bývá psychicky náročnější, člověk si to prostě tak neužije, někdo se těší od chvíle, co najde dvě čárky na testu, já pořád ještě trnu...
V kolikátém jsi týdnu?
2. bře 2011 v 09:30  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@i.komtesa já jsem po IUI a taky sem měla strach z dvojčat, vím, že by se to nějak zvládlo, ale ten první šok :grinning: :grinning: ...nakonec je tam jedna bublinka. Neboj, HCg ještě nemusí nic znamenat, důležité je to, co bude vidět na UTZ :grinning: :slight_smile:
2. bře 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora_1 jsem 5+3tt, takže ještě brzo. Já su někdy takové tele, že čtu co vše se může stát třeba i ve 40tt a pak mám strach ještě větší, manžel mě pak nadá, proč to dělám :slight_smile: Bohužel takouvou špatná událost se stala mojí známe, takže ten strach je o něco větší. Ale na to člověk nesmí myslet. Musíme si to užít, ať máme veselé miminka.
2. bře 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi kdy tě čeká další UZ?
Já jdu někdy příští nebo přespříští týden na kombinovaný screening. Pokud bude vše v pořádku, asi se mi hodně uleví (je to přesnější než triple testy).
2. bře 2011 v 09:37  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora_1 já jdu na další UTZ do CARu v pondělí, pokud bude srdíčko, tak mě předá mojí gyndařce, pokud ne, tak další bude zase v pondělí :slight_smile:
2. bře 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora_1 ahojky, koukám, že jsme na tom podobně, já mám tp 3.10. a na ten komb. screening jdu taky 24.3.....jelikož mi letos bude 35, tak prý pro jistotu. No jak říkáš je to přesnjší jak ty triple testy, ale hlavně bychom už nemusely na plodovku, což teda fakt nechci. :unamused: No hlavně aby to dopadlo dobře, tyhle všechny testy moc nemusím, člověk si pak představuje to nejhorší, takže už ať je máme za sebou, vid? A ty jdeš na ně proč? Mě včera na ně dr. poslal jenom kvůli mýmu věku a abych nemusela na plodovku.
2. bře 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat?
2. bře 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abrinka Ahoj, taky bych se přidala :slight_smile: Koukám, že budeme rodit asi spolu :wink:
2. bře 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek je mi čerstvě 34 a mám za sebou zamlklé těhotenství (těhotenství špatně prosperovalo od začátku, srdeční akce se neobjevila) + jednu časnou těhotenskou ztrátu (hcg 80, na UZ samozřejmě nic, opožděné krvácení), ale to lékaři prý vůbec nepočítají, jen to jedno zamlklé.
Jsem hodně nervózní, ale zatím je mi pořád zle (i když od konce 9. měsíce už trošku míň), tak snad to bude ok. 8+0 jsem měla hezkou srdeční akci na UZ, o tom osmém týdnu už prý riziko potratu taky není tak vysoké.
2. bře 2011 ve 13:14  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla na gyndě včera a dělal mi jen vnitří ultrazvuk, že je to ještě moc maličké. Tak jdu za 14 dní znovu...asi už i na krev.
Jen mi řekl, že je tam jedno. Mám se chovat jak jsem se chovala doteď, pokud piji kávu tak můžu pít dále a sem tam červené víno neuškodí....
2. bře 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora_1 to se už ničeho neboj, bude to v pořádku. Věř svému tělu, každá dítě donosíme :wink: :slight_smile:
2. bře 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinak jsem to včera musela říct v práci, protože chtěl šéf kolegyni vyhodit a že ji zastoupím já. Tak jsem musela s pravdou ven, protože neříct tak ji opravdu vyhodí a to bych nepřenesla přes srdce....
2. bře 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek mě taky bude letos 35 tak to mě na to taky určitě pošle na ty testy a kam jedeš prý to dělají ARLETA v Kostelci nad Orlicí.
2. bře 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora_1 neboj bude určitě všechno v pořádku.
@abecedka to jsi udělala dobře že jsi to řekla.
2. bře 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, u nás se marodí, všichni :frowning2: malá měla ráno 40,1 hrůůůza, nakonec jí to aspoň rychle kleslo po panadolu a koupeli. Manžel je taky na hromadě a já taky. Vypadalo to že už budu ok, ale prd, mám zase zvýšenou teplotu, ale cítím se tak na 39, začíná mi taky pekelná rýma. To jsou zákony schválnosti fakt.
2. bře 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek