• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@germaine - jéééééééé no velká gratulace :slight_smile: hned jak se mi nebude tentit počál :angry: :angry: :angry: :angry: tak juknu , je tak plný, že sem tam nestíhá a není schopen mi nic otevřt :frowning2: už aby nám chlapi sestavili jinej :confounded: je to fakt hrůza, takže jen co budu moct a půjde, tak se ráda juknu :slight_smile:
jinak teda přejeme hodně lásky, dětí,.......................... a šťastně prožitých společných nejmíň 60 let :slight_smile:
25. lis 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
téééééééééééda a za 3 týdny naplánovaný :slight_smile: dobrý :wink:
to mě manžel požádal o ruku na vánoce a pak v červenci jsme se brali :slight_smile: 27.7.2007 jsem chtěla ten krásný datumek :grinning:
takže já měla času hafol :grinning: a čučela furt po netu po dekoracích,.... :grinning: jéééé hned bych si to zase zopákla :grinning:
25. lis 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no koukla jsem do vašich alb a nic se mi tam neukazuje :confounded: zkusím později, ten počál je fakt síla :confounded:
25. lis 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Drzim vsechny pesti i ty v brisku :slight_smile:

@many Prala bych si aby nevolnosti vystridaly pohyby.Uz se jich nemuzu dockat.Ale ze vseho nejvic bych toho drobka chtela mit v naruci.
25. lis 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak to ja mela taky spoustu casu me milacek pozadal 30.7.2007 na moje 25 narozeniny,ale nejak jsme to neresili jen jsme se o tom sem tam bavili,ale termin a tak jsme nemeli.Ale v listopadu jsem sla na operaci s deloznim cipkem a to to dalo vsechno do pohybu.Rekli jsme si na co cekat chceme rodinu tak co nejdriv dokud to jeste jde.Sli jsme na matriku domluvit termin na vanoce pozadal manzel nase a oznamili jsme to jeho rodicum.A 14.6.2008 byla svatba.Celej pulrok jsem travila na BRMS a hledala inspirace.
25. lis 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik - jojo :slight_smile: já taky byla na BRMS jako doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: super stránky :slight_smile: jako tyhle :slight_smile:
- jinak já už mám sem tam pocit, že ho začínám cítit, ale úplně málo :slight_smile: když jsme někdy hodně vklidu a ležím,
tak sem tam je tam to šimrání :slight_smile: tak jsem zvědavá , kdy to začne :slight_smile: říká se, že druhorodičky už to poznají dřív,
tak jsem zvědavá :slight_smile: taky se moc moc těším a předevčírem večer jsem ho poprvé cítila tak, že jsem šla spát
a on byl úplně vypučenej na právě straně, jsem tam měla suprovou hrču, hodně to šlo cítít, jak jsem hubená
a ležím, tak mám propadlý bříško a to bylo nádherný, jsem tak měla na něm položenou dlaň a hladila :slight_smile:
včera už neee, jsem chtěla ať si tatin šáhne a prd, nikde jsem ho nenašla :grinning:
25. lis 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
téééda ty jsi byla na operaci s čípkem :frowning2: tak ještěže je vše ok a čekáš miminko :slight_smile:
25. lis 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Ja ti zavidim ja uz chci taky
No ono to otehotneni byl nakonec problem,ale cely to mam v blogu tak az se tam dostanes tak si pocti.
25. lis 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic musim se psem tak zatim.
25. lis 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem jsem taky konečně trošku zkulturnila :slight_smile: už jsem vypadala hrozně :confounded: Ladík si pěkně hraje s vláčkama a já se rozhoduju co dál :slight_smile: buďto žehlení a nebo pomalu vyrazíme ven, potřebuju mu už koupit zimní botky :wink: je na čase, se tak rychle ochladilo a nožka roste :slight_smile:
jinak u Ladíka jsem pohyby začala cítit ve 21t neboj třeba začneš i dřív, ale to uteče a pak to bude krása :slight_smile: já si Ladíka pak natočila na foťák na video jak se už tak měsíc před porodem, bych kecala, vlnil v břiše :slight_smile: a jak měl škytavku :slight_smile: tak mám takovou památku :grinning: hodně škytal večer :grinning: :grinning:
25. lis 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je možný abych se na začátku těhotenství zadýchávala jak lokomotiva?Z počátku to bylo třeba jen do schodů nebo když jsem šla rychle.Tak jsem si říkala že na tom má svůj podíl má nadváha,i když jsem vždycky byla zvyklá na pohyb.Ale dneska jsem úplně marná.Mám pocit že mě zadýchává už jen to že mrkám.Jestli jsem teď taková co bude v 9.měsíci?
25. lis 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u germaine se mi ukazuje jen , že je 14 t. jinak nic jinýho :confounded: když jí juknu do alba
25. lis 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik - jo,jo to už bývá od začátku :wink: neboj nějak se to už nezhorší :grinning:
25. lis 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mizím, později se tu určo ukážu :wink:
25. lis 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mně taky tak už tam ty fotky asi nemá :frowning2:
no ani si nedovedu představit jak by se to mohlo ještě zhoršit :unamused: ale zmizet by to mohlo to jo,připadám si taková nemožná
25. lis 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauves holky,

tak jsem koukla na svůj fotoblog a fotky jsou fuč....to nechápu, vložím je teda znova...... :frowning2:
25. lis 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tááák botečky koupený a něco na papu taky :grinning:
Ladíkovi se zatím chrupkat nechce, ale zachvíli ho pošlu a dám se do žehlení :grinning:

@badik - nezhorší :wink: ale zadýchávat se budeš teď pořád, já taky kolikrát z nějaké maličkosti a chlámu se, že jsem jak stará paní zadýchaná :grinning: no naše tělíčko teď rychlejí pracuje no :slight_smile:

@germaine - jééééééééééé já už vím, to se mi taky jednou stalo, ty admin to nějak sledují a co sem nepatří , tak mažou :angry: neměla si to někde napsaný, že ti to smázly :angry: o co jím jde, těch pár fotek :confounded:
25. lis 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine - krásný fotečky :slight_smile: a ty, že jsi silnější jo, vždyť vypadáš suprově :wink:
25. lis 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,myslite,ze bych se jeste mohla pridat mezi vas?Jsem ve 13tt-termin mam 4.6.,zatim to nemam psano v profilu,protoze mi nasly hematon a cekam jak to dopadne,ale rada bych mezi vas..
25. lis 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Vložila jsem je teda znova, děkuju za chválu.....jo prej suprově, kdybys viděla, kolik vážím...sice mám 180 cm, jenom proto nejsem míša kulička... :grinning:
25. lis 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik Ahoj, klidně se přidej...je nás tady jenom pár...
25. lis 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimochodem před hodinou jsem přišla ze zkoušek.....a máááááám řidičák, napoprvý!!! Já mam takovou radost :sweat_smile:
25. lis 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik - ahojky :slight_smile: no vítáme tě mezi náma :slight_smile: budeme moc rády :wink: :wink: :wink: a zase o jednu víc :slight_smile:
25. lis 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik - jojky, tak držím pěstičky ať je vše ok, ani nevím co to znamená, neznám to , ale ať je to rychle pryč a je vše ok
25. lis 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no jsem se tě chtěla zeptat a zapomněla :grinning: tak velkááááááááááááá gratulaceeeeeeeeeee :wink: :wink: :wink: :wink:
25. lis 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Dekuju,budu nakukovat a tesit se na dobre zpravicky..Jinak k ridicaku velikanska gratulka-ja ho delala hned v 18 a dneska si bez nej zivot nedokazu predstavit,ale asi to bude tim,ze bydlime na vesnici-kde nic tu nic..
Jeste se zeptam-nejste nahodou nektera z vas z okoli Plzenska?
25. lis 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za gratulations, z Plzeňska jsem já....nějakou dobu teď bydlím ve Stodě, jinak jsem z Holýšova.
25. lis 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Dekuju..Hematon je pry modrinka,ktera se udelala primo pod mimcem-proc se ovsem delaji mi mdra nebyla schopna rict,ze prej se to docela casto stava..Bud se streba sam a ani o tom nebudu vedet,nebo v horsim pripade by to mohlo zacit krvacet a musela bych do nemocnice-proto ted mam narizenej klidovej rezim,nesmim tahat nic tezkeho,nemit sex a hlavne porad odpocivat..Docela me to svte-advent za dverma,okna spinavy,peceny jen pernicky a ja nemuz nic..Ale neda se nic delat...
25. lis 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik Prosímtě nějaký úklid a cukroví můžou třeba obstarat babičky, ne? Hlavní je nic nezanedbat....
25. lis 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik - tak se opatruj a moc odpočívej a prď na okna,.......hlavně ať ti je dobře a je vše v pořádku, jééé jsem jukla na pas a už máš dvě dětičky :slight_smile: musím juknout , jestli máš albumy,....
25. lis 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek