Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

drndapetka
10. zář 2010

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře 😔 Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂

marketuska
23. zář 2010

Ahoj, tak já se k tobě přidám, byla jsem ráno na potvrzení těhu 🙂 A podle kalkulačky mi to vychází na 24.5.

trija
28. zář 2010

Zdravím nastávající maminky 😉 jsem tady nová a je to teprve necelý týden kdy mi doktor potvrdil, že jsem těhu,ale zatím jen z krve. Min. úterý jsem si dělala test a byl pozitivní, tak jsem si udělala ještě další dva a taky 🙂 odpoledne jsem šla k doktorovi, ale na ultrazvuku ještě vidět nic nešlo. Druhý den jsem šla na krev a ve čt jsem volala na výsledky. Tak doktor mi potvrdil, že jsem těhu a v pondělí 4.10. jdu na kontrolu a už by to mělo jít vidět na ultrazvuku, doufám, že bude vše OK. Jinak podle kalkulačky mi to vychází na 5.6.2011.

spymike
28. zář 2010

@trija Ahoj já taky našla // čárky na TT už několikrát pořád jsem si je dělala dokola nějak jsem tomu nemohla uvěřit že by se to hned napoprvé povedlo, ikdyž prví bylo také napoprvé, ale s jiným partnerem. k doktorce jdu ve čtvrtek aby mi to doufám potvrdila a aby bylo vše o.k.

trija
28. zář 2010

Ahojky, my se snažili od svatby. Svatbu jsme měli 26.6.2010, takže nám to taky moc dlouho netrvalo. Ve čtvrtek ti to určo potvrdí a vše bude o.k. To čekání mi přijde nekonečné ☹ já jdu až v pondělí. Kdy ti vychází asi termín porodu?

trija
28. zář 2010

@spymike Ahojky, my se snažili od svatby. Svatbu jsme měli 26.6.2010, takže nám to taky moc dlouho netrvalo. Ve čtvrtek ti to určo potvrdí a vše bude o.k. To čekání mi přijde nekonečné já jdu až v pondělí. Kdy ti vychází asi termín porodu?

spymike
28. zář 2010

@trija porod vychází cca koncem května úplně stejně jak první holka. tak uvidíme třeba budem slavit dvoje narozky. mám dotaz: kdy ti TT ukázal druhou čárku?

trija
28. zář 2010

@spymike ukázalo mi to 21.9. takže dost brzo, ještě před očekávanou menst. Tak to pak bude velká květnová oslava 🙂

spymike
28. zář 2010

@trija mě všechny testa ukazovaly negativitu, to jsem vždycky přišla za přítelem a řekla tak nic že se musíme pokusit zas příště, ale nedalo mi to a musela dělat další což i pěkně lezlo do peněz ale stálo to za to. až 5 dni po očekávané MS se mi začal dělat svetlí proužek a teď už jsou krásný: pošlu foto: pořád se na ně dívám jestli je to pravdy.

trija
28. zář 2010

@spymike no mě pobolívalo břicho a kámoška mi říkala, že to určo budu v tom. tak jsem si zkusila udělat test ikdyž to bylo brzo a věděla jsem, že mi to asi ani neukáže,ale ukázalo. tak jsem si koupila ještě další test a udělala si další dva testíky a taky pozitivní 🙂 no tak jsem na to hleděla a nemohla tomu uvěřit 😉 pak jsem šla k doktr. ale na ultrazvuku ještě nic vidět nešlo, že je brzo,ale z krve mi potvrdil, že jsem těhotná, tak se teď jen modlím ať je vše v pořádku.kdy jsi měla první den poslední MN? taky se na ty testíky sem tam kouknu 🙂

spymike
28. zář 2010

@trija První den poslední MS byl 23.8.2010 a 5.9. výstavní ovulace tak jsme na to vlítli a ono jo! po pár dnech mě začlo bolet v podbříšku to mě občas trochu bolí i ted, ale v prsách mě dost píchalo a občas po zmáčknutí bradavky vytekla kapička jokoby mleziva tak jsem trošku čekala že se to podařilo, ale ty negativní testy mě dost zklamali.to na tom ultrazvuku nevitěl ani malou fazolku nebo tak něco? a podle kalkulačky ,kterou jsi si určitě dělala by jsi teď byla kterej týden? já 5+1

trija
28. zář 2010

@spymike no já měla první den poslední MS 28.8., ovulaci asi nějak 10.9. nedělala jsem si ovu testy a 21.9.mi to ukázalo a hned ten den jsem byla i u doktora a říkal, že tam ještě nic nevidí,ale že je brzo. takže jdu na kontrolu v pondělí. právě břicho mě sem tam taky pobolívá. ty už jsi byla na ultrazvuku a šlo to už vidět?

trija
28. zář 2010

@spymike na kterých stránkách si to počítáš?

spymike
28. zář 2010

@trija na googl jsem si zadala těhotenská kalkulačka a klikla na jeden z odkazů bylo tam miminko jak spí na takovém růžovém podkladu a tam jsem zadala poslední den MS a vypočítala mi datum porodu i jaký jsem týden tak to zkus a dej vědět.

trija
28. zář 2010

@spymike já si na těchto stránkách počítala předpokl. termín porodu: http://www.kalkulacka-tehotenska.cz/prubeh-teho... a takhle mi to vyšlo.

trija
28. zář 2010

@spymike tak by to měl být 4 týden 3 den 🙂

spymike
28. zář 2010

@trija no vidíš. byla jsi taky tak nadšená když jsi měla na TT // čárky? já hodně ikdyž jsem pořád tak nějak trochu pochybovala.přece jen od doktora je jistější. myslím že ve čtvrtek pokud mi bude dělat vaginální UZV tak už by tam měla něco vidět, moc se těším, ale zárověň mám i trochu strach.

trija
28. zář 2010

@spymike tak to máme úplně stejné pocity, byla jsem úplně šťastná jak jsem čárečky viděla, jen si teď přeji ať je vše v pořádku. Doufám, že v pondělí už na ultrazvuku fazolku uvidí a mi se trochu uleví 🙂 myslím, že ve čt tak už určitě uvidí mimčo, já jdu v pondělí a to mi říkal, že už by to vidět mělo jít. dej pak hned vědět jak jsi dopadla, já budu vlastně v pondělí na tom téměř stejně 🙂

spymike
28. zář 2010

@trija dám vědět hned jak dojdu z práce domů a nebo v práci když si najdu chvilku. Ty čekáš první nebo už to máš jednou za sebou?

trija
28. zář 2010

@spymike čekám první, tak jsem z toho taková celá vykulená 🙂 a natěšená,ale taky se bojím ať je vše v pořádku.

spymike
28. zář 2010

@trija když jsem čekala Lucinku tak jsem neměla vůbec žádné příznaky ,prostě nic ani bych nevěděla že jsem těhotná kdyby jsme se vyložene nesnažili a TT jsem si také nedělala až doktorka mi to potvrdila z krve. celé těhotenství proběhlo vpořádku akorák břicho jsem měla velké jako bych čekala dvojčata. Lucka se narodila 25.5.2004 v 11:45 v úterý a měla 51 cm a 3.5 kg vše bylo O.K. a za týden jsme šly domů.

haninka1987
28. zář 2010

Ahoj holky, chci vám jen popřát, aby vám všechno dobře dopadlo a vy se mohly v květnu-červnu radovat z krásných miminek, jako se my radujeme z těch letošních 😵

trija
28. zář 2010

@spymike tak to je radost takové těhotenství, to bych taky chtěla. Špatně mi zatím není,ale to prý bývá až později, tak nevím. Jen mě pobolívalo břicho,ale je to už lepší. Takže by jste chtěli teď kluka co? 🙂 vím, že je brzo,ale jména máte už vymyšlené? já jen doufám, že bude vše ok a vše proběhne v pořádku.

spymike
28. zář 2010

@trija To Víš že máme jména pro kluka po příteli Michal a toho kluka by jsme moc chtěli a pro holčičku ještě přemýšlíme, ale zatím vyhrává Gabriela. Když jsme ještě neplánovali jen se o tom občas bavili tak jsem pro holčičku chtěla Sofie jenže bráchovi se narodila dcera a dali jí jméno Nela Sofie tak mám smůlu. A co Ty a jména a jsi vdaná nebo máš přítele?

spymike
28. zář 2010

@haninka1987 moc děkujem a drž nám palce at je vše O.K.

trija
28. zář 2010

@spymike Jsem vdaná, letos 26.6. jsme měli svatbu a od svatby jsme se vlastně snažili o mimi, takže když bude vše ok, tak se nám to povedlo docela rychle. Kluk bude taky po tatínkovi - Patrik a holka bude Michaela a nebo Anetka, ale Aneta má svátek v květnu a to by měla hned svátek a za chvilku narozky, takže spíše to bude Míša a nebo přijdeme ještě na nějaké jiné jméno. Na beremese mám svatební album tak můžeš kouknout.

trija
28. zář 2010

@haninka1987 Moc díky, snad to opravdu bude vše v pořádku 😉

spymike
28. zář 2010

@trija Tak já už mám taky svatbu za sebou, ale bohužel taky rozvod po dvou letech hold si našel jinou,ale teď mám svého vysněného prince a jsem s ním moc šťastná, svatbu zatím neplánujem až časem není kam spěchat.A co budoucí tatínem má radost?

sunny1981
28. zář 2010

Krásné těhulkování přejí červnovky 2010 🙂

trija
28. zář 2010

@spymike on je život kolikrát boj a člověk neví co vše mu přichystá. Tatínek má velkou radost, sice už dceru má,ale té je už 14 let a nebyl s ní když vyrůstala,rozešli se když byla ještě malinká. takže si to miminko teprve bude až teď pořádně užívat. Byla bych ráda, kdyby to byl kluk, když už dceru má,ale manžel říká,že bude rád i za holčičku. tak uvidíme co to bude.

spymike
28. zář 2010

@trija tak držím palečky.Už musím jít ale ve čtvrtek na píšu co u doktorky.Tak zatím papa