Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
badik
18. únor 2011
@weryss má být v Brně 10-13.3 a je to pro dítě takže od kočárků až .....až

@pupicka my máme přesně ten jedo fyn 4ds,chtěli jsme něco skladnýho,ale a velkou korbou a taky spíš do terénu (u nás asi pofrčí nejvíc polňačky).Korbička i sporťák jdou otočit v obou směrech,přední kolečka se otáčí,ale jdou i zablokovat.no na mě udělali dost dojem recenze a líbil se nám,má vše co jsme chtěli tak snad se neobjeví nějaké nedostatky.
badik
18. únor 2011
dnes je asi nějaký špatný tlak či co,od té doby co jsem ráno otevřela oči se mi chce spát.
dostyna
18. únor 2011
@weryss 31.3.-3.4 se koná v Praze Letňanech veletrh FOR KIDS-je to veletrh potřeb pro děti...od kočárku až po aktovky 🙂
hribek
18. únor 2011
ahoj holky, v pondeli jdu na kontrolu k doktorce a zacinam se bat ze me dr sprdne ze sem pribrala jen to 1,5kg. me to teda nevadi, uz i to mi dava zabrat. kolik je tak normalni vaha kolem 26-27tt?
1luciferka1
18. únor 2011
@hribek já jsem ted 25tt a přibrala jsem 6kilo 😉 za celé těhu je norma 10-15kilo nahoře 😉
hribek
18. únor 2011
@1luciferka1 no ja jen doufam ze mimco netrpi😞
1luciferka1
18. únor 2011
@hribek tak se doktorky zeptej...nebo proč nepřibíráš? jíš normálně? tak pokud mimčo normálně roste, tak asi netrpí, říká ti na kontrole kolik odhadem váží mimčo podle utz.?
dostyna
18. únor 2011
@hribek buď klidná,já přibrala za celý těhu necelé kilo 🙂
vdovec
18. únor 2011
@dostyna to jsi šikulka 🙂
hribek
18. únor 2011
@dostyna fakt? :-o

@1luciferka1 no snazim se jist normalne, ikdyz jim spis polovicni porce protoze jinak se citim hrozne prejezena. ale zase cokoladu nebo zmrzku neomezuju🙂 je fakt ze mimco ma z ceho cerpat
dostyna
18. únor 2011
@hribek mám dobrý zásoby,ale mám to jak ty...jím poloviční dávky či ještě menší a několikrát denně....větší porce mám totiž až v krku a je mi těžko....akorát čokoládu zvládnu pořád na jeden zátah 🙂
hribek
18. únor 2011
@dostyna jojo presne tak cokoladu a ja hlavne zmrzku to je moje🙂
badik
18. únor 2011
@hribek pokud bys vážila 50kg tak by to mohl být problém,ale pokud máš nějaké zásoby tak to neva.důležité je jestli dítě roste.hlavně se snaž mít dobrý přísun vápníku a ostatních látek kterých je v těhu potřeba větší množství ať je nebere z tebe,jinak tuky ať si bere co hrdlo ráčí,teda aspoň já to tak beru.
weryss
18. únor 2011
My budeme mít kočárek po našívmalé- X-landra, byli jsme sním spokojení.
Já jsem už přibrala 8kg 😃 😃 😃 asi mě chutná 🙂 🙂 🙂 🙂 a to jsem celý den v práci a nezastavím se 😞 , ale já stím tak nějak počítám....vždycky naberu okolo 20kg, ale po porodu mi to hned sjede, takže to nějak neřeším :-N
janadudy
18. únor 2011
@hribek bud uplně v klidu,já jsem 2 kg pod vahu kterou jsem měla ve 4 týdnu,moje mamka když čekala bráchu taky byla 7 kg pod svou váhu,duležíté je jak se mimi daří jakmile prospívá tak jak má,tak se muže stát že proste nepřibereš,nikde není psano,že se musí přibrat,bříško se zvětšuje a mimi roste co víc si přát 😉 🙂
pupicka
18. únor 2011
tak já jsem taky řešila, že moc nepřibírám, ale jak se přehoupl 25tt, tak to začlo a teď už mám 6 kg nahoře😞! Ale je to dobrý, mamča přibrala 25 když mě čekala, tak jsem se obávala, že mě to taky potká...jen doufám, že to ještě nepřijde 😃 . Jo a Mudra mi řikala na poslední kontrole, to mělo mimčo 300g, že všechno, co jsem zatím přibrala, jsem přibrala na sebe a na něj minimum....tak jsem se uklidnila 🙂.
Jo a díky za tipy na kočárky...aspon bude z ceho vybírat
pupicka
18. únor 2011
@1luciferka1 ten kočárek je krásný, ale já bych se asi taky bála si ho nechat poslat z ciziny (kvůli příp.relamaci), nemluvě o tom, že bych to asi ani nezvádla objednat v té italštině 🙂
pbuck
18. únor 2011
@hribek Ahoj, od té doby, co jsme si psaly o váze, jsem už nabrala 8-( Teď mám nahoře 4 kg. Tak se na to raději zeptej, ale podle mě v tom nic nebude, jak jsme už jednou řešily 😉
@dostyna Jee, veletrh bude i u nás 🙂 Bohužel to prošvihnu...jsou tyhle veletrhy hodně výhodné?
@weryss Teda, ty to máš přesně vypočítané, jak kila nahoru, tak i dolů 😃 Taky bych chtěla mít alespoň tucha, na jaké váze skončím a hlavně, jak rychle a "moc" se mi stáhne bříško...mám z toho obavy, hlavně kvůli plavkám 8-(
@pupicka Mrkni na kočárek Roan Marita http://www.darababy.cz/zbozi/roan-marita-2010 Mám na něj reference od kamarádek, a jako že super 😎
janadudy
19. únor 2011
@pupicka v kolikátém jsi týdnu?
many
19. únor 2011
ahojky holky 🙂
tak nemám do čeho píchnout zatím, tak jdu za váma juknout 😉
many
19. únor 2011

@hribek co migréna 😞 už je dobře ?
many
19. únor 2011
@hribek - jukni , sem chodím pořád 🙂 http://tehotenstvi.academy.sk/index.php
many
19. únor 2011
těch 8-12 je prý normální 😉
many
19. únor 2011
tak máme tu babičku 🙂 tak mizím, zatím páááááá
badik
19. únor 2011
@pbuck ten roan marita má švagrová,mají užasný výběr barev,ale není moc skladnej,zabere hodně místa v autě a mně osobně se moc nelíbí ten podvozek.ale zase mají jednu z největších korbiček na trhu i když synovec už je přez celej kočárek a s fusakem je tam tak vejde a to má 4 měsíce.ale on je dost velikej.
hribek
19. únor 2011
@many jojo uz je to lepsi, nejak na me asi padla unava po celym tydnu ale zaspala sem to:-)
badik
19. únor 2011
dnes se mi nechce vařit tak jsem tátu poslala do tesca pro grilovaný kuře 🙂 od rána je pryč a chystá ples,já se po obědě taky začnu pomalinku čančat musíme tám být už tak na 6a dochystat stoly.jinak už se nemůžu dočkat,že zas budu mezi lidma.Dorinka tancuje už teď 😃 taky se těším na jídlo co tam bude mňam mňam.snad tam nějakou dobu vydržím a nepadnu únavou už v 10hod.ještě že ten ples nebyl včera to se mi chtělo spát už od rána a večer mě chytla migréna.jsem se nikdy tak na ples netěšila 🙂 jen doufám že to bude stát za to,protože když se člověk těší tak to pak stojí za H...O ]-(
pbuck
19. únor 2011
@badik Korbu si právě všichni vychvalují, že je to luxus 😉
badik
19. únor 2011
@pbuck tak ta naše na tom Jedo fyn je zhruba stejně velká.tak si říkám když už se tam synovec tak tak vejde,jak to dělají s jinýma kočárama.když to vidím to jsou takový korbičky tak na panenku.ale myslím že mu ještě na 2 měsíce vystačí,za chvíli oddělají fusak tak i dýl,a je pravda že je docela macek.tak jsem si říkala že Dorča bude malinká po mně,ale včera jsem mluvila s mamkou a měla jsem ve 4 měsících taky přes 7kg 😞 má doma takovej ten památníček,tak mi četla co jsem už všechno ve 4 měsících papala a mě se ježili hrůzou vlasy na hlavě,taky jsem od 3.měsíce byla na sunaru a bůh ví jaké tehdy byl kvality,takže se není čemu divit.
pbuck
19. únor 2011
@badik Ty velikosti korbiček jsou problém..znám spoustu holek, které si kupovaly dva kočáry, protože do toho první se jim u mimčo po chvíli prostě nevešlo..hlavně, že jsou ale módní :-S Deníček je super věc. Já si zatím žádný nevedu, ale doufá, že po porodu se k tomu dokopu, aby bylo na co vzpomínat, nejen z fotek :-N Ty si vedeš deníček?

Začni psát odpověď...

Odešli