• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@saminomimino Teď ve 28.tt - zítra jdem s malou do poradny :wink:
16. únor 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu se přidat termín mám až 24.6.
Jinak Praha. Doma už mám 3letého klučíka a teď si to nechávám jako překvápko.
Tatínek se mezičasem změnil. .-))))
Jinak zatím alespoň co jsem postřehla tak já nahoře asi 4 kg a bříško roste pomalu ale jistě zato moje pozadíčko to dobíhá asi i na další miminečka dopředu. Porodné je k pechu ale člověk s tím nic nenadělá. my kočárek koupili teď o víkendu Concord Fusion Travel set se vším síce asi za 19 v akci a pak jsem ho na netu našla i levnější ale máme ho už ve sklepě a moc se nám líbil. postýlku jsme taky pořizovali masiv a je v sklípku. Nahoře v komoře v bytečku máme jen cestovku a ohrádku ještě po prvním prckovi a oblečky něco je po malém něco po bráchově malé a něco obča neodolám a koupím. Jinak jsme maličko stíněný 2Kk 1 dítko doma 2 pesani a druhé na cestě ale snad se v prosinci povede stěhování do většího. :slight_smile:))

Tak pěkný den a vše jen to nej nej pupíkům.
16. únor 2011 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: jdu dočítat :wink:
16. únor 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 já epidurál neměla :wink: ale pamatuju si, že mi dávala nějaký čípky od bolesti :wink: já byla teda na vyvolání :wink: a asi bych si ho ani teď nedala, kdyby nabízeli, předtím teda ani nenabídli :slight_smile:
16. únor 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 vítáme tě tu :wink:
16. únor 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, včera na mě večer vlezla nějaká choroba a drží se mrška docela statečně. Kašlík, rýma, zalahlé uši a tak vůbec únava. Ten kašel je nejhorší. Tak jsem taky koupila jitrocelový sirup, průduškový čaj a Strerimarku do nosu. Uvidíme jak dlouho to potrvá, na noc si dám paralen a to by bylo aby se mě to nepustilo.
Konečně jsem dala prát první várku pro mimi, zatím jen plíny co jsem dostala, ale někde začít musím.
Jak jste tu rozebíraly ten epidural tak představa že do mě píchají něco takového je děsná. Jsem děsná cíťa na jehly tak si říkám necháme to na situaci, třeba to půjde rychle a ani na něj nebude čas a nebo to půjde tak pomalu že mi ho sami doporučí, ale z mé strany říkám ne.
O těch látkových plínách jsem nikdy neslyšela, ale když už bude tolik holek šetřit životní prostředí tak já si dovolím jej nešetřit :sunglasses: Nějak mi ten luxus pokadit - vyhodit vyhovuje. Nemáme sušičku a venku můžu sušit jen když je pěkně a neprší a vím jak mi schne dlouho ten sušák doma a když bych měla ještě do toho mašeho a maminkovského vložit plíny tak to už by jsme nebyli den bez sušáku v obáváku a to teda néééééé.
Tak jsem se vykecala................................... :fearful:
16. únor 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mlska vítáme tě tu :wink:

tak jsem vás tak proletěla, řešily jste epidurál a cévkování :slight_smile: tak naštěstí jsem nezažila ani jedno :slight_smile: ale cévkováním strašily sestry :confounded: ale jedna byla hodná a furt semnou chodila do sprchy, a sprchovala jsem se, abych začala čůrat :wink: a podařilo se :wink:
jinak až další den jsem dostala dvě transfůze :confounded: tak to bylo nepříjemné, ale jsem ráda, že teď , když mi dělali zase testy, tak mám jistotu, že jsem nic nechytla :slight_smile: měla jsem z toho strach :frowning2:
16. únor 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky těhulky!!!
16. únor 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs jojky, tak ať jsi brzo fit a nemoc tě netrápí :frowning2: jinak u nás taky neprošli látkové plíny :wink: babky to už u Ladíka na nás zkoušely :slight_smile: a já už byla na váškách a tatin - néééééééé budeme kupovat jednorázovky, pak ty hovna sklepávat a nechávat vymočený plíny v kýblu,.... :grinning: tak jsem řekla, máš recht :grinning: :grinning: :grinning: nevím, jak se moc ušetří :-/ ale pračka by jela každý den a žehlení,............ jedno k druhýmu
16. únor 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste ahojky :slight_smile:
16. únor 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste co dělá Laurynka :wink: já Ladíkovi zapla gumídky :slight_smile: předevčírem jsem mu je stáhla z netu :slight_smile:
16. únor 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Ahojky many, Laurka se přehrabuje v paní doktorce, dala si i velikou injekci a teď jde na pejska jo a furt jezdíme autobusem a chodíme cvičit. malá koukala na jáju a Matyska odpoledne, já jsem chrupkala - jsem nějaká furt unavená.
16. únor 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a teď si budeme hrát na obchod, už mi nachystala penízky a změna prý jdeme na kolotoč :grinning: :grinning: :grinning: , už si super hraje
16. únor 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a teď si budeme hrát na obchod, už mi nachystala penízky a změna prý jdeme na kolotoč :grinning: :grinning: :grinning: , už si super hraje
jejda nějak to tady máme dvakrát:slight_smile:
Ahoj holky, tak jak jsem včera psala, že na mě něco leze, tak jsem dneska byla u dr. a dostala jsem antibiotika. :confounded: Doufám, že moc neublížím mimču. Jinak taky beru ten Jitrocelový sirup. Zítra mám poradnu, tak doufám, že bude vše ok.
A co se týká látkových plínek - tak u nás taky nebudou. Nedám na ty jednorázovky dopustit. A za celou dobu se nestalo, že by malé dělaly nějaké problémy.
16. únor 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste jééé to má nějaký kufřík asi co ? Doktorskej :wink: taky bych chtěla Ladíkovi něco koupit, aby pak neměl už strach z doktorky :slight_smile: no já dnes dala Ladíka po delší době spát, spal od 1 do půl 3, tak jsem zvědavá, jestli v 8 vytuhne :confounded: jinak taky to na mě šlo a myslela jsem, že sním usnu, ale pak jsem vstala a užívala si ticho na gauči u telky s kávičkou,... :grinning: únava je čím dál větší :slight_smile: to jo
16. únor 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 jojky :frowning2: další marod, tak ať jsi taky brzo fit :wink: a s jednorázovkama jsme taky neměli nikdy problém, musím zaťukat, žádný zapařený zadeček.....
16. únor 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
K těm plínečkám co jste tady řešily, my teda používaly jednorázovky, teď je spotřeba tak 1 za den (dneska v noci byla uplně suchá), takže to je už pohodička. Nikdy jsem nelátkovala, ale kamarádka měla a má nakoupenou výbavičku, ale začala až tak kolem 3 měsíce, protože chlapeček byl malý když se narodil a ty plenky látkové mu byly velikánské, ale co vím teď si to moc a moc chválí. No my budeme mít zase jednorázovky, protože ty látkové se vyplatí fakt tak u dvou dětí a třeba druhá holčička bude bez plenek dříve (většinou to tak bývá - ale je to individuál).
Jinak zrovna si malá hladí bříško a vykládá, že má velké bříško a v něm mimi :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste tak na obchod jsme si hráli včera navečer :slight_smile: nebo spíš večer před spaním :slight_smile: koupila jsem mu v hračkárně ty papírovky naše :slight_smile: jo,jo je to fine, že už si tak vyhrají :slight_smile: snad budou pořád hodní i když se nám narodí druhý :slight_smile: a nedají nám moc zabrat :grinning:
16. únor 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many děkuji, snad bude brzy lépe. Nemůžu moc ani sedět, jak mě bolí šíleně záda..... Asi nějaká chřipka, či co. Včera jsem měla i teplotu, ale dneska to zatím vypadá, že ani žádná není, až na ten šílenej kašel, kterej teda nedá pokoj ani v noci. Jo a už se mě spouští ta hnusná rýma, ach jo....
:frowning2:
16. únor 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste jéé tak Laurka už je taky v očekávání :grinning: jinak Ladík je od dvou let a dvou měsíců úplně bez plíny :slight_smile: takže mi už půl roku skoro nekupujeme :slight_smile:
aha, tak už je to půl roku, on už má 2 a 8 měsíců :grinning: teda to letí :grinning:
@lolla79 no já se furt držím i Ladík, musím zaťukat, ale u ladíka jsem taky byla jednou tak nemocná, ale teplotu jsem teda neměla jen rýmu a kašel pořádný a hlavně večer no :confounded: to vykašlávání, to je síla :confounded: tak ať se toho co nejdřív teda zbavíš
16. únor 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many díky
U nás taky jedině jednorázovky - jsem líná se dělat s látkovkama a na kyčle mám pro holčičku abdukční peřinku po Adriance, takže se nebojím :wink:
A cévkovat mě cévkovali po prvním porodu, ale vůbec o tom nevím, nijak jsem to nepostřehla, že by to bolelo nebo tak, ani šití jsem nějak necítila,ale první slibovali, že semnou půjdou do sprchy, pak přišla jiná sestra a říká, že jde cévkovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@many Přesně tak má doktorský kufřík, dostala od ježíška dokonce dvě sady, ikdyž něco se liší, takže mi donese stetoskop a jeden si dá i laurka do uší a jako posloucháme miminko. Je fakt, že teďka co jsme byly u doktora byla uplně v klidu, zrovna se zítra chystáme - měníme dětskou doktorku a pak já mám poradnu.
@many tak to Lucka se naučila být bez plinek asi 2 měsíce před jejíma druhýma narozeninama, ale na noc dáváme do dneška. Ale je fakt, že před spaním musí mít čaj, včera vylohnila skoro celou flašu než usnula, ale jindy si jen cucne. Jsem zvědavá, jak ji to odnaučím.
16. únor 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 Mě taky při prvním porodu cévkovali, nebylo to teda nic příjemného a myslím, že to nebylo zase tak nutné a šití po nástřihu, bylo pomalu horší než porod - fakt jsme to cítila, ikdyž mi píchli mezokain, ale bylo to 8 stehů venku a vevnitř ani nevím. takže už jsem si koupila olej na masáž hráze a budeme 6-8 týdnu před porodem masírovat. Už to teda nechci znovu zažít.
16. únor 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 neboj po půjde, Laurka taky pije a někdy večer škemrá, že chce ještě mlíko. No to už ji moc nechci dávat, ale někdy vyhraje.
16. únor 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste a co epi-no (ten balonek), nemáš chut zkusit? Je tu diskuze o tom. Já do toho určitě půjdu.
16. únor 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Ladík má zvláštní výdrž s tím čůráním :slight_smile: večer ho vůbec nehlídám, kolik vypije,... vyčůrá se a jde spát a ráno - to teda čučím, dost často nechce čůrat a to vypije pak hrnek kakaa jde třeba až kolem 10 :confounded: to hledím, tak ho spíš pak nutím nebo jako mu říkám pojď čůrat, aby pak neměl nějaký problémy, aby to nedržel :-/
16. únor 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek