• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@spaghi tak me brisko moc nevyroslo, ale vzdy kdyz skokem vyrostlo tak jsem mela sileny krece ve trislech - nejlepe v noci :slight_smile: Musis si najit takovou polohu, kdy te to nebude bolet - omezovat, ikdyz vim ze to je tezke. Mne jak spadlo brisko, tak mam vetsi problem do schodu - bydlime ve 3. patre bez vytahu tak pri kazdem kroku nakopnu hlavicku (nadnesene receno) :slight_smile:) Me prave ted pekne kope a boxuje do konecniku a puliny - je zajimave ze co mi spadlo brisko, tak se mi lip cura a to vsude pisou ze to je naopak :grinning:
2. črc 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa diky, ale ja chci drbat s Teplicandama, aby sme dystak pak mohly trajdit spolecne kocarama ;)
2. črc 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skorepka já jsem dostala od švagrové takový podpůrný pás proti spadlému bříšku, je dost pevný, zapíná se na suchý zip a část se přetahuje přes bříško, není to takový ten obyč látkový, zkusila jsem si ho jen tak nasadit a asi to musí být při větším bříšku docela úleva... no uvidíme, jak vydržím dnes v noci, když sedím nebo stojím, tak mě to nebolí, ale jakmile si lehnu a jsem v úplném klidu, tak kyčle bolí nejvíc :frowning2:
2. črc 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co vyvíšit v posteli nohy? ;) nebo hold vic polstaru pod hlavu a spat skoro v sede, nektere tehulky ve vysokem stadiu a obrovskym briskem tak pry spi
@spaghi
2. črc 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skorepka néé vzdyt já jen hledal co jsi psala žes tam neviděla, a já měla pocit že jsem to zahlídla. Vždyt píšu že ti aspon budem fandit. V teplicích mám udajně někde bráchu ale nemuže ho najit ani federální ustředna ....
podpůrnej pás měl někdo z holek a moc si ho chválily
2. črc 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa co? federalove? :-O tak snad ho neznam :D
no ted bych rekla ze mam po 15 minutach lehke bolesti v krizi.. tak snad to jsou fakt jen poslycci :D jinak budu muset urgovat manzela co je prave v Litomericich a maka, aby prijel.. to by mel jeho zamestnavatel radost.. :D
2. črc 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skorepka já to beru podle starýho pořadu "federální ustředna vyšetřuje a pátrá" prostě ho nemuzou najit ani policajti. Tak jsme napnutý. Budem napnutý, já při marušce ani poslíčky neměla, nevim o nic, mě prišly rovnou stahy po 8 minutách
2. črc 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa - taky jsem u Lukáše poslíky nazažila, nebo aspoň "nezařadila" jako posly:grinning:, ale já jsem obecně na tyhle pocity natvrdlá, takže možná probíhali a já si toho jen nevšimla:grinning:. Zato dnes dobrá noc - už večer mě začalo děsně bolet/píchat dole v pánvi, jako kolem konečníku, na té hrázi a do třísel a i břicho...tak počítám, že se to tam pěkně natahuje, ale bylo to fest nepříjemný...taky jsem včera celý den seděla u počítače, na poměrně nepohodlné židli, tak to budu muset asi omezit...A včera jsem fotila břicho, začátek 27.tt, tak hážu dokumentaci:slight_smile:
3. črc 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Prosím, a můžeš mi napsat, jakou máš značku toho podpůrného pásu? Já právě nějaký sháním... Všimla jsem si, že jsou buď jen pod břicho (jakoby taková guma na suchý zip) a pak přes celé břicho např. od Anity. Díky :slight_smile:
3. črc 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa tak ja jak mi tvrdne bricho od 18t taky bych to taky nezaznemanala.. ale jak me boli i kriz tak jo.. ikdyz ted mi tvrdne min a po par minutach, navic mam tlakydo hraze a ty krizaky, v noci jsem si uzila. Tak vim ze to jsou, dost se prave pozoruju, uz kvuli tomu, ze je manzel porad v praci, tak abych ho z ni netahala zbytecne
3. črc 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete pěkné bříško...
3. črc 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete pěkné bříško :slight_smile: Taky čekám až se taťkovi bude chtít fotit,nemáme totiž velké zrcadlo jen u našich :frowning2:
3. črc 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka tak jsem mrkla do skříně a je to ta Anita, dokonce je to i na velikosti, tohle je M
3. črc 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skorepka tak dnešní noc byla naštěstí v pohodě, dala jsem si teplou sprchu a boles kyčlí přešla
3. črc 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi no tak to je super.. ;) ja musim rict, ze co mam brisko dole, chodim v noci na zachor uz jen 2-3x a jde to i lip.. :slight_smile:)) jinak jsem tam byla 6x
3. črc 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete krásnej pupík, já mám větší , no ty špeky k tomu. dokumentačku ani jednu zatím, nějak nestíhám, pěvně doufám ze vyjde fotosraz s kamarádkama fotografkama a jednou dobrovolně zapozuju

@skorepka tak hezky pozoruj a pak nám hlaš at muzeme držet pěsti
3. črc 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Děkuju, přesně na tu jsem si myslela :slight_smile:
3. črc 2011 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84
@vercach
@barbarkaaa - já mám takhle "fotodokumentovaný" i břicho z prvního těhu - každý týden focený (tehdy mě teda fotil M., teď to nějak "nestíhá":grinning:), ale je to strašně fajn, mám to v Lukášově albu, spolu s uzv fotkama atd...a právě jsme na to už kolikrát koukali a "kochali" se....a i je to super teď pro porovnání, jak to bříško vypadalo ve stejných týdnech:wink:). Takže se snažím na to fakt myslet a vždy na začátku týdne vyfotit (od toho začátku druhýho trimestru +-, předtím tam byl jen fujky špek:grinning:)
4. črc 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: tak dnes jsem byla na kontrole na gyndě a ani jsem se nedozvěděla kolik ta naše prdelka měří a váží, byla zadečkem dolů potvůrka jedna, jen jsem se dozvěděla, že má hlavičku 7 cm. Holky můžete mi napsat kolik vaše mimča vážili a měřili na tom velkým UTZ ve 20 tt ??Jen pro srovnání...Já tam byla ve 21+2 a malá měla 19 cm a 442 g, když se podívám všude na netu je psáno že norma je18- 26 cm a 360 g, jsem z toho jelen :grinning: Výsledky z cukrovky stále nemám - až příští pondělí :angry: Už mi dorazili domů chůvičky a ve čtvrtek KONEČNĚ přebalovák, už jsem nakoupila i nějakou drogerii - převážně NIVEA a různý serepetičky - teploměr do vaničky, hřebínek, nůžky na nehtíčky, 2 fleecový dečky do kočárku a lampičku k přebalováku - když to po sobě čtu, tak koukám, že jsem se pěkně rozjela :grinning: :grinning:
Začíná mě pěkně zase bolet kostrč a záda :frowning2: , měla jsem to hodně ze začátku a pak to přešlo, ale teď se mi to vrací a ve větší míře...mám jíst magnesium i klidně 6 tablet denně a koupit si míč na cvičení, tak snad to pomůže aspoń trošku....jo a dostala jsem radu, že mám dělat kočočí hřbet tak 2 - 3 denně a pak se malá otočí :sweat_smile:
4. črc 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete věrim ze je to fajn, no já ted nestíhám ani fotky do projektu a svatbu zpracovánám po chvilkách :stuck_out_tongue_closed_eyes: u mě to porád vypadá jak větší špek :D
@pavlina88 fakt nevím já cerpám tady http://www.rodicum.cz/kategorie-clanku/tehotenstvi-tyden-po-tydnu/19/

pěkně ses rozjela, já se dnes rozjela ve stavebninách :D
4. črc 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa tak to je super stránka , já koukám buď na hami klub nebo emimino, díky za tip !! No ve stavebninách bych se taky ráda rozjela :slight_smile: , ale nic nestavíme a bohužel zatím nemáme ani podnájem , takže hledáme a hledáme....
4. črc 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky, tak já jsem si říkala jak budu fotit břicho a nějak jsem to vůbec nestíhala, respektive jsem na to vždycky zapoměla. Takže fotku mám asi jednu. Jinak mě včera asi tlačila na plíce či co, vůbec jsem se nemohla nadechnout. Stává se vám to taky někdy?
Teď zase spíš řešíme rekonstrukci bytu než nákupy pro mimčo, to bereme vždycky nárazově. Budu pak muset vlítnout na bratránkovou ženou, aby mi řekla, co mi všechno chybí :grinning: .
5. črc 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik holky, mate nejaky tip na matraci do detske postylky? Koukala jsem na Ikeu, ale nevim jakou koupit. :frowning2:
5. črc 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak náš malej už začíná pořádně řádit :slight_smile: Dokonce i taťka je překvapenej jakou silou kope.Včera nám na dobrou noc četl pohádku :slight_smile: doufám že v tom bude pokračovat....
@lipetra tady je taky pár možností http://mamitati.cz/index.php?men0=144&men1=273
5. črc 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,mate nektera krece v podbrisku? Mela jsem ted delsi dobu klidek.Obcas me bolely zada,obcas bricho,ale vsechno se dalo vydrzet.Jenze vcera vecer me chytly vecer poradne krece,nemohla jsem ani chodit a byla to fakt ostra bolest uplne dole v podbrisku-nebylo to jenom na jedne strane,ale proste po cele delce.Pak me to pobolivalo a budilo celou noc a motala se mi hrozne hlava.Dneska rano jsem dokonce mela i strevni problemy a i kdyz bricho neboli nejak moc, tak kdyz chvilku stojim,tak to zacne bolet znova.Musim porad sedet nebo polehavat.Nevim,co to ma znamenat.Ale vcera me to tak prekvapilo a ta bolest byla tak silna,ze jsem se lekla,ze zacinam snad rodit.K doktorovi mam jit ve ctvrtek a nechci zbytecne plasit o 2 dny driv. :frowning2:
5. črc 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko jj taky mívám takové křeče.to bude tím jak se roztahuje placenta.Doktorka mi řekla že je to normální a že si mám koupit magnésko...Mě osobně na ty křeče nepomáhá.Ale po pár dnech je to lepší.A prý se mám víc šetřit a to nic moc nedělám.Hold budeš muset asi víc odpočívat.Neboj to bude zase dobrý :slight_smile: Taky jsem si říkala taková bolest ani stát jsem nemohla...už se fakt těším na ty porodní bolesti :frowning2: to asi nezvládnu...
5. črc 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach No,ja magnezko piju uz od 3.mesice, dokonce mi doktor dal nejake silnejsi. Na krece v nohach mi zabralo, i na tvrdnuti bricha. A bolesti taky ustaly-byly jen male. Ale od vcerejska je to fakt silna bolest.
No a odpocivam denne.Ja uz totiz nepracuju.Uz tady mam za sebou nahradu,na kterou jen dohlizim, takze si vicemene poslednich 10 dni ve Svycarsku uzivam jen jako dovolenou.

Ale vis co? Ja si naopak rikam, ze budeme mit dobrou prupravu k porodu... naopak si na tu bolest mozna zvykneme a porod pro nas nebude az takovy sok. :sweat_smile:
5. črc 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 - nemám vůbec tucha, kolik naše medvídě váží/vážilo v tom 20.tt, ani na velkým uzv ty váhový a velikostní odhady nedělal...vlastně ještě ani jednou za celý těhu, takže naše dítě je totálně v anonymitě co se týče rozměrů:grinning:
5. črc 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 naš Adámek na velkém UZ vážil 371g ale kolik měřil to netuším...
5. črc 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam taky nejaky bolesti furt a tvrdnuti. U prvniho jsem to vubec nemela. Taky strasne citim, jak se tam furt mele. Ale opravdu hodne! Asi je to tim, ze jsem furt na vaze -2kg a ne a ne pribrat :frowning2: Ono tyhle bolesti vnimame jako spatny, kdyzto porodni vnimame jako dobry a to se pak ta bolest snasi uplne jinak. Nebo aspon tak jsem to mela pri prvnim porodu.
5. črc 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek