Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
badik
20. únor 2011
@germaine tak já mám jedny šaty z mého silnějšího období,takže teď bodly,jinak nevím v čem bych šla,halenka by se nějaká našla,ale kalhoty mám jen rifle.I když to byl takovej vesnickej ples a pár lidí tam v riflích bylo,já bych se asi cítila blbě.
germaine
20. únor 2011
@badik Tak mi jsme byli zhruba do půl druhý, tatík se celkem vylil s kamarádama...kolem druhý jsem si šla lehnout, vstávali jsme až kolem dvanáctý 😉, ale taky jsem to asi přehnala a dneska jsem se celej den "léčila", skoro jako kdybych pila já a ne manža 😞 celej den mě bolela hlava a všechno! Chudák Štěpán si určo říkal, co to má magory za rodiče 😃
many
20. únor 2011
@badik jojky, takže sis na jednu stranu užila suprově a na druhou pak 😞 a záda 😞 to je hnus 😞
many
20. únor 2011
nic povalím už, tak si nechte dařit a zítra se tu ukážu 🙂 dobrou noc a sladké sny 🙂 a pohlaďte bříška 😉

@germaine jééé tak ty sis taky užila 🙂

holky my vyrazíme asi příští víkend, nějaký den sednout se známýma 🙂 podle toho jak se domluvím s babičkou 🙂
hribek
20. únor 2011
ahoj holky, tak u nas ve skupince snazilky od brezna se vcera narodil Matyasek🙂 uz bych taky nejradeji rodila... dneska me je fakt blbe a hlavne me boli a krecuje bricho. no zitra jdu do poradny tak se radeji doktorky zeptam
pbuck
20. únor 2011
@badik Tak to mi je líto, snad tě ty záda brzy pustí, držím palce!
@many Musíš doufat, ale upřímně..podle mě to půjde těžko vyvětrat, jestli je to taková ta typická zatuchlina :-|
@hribek No vidíš, ještě že tam jdeš už zítra budeš mít klid, že je vše v pořádku 🙂 Všichni říkají, jak to uteče, ale zatím se to těhu vleče, teda alespoň poslední dobou to tak vnímám...ale taky se dočkáme 🙂
@many
Zítra jdu do práce, tak jdu následovat Míšu a jdu taky spinkat :-N Dobrou a zítra ahoj 😎

hribek
20. únor 2011
@pbuck no posledni tyden se to vlece neskutecne a nic moc 😞 ale tesim se na 3D doufam ze se nam princezna ukaze...
dostyna
21. únor 2011
Dobre rano vsem,tak uz jsem opet vzhuru.Ta alergieme znici.Kazdy den byvam od 4h vzhuru a mam ucpanej nos,povim vam,zadna parada to neni.Musim si konecne najit alergologa aby mi neco napsal,uz je to fakt hnus.Je tady nektera z vas alergicka a berete nejake leky?
hribek
21. únor 2011
aojky ja teda alergicka nejsem (krom urcitych lidi) ale trapi me zas ucpanej nos z rymy😞 k tomu sem nejaka nervozni z ultrazvuku a zase zacina bolet bricho😞
dostyna
21. únor 2011
@hribek no u me je problem ten,ze jsem alergicka na kocky.A doma mam kocoura,kteryho zboznuju.Je to strasnej mazel a srdce by mi puklo kdybych ho dala pryc.Ale ten ucpanej nos je desnej,poradne se nevyspim,kapu si kapky a nelepsi se to.Jsem z toho vyrizena a nevim co mam delat.Jinak bud vpohode,ja jsem nervozni z kazdyho ultrazvuku,nervy mi vzdycky jedou naplno jak tobe
hribek
21. únor 2011
@dostyna kamoska taky byla na kocku a nastesti bydli v domku se zahradou a ta ji pres zimu davala nekam do kotelny a v lete na zahradu.
dostyna
21. únor 2011
@hribek kdybych to tak nějak mohla udělat,bylo by to super,ale v zimě nemá kde být 😞 Chjo,je jak naše dítě a já jsem vyřízená,vím,že jediný řešení je dát ho někomu,kdo se o něj postará,ale nevím jak to dokážu 😞 😞 😞
hribek
21. únor 2011
@dostyna mozna to mimco vyresi za tebe.... jinak ja sem po kontrole a vse je v poradku, pokud to bricho bude bolet dal tak mam prijit pro neschopenku.no a za hodinku a pul se jedem podivat na 3D jen doufam ze se ukaze pac je hlavickou dole asi ji budu muset nejak postouchnout
many
21. únor 2011
ahojky holky 🙂 jdu za váma juknout 😉 Ladíkovi jsem pustila šmoulíky a já nemám do čeho píchnout 🙂

@hribek snad už je dobře, jinak prý začíná řádit střevní chřipka 😞 od segry dětičky už zvrací a průjmují 😞 máti u nich včera byla, tak jsem jí říkala, že dnes má k nám zákaz, kdyby to na ní pomalu šlo, aby to nepřenesla na nás, vždy to nějaký ten den trvá :-S

@pbuck no modlím se ať se to vyvětrá 😞 právě, když už je něco hodně zatuchlý, tak je potom :-S tchýně do mě ráno hustíla, byla tu chvíli na návštěvě, přijela k zubaři a už mizela, že spěchá, ale ta hned a co to našplichat voňavým sprejem 😃 no to sou nápady fakt 😉 ona by to děcko strčila do toho smradláku 😉 :-| no uvidíme, teď je na balkoně, nechám ho tam chvíli jak mrzne a uvidíme :-S přinejhorším začnu jukat po použitým roan marita 😉 novej kupovat nechci v žádným případě na druhý dítě :-S

@hribek kdy jdeš na 3D ?

@dostyna jojky 😞 tak to ti vůbec nezávidím 😞 ucpaný nos je hnus 😞 člověk pak nemůže pořádně ani spát 😞..........

@hribek jééé už čtu 😉 ty jdeš dnes 😉
many
21. únor 2011
jinak my dnes už ani na krok , Ladík trošinku kucká a trošku rýma a mně se taky trošku spustila, tak to jen podchytit ať se to nerozjede, večer jsem si taky dala paralen na spaní a dnes si dám taky 🙂 malýmu to určo neublíží a mně snad zabrání rozvinutí nějaké virózy ]-( 😉
hribek
21. únor 2011
@many jojo dneska tak za 45min vyrážíme, ale přítel je nějakej lehce nevrlej tak doufám že se uklidní a bude se mu to líbit. asi začnu pobíhat po bytě aby se malá nějak překulila🙂
dostyna
21. únor 2011
@hribek to je dobře že jste vpořádku.To nám se na ultrazvuku malej vždycky natočí tak,aby ukázal co nejmíň,a tak do něj šťoucháme a on se rozčiluje 🙂
many
21. únor 2011
@hribek 🙂 je z toho tatin nervózní nebo co 😉 buď ráda, že je hlavičkou dule 🙂 snad to ukáže i tak ne 😉
many
21. únor 2011
@dostyna 😃 😃 😃 😃

Lukášek se nejvíc rozčiluje, když chci lehnout na levý bok, to tam řádí jak pominutej 🙂 a přitom na levé straně se mi spí nejlíp 😞 takže na levé spím jen v noci, když se probudím a on chrní a já se otočím, že to nezjistí a neprobudím ho 🙂 ale jakmile jdu čůrat, tak se probudí a nějakou dobu si hraje 😃
many
21. únor 2011
jinak nějaký kopance a pohyby už mám natočený na foťáku, ale škytavku jsem ještě nevychytala dobře, jednou škytal ráno a to fakt suprově a nechtěla jsem letět z postele pro foťák , abych nevzbudila malýho 🙂 a jednou škytal tak, že to moc nešlo vidět :-S asi byl natočený jinak, že to ve mně pěkně tikalo, ale na bříšku to šlo málo vidět, tak snad jindy to vychytám 🙂 mám to natočený i u Ladíka 🙂
hribek
21. únor 2011
@many no nevim jestli nervozni, to ani ne, spis me prijde ze ho to ani nejak nezajima, a to ho nezatezuju vsema detailama, ale docela me mrzi ze prijdu z kontroly a a ni se nezepta jestli je vse ok atd....😞 vim ze s chlapama je to tezky, ze je to moc nebere ale obcas sem si predstavovala jaky by to bylo kdyby to semnou aspon trochu prozival...
hribek
21. únor 2011
@dostyna 🙂
dostyna
21. únor 2011
@many tak to máme podobný...jakmile se otočím na bok,začne se rozčilovat a mlátí sebou jak pominutej.Lehnu na záda,tak se uklidní,dvakrát se protáhne a chrní,a tak se znovu otočím na bok a malej opět protestuje 🙂 Takže je to pěkná vzteklinka 🙂
many
21. únor 2011
@hribek 😞 tak to jo, to by mi přišlo taky líto 😞 to tatin ten se třeba na screening těšil i ve 20t. týdnu a z kontroly, tak to se taky ptá, jak na tom jsme, no každý chlap je jiný no 😉 tak třeba pak až se mimi narodí, tak bude kolem něj tak kmitat, že budeš valit očkama 😉 😃 náš tatin se hned chopil koupání i přebalování 🙂 jak přišel domů, tak to byla jeho prácička 🙂 se chtěl zapojit a byla jsem ráda, ale vím, že jsou chlapi, který to nebere moc no,.. :-S že to třeba nedělají moc,... no prostě každej je jinej 🙂
dostyna
21. únor 2011
@many jééé,to máš super...mě přes to špekatý břicho není nic vidět 😞 Ale uvnitř to cítím pořádně 🙂
many
21. únor 2011
@dostyna 😃 😃 😃 😃 přesně 🙂
many
21. únor 2011
@dostyna já ti dám špekatý 😉 tak třeba to uvidíš později 🙂 a hlavně, že ho cítíš 😃
many
21. únor 2011
juknu po starších cd s fotkama, že bych vám sem hodila fotečku toho našeho kočárku, když v něm jezdil Ladíček 🙂
dostyna
21. únor 2011
holky,poraďte.Chci si pořídit odsavačku na mléko a nevím jakou?
dostyna
21. únor 2011
@many no doktorovi vždycky říkám,že přes to moje svalnatý břicho je dřina dělat ultrazvuk. 🙂 ..tak mi vždycky říká,že to nemusí být dané tím podkožním tukem,že prý i u 5Oti kilových maminek jde špatně vidět 🙂 Takže mě uklidnil,ale bohužel díky tomu mám ty ultrazvuky zdlouhavější a vididelnost není žádná paráda 🙂 🙂 🙂