• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
Ahoj holky, tak my máme stále jen nějaké hadříky, nejvíc díky bratránkově ženě, od ní také vaničku, lehátko do vaničky, povlečení a hrací koberec s hrazdičkou. Nemáme ani kočárek, ani autosedačku a ani monitor, který si asi půjčíme, jak jsem psala :grinning: . Jo a zítra jdu kupovat plíny a další věci do drogerie, páč mi končí slevové kupony. Tak to fakt nevím, kdy mi vlastně koupíme ty nejpotřebnější věci, když ještě pořád řešíme rekonstrukci :grinning: .
Jinak stelirizátor a ohřívač taky asi pořizovat nebudeme. Všechny maminy okolo mě tvrdí, že se obešly bez nich. Asi taky zainvestuju do té elektrické odsávačky, i když to zní docela děsivě
:grinning: .
22. čer 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek - já plánuju příkrmy zas jak u Lukáše, Hami teda ne, tam se mi hrubě nelíbilo složení už před těma 4 rokama, takže ty ne-e. Já byla 100% spokojená se skleničkama z dm, ty byly naprosto suprový...a kombinovala jsem to teda s vařením doma, skleničky jsme měli spíš menšinově, většinou domácí, jsem vždy navařila ve velkým, šoupla do mrazáku a pak už si jen vybírala podle nálady kombinace, včetně masa atd....Taky jsem vyvařovala v hrnečku s vodou a to jen prvních pár měsíců, pak už jen obyč. vypláchnout a Lukáš je víceméně naprosto zdravý dodnes (za život asi pětkrát rýma, jednou rotavirus, jinak vůbec nic, ani s nástupem do školky se nezvýšila nemocnost:slight_smile:). Myslím, že zas přehnaný sterilizování všeho okolo mimina není úplně nejvhodnější a přínosný, naopak spíš to podle mě může škodit rozvoji imunity...ne nadarmo platí heslo čistota půl zdraví, špína celý:grinning:
22. čer 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne - my oblečení máme víceméně komplet, po Lukášovi...jinak jsem zatím dokoupila akorát povlečení do postýlky/kolíbky a kočárek+autosedačka nám pořád chybí, chtěli jsme se stavit je dnes objednat, ale nějak to nezvládli, po poradně jsme spěchali domů, abych stihla uvařit oběd a manžel vyrazil včas do práce:grinning:. Ale ono je pořád ještě dost času, takže mě to nějak moc netrápí...jinak nám ale chybí víceméně jen už drogerie+lékárna, ty větší věci jsou doma po Lukášovi (postýlka - tam chybí akorát nová matrace, kolíbka, vanička i koupací kyblík...)
22. čer 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Slerilizator vidim dost podobne. Kdyz se koji, tak prsa se nesterilizuji a jinak toho moc jineho neni. Mozna obcas dudlik. A kdyz se zacina s prikrmy a tim padem zacinaji i lahvicky/hrnecky, tak dite uz do pusy strci kde co ... Takze staci umyt, jen v pripade mozna nejake blici virozy po ni vyvarit ... A na to mi prijde zbytecne porizovat spesl masinku.
22. čer 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem doma z těhu kontroly.Pan mudr. nebyl s námi moc spokojený..Já se sice cítím skvěle, ale pan Mudr. říkal, že máme opět dost tvrdé bříško, dole je to naštětsí Ok...Máme nadále užívat Magnosolv a více odpočívat...
Dost ho zarazilo velikost mého bříška..první co řekl, když nás uviděl bylo 24+1 a tak velké bříško? takové by jste měla mít až tak za měsíc...Uvědomila jsme si, že lidé v mém okolí mají pravdu, když tvrdí že mé břich je mega :unamused: Jediné s čím byl spokojený je mám váha a tlak to máme prý ukázkové...Přibrala jsem přesně 5 kg...
další kontrola za 3. týdny a rovnou se udělá test na cukrovku..doufám, že bude vše OK..
Všechny vás zdravím..mějte se pěkně...
22. čer 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 tak s tim tvrdym briskem mam taky problem ale neni divu kdyz porad neco delam dneska jsem sekala zahradu jinak bricho mam jak kdy vetsinou kdyz se precpu jinak nic :grinning: ale co ze mas vetsi kdyz se malej dari a to je hlavni a ono se ti to ted zastavi uvidis me ted vyskoci a tobe uz moc ne
22. čer 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte některá taky takové křeče v břichu?Nedá se to vůbec vydržet :frowning2:
22. čer 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 také si myslím, že tvrdne tím, že málo odpočívám respektive vůbec..při ležení mě totiž bolí dost záda..a navíc není na odpočinek čas...nebaví mě to odpočívat...
doufám, že máš pravdu, že mě už tolik nevyroste...i když všichni říkají bude hůř..stále to kole sebe slyším, ty máš bachor..a teď když mi to řekl i Mudr. tak mě to docela mrzí, ale nic s tím nenadělám...
@vercach křeče v bříšku nemám..bohužel stím ti nedovedu poradit..ale pokud je to k nevydržení, tak se raději zeptej Mudra co to může být..zkus mu zavolat..
22. čer 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem se rozjela s nakupama vcera jsem stihla koupit kocar objednat tady od panii z konika nebesa nad postylku a ted si tu domlouvam obchod s pani co prodava bodicka pak musim nekam i vyjet do obchodu a podivat se zatim jen pres internet
22. čer 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 urcite je to tim vem si ze v sobotu zacinam 7 mesic a porad litam se sekacku po zahrade my mame benzinovku a je i dost tezka tak pak vim z ceho to je....neboj nekomu brisko vyleze driv a pak uz se to zastavi zrovna tady jedna holcina z konika koukala jsem na jeji fotky a mela ve 3 mesici brisko jak v 6 a tak jsme se o tom spolu bavili a ona mi psala ze to mela tak i u prvniho a ze se ji to pak zastavilo hlavne kdyz ma mala dost mista me zas kazdej rikal ze mam maly bricho na to ze jdu rodit
22. čer 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 a ted taky uz bych chtela aby brisko bylo videt zatim nikdo tady u nas ani nevi ze jsem tehotna mylim u nas na vesnici spis si rikaji ze jsem asi pribrala protoze zatim nemam jeste moc to tehu bricho
22. čer 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mě teda poslední 4 dny brutálně tvrdne břicho. Doufám, že to je jen počasím a zas to přejde. Na odpočívání nějak není čas. Za týden jdu do poradny, tak doufám, že bude vše OK. Břicho mám teda taky dost a to já teprve začínám 6. měsíc :grinning:
Ohřívačku jsem nepotřebovala, ale sterilizátor do mikrovlnky jsem si koupila za 200 v bazaru. Používala jsem ho na sterilizování odsávačky.
22. čer 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nejak nestiham hlidat diskuzi a docitat vas nebo sem psat. Jen me ted napadnul blby dotaz a nemuzu nikde najit diskuzi na tohle tema. Premyslim,ze bych si nechala udelat gelove nehty-ale jen kratke s klasickou francouzskou manikuru.Svoje nehty mam kratke, porad se mi trepi a lamou. Ale nevim, jestli umele nehty jsou vhodne, kdyz budu mit male miminko. Nemate nektera zkusenost?
22. čer 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 kašli na to, důležité je, že je vše v pořádku a Marušce nic nechybí!
@kajulka001 pro jaký kočár si se nakonec rozhodla? Já mám zatím jen pár hadříků, sem hrozná :grinning: ale chystám se na nákup tak v srpnu. Ještě musím zajet ke kámošce, už má nachystané nějaké věci pro mimi, tak si to musím odvézt :grinning:

Jinak sem včera chtěla být za šikovnou ženušku a nachystat manželovi něco dobrého až přijde z práce a nakonec to skončilo tak, že sem si málem ufikla palec :grinning: takže nakonec chystal manžel a já seděla se zafačovaným prstem :grinning: no kuchařinka veliká :grinning: :grinning: Včera bylo u nás vedro, že se nedalo pamalu ani vyjít ven, doufám, že tak nebude celé léto, jinak budu asi zavřená doma, nedělá mně to moc dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Ahoj, já mám bříško ještě větší, než Ty a doktor se vždycky jen zasměje :slight_smile: Nejdřív hledal druhé mimi a ted usoudil, že mám prostě děsně plodovky. Malej, nebo velkej břuch, hlavně, že je mimi spokojené :wink:
23. čer 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Ahoj, já si dřív nehty dělala sama. Podle mě by největší problém byl s docházením na dodělání, ale pokud je budeš mít krátké, tak to určitě k mimču nevadí. Ty gelovky nejsou tak ostré jako Tvoje nehty :wink:
23. čer 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi nakonec jsem se rozhodla pro babypoint v3 trojkombinace v modre barve
23. čer 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 tak mi naopak tentokrat dostali pochvalu, brisko netvrdne a nalez na cipku krasnej, takze mame povoleno pristi patek odcestovat do chorvatska. Uz se moc tesim, ty horka jsou proste nejlepsi stravit u vody.

Jo a nekdo tu resil EKG, tak na tom a Echokardiologii jsem byla taky dneska, ale poslala me tam obvodacka (ne gyndar) kvuli selestu na srdci. Ale je to jen klasicky zvyseny prutok krve v tehotenstvi, takze hura same dobre zpravy.
23. čer 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobre zpravy trvaji pul hodiny :frowning2:. Slunicko nase na 38,2 a je uplne hotova.
23. čer 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi
@dlabinecka holky díky za útěchu...kašlu na to a nebudud to už řešit, hlavně, že jsem v pořádku, ale člověka to zamrzí, když to slyší z každé strany..
@aknavis to je dobře, že máš vše Ok...užijte si dovču v Chorvatsku...také bych nikam vyrazila..tiše ti to závidím..
23. čer 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Tse - z nich mluví závist :wink:
23. čer 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
23. čer 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 taky si myslim, ze je to prednost, nez ze by te to melo mrzet. Krasnym velkym briskem se mas chlubit a ne trapit :slight_smile: A vubec kdo ma takovej paradni odkladaci stolek treba na talir :slight_smile: ci panacka? Popros muzicka at ti nadela par ,,umeleckych" fotek a hned budes na pupendo vic hrda a navic je pri vytvareni sranda. Pak je sem nezapomen hodi,t at se taky pokochame
23. čer 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. čer 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 přesně jak píše aknavis, krásným bříškem se chlub :wink: já odcházela z práce před třemi týdny a ten kdo nevěděl, že sem těhotná mě prodrbával, že prý bych se sebou mohla konečně začat něco dělat :grinning: a pak když se dozvěděly, že sem těhotná, tak se velice omlouvaly, pomlouvat umí každý.
23. čer 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi
@aknavis holky díky...
já jsem na svůj pupík pyšná a sakra pyšná, ale mrzí mě to stále připomínání, že můj pupík je mega a jak budu vypadat až budu před porodem atd...dokonce mi jedna známá řekla, přestaň už žrát nebo praskneš..nevím jak to myslela, ale mě se to od ní rozhodně nelíbilo..protožá je se zrovan vůbec nepřecpávám, jím o něco více nejsem byla zvyklá, ale netláskám..mám nahoře 5kg což v 25. týdnu není zas tak moc, ne?
Jinak bříško si vyfotit necháme, ale až tak v tom 28. týdnu...ať máme památku...nějaké fotky už doma máme udělané, ale od profíka je to mnohem krásnější.. :slight_smile:
23. čer 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Buď ráda a na ostatní kašli. Mě už zase dvakrát nabídli na ulici měření tuku zdarma a sestavení jídelníčku :grinning: :grinning: :grinning: . Naposledy dneska. Když jim řeknu, že děkuju, ale že jsem těhotná a tak nevím komu by ten tuk vlastně měřili, většinou zčervenají a omlouvají se. Docela sranda.
23. čer 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Píšu sem už snad po páté, pokaždý se mi to nechtěně vymazalo :frowning2:

@adenka84 Kašli na lidi a jejich hloupý řeči a užívej si, že čekáš vytoužený miminko a je Ti prostě vidět krásný bříško. Náhodou Ti to na fotkách moc sluší! Hlavní je, že jste s malou obě v pořádku a 5 kd přírůstek je přece úpně o.k.

Dneska jsem byla v poradně a pan doktor mě potěšil, že nemusím na ten velký test na cukrovku (nevydržím tak dlouho nalačno a bez léků) a udělají mi jen glykémii, tak to je fajn. Na UTZ nechal kouknout i nastávající babičku a Honzíček na nás vyplazoval jazyk :slight_smile:

@nasekuratko Gelové nehty by, myslím si, u miminka vadit neměly. Já je teď nemám, ale roky jsem je nosila a jak psala dalbinecka, ty gelovky jsou míň ostré než přírodní, takže pokud nejsou dlouhé, neměly by vadit. Já mám právě obavu, abych svýma přírodníma nehtama, který mám hodně ostrý, miminko neškrábla.
23. čer 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne
@milada2 holky díky..
23. čer 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi tak to je od lidi v praci pekne hnusny ale na me se taky zatim kazdy diva jako ze se asi moc preziram :grinning: uz bych byla radsi za poradnej bruch
23. čer 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek