• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
I ja mam obcas bolesti v podbrisku,nekdy vetsi nekdy mensi,magnezko beru,ale myslim si,ze mi moc nepomaha,aspon teda ne na tvrdnuti bricha,ale pomaha mi,kdyz si sednu a odpocinu si,coz moc nedelam.A to zitra jdu do zoo,takze sem zvedava jak to preziju :slight_smile: ,uz sem kamaradky radsi dopredu upozornila,ze to nebude nic akcniho,at s tim pocitaji,uz se mi hur dycha a sem rychleji unavena,ale to asi vetsina z nas :wink: ..
5. črc 2011 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já mám bolesti břicha naštěstí jen občas, halvně takové jakoby tahání při jedné straně, když rychleji jdu. Párkrát jsem měla i takové menstruační bolesti, ale nic hrozného. MUDr. jsem to říkala, tak je to prý normální, bude prý ještě "hůř". Jinak když mě to chytne, tak prý mám nechat toho co dělám a lehnout si nebo aspoň sednout.
@nasekuratko Jestli to máš nějaké intenzivní, tak bych asi doktorovi aspoň zavolala.
5. črc 2011 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko já taky mívám bolesti, ale u prvního to bývalo ještě horší. Neměly na to vliv i ty střevní problémy? Já vím takhle fakt o každém prdu :grinning:
5. črc 2011 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@petapete a @vercach díky za info :slight_smile: já jen chtěla srovnat jak jsou ty mimča velký, byla jsem teď hrozně zvědavá a ani jsem se to u doktora nedozvěděla :unamused: počkám si holt až na 3D - jdu 26.7 a pak mám hned první týden v srpnu ten velký orgánový ultrazvuk ve 30.týdnu :slight_smile:

Mě bolesti břicha naštěstí netrápí, akorát když jdu rychlejš tak mě pak chvilku píchá v břiše a nemůžu popadnout dech :confounded: Mě spíš trápí ty záda - od kříže až ke konečníku - ve stoje, v sedě, při chůzi :frowning2: a magnésko mám taky a nepřijde mi že by to byla nějaká extra úleva...
5. črc 2011 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Do podbřišku mě taky chytaj křeče, ale vždycky jen když se ohnu a pak se narovnávám. jako dnes, když jsem ulízela po zedníkovi. Chlap to sice udělal, jenže tam toho zustalo a muselo to být uplně čistý, protože to bylo na tvrdnoucí nivelačce. ta hmota co dělá rovinu pod linem a nesmí tam před pokládkou zustat zádnej bordel. Jinak zatim klid, u marušky jsem to taky měl apři rychlý chuzi, když jsem se hnala domu abych to stihla do konce vycházek.

Jinak mé něžné děvčátko dnes oplývalo morbidem, povídala, že mi ulomí hlavu a vyndá si miminko, že prej ta dírka na miminko je malá.
5. črc 2011 ve 23:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, chci se zeptat, šijete některá? Potřebuju poradit s výběrem šicího stroje - jsem začátečník.
6. črc 2011 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne - já šiju, ale moc neporadím, jsem taky začátečník:grinning:. Mám nějaký no-name, ale má všechny ty vnitřní součásti kovový, žádný plast a "šlape" docela dobře, tak jsem spokojená. Stál "pár korun" proti těm nejzákladnějším "značkovým" (Singer,...) a má výbavu odpovídající u těch strojů těm už o dost dražším...Jinak známá, co šije hodně (vydává i časopis šité tvorby Marina), doporučuje šicí stroje Janome: http://www.sicistroje-shop.cz/domaci-sici-stroje/sici-stroje-janome Kdybych neměla ten můj, tak asi vybírám nějaký z těchto:wink:
6. črc 2011 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@petapete Díky, mrknu na ně.
6. črc 2011 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina88 my jsme minulé pondělí což jsem byla 25+0 vážili 630 gramů a měřili 30 cm..Mudr říkal, že je vše podle tabulky jen že je o něco vetší..že bdue zhřejmě dlouhá a hubená..ale že je vše jinak v pořádku..
6. črc 2011 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@adenka84 tak to je super, že je vše jak má být :wink: Mě právě přišlo, že ta naše je zase spíš tlusťoučká a malinká, tak uvidíme na příštím UTZ :slight_smile: Ale hlavně že jsou holky zdravé!!
6. črc 2011 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
zítra jdu na cukrovku....tak snad to dopadne dobře :slight_smile: jak jste dlouho čekali na výsledky?
6. črc 2011 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercach Ja jdu pristi tyden a vubec se netesim,ale to jen kvuli stavani,.musim tam byt na 7h a to je teda mazec :grinning: ...Jinak nevim jak dlouho se ceka na vysledky...
6. črc 2011 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ja byla skoro pred mesicem a taky jsem tam mela byt na 7 to me poprve pichla do prstu vzala krev a dala vypit hrnek hnusnyho sladkyho piti pak za hodinu zase na pichanec a pak za hodinu zase na pichanec mezi tim nic jist nic pit hruza malej byl semnou ale byl hodnej sla jsem primo do laboratore na ty testy a vysledky byli hned druhej den
6. črc 2011 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jdu na 7 a musíme kvůli tomu stávat v 5 hod. :frowning2: Je to docela zajímavé 7.7. v 7:00hod :grinning:
6. črc 2011 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercach samy sedmikcy a to je pry stastny cislo ne?tak budou urcite i dobry vysledky :wink:
6. črc 2011 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajulka001 moje oblíbené číslo to není,ale snad to bude dobrý :slight_smile:
6. črc 2011 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercach urcite :wink: hlavne at to mas rychle za sebou je to hnus i kdyz nekomu to chutna to piti o to mi ani tak neslo ale vadilo mi ze jsem se mezi tema pauzama pred dalsim odberem krve nemohla napit ani vody
6. črc 2011 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne Fakt nevím, znám spostu šiček , holky co šijou nádherně podle Mariny, já taky umím vše ušít ale nevytáhla jsem ho chudáčka už asi 4roky, naposled jsem sila Marušce jako mimi šermířskej prehoz aby s ní rostl , aby měla ma jarmarky na které jezdíme. Ale každý má většinou svou letitou masinu , novej stroj nikdo neřešil.

@vercach dá se to přežit, já spíš měla obavy že jak vstávám před 7 tak mám doted šavlový tance tak mě bylo zle ale prekvapivě až do vypiti toho cumelu, ten cukr mi snad nastartoval tělo a bylo mě po něm konečně dobře, jsem se divila , protože ne 50% moje tělo všechno jidlo snědený do 8h vyhazuje :grinning: já jsem holt zvláštní připad :D
7. črc 2011 v 00:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@jimisek @vercach Tak já byla už před dvěma měsící. Paní mi to ochutila kys. citronovou, takže to chutnalo spíš jako hodně oslazená citronová limonáda. Výsledky mi volala moje MUDr. hned druhý den a od té doby už jsem si nic sladkého nedala :grinning: . Ale to určo nebude váš případ a dobře to dopadne. Jáý měla vyšší cukr už před tím při běžných testech, proto jsem na ten test šla dřív. A jak píše @kajulka001 taky mi víc vadilo to, že se nemůžu během těch dvou hodin ani napít.

@barbarkaaa No, já právě budu teprve začínat, tak jsem na to zvědavá.
7. črc 2011 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercach - já jdu na cukrovku příští pondělí, taky se netěším:grinning:, ale půjdeme celorodinně - v neděli zajedeme k našim do Brna, přespíme tam (ať nemusím hodinu ráno cestovat) a ráno tam zajedeme, pojede se mnou i M. s Lukášem, kdyby se mi mělo náhodou udělat šoufl nebo někde "kolabovat", tak ať mám doprovod:slight_smile:. A výsledky jsou u nás ještě ten den odpoledne k vyzvednutí, takže budu hned v pondělí vědět, co a jak...
7. črc 2011 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
koukám, že se tady řeší testy na cukrovku :slight_smile: zatím mě moje doktorka na ně neposlala, tak jsem zvědavá, co mi řekne v úterý, když to tak čtu, tak se mi tam teda moc nechce... zatím mi cukr sleduje při každé kontrole, vše je ok, tak si říkám, jestli bych se tomu třeba mohla vyhnout :slight_smile:
7. črc 2011 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@spaghi Myslím, že ten test se teď dělá plošně u každé těhule, takže se asi nevyhneš. Ale fakt to není taková hrůza.
7. črc 2011 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne podle příspěvků vidím, že každá na něm byla v různém týdnu těhu... je předepsané nějaké rozmezí tt, kdy se musí absolvovat?
7. črc 2011 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@spaghi Já myslím, žýe mezi 24 a 30tt, ale nevím to přesně. Ale běžně se dělá i v 32 tt.
7. črc 2011 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne tak to moc díky za info, já abych to když tak nepropásla :wink:
7. črc 2011 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
řešili jste prosím zimní fusak? pravděpodobně budu muset nějaký koupit, jedna švagrová ho ještě potřebuje a druhá už ho prodala, takže nevím, zda koukat po bazárkovém nebo novém, jaký typ, značka, co by měl splňovat, možná to moc hrotím, ale vím, že to není moc levná věc, tak ať mrňousovi není zima :slight_smile:
7. črc 2011 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsem byla u doktora. Mam v albu fotecku i popsane, co svechno mi rekl. Nejak mi neni z toho do smichu, ale snad to bude ok. Papa
7. črc 2011 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko Ahoj, neboj, to bude určitě O.K., a při nejhorším to do porodu vydržíš. Infekce se po tabletkách spraví. To je mi fakt líto, že na to trpíš. A porod s Tebou budou určitě konzultovat v poradně v porodnici. Kde vlastně budeš rodit?
7. črc 2011 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne No prave,jidlo nesmis,piti nesmis,tak s pitim to nejak vydrzim,ale to jidlo?no nevim,nevim,musim snidat,jinak mi je spatne od zaludku,se neda nic delat,kdyztak si tam semnou uzijou :grinning: ..
7. črc 2011 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@jimisek Tak to já měla problém s tím pitím. Jídlo jsem nějak neřešila, ta sladká břečka mě poměrně zasytila :grinning: .
7. črc 2011 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek