• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
mizím asi něco dělat, jsem jakási furt unavená :slight_smile: ale to asi každá ,že :grinning: a po obídku vyrazíme na prochajdu a do alberta pro pár věcí :slight_smile:
jinak spát Ladíka už teda nedám, včera jak odpoledne spal, tak se mu zase večer nechtělo :confounded:
nechte si dařit
17. únor 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many teda tos mi poradila pěknou blbost tu syrovátku od té doby co to piju mám problémy chodit na velkou :frowning2:
no ale asi to nebude tím,ale spíš stupněm těhotenství :wink:
17. únor 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ne ne, to nemůžeš mít ze syrovátky, vždyť tam je to napsaný, že to čístí střeva ne :wink:
17. únor 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik a kolik bereš hořčíku :wink: mě to brzdí už asi dost, já jich beru 8 :confounded: ale teda včera a dnes jsem byla dobře :slight_smile: no hlavně nejíst moc slaký, to staví :frowning2: a já teď už pár dní si kupuju ty rýžový chleby,... polívaný, tak že bych i tím chodila :slight_smile: nevím a jím hodně papriky :grinning: tak nevím :slight_smile:
17. únor 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to je zase haluz a pak zase budu trpět jak pes :angry: už si sem tam dávám i ten sirup , je dobrej, ten si kup i po porodě bodne,... mně ho dávali už v porodnici :wink: Laktulózu - sladký a dobrý :wink:
17. únor 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj, mám motáky, jdu lehnout :confounded:
17. únor 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Já to zkusím asi taky, jinak totiž taky nic pomalu nedělám, doma je to síla, nemůžu se k ničemu dokopat, sotva nějaký základní práce nebo když už vidím, že už se to nedá :grinning: Já si to taky takhle hezky plánuju, tak doufám, že to vyjde a vše dopadne dobře. Hlavně to chce klid a nestresovat se, ty mimča to vnímaj už v bříšku :wink: Takže často pouštím relaxační hudbu a snažím se být v pohodě. Taky cvičím jógu i doma, je to fajn, i když na kurzu je to mezi maminama lepší :wink: Jo a porod mám bez přítele, já ho na sále nechci, nemusí vidět všechno, přece jen na tohle mám svůj názor a ten mi nikdo nevezme...chlapi u porodu se mi prostě nezamlouvají :wink:
17. únor 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many zatím žádnej,ale zítra jdu na kontrolu tak si o něj řeknu začíná mi po ránu tvrdnout břicho,ale nevím jestli to není tím že jak ležím něco si přeležím a z toho mi to tvrdne.
17. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 no já to nechala na něm a on chce,vysvětlila jsem mu že to má svá rizika a on řekl že je to důležitý okamžik který se týká nás obou tak že by jsme u toho měli být oba.jinak v té 1.době porodní budu fakt ráda že tam bude a při samotným porodu už to nechám na něm.
ale chápu když tam někdo chlapa nechce je to každýho věc,jen bych ho nikdy nenutila
17. únor 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky,
jsem tu..dneska mám nějak blbou náladu, nemůžu se k ničemu pořád dokopat , jsem líná a ještě ke všemu na mě padá splín...manža dorazí většinou až tak na sedmou, osmou.. nejspíš je to tou blbou zimou...našla jsem si kámošku s malým mimčem, včera jsme vyrazily na dvou hodinovou prochajdu a dneska jsem hotová...už ani nákupy na netu mě nebaví, co vy? Co děláte?
17. únor 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Já ho tam chci právě jen při tý první době porodní, pak už ne. Při tý první, budu taky ráda, že tam bude :wink:
17. únor 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Ahoj, já to mám stejný, navíc mám nateklej obličej, fakt hrůza, nechápu, snažím se pít víc, ale stejně jsem jako meloun, jdu radči ke tchýni, aby mi změřila tlak, jestli nemám vysoký, to by byl průser :frowning2: Nálada je pod bodem mrazu, poslední dny mě nebaví, jsem unavená a bez energie, cítím se pod psa :frowning2: A to máme jít dnes pro kočárek, chtěla jsem se tam ještě podívat po nějakých věcičkách, ale prdím na to.
17. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám dnes docela dobrou náladu,když mě zrovna nevytáčí koník kterej dnes moc nejde :angry:
u nás dnes hlásí špatný ovzduší tak nevycházím ven :frowning2: ale aspoň se vrhnu do uklízení,i když už mě tak všechno dost rychle zmáhá,ale do večera času dost.zítra jdu k dr. tak už se nemůžu dočkat až mi řekne jak jsme porostli.v sobotu pořádáme ples tak se těším jak vypadnu mezi lidi,ale nevím jak dlouho vydržím.
17. únor 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se konečně pustila do úklidu linky co už plánuju od vánoc :slight_smile: ale ještě nejsem ani v půlce a mám dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: a trošku mě chytá moták (asi to bude tím špatným ovzduším co hlásí) :frowning2: ale už to musím dodělatkdyž jsem se do toho konečně dala jinak to nebude ani do vánoc :frowning2:
17. únor 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem sragora,v půlce jsem to vzdala,tak to jsem zvědavá kdy to dodělám,dřív než v úterý se k tomu nedostanu :frowning2:
17. únor 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Úklid ti neuteče...já jsem taky líná a hlavně jak je šlověk doma, tak sice uklidí, ale za dvě hoďky je zas vymalováno..tuhle něco položím, tamhle něco dám a tak by to mohlo jít furt dokola :unamused: a hlavně si chce zvykat...až bude dítko, tak bude bordýlek furt a nic nenaděláš :grinning:
17. únor 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine dík za podporu hned mám lepší pocit :grinning:
ale zas když to nezvládám teď jek to budu dělat s dítětem :frowning2: no ale pak budu muset tak to půjde :wink:
17. únor 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Já myslím, že pak ti to bude úplně jedno :grinning: :grinning: to neznáš? Bordel v bytě, šťastné dítě :wink:
17. únor 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
@germaine je to tak, přije´dte se zrovna teď podívat k nám :grinning: , děs běs, musím to trochu poklidit než přijede muž.
17. únor 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak v pondělí mě čeká test na cukrovku, brrrrrrrrrrrrrrrrrr, tak snad to ustojím
17. únor 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste mě příští týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bojím bojím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak já dnes začala v poledne žehlením,následně úklid celýho baráku a teď jsem si sedla a zjistila,že bude 20h.Jsem to nějak přetáhla,záda mě bolí jako kdybych stěhovala celej barál :wink: Ale mám to za sebou a na víkend budem mít s manželem klid
17. únor 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 neboj,není to taková hrůza. :slight_smile:
17. únor 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste
@1luciferka1
Holky, to dáte. Vypít to jde, když si vezmete s sebou dobrý časák, tak ty 2h v čekárně taky utečou. A pak za pár dní dobré výsledky oslavíte v cukrárně :wink:
17. únor 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 taky se mi zdá že z toho dělají větší hrůzu než je,já se toho pak zbytečně bála,ale nebylo to hrozný.
17. únor 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik já uklízela linku minulej týden a asi to budu muset zase předělat,nějak to neni prakticky uspořádané :frowning2: a vůbec se i do toho nechce :unamused:
17. únor 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna ty už hnízdíš nebo co :grinning:
17. únor 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik
@dostyna
@miste
Teda holky, vy jste pilné! Já jestli umyji jeden hrnek, tak je to hodně...pořád jsem jen unavená, a když se vrátím z práce, tak už tuplem nejsem ničeho schopná :fearful:
17. únor 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michalamm ahoj,jsem od třeboně,pro našeho broučka jsme vybrali jméno Honzík,po mě já jsem jana a rodit budeme v českých budějovicích
17. únor 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pbuck bych ani neřekla jsem si naplánovala co všecko neudělám a jen jsem umyla půl linky :frowning2: a to jsem ani dnes nevařila,navařila jsem si už včera večer.jsem lenoch.moje mamka je z toho vždycky div živá.říká mi jsi těhotná ne nemocná,my jsme až do konce chodili do práce a ty jsi doma a pořád unavená.a já na to no to je tím vy jste chodili do práce tak jste měli kondičku,já jsem doma a hniju :wink:
17. únor 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek