Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
many
15. únor 2011
@dostyna jasan, že dobře, to už by ti volali 😉 super, to je fine, to mí zasebou co 🙂 jsem taky ráda uf
bizonka1
15. únor 2011
@dostyna Já jsem zatím ještě nebyla, jsem tady asi poslední, jdu až 25.2. 😉 Ale když nevolaj, tak to vypadá dobře 😉
many
15. únor 2011
@bizonka1 jo k těm ubrouskům, jak si sehnala v akci 😉 to jsou ty oranžový Happy mimi 😉 jak je tam napsaný 😉
bizonka1
15. únor 2011
@many Kup to byl fakt dobrej, měli dvoje poslední🙂 Ty dečky do kočárku mě mrzí, ale co s tím nadělám 😞 Ty plínky jsou jedničky, prý je používají ve většině porodnic.
bizonka1
15. únor 2011
@many Myslím, že ano, jsou to ty oranžový🙂 tak jsem ráda, že jsou dobrý 😉
dostyna
15. únor 2011
@many no to jo....sice ten drink nebyl tak šílenej,byl hodně do citronu tak jsem to vypila celkem rychle,ale monec užř byl psycho:.) Hlavně vše mi museli brát z jednoho místa protože nemám moc žíly,takže mě pak tlapka pěkně bolela.Ale laborantky byly fakt šikovný,jen malou modřinu jsem tam měla
many
15. únor 2011
@bizonka1 nevím,ná v porodnici žádný plíny nedávali, musíme mít svoje a když mi ho přebalili oni, tak nevím, to si nepamatuju, jakou měl plínku
jinak to jsou ty ubrousky, tak to ti zááávidím 😃 dobrá cena, v tetě stojí myslím 44,- balíček a když je akce tak 35,- a jsou super i teď je kupuju a Ladíkovi utírám zadeček při kakání 🙂 a ty lintea modrý, to samý, v makru se dají v akci koupit i za 28, - 30,-
many
15. únor 2011
@dostyna tak to si jako já 🙂 taky jen z levé ruky a malá modřinka taky byla 😉 už tam nemám nic 🙂
dostyna
15. únor 2011
@many taky tak 🙂
bizonka1
15. únor 2011
@many U nás prý plínky dávají a prý i vložky ty poporodní. Ještě musím zjistit, koli toho dostaneme 😉 Ale ulevilo se mi, že porodnici nezavřou. Všichni nejspíš stáhnout výpovědi, když jim včera slíbili přidání 😉
many
15. únor 2011
@bizonka1 no pamatuju si,že vložky mi donesla, pár kousků, jestli tak 5 😉
many
15. únor 2011
hoky na mimi se už neplatí , že ne 😉 v porodnici za pobyt 😉
badik
15. únor 2011
já už mám všechno opraný a říkala jsem si že už nic nebudu kupovat,ale včera jsem šla do lidlu zas 600 v čudu a další prádlo na praní 😞
badik
15. únor 2011
@many doufám že ne
badik
15. únor 2011
jinak já taky nemám žíly vždycky jsem rozpíchaná než něco najdou,ale na cukru byla moc šikovná sestra,tak jsem ju pochválila 😉 byla i příjemná.
dostyna
15. únor 2011
@badik co maj v Lidlu?že bych muža vytáhla na výlet 🙂
bizonka1
15. únor 2011
@badik jj koukala jsem, že mají akci na dětské věcičky, to je pak hrůza 😉 😃 Kupovala jsi ty jejich plínky?
@many v porodnici se za miminko neplatí 😉
many
15. únor 2011
tak to je dobře, za Ladíka jsem ještě platila a pak to zrušili a nedávno mi sestřenka říkala, že má za to, že se zase platí ]-( tak to je dobře, že ne
badik
15. únor 2011
@dostyna měli tam punčošky za 50 tak jsem vzala 3 taky ponožky ale těch mám dost.dětskou váhu,nějakou drogerii (krémy ubrousky prsní vložky atd)koupila jsem ještě osušku (s kapucí)s žíňkou za 169kč a za 299 pytel na spaní.pak tam měli i takovou tu ohrádku na schody jestli někdo máte doma,ale nevím za kolik.taky tam měli nějakej výprodej mikinek a tepláčků ale už větší tak rok a půl tak jsem nebrala ale mikina nebo spíš taková bundiška vycházela asi na 70kč
bizonka1
15. únor 2011
@many To bylo od nich pěkně sprostý 😕 Je dobře, že to zrušili, když jsme bez porodnýho...Dnes jdeme pro kočárek, už dorazil, těším se, až si pojezdím🙂 ale necháme ho u tchýně, dokud se malej nenarodí a postýlku hodíme do komory 😉
many
15. únor 2011
@badik tak to tam mají dobrý věci, u nás lidl není, myslím, že ve Šternberku, ale tak já tak nic moc nepotřebuju, vše po Ladíkovi 🙂 ale na první jsem taky musela vše kupovat, neměli jsme pokom dědit
many
15. únor 2011
@bizonka1 já už mám postýlku postavenou, byla u mě kámoška s malou měsíční holčičkou 🙂 tak už jí neskládám ale peřinky,.. to povleču až pak , aby se na to neprášilo 🙂 jinak kočárek, pro ten si pojedeme dnes k segře, už jsme ho chtěli vzít v pátek a nevzali, tak dnes, ať si do něj vyperu už věci 🙂...... a bude stát v ložnici 😃 a budeme se kochat 😃 Ladík ho určo bude chtít po bytě vozit 😃 už ho vidím 😃
badik
15. únor 2011
my jedem dnes na 3D fotečky a vyzvednout kočárek,ale hodíme ho do porodu k ségře.
badik
15. únor 2011
ale už se třepu až vyjedem na první procházku 😃
dostyna
15. únor 2011
@badik tak to tam musím vlítnout 🙂
badik
15. únor 2011
@dostyna aby tam ještě něco bylo ta akce začínala myslím včera,já to ani nevěděla nám nechodí letáky,ale kámoška mě tam vytáhla
badik
15. únor 2011
tak nic jdu se pomalinku chystat
evicka2
15. únor 2011
@germaine Máš pravdu. Stát řeší důchody a budoucí důchodce, ale takhle to akorát ještě víc pos...touhle proti-rodinnou politiku. Rodina je základ státu a pokud se bude ubírat maminkám s dětmi, tak to bude akorát horší... ]-( Neboj, my máme většinu výbavičky vč. kočárku a postýlky taky poděděnou nebo z bazaru nebo z Aukra a tak...je pravda, že se dá např. na Aukru nebo Bazoši sehnat pěkná levná věc - např. tak máme kočárek - téměř neježděný, vypadá jako nový, žádná vada, za nec. 3000 Kč. Člověk musí šetřit, kde se dá, i když někde se holt nedá (náklady na bydlení, hypotéka atd...).
evicka2
15. únor 2011
Jinak tady zdravím všechny holčiny a přeji pěkný den. 🙂
evicka2
15. únor 2011
@bizonka1 Ahojky, já si to nakonec rozmyslela, zkusím rodit v tom Hradci...četla jsem ještě více recenzí a na dalších zas někdo nadává na Pardubice a vyzdvyhuje Hradec, takže jsem došla k závěru, že záleží na tom, na koho z lékařů, PA a sester zrovna natřefíš, ale to je tak asi všude...umřít nás snad nenechaj 😉 . Mě asi nakonec přesvědčila ta krátká vzdálenost Hradce od baráku a taky, že tam mají lepší techniku, problémové novorozence tam stejně s ostatních nemocnic převážejí....Ale i tak ti každopádně moc děkuju. 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli