• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@weryss má být v Brně 10-13.3 a je to pro dítě takže od kočárků až .....až

@pupicka my máme přesně ten jedo fyn 4ds,chtěli jsme něco skladnýho,ale a velkou korbou a taky spíš do terénu (u nás asi pofrčí nejvíc polňačky).Korbička i sporťák jdou otočit v obou směrech,přední kolečka se otáčí,ale jdou i zablokovat.no na mě udělali dost dojem recenze a líbil se nám,má vše co jsme chtěli tak snad se neobjeví nějaké nedostatky.
18. únor 2011 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes je asi nějaký špatný tlak či co,od té doby co jsem ráno otevřela oči se mi chce spát.
18. únor 2011 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@weryss 31.3.-3.4 se koná v Praze Letňanech veletrh FOR KIDS-je to veletrh potřeb pro děti...od kočárku až po aktovky :slight_smile:
18. únor 2011 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, v pondeli jdu na kontrolu k doktorce a zacinam se bat ze me dr sprdne ze sem pribrala jen to 1,5kg. me to teda nevadi, uz i to mi dava zabrat. kolik je tak normalni vaha kolem 26-27tt?
18. únor 2011 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek já jsem ted 25tt a přibrala jsem 6kilo :wink: za celé těhu je norma 10-15kilo nahoře :wink:
18. únor 2011 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 no ja jen doufam ze mimco netrpi:frowning2:
18. únor 2011 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek tak se doktorky zeptej...nebo proč nepřibíráš? jíš normálně? tak pokud mimčo normálně roste, tak asi netrpí, říká ti na kontrole kolik odhadem váží mimčo podle utz.?
18. únor 2011 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek buď klidná,já přibrala za celý těhu necelé kilo :slight_smile:
18. únor 2011 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna to jsi šikulka :slight_smile:
18. únor 2011 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna fakt? :astonished:

@1luciferka1 no snazim se jist normalne, ikdyz jim spis polovicni porce protoze jinak se citim hrozne prejezena. ale zase cokoladu nebo zmrzku neomezuju:slight_smile: je fakt ze mimco ma z ceho cerpat
18. únor 2011 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek mám dobrý zásoby,ale mám to jak ty...jím poloviční dávky či ještě menší a několikrát denně....větší porce mám totiž až v krku a je mi těžko....akorát čokoládu zvládnu pořád na jeden zátah :slight_smile:
18. únor 2011 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna jojo presne tak cokoladu a ja hlavne zmrzku to je moje:slight_smile:
18. únor 2011 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek pokud bys vážila 50kg tak by to mohl být problém,ale pokud máš nějaké zásoby tak to neva.důležité je jestli dítě roste.hlavně se snaž mít dobrý přísun vápníku a ostatních látek kterých je v těhu potřeba větší množství ať je nebere z tebe,jinak tuky ať si bere co hrdlo ráčí,teda aspoň já to tak beru.
18. únor 2011 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
My budeme mít kočárek po našívmalé- X-landra, byli jsme sním spokojení.
Já jsem už přibrala 8kg :grinning: :grinning: :grinning: asi mě chutná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a to jsem celý den v práci a nezastavím se :frowning2: , ale já stím tak nějak počítám....vždycky naberu okolo 20kg, ale po porodu mi to hned sjede, takže to nějak neřeším :sweat_smile:
18. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek bud uplně v klidu,já jsem 2 kg pod vahu kterou jsem měla ve 4 týdnu,moje mamka když čekala bráchu taky byla 7 kg pod svou váhu,duležíté je jak se mimi daří jakmile prospívá tak jak má,tak se muže stát že proste nepřibereš,nikde není psano,že se musí přibrat,bříško se zvětšuje a mimi roste co víc si přát :wink: :slight_smile:
18. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já jsem taky řešila, že moc nepřibírám, ale jak se přehoupl 25tt, tak to začlo a teď už mám 6 kg nahoře:frowning2:! Ale je to dobrý, mamča přibrala 25 když mě čekala, tak jsem se obávala, že mě to taky potká...jen doufám, že to ještě nepřijde :grinning: . Jo a Mudra mi řikala na poslední kontrole, to mělo mimčo 300g, že všechno, co jsem zatím přibrala, jsem přibrala na sebe a na něj minimum....tak jsem se uklidnila :slight_smile:.
Jo a díky za tipy na kočárky...aspon bude z ceho vybírat
18. únor 2011 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 ten kočárek je krásný, ale já bych se asi taky bála si ho nechat poslat z ciziny (kvůli příp.relamaci), nemluvě o tom, že bych to asi ani nezvádla objednat v té italštině :slight_smile:
18. únor 2011 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek Ahoj, od té doby, co jsme si psaly o váze, jsem už nabrala :rolling_eyes: Teď mám nahoře 4 kg. Tak se na to raději zeptej, ale podle mě v tom nic nebude, jak jsme už jednou řešily :wink:
@dostyna Jee, veletrh bude i u nás :slight_smile: Bohužel to prošvihnu...jsou tyhle veletrhy hodně výhodné?
@weryss Teda, ty to máš přesně vypočítané, jak kila nahoru, tak i dolů :grinning: Taky bych chtěla mít alespoň tucha, na jaké váze skončím a hlavně, jak rychle a "moc" se mi stáhne bříško...mám z toho obavy, hlavně kvůli plavkám :rolling_eyes:
@pupicka Mrkni na kočárek Roan Marita http://www.darababy.cz/zbozi/roan-marita-2010 Mám na něj reference od kamarádek, a jako že super :sunglasses:
18. únor 2011 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka v kolikátém jsi týdnu?
19. únor 2011 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
tak nemám do čeho píchnout zatím, tak jdu za váma juknout :wink:
19. únor 2011 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí

@hribek co migréna :frowning2: už je dobře ?
19. únor 2011 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek - jukni , sem chodím pořád :slight_smile: http://tehotenstvi.academy.sk/index.php
19. únor 2011 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
těch 8-12 je prý normální :wink:
19. únor 2011 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
tak máme tu babičku :slight_smile: tak mizím, zatím páááááá
19. únor 2011 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@pbuck ten roan marita má švagrová,mají užasný výběr barev,ale není moc skladnej,zabere hodně místa v autě a mně osobně se moc nelíbí ten podvozek.ale zase mají jednu z největších korbiček na trhu i když synovec už je přez celej kočárek a s fusakem je tam tak vejde a to má 4 měsíce.ale on je dost velikej.
19. únor 2011 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@many jojo uz je to lepsi, nejak na me asi padla unava po celym tydnu ale zaspala sem to:slight_smile:
19. únor 2011 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes se mi nechce vařit tak jsem tátu poslala do tesca pro grilovaný kuře :slight_smile: od rána je pryč a chystá ples,já se po obědě taky začnu pomalinku čančat musíme tám být už tak na 6a dochystat stoly.jinak už se nemůžu dočkat,že zas budu mezi lidma.Dorinka tancuje už teď :grinning: taky se těším na jídlo co tam bude mňam mňam.snad tam nějakou dobu vydržím a nepadnu únavou už v 10hod.ještě že ten ples nebyl včera to se mi chtělo spát už od rána a večer mě chytla migréna.jsem se nikdy tak na ples netěšila :slight_smile: jen doufám že to bude stát za to,protože když se člověk těší tak to pak stojí za H...O :angry:
19. únor 2011 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Korbu si právě všichni vychvalují, že je to luxus :wink:
19. únor 2011 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@pbuck tak ta naše na tom Jedo fyn je zhruba stejně velká.tak si říkám když už se tam synovec tak tak vejde,jak to dělají s jinýma kočárama.když to vidím to jsou takový korbičky tak na panenku.ale myslím že mu ještě na 2 měsíce vystačí,za chvíli oddělají fusak tak i dýl,a je pravda že je docela macek.tak jsem si říkala že Dorča bude malinká po mně,ale včera jsem mluvila s mamkou a měla jsem ve 4 měsících taky přes 7kg :frowning2: má doma takovej ten památníček,tak mi četla co jsem už všechno ve 4 měsících papala a mě se ježili hrůzou vlasy na hlavě,taky jsem od 3.měsíce byla na sunaru a bůh ví jaké tehdy byl kvality,takže se není čemu divit.
19. únor 2011 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Ty velikosti korbiček jsou problém..znám spoustu holek, které si kupovaly dva kočáry, protože do toho první se jim u mimčo po chvíli prostě nevešlo..hlavně, že jsou ale módní :confounded: Deníček je super věc. Já si zatím žádný nevedu, ale doufá, že po porodu se k tomu dokopu, aby bylo na co vzpomínat, nejen z fotek :sweat_smile: Ty si vedeš deníček?
19. únor 2011 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek