• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@dostyna jasan, že dobře, to už by ti volali :wink: super, to je fine, to mí zasebou co :slight_smile: jsem taky ráda uf
15. únor 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Já jsem zatím ještě nebyla, jsem tady asi poslední, jdu až 25.2. :wink: Ale když nevolaj, tak to vypadá dobře :wink:
15. únor 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 jo k těm ubrouskům, jak si sehnala v akci :wink: to jsou ty oranžový Happy mimi :wink: jak je tam napsaný :wink:
15. únor 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Kup to byl fakt dobrej, měli dvoje poslední:slight_smile: Ty dečky do kočárku mě mrzí, ale co s tím nadělám :frowning2: Ty plínky jsou jedničky, prý je používají ve většině porodnic.
15. únor 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Myslím, že ano, jsou to ty oranžový:slight_smile: tak jsem ráda, že jsou dobrý :wink:
15. únor 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no to jo....sice ten drink nebyl tak šílenej,byl hodně do citronu tak jsem to vypila celkem rychle,ale monec užř byl psycho:.) Hlavně vše mi museli brát z jednoho místa protože nemám moc žíly,takže mě pak tlapka pěkně bolela.Ale laborantky byly fakt šikovný,jen malou modřinu jsem tam měla
15. únor 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 nevím,ná v porodnici žádný plíny nedávali, musíme mít svoje a když mi ho přebalili oni, tak nevím, to si nepamatuju, jakou měl plínku
jinak to jsou ty ubrousky, tak to ti zááávidím :grinning: dobrá cena, v tetě stojí myslím 44,- balíček a když je akce tak 35,- a jsou super i teď je kupuju a Ladíkovi utírám zadeček při kakání :slight_smile: a ty lintea modrý, to samý, v makru se dají v akci koupit i za 28, - 30,-
15. únor 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak to si jako já :slight_smile: taky jen z levé ruky a malá modřinka taky byla :wink: už tam nemám nic :slight_smile:
15. únor 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many taky tak :slight_smile:
15. únor 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many U nás prý plínky dávají a prý i vložky ty poporodní. Ještě musím zjistit, koli toho dostaneme :wink: Ale ulevilo se mi, že porodnici nezavřou. Všichni nejspíš stáhnout výpovědi, když jim včera slíbili přidání :wink:
15. únor 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 no pamatuju si,že vložky mi donesla, pár kousků, jestli tak 5 :wink:
15. únor 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoky na mimi se už neplatí , že ne :wink: v porodnici za pobyt :wink:
15. únor 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už mám všechno opraný a říkala jsem si že už nic nebudu kupovat,ale včera jsem šla do lidlu zas 600 v čudu a další prádlo na praní :frowning2:
15. únor 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many doufám že ne
15. únor 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já taky nemám žíly vždycky jsem rozpíchaná než něco najdou,ale na cukru byla moc šikovná sestra,tak jsem ju pochválila :wink: byla i příjemná.
15. únor 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik co maj v Lidlu?že bych muža vytáhla na výlet :slight_smile:
15. únor 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jj koukala jsem, že mají akci na dětské věcičky, to je pak hrůza :wink: :grinning: Kupovala jsi ty jejich plínky?
@many v porodnici se za miminko neplatí :wink:
15. únor 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobře, za Ladíka jsem ještě platila a pak to zrušili a nedávno mi sestřenka říkala, že má za to, že se zase platí :angry: tak to je dobře, že ne
15. únor 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna měli tam punčošky za 50 tak jsem vzala 3 taky ponožky ale těch mám dost.dětskou váhu,nějakou drogerii (krémy ubrousky prsní vložky atd)koupila jsem ještě osušku (s kapucí)s žíňkou za 169kč a za 299 pytel na spaní.pak tam měli i takovou tu ohrádku na schody jestli někdo máte doma,ale nevím za kolik.taky tam měli nějakej výprodej mikinek a tepláčků ale už větší tak rok a půl tak jsem nebrala ale mikina nebo spíš taková bundiška vycházela asi na 70kč
15. únor 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many To bylo od nich pěkně sprostý :fearful: Je dobře, že to zrušili, když jsme bez porodnýho...Dnes jdeme pro kočárek, už dorazil, těším se, až si pojezdím:slight_smile: ale necháme ho u tchýně, dokud se malej nenarodí a postýlku hodíme do komory :wink:
15. únor 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak to tam mají dobrý věci, u nás lidl není, myslím, že ve Šternberku, ale tak já tak nic moc nepotřebuju, vše po Ladíkovi :slight_smile: ale na první jsem taky musela vše kupovat, neměli jsme pokom dědit
15. únor 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 já už mám postýlku postavenou, byla u mě kámoška s malou měsíční holčičkou :slight_smile: tak už jí neskládám ale peřinky,.. to povleču až pak , aby se na to neprášilo :slight_smile: jinak kočárek, pro ten si pojedeme dnes k segře, už jsme ho chtěli vzít v pátek a nevzali, tak dnes, ať si do něj vyperu už věci :slight_smile:...... a bude stát v ložnici :grinning: a budeme se kochat :grinning: Ladík ho určo bude chtít po bytě vozit :grinning: už ho vidím :grinning:
15. únor 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jedem dnes na 3D fotečky a vyzvednout kočárek,ale hodíme ho do porodu k ségře.
15. únor 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale už se třepu až vyjedem na první procházku :grinning:
15. únor 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak to tam musím vlítnout :slight_smile:
15. únor 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna aby tam ještě něco bylo ta akce začínala myslím včera,já to ani nevěděla nám nechodí letáky,ale kámoška mě tam vytáhla
15. únor 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nic jdu se pomalinku chystat
15. únor 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Máš pravdu. Stát řeší důchody a budoucí důchodce, ale takhle to akorát ještě víc pos...touhle proti-rodinnou politiku. Rodina je základ státu a pokud se bude ubírat maminkám s dětmi, tak to bude akorát horší... :angry: Neboj, my máme většinu výbavičky vč. kočárku a postýlky taky poděděnou nebo z bazaru nebo z Aukra a tak...je pravda, že se dá např. na Aukru nebo Bazoši sehnat pěkná levná věc - např. tak máme kočárek - téměř neježděný, vypadá jako nový, žádná vada, za nec. 3000 Kč. Člověk musí šetřit, kde se dá, i když někde se holt nedá (náklady na bydlení, hypotéka atd...).
15. únor 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak tady zdravím všechny holčiny a přeji pěkný den. :slight_smile:
15. únor 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 Ahojky, já si to nakonec rozmyslela, zkusím rodit v tom Hradci...četla jsem ještě více recenzí a na dalších zas někdo nadává na Pardubice a vyzdvyhuje Hradec, takže jsem došla k závěru, že záleží na tom, na koho z lékařů, PA a sester zrovna natřefíš, ale to je tak asi všude...umřít nás snad nenechaj :wink: . Mě asi nakonec přesvědčila ta krátká vzdálenost Hradce od baráku a taky, že tam mají lepší techniku, problémové novorozence tam stejně s ostatních nemocnic převážejí....Ale i tak ti každopádně moc děkuju. :slight_smile:
15. únor 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek