• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Neuvažoval někdo z vás nad kočárkem Gesslein? Nemáte někdo nějaké reference? :slight_smile:
19. únor 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pbuck no mám teď těhotenskej,ale psala jsem tam spíš na začátku,nějak si na to nevzpomenu.Jsem si říkala že to bude dobrý pro porovnání s příštím těhu,ale s tím jak si to zapisuju asi nebude co porovnávat :frowning2: tak snad se dokopu už bude malá na světě.Je to fakt zajímaví když si to porovnám co se dělalo za nás když jsme byli malý,dnes když bych cpala do mimča to co cpali do nás asi by nás doktorka hnala,ale tehdy to bylo normální.
19. únor 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Tak snad budeme po porodu aktivnější a opravdu ho budeme poctivě psát :grinning: Vidíš, a nic nám z toho není. V dnešní době se podle mě moc všechno řeší. Samé toxiny, alergie, atd. Samozřejmě nebudu cpát půl roční dítě knedlíkama, ale rozhodně to nebudu nějak hrotit. Všeho s mírou. Švagrová např. kupovala malé hypoalergení Bebu, aby měla to "lepší". Až později zjistila, že hypoalergení neznamená lepší, ale že pouze neobsahuje látky, na které může být mimiko alergické. Ale tyto látky se pak musí dodávat mimču v jiné formě, protože by mu chyběla. Takže jí jen tak od sebe cpala ochuzeným mlíkem jen kvůli tomu, že to mělo v názvu "hypoalegení" a znělo jí to dobře :fearful:
19. únor 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Nazdárek, mi sed dneska taky chystáme na sportovní ples...za chvíli se budu muset začít jít dávat do kupy a hlavně najít něco na sebe :unamused: teda jestli se ještě do něčeho vejdu....pře 3 nedělema jsme byli na jiném a tam jsem se ještě narvala do jedněch šatů, ale teďkonc už mi nejspíš nebudou :grinning:
19. únor 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky posledni dobou se citim jak velryba, co vy? Tezko se mi dycha, nemuzu se ohybat:frowning2: ach jo asi nejaka jarni depka:frowning2:
19. únor 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek taky se tak citím,nemužu se ohnou valím se jak koule, :slight_smile: a bude huř :slight_smile:
19. únor 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec ahoj,ja o tomto kocarku dlouho premyslela,ale nakonec vyhral easywalker.Jinak dva moji kolegove ho maji a jsou maximalne spokojeni
19. únor 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy jejda nestras, sem rikala vcera kamosce ze by to tehotenstvi stacilo 6 mesicu, 3 mesice je ti blbe, 2 dobre a 1 uplne silene....
ja pokazdy co se ted najim a to nejim zadny velky porce tak je mi tak blbe jak na zacatku:frowning2:
19. únor 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. únor 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik roan marita :wink: :wink: :wink: to byl už u Ladíka můj favorit :grinning: ten typ kočárku miluju :grinning: podle mě nejpěknější kočárek :wink: ale každý má jiný vkus no
19. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pbuck nádhernej kočárek, ikdyž já bych barvu brala jinou :wink: ale každýmu se líbí jiná :wink:
19. únor 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek to je dobře, že je líp :wink:
19. únor 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Nee, ta zelená byla první, která tam vyskočila :grinning: Mě se líbí ten pískový, mám ho i v albu co bychom chtěli pořidit. Ale nakonec budeme mít jiný, ještě nevíme který, ale to jen díky tomu, že nebudeme v ČR a převoz by stál pomalu jako nový kočár... Ale jinak bych brala tento a ani bych neváhala! :wink:
19. únor 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine moc si ples užijte :wink: no už tam určo jste :wink:
@hribek taky už se nemůžu pořádně ohnout a hned mě to pod prsama tlačí :confounded: no musíme vydržať :slight_smile: ještě chvíli :wink: už ať je jaro a dáme míň hader a nazujem lehčeji boty,... :wink:
19. únor 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pbuck ty jsi někde v cizině :wink: to jsem ani nezaregistrovala :slight_smile:
19. únor 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jéé tak to máme stejně :wink: ale blbě mi bývá jen navečer teda, proto musím jíst většinou už kolem té 5, 6 a konec, jinak šílím :confounded:
19. únor 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Zatím ještě ne, ale manža pracuje mimo ČR a hned jak nastoupím na MD, tak letím za ním. Takže mě čeká i porod v zahraničí, což je pro mě docela nápor na nervy, co a jak bude probíhat :(
19. únor 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pbuck tak to jo, týýýýýýýýýý jo :frowning2: raději bych rodila tady teda :confounded:
19. únor 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatin šel o půl 8 prý na dvě piva a nikde nikdo :angry: :wink: Ladík spí a já už to půjdu taky asik zabořit :confounded:
19. únor 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Mě je to celkem jedno v tom, kdo mě odrodí, ale bojím se jazykové bariéry...naštěstí bude i u porodu manžel, který umí výborně AJ a kamarád, který umí místní hatmatilku, takže překlad snad bude plynulý...ale stejně :confounded: První porod, do toho tohle, není to jednoduché, to ti povím :(
19. únor 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
@pbuck jasan :slight_smile: budu držet pěstičky ať to tam pěkně vše zvládneš :wink:
20. únor 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tééda holky dneska se nějak necejtím :confounded: ráno mě pálilo v krku a cítím velkou únavu, doufám, že se o mě něco nepokoouší už :angry: i Ladík už smrká a kucká :confounded: tak snad to podchytíme a rychle se toho zbavíme, sakra :confounded:
a co vy, jak se daří,.... :wink:
20. únor 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Děkuji :slight_smile: Snad se z toho brzy vyhrabete a hlavně se to nerozjede v nějakou virózu! Počasí by na to bylo...takové střídání teplot, teď zase zima...:(

Také přeji dobré ráno a hezký zbytek víkendu pro pracující :slight_smile:
20. únor 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, ani nemám sílu vás dočíst. Ve čtvrtek jsem musela k doktorce jak jsem se dusila, takže mám antibiotika, stoptisin (už 30 let nezměnil svoji hnusnou chuť) a kapky do nosu. Dozvěděla jsem se jaké zábaly na průdušky. Že se nemá pít nic teplého a šupajdila jsem do postele. Takže od čtvrtka se potím a nemám chuť ani na PC. Paní doktorka mě uklidnila, že mimču už to neublíží že už je vlastně HOTOVÉ :slight_smile: a už si jen bere živiny a tuk na to aby sílelo. Budu jí věřit......... Jdu si dát obídek a zábal ať to z průdušek dostanu co nejrychleji. Pa a mějte se s miminkama krásně.
20. únor 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs jéééé ať jsi brzo fit
20. únor 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pbuck díky, taky doufám, že to přinejhorším skončí jen u nachlazení :wink:
nakonec jsme si udělali rodinnou procházku :slight_smile: je tam pěkně , ale chladno, jsem ráda, že už jsme v teple :wink:
20. únor 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. únor 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tééda holky já mám hrůzu z našeho kočárku :frowning2: měli jsme ho schovaný u ségry na půdě :frowning2: furt ho kontrolovala, jestli haluz nechytá plíseň a dobrý, ale co, prostě je načuchlý :frowning2: tatin ho teda předevčírem už pral, je suchý, ale jde cítít :confounded: takže teď vymrzá na balkoně a doufám, že vyčuchne a jestli ne :frowning2: tak budeme muset shánět jiný :frowning2: a my chceme zrovna ten náš :frowning2: to je hnus
20. únor 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
furt se uklidňujeme, že ještě úplně nevyschl a to proutěný je ještě vlhký trošku,....... :frowning2: kééééééééž by jo a byl v poho
20. únor 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ples byl super,vydržela jsem do 3hod :slight_smile: ale jak jsem lehla pochopila jsem že jsem to přehnala.udělalo se mi zle,a děsně jsem blila,taky mě chytli záda asi z toho tancování :frowning2: doufám že se ty záda po porodu spravý,vím že spoustu holek už s tím má problémy celej život :frowning2:
20. únor 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek