• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@vdovec co to je za balonek :wink:
16. únor 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste Půjde Laurka do školky až oslaví třetí narozeniny, nebo zůstane ještě doma? Já Lucku nechám ještě ten rok doma, nechci aby mi nosila domů bacily, když bude mimísek ještě maličký. Takže půjde ve 4letech. Nebo to teda tak mám alespoň naplánované.
16. únor 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 jinak malá je šikulka :wink: ono fakt každý dítě jinak :wink:
16. únor 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 taky necháváme Ladíka doma :wink: i skrz ty bacily, ale hlavně proto, aby nežárlil :frowning2: aby třeba neplakal, že mám doma další mimi a ho dávám pryč ,................. :frowning2: a pak si stejně tu školku ještě užije až až :slight_smile: a další věc, školka s obědama prý stojí 800,- měsíčně a to je dobrý na plíny :slight_smile:
16. únor 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mizím okoupat synka,................ nechte si dařit
16. únor 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no já zase obdivuji Ládika, že je šikula a v noci se nepočůrá. Fakt klobouk dolů. Neboj, já myslím, že problémy mít nebude, Lucka taky ráno na wc nejde (sice nevím v kolik se vyčurá do plinky), ale poprvé jde až kolem poledne. Takže neboj. A vstáváme kolem té osmé, takže plinka jde dolů v osm a čurá až kolem té dvanácté.
16. únor 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se pro dnešek loučím, musím jít malou a sebe vykoupat a pak chci mrknout na Ulici a rychle do peřin. Už nemůžu vůbec sedět, jak šíleně bolí záda. Navíc ta rýma co se spouští.... brr...
16. únor 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Epi-no - na cvičení pružnosti hráze.. Holky s tím cvičí od 4 týdnů před porodem.. a pak nemají nástřih a hlavně jsou připravené a věří si, že to mimi skrz hráz v pohodě protlačí :slight_smile:. Používá se to s kondomem, někde to prý i půjčují PA. A hodně holek s tím cvičí ten měsíc a pak to prodají dál, takže to nevyjde ani tak draze. Možná při druhém dítěti už velké natržení nehrozí a třeba stačí jen masáž hráze.
16. únor 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec Ahojky, no před prvním porodem jsem si četla diskuze o Epi -no, no nějak nevím nevím, zkusím tu masáž - je to stejně poslední porod :grinning: , tak snad to bude stačit
16. únor 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 my jdeme právě za měsíc na zápis, chtěla bych aby od listopadu začla chodit do školky, uvidíme jak to budeme všechny snášet, spíš mám obavy aby nás vzaly, když čekáme druhé
16. únor 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak všechny jste pryč, tak se jdu přemluvit žehlit než přijede muž , tak se mějte hezky a třeba ještě nakouknu,papa
16. únor 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec no my měli zrovna dnes po cvičení diskusi o pánevním dnu tak se řešila i masáž hráze a epino.PA říkala že žádná s mamin co ten balonek používla nebyla nastřižena,ale na mně je to dost drahý a když vemu v potaz to že u nás většina doktorů je tak akčních že nastřihávají automaticky,byli by to vyhozený prachy.
16. únor 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak holky co jste z Brna,nevíte jak to chodí na tom veletrhu pro dítě?chceme tam jet,já bych jela nejraději v sobotu,ale manžel říká že to už to nebude mít smysl že budou vyprodaní,já si zas říkám že pokud tam budou prodávat tak budou mít zásoby ne?
16. únor 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik nemůžou tě nikde jen tak nastřihnout.. a drahý to není.. když koukneš na bazary :slight_smile:
16. únor 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec no bohužel můžou :frowning2: no naše PA říkala že se to někde jen půjčovalo,ale pak ji začali praskat.asi jak se často používali,takže bych se u použitých bála toho že se to může stát,člověk neví kolik lidí už to používalo že.takže pokud bych to jednou použila a prasklo to tak by to byla zbytečná investice :frowning2:
16. únor 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak doufám, že na nějakýho takovýho "střihače" nenarazím :slight_smile:))... zvlášt ted, když teda už neodcházejí..
16. únor 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky No jsem tady krátce ale termín máme na 25.Května :wink: jsme zdaví ale teť pslední týden mě pobolívá pravá strana bříčka taková pichlavá bolest a tvrdne mi bříško mám se obávat že se něco děje??mám z toho strach...
16. únor 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazulinka vítám tě tu,mě taky do nedávna píchalo jen na pravé straně ale už to naštěstí přešlo.na tvrdnutí břicha by ti měl doktor napsat magnesko,nebo si ho kup v lékárně,jen dej pozor ať koupíš takové jaké se může v těhotenství mně manžel koupil a je tam napsáno neužívat v těhotenství a při kojení :frowning2: a to prej babě říkal že to chce pro těhotnou manželku :angry: ale pokud ti tvrdne břicho moc často nepodceňuj to může to vést k předčasnému porodu a velký nedostatek hořčíku může ohrozit i tvůj život.ale pokud to není často není to nic neobvyklého.
16. únor 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no doktorka mi napsala ale moc to nezabírá uvidím jak to půjde dál snad to nebude předčasnej porod..mooc děkuji za radu!!
17. únor 2011 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,

tak já do sebe vesele láduji v práci 4 hostičku s másličkem a kedlubničkou potěš koště. A tak co už . Mám rezervy tak mohu doplňovat.

Holky o jakém balonku se to tady mluví? pls nějaký odkaz. Já teda masáž hráze zatím jen teoreticky plánuju a k tomu nejaký ten porodní gel ale tak uvidí se že.

Epidural jsem měla asi an půl hodku u prvního porodu al byl to mazec. Ve 4,00 jsem se probudila a v 7,21 už jsem měla malého na světě. Doufám, že i druhý bude pdoobný fofr. .-)))))

jinak všem marodum přeji brzké uzdravení
17. únor 2011 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, já epidurál nechci za žádnou cenu, myslím, že se to dá vydržet, ale každá máme práh bolesti jinde :wink:
Já cvičím těhotenskou jógu a jsou tam fakt dobré cviky pro urychlení porodu, pro vyvolání porodu, různé úlevové pozice atd.Jinak to jistí lněné semínko a maliník, to není na škodu :grinning: Včera mě bolela levá ledvina, ale rozcvičila jsem to :wink: Tak to snad bude dobrý:slight_smile:
17. únor 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 já si taky říkám že mi při porodu pomůže to že chodím cvičit na balony a na těhotenské plavání tam taky cvičíme.když už nic tak aspoň mi to pomáhá na záda.chodila bych i častěji,ale těhu cvičení tu co vím dělají jen dvě asistentky a zrovna ve stejnej den i dobu :frowning2:
ke konci pokud budu zvládat a nebudou tropy chci co nejvíc chodit na procházky,to je prý taky dobrý pro jednodušší porod.no uvidíme.
17. únor 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mlska Ahoj,stačí když si dáš do vyhledavače EPI-NO a vyhledá se ti to samo.Já o něm taky přemýšlím,ale je to celkem dost peněz a pak taky mě možná nakonec střihnou a bude :slight_smile:
17. únor 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Přesně tak to cvíčo pomáhá hodně, hlavně cviky na pánevní dno:slight_smile: myslím si, když má člověk pořád pohyb, tak to fyzicky lépe zvládne než těhu, které se jen cpou a seděj doma :grinning: Tak doufejme, že to půjde, tak jak si přejeme. Ono to chce myslet pozitivně a jinou verzi si ani nepřipouštět :wink: Na balony bych taky docela chodila, já jdu na jógu už jen třikrát a pak začnu uvažovat, co dál...jaký jsou ty balony, je to dobrý?
17. únor 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Taky jsem na to koukala a říkám si, že v sexshopu mají něco podobnýho za nižší cenu:slight_smile: ale nevím, zda to účel splní stejně :grinning: Zkuste na něco mrknout tam.
17. únor 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mlska je to takovej balonek co si vkládáš do pochvy a trošku nafoukneš,každý den nafukuješ víc a víc až na velikost hlavičky dítětě pak by mělo vyklouznout samo.
jo a ještě nám doktorka říkala že teď je novinka takovej gel (nevím jak se jmenuje)stojí asi 2000kč a to prý při porodu nastříkají do pochvy a dítě má po něm vyklouznout jak po másle.nevím jestli to mají ve všech porodnicích,u nás sice jo,ale maminám to neříkají,takže pokud se člověk nezjímá sám má smůlu.no já vzhledem k tomu že je to novinka tak nebudu dělat pokusnýho králíka,nakonec zjistíjou že to může miminku nějak uškodit a co potom že.
17. únor 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Dianatal se jmenuje ten gel, valí se na mě letáky ze všech stran... mám v plánu se na to zeptat PA při předporodních kurzech, jestli s tím mají dobré zkušenosti... Do Epina asi nejdu. Nějak mi stačí představa, že budu tlačit na ostro, nechci tlačit i zkušebně... jako prvorodička raději nechci vědět, jaké to bude :slight_smile: A epidurál budu chtít podle průběhu, rozhodně se mu nebráním. Jinak cvičím jen těhu pilates doma u DVD, protože mám nějak pocit, že na všech kurzech pro těhule předpokládající, že už nepracujou, takže po večerech nic najít nemůžu.
17. únor 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
17. únor 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 tak necvičíme vyloženě jen na balonech trochu i nohy,hlavně kyčle,všelijak protahujem nohy a ruky aby jsme neotíkali a neměli křečáky a hlavně dýchání.mně to baví,hlavně kvůli tomu že jinak nic moc nedělám.do práce nechodím doma se musím do všeho dokopat takže sem tam trochu pouklízím jinak se dost flákám.
ale jak říkáš to pozitivní myšlení dělá hodně (aspoň doufám) já si vždycky dělám srandu že mám na všechno plán (že to bude holka,že přiberu max 10kg,že budu rodit max 3hod,že budý mít spaví miminko a zoubky vyrostou ani o nich nebudeme vědět :wink: )no a zatím jde vše podle plánu má to být holka a přibírám pomalinku takže se hned dobře myslí pozitivně :wink: ale to je jen tak z legrace byla bych šťastná i kdyby to byl kluk a já měla 20kg na vrch a děsnej porod.myslím že trpět kvůli tomuhle se vyplatí,alespoň mě jo.ale povíme si až to budu mít za sebou :wink:
švagrová měla manžela u porodu a od té doby mu říká,tak už jsi viděl jak se to dělá a příště rodíš ty :slight_smile: no kéž by to šlo
17. únor 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tééda jste toho nakecaly zase, ale jenom dobře :wink:

@zazulinka možná máš tu samou bolest co já, mívám to třeba teď 1x 2x za den, tvrdne mi dost břicho a v horní části na pravo mě to jakoby píchá nebo pálí :confounded: takový zvláštní a prostřeluje to až do zad, jak skončí tvrdnutí, tak to přestanea minule se mi to stalo zrovna v poradně a jukla na ultrazvuk a měl tam zapřený obě nožky, tak říkala, že mě tím tlačí :wink: tak snad to máš to co já :wink:
17. únor 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek