• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@badik Tak pořád si toho zvládla víc než já :grinning: Ono na tom i možná něco bude. Kámoška je od 12tt doma (teď už je 34tt) a taky povídala, že na sobě pociťuje ztrátu kondice. Tím, jak byla doma, tak se jí pak už ani chodit nechtělo, na tož se pouštět do nějakých větších akcí :sweat_smile:
17. únor 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pbuck no hlavně bych to chtěla všechno zvládnout dokud je škaredě,protože pak už se mi nebude chtít vůbec.ještě pořád tak nějak dodělávám něco jako vánoční úklid.ale jak jdem v so na ples tak tam bude v tombole dárkový poukaz za 500kč na úklidovou firmu.sice takovým věcem neholduju,ale tentokrát mám v plánu to vyhrát a nechat si umýt okna :grinning: tak snad se na nás štěstí usměje.když ne tak si ty okna nechávám kdybych přenášela,je to prej dobrá vyvolávačka :wink:
17. únor 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik :grinning: Tak to držím pěsti, výhra by to byla tedy suprová!
17. únor 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už se teda toho testu bojím trochu míň :sweat_smile:
17. únor 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu se k vám přidat? Chodím se sem občas podívat, tak jsem konečně odhodlala, že se přihlásím a přidám. Jinak jsem z Brna, momentálně 25 tt a jsem doma na rizikovém těhotenství....jo a momentálně se mnou taky cloumá lenora...ale hrozná :slight_smile:
17. únor 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 na testu na cukrovku jsem byla v úterý a taky jsem se moc bála, že se mi z toho sladkýho udělá špatně nalačno, ale mě to vůbec sladký nepřišlo, spíš nahořklý. Ale vzhledem k tomu, že mě pak začla děsně pálit žáha, tak to asi sladký bylo. Nejhorší pro mě bylo vydržet 2 hodiny mezi nachcípanýma, kašlajícíma a smrkajícíma lidma (bojím se totiž chřipajzny :slight_smile: )
17. únor 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka já na sladkém ujíždím, tak se bojím, že se mi tím zhnusí :unamused: a hodně holek říkalo, že se jim dělalo mdlo :unamused:
17. únor 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 no já na něm taky jedu (není dne bez čokoládky), ale vidíš, tohle mě nenapadlo, že by mi mohlo sladké něco zhnusit (to by nebylo vůbec špatné - mám totiž docela výčitky, že ho žeru moc :slight_smile:! Já se taky bála, že mi bude mdlo, ale fakticky to nebylo tak zlý :grinning: ! Tak budu zítra držet palčáky, ať to proběhne hladce :slight_smile:
17. únor 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 tak já teď taky dost mlsám,ale v době kdy jsem šla na cukrovku jsem ještě sladký moc nemusela,bála jsem se hlavně toho že půjdu na lačno protože mi ještě bývalo špatně zvlášť když jsem neposnídala.ale vyblila jsem se už ráno při čištění zubů a pak jsem to zvládla v pohodě jen se mi chtělo hrozně spát.
17. únor 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka vítám tě tu. už jsem se tu Brňaček ptala ale nikdo mi neodpověděl,nevíš jak to chodí na tom veletrhu pro dítě?chceme tam jet já bych byla pro jet až v sobotu,ale manžel říká,že v sobotu už tam nebude co nakupovat a chce jet ve čtvrtek nebo v pátek.
17. únor 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no byla bych ráda kdybych měla to co ty uvidím 3.3 to jdu na kontrolu.... :sweat_smile:
17. únor 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ja myslim ze tam i v sobotu budete moc neco koupit, zalezi co konkretne chcete
17. únor 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jdu až příští týden, zítra se musím objednat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@badik a ty jsi na tom testu byla v kterém tt? já myslela, že je to mezi 24.-28.tt :fearful:
17. únor 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no, tak to teda netuším. My se tam taky chystáme - slyšela jsem, že se tam dá nakoupit o dost levněji, tak tajně doufám, že tam konečně seženu kočár. Ale jestli bude z čeho vybírat i v sobotu, to netuším. Ale obecně to bývá tak, že poslední den už se někteří i balí a třeba už není všechno, ale zase nadruhou stranu by mohly být ještě větší slevy:slight_smile:.
17. únor 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 ajo, tak to jsem se překoukla:slight_smile:
17. únor 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik já bych jela v ten čtvrtek - prodejci budou chtít prodat, v sobotu už budou mít třeba prodáno dost a nebudou tak "podlejzat" :wink:
17. únor 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka a jaký kočár chceš? Já dnes našla na netu svůj vytoužený i ve vytoužené barvě a i z dovozem do ČR :dizzy_face:
17. únor 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky z brna sice jsem ale nevim jak to na veletrhu chodi, chystam se tam asi na patek odpoledne po praci.
me se dnes celou noc zdalo ze mala je uz na svete o to vetsi sok je ted po ranu ze je furt v brisku:astonished:
18. únor 2011 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

přej dobré ránko nastávajícím maminkám i bříškám. Mě dnes v noci probudila křeč v noze ale až jsem pištěla ,že manžel vylítnul z postele na to´tata. :slight_smile:)) Prý měl zrovna v té chvíli sen, že rodíme .-))) A pak, že muži nejsou těhotný a ejhle.Alespoň ty syndromy asi má společně se mnou. Jinak já už zařezávám v práci. :slight_smile:))
18. únor 2011 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 no já tam byla hned na začátku 24 t
18. únor 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: tak jsem vygruntovala a mám padla :slight_smile:
jdu vás dočíst :wink: jinak včera to byl hnus :frowning2: chytly mě záda a nevydržela jsem a měla jsem dva brufeny :frowning2: tak snad jsem tím malýmu neublížila :frowning2: nedalo se to vydržet :frowning2: v noci jsem vůbec nemohla spát :frowning2: dnes je zatím klid, tak snad je potom, musím zaťukat
18. únor 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste jééé tak ať už je pondělí a testy máš za sebou :wink: hned lehnout na lavici a ani se nehnout :wink:

@1luciferka1 to bude dobrý, taky to zvládneš :wink: jak říkám, raději lehnout a ležet někde na lavici, fakt mi to dost pomohlo :wink:

áá vidím, že se tu taky uklízí :wink: no já ráno zmákla vydrhnout koupelku se záchodem, vytřít a vysát :slight_smile: takže padla :slight_smile: pověsila jsem jednu pračku, tak zítra bude troška žehleníčka :slight_smile: no jsem dost unavená, po té nevyspané noci, už mám ale kávu v sobě a jaksi neprobírá :confounded: :wink: asi to bude chtít pak procházku s Ladíkem :slight_smile: a jaksi začíná rýmovat :confounded: tak snad to bude v poho a nějak se to nerozjede :confounded:
18. únor 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka vítáme tě tu :wink: jasně že se můžeš přidat :slight_smile:

@zazulinka tak to máme stejný datum kontroly :wink:

@hribek pěkný sen :slight_smile:

@mlska taky mě v noci budí křeče v nohách :confounded: a přitom beru dost hořčíku :confounded: pomůže mi vždy vstát, chvíli chodit a pak zase ulehnu
18. únor 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ,co se chystáte na veletrh, tak ať něco pořídíte :wink:
18. únor 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem pořad v práci, tak mám málo času sedět u PC ! Nějak to tu nestíhám pročítat, tak se chci zeptat jakej veletrh se chystá v Brně nebo v Praze! Jako nějáký dětský nebo co?
:unamused:
18. únor 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 no zatím si nejsem úplně jistá, nemůžu se rozhodnout. Původne jsem chtěla (podle netu a recenzí na něm) Jané slalom pro, ale kdyý jsem ho viděla na živo, tak mě úplně nepřesvědčil - je sice krásný, materiály kvalitní a velmi příjemné, ale má několik drobných nedostatků, a ta cena je dost vysoká - když bych byla přesvědčená, že je to to ono, tak ty prachy dám, ale nejsem. Zvlášť když od kamarádek slýchávám, že jejcih dítka stejně už v roce a půl do kočáru nechtějí - tak by to možná byla docela drahá investice. Takže teď zvažuju Jedo Fyn4 ds....ale jasno nemám
:sweat_smile: . A co je tvůj favorit, jestli se smím zeptat.
18. únor 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vůbec holky, jaký kočárky máte vybraný vy? Máte někdo nějaký tip na kočárek, který zvládne terén (převážně polní a lesní cesty), půjde otáčet sporták pro a proti směru jízdy a bude mít velkou hlubokou korbičku?
18. únor 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka nam se libil concord fusion a uz je i doma nasli sme za super cenu a je krasnej dobre se s nim jezdi (aspon co sme zkouseli po doma) uz se tesim az tam dame nasi malou...

mam strasnou migrenu:frowning2:
18. únor 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka my se s manželem nadchli pro tenhle http://www.newbabyland.com/default.asp?cmd=getProd&cmdID=13315&idC=88&utm_campaign=TROVAPREZZIIT&utm_content=feed-Modulari%252520-%252520Trio%252520e%252520Duo&utm_source=datafeed-www.trovaprezzi.it/categoria.aspx?libera=brevi+ovo+trio&id=268&prezzomin=&prezzomax=&sbox=sb&page=3&sort=Prezzo&sortdir=0&utm_medium=comparatore-prezzi# ale v té tmavě růžové barvě :wink: jenže do ČR se dováží jen stará kolekce a navíc jen v modré nebo červené...tak hledámekde by nám ho poslali, ale manža se zas bojí to koupit přes net z ciziny.... :rolling_eyes: tak uvidíme na čem skončíme, jinak obrázky mám v albu :wink:
18. únor 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka velkou korbu a klasický podvozek do terénu má roan margita, ale zas nemá otáčecí kola, takže pokaždé, když chceš zatočit musíš kočár nadzvednout...a taky je celkem blbě skladný :rolling_eyes: proto u nás neuspěl potřebujeme něco co bude hodně skladné do auta :wink:
18. únor 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek