• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
Ahojte, tak jsme včera vyrazili na nákupy a máme doma autosedačku. A taky jsme zaplatili zálohu na kočárek, který zítra pěkně poputuje k našim. Nakonec jsme zkombinovali dva typy.
Jinak koukám, že jste řešili porod, tak to musím napsat, že mi už těď je líto personálu porodnice, páč já jsem pěkná hysterka. Obzvlášť zubařka by mohla vyprávět. Takže až já začnu rodit, tak jim pomáhej všichni svatí a myslím, že budeme muset koupit moc moc omluvných bonboniér atd. :grinning: .
26. čer 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Jinak já jsem taky na žádném speciálním vyšetření na srdíčko nebyla a ani neznám nikoho ve svém okolí, kdo by byl.
@petapete My chceme taky tři dětičky, ale já bych si je nejradši někde vyzvedla. Takhle těhotná jsem ráda, ale představovala bych si to tak, že až přijde čas miminka, tak mi někdo zavolá a řekne, že miminko je hotové, ať si ho jdu vyzvednout. A až si miminko vyzvednu, tak nějakým způsobem, hlavně bezbolestným, odtěhotním :grinning: :grinning: :grinning:.
26. čer 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 To urcite,planujeme tady jeste 2 roky,kvuli manzelove praci a pak hura kamkoliv ale do Evropy!!!!!!!
26. čer 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gretuschka Jejda, další do party, vítej.
26. čer 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84
Urcite by si doporuceni na vysetreni srdicka dostat mela,my jsme s genetikou taky v poradku,ale proste se to dela!A je to fajn,pze tam obvykle maji lepsi UZ a muzou ti i potvrdit pohlavi:slight_smile:
26. čer 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne
Diky!Ja uz tady pokukuju dlouho,ale ted uz je opravdu o cem psat,kdyz mam v brise takovou fotbalistku:slight_smile:
26. čer 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete
Tak tady je ta pece fajn,ale musis si holt zaplatit a nejsou to male castky...:frowning2:
26. čer 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gretuschka zeptám se jich na to v pondělí to tam jedeme na 3D UTZ...a uvidíme..
jinak já pohlaví vím už dlouho, už od 13. týdne..ale 100% nám ho potvrdili až z plodovky..
26. čer 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek Aha,tak to jsem vubec nevedela a ani mi to v nemocnici nikdo nerekl,spis na opak,ale asi proto,ze to bylo v poradku a ja si chozenim po nemocnici mela vyvolat kontrakce,ktery sem si stejne nevyvolala :slight_smile: ..
26. čer 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 - já byla u Lukáše na kardio uzv...vyšly mi totiž blbě triple testy (na prvotrimestrálním screenu jsem tehdy nebyla) a právě v důsledku toho mi byla jednak navržená a podstoupená amniocentéza a automaticky jsem dostala žádanku na ten kardio uzv, ten se dělal vyloženě ve fakultní dětské nemocnici, úplně jinde, než velký uzv,...Teď podruhé jsem měla jak prvotrimestrální, tak triple testy v pořádku a byla jsem "jen" na velkým uzv v tom 21.tt, na kardiu už ne. Oni tam to srdíčko zkontrolují podle mě dostatečně podrobně (co si pamatuju, tak koukali na srdíčko zhruba stejně dlouho, jak u Lukáše na tom přímo kardio), takže bych se nebála, že něco zanedbali, prostě není k tomu důvod:wink:
26. čer 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne - jo tak takový způsob porodu by se mi taky velmi líbil:grinning:. Ale já jsem veskrze optimistka a věřím, že tentokrát to může být už jen lepší proti tomu prvnímu a když jsme to vydrželi poprvé, tak holt podruhé to půjde taky...ono za to mimčo to stojí :dizzy_face:.

Jo a holky, dotaz - uvažovaly jste/budete pořizovat některá EPI-NO a cvičit s tím?
26. čer 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete já o Epinu přemýšlím, čekám na předporodní kurz, tam bych se zeptala PA, co ona na to a pak bych pořídila, stačí prý měsíc před porodem
26. čer 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gretuschka mám v bříšku chlapečka :slight_smile: letošní převaha :grinning:
@adenka84 tak nás dokt.taky neposílá na nějaké speciální vyšetření.Všechny testy a kontroly jsme měli v pořádku :slight_smile: Tak asi není potřeba...
26. čer 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach To my také máme vš v pořádku..kromě tvrdnutí bříška a velkého bříška prý máme ukázkové těhotenství...
Holyk mě psali, že po IVF speciálně po IVF - ICSI se prý tohle vyšetření dělá všem ženám...mě, ale vážně nikdo nic neřekl, ani gyndař ani Mudr na genetice...nebudu si tím lámat hlavu a budu to brát tak, že je vše v pořádku..Ale každopádně se Mudra zítra zeptám..Jedem na 3D UTZ a už se nemůžeem dočkat..snad se nám ta naše princezna zítra ukáže v celé své kráse...
26. čer 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, trošku nestíhám :grinning: budu vás muset dočíst. Včera sme byli na Folklorních slavnostech ve Strážnici a prckovi se to asi líbilo, cítila sem takové lupání :grinning: :grinning: , holt bude po tatínkovi :grinning: :grinning: :grinning:, tak sme to dnes celý den dospávali :grinning: :grinning:
Ve středu nás čeká další kontrola, tak se těším až mimíska znovu uvidím.
@adenka84 m kontrolovala doktorka srdíčko jen ve 20tt na velkém UTZ, myslím, že kdyby bylo něco v nepořádku, tak tě určitě pošlou na nějaké další a podrobnější vyšetření.
26. čer 2011 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky, moc se ted na netu nepohybuju, tak sem vzdycky jen tak kuknu a nemuzu vas ani docist.
Holky, kolik jste uz pribraly? Ja jsem se dneska vazila a uz mam 6 kilo nahore. To me uplne vydesilo. :frowning2:

A taky mi za posledni tyden poradne vyskocilo brisko, az to jakoby tahne ta kuze.....

Jinak my uz jsme se rozhodli pro kocarek. Nakonec zvitezil Jedo Fyn 4DS. :dizzy_face: Jeste ho ale chceme videt nazivo...
27. čer 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem doma z 3D UTZ a jsem nadšeni..Maruška se nám krásně ukázala byal hodná a spolupracovala..ukázala nám vše co mohla..oblíčejíček, ručičky, nožičky, prdelku a dokonce i pipinku...vážíme 630 gr a měříme 30 cm...
máme oprvdu krásnou památku DVD trvá přes 8 min..foteček jsme dotstali 7..bylo to opravdu moc hezká podívaná..už jsme si to doma s manželem pouštěli je to vážně moc hezké...
27. čer 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak jsem se dneska dozvěděla výsledky krve a super. Ten dlouhý cukr mám 3,4 což je prý v pohodě, takže se nějakými výkyvy nebudu zabývat. Jinak mám prý málo bílkovin, takže mám jíst víc masa. Což by mi mělo jít :grinning: :grinning: :grinning:. Mám dál měřit a výsledky zavolat za 14 dní. Tak jsem si oddechla.
@nasekuratko Asi mě budeš nenávidět, já 3 kg zhubla. My už máme kočárek objednaný, bude to Firkon Verano long s podvozkem Firkon Vario. V sobotu jsme ho byli objednat a dneska už se veze mamimě, chtějí nám ho koupit moji rodiče. Už máme doma i autosedačku - Maxi Cosi Cabriofix. Jinak barevnou kombinaci mám v albíku, je to zelená s šedivými ptáčky, prostě ten poslední, co tam mám.
27. čer 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Zhubla??A to delas jak?Co jis? Ja jsem zacala hrozne ujizdet na sladkem a cokolade. A taky to na te vaze jde videt a poznavam to i na sobe na obleceni. :frowning2: Jenze ja se nemuzu udrzet. Na nic jinyho jak na cokoladu snad ani nemyslim. Fakt nevim, co s tim.... Jinak jim totiz zdrave,vsechno varene, dusene, pecene, zadna smetana, zadne smazene-a kdyz jo, tak jen opravdu vyjimecne.

Maxi Cosi Cabriofix chceme taky. Ale my se na nakup kocarku i sedacky apod. se chystame az v srpnu. Tak snad to vubec stihneme..... :grinning:
27. čer 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Buď v pohodě, mám těhotenskou cukrovku a mám diabetickou dietu. Dodržuji přesný rozpis sacharidů na den v šesti dávkách po 2,5 až 3 hodinách. Musím říct, že je to asi vymyšlené dobře, protože na sladké chuť vůbec nemám. Mě právě trochu vyděsila kamarádka, která mi říkala, že barevnou kombinaci, co chtěla, si musela zaplatit už 4 měsíce předem, aby ji měla jistou. No, a když už jsme tam byli, tak jsme rovnou vzali tu autosedačku.
27. čer 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne tak ja za sebou jeste testy na cukrovku nemam. No, musim se zacit proste hlidat skrz cokoladu. To je muj nejvetsi problem. :frowning2:
Cukrovku ti nezavidim, ale ja bych asi podrobny jidelnicek potrebovala, aby mi presne nekdo rekl a napsal, co mam jist a kdy. :slight_smile:
No, ten, co jsme si vybrali my, tak na nej se ceka 2 mesice, takze nam asi prijde opravdu tesne kolem porodu.... Ale stejne hned s mimcem ven nevyrazime, tak kdybych rodila i driv, tak snad to bude ok.
Hlavne,aby jsme sehnali hned autosedacku, ta je nejhlavnejsi.
27. čer 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Já už tu dietu mám měsíc, měla jsem cukr vyšší i na lačno, tak jsem musela na ten zátěžový test dřív. Ono nemáš přesný rozpis jídel, máš jen přesný rozpis sacharidů v šesti dávkách na den, tak aby ro celkem dalo 250g sacharidů s doporučením, aby jsi nešla pod 200g. Jinak počítat a vymýšlet musíš sama :grinning: .
Autosedačku seženeš bez problémů všude, toho bych se fakt nebála.
27. čer 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Tak ja mam nahore 7kg,jde mi to ted nahoru pekne,az sem se ptala i doktorky jestli to je normalni,ze se neprejidam a prej,ze je,ze ted to poleze nahoru hodne at se neleknu,ale nastesti musim rict,ze jsem v klidu a uzivam si to,u Andy sem to vse dala do 8mes. dolu,a jeste neco navic,takze vim,ze s tim nebudu mit problem,teda samorejme proto budu muset neco udelat,ale cviceni me bavi a uz mam i partaka :slight_smile: ..
27. čer 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek a jake cviky cvicis? :slight_smile:
27. čer 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko ahojte holky, tak zítra razím k obvoďačce, něco mě pichlo do kotníku a už ho mám jak balon :angry:
já zatím nepřibrala nic, ale mám větší základ :grinning:, tak su ráda, doufám, že to udržím. Taky ujíždím na čokoládě, v pondělí mám jít na test na cukr, tak doufám, že to bude dobré.
27. čer 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Od zacatku porodu jsem se snazila cvicit na bricho a asi po roce sem zacala pravidelne chodit na spinning,ted bych chtela ze cvicenim zacit tak 3mes.po porodu,prece jenom mi uz je trosicku vic a myslim si,ze to telo to bude hodne potrebovat,ale je otazka jestli na to budu mit chut :wink: ,cas by se urco nasel,mame u nas fitnes,kam chodi hodne maminek a je to tam pro miminka prizpusobeny,maji tam cest.postylky,detsky koutek a co je dulezity,nejsou drahy :slight_smile: ..
28. čer 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek je, tak to mas super! To zavidim....
Mne na bricho cviceni nedela problem, to me bavi. Ja potrebuju hlavne zpevnit a vytvarovat stehna a zadek a to me nebavi ani trosku. Nemate nejaky typy? :sweat_smile:
28. čer 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já se vážila naposled ve 20tt a měla jsem + 3 kila a příští týden jdu na další KO, takže mě to čeká a úplně se bojim co tam uvidim :unamused: Nějak nemám odvahu stoupnout na váhu.

Jinak končíte někdo k červnu v práci? já ano, tak mám posledních pár dní, už se nemůžu dočkat (doufám že mi teda Dr. napíše tu slíbenou neschopenku)
28. čer 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn ahoj, já sem doma od začátku června, byla sem nemocná, pak sem si vybrala zbytek dovolené a od pátku mám neschopenku. V těch horkách bych tam nemohla být, nedělá mně to dobře.
28. čer 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi a zatím to zvládáš v pohodě? trošku se bojím že se budu nudit a že budu mít takový pocit méněcennosti..... klasická ženská, neví co chce :grinning:
28. čer 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek