• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@germaine tak já mám jedny šaty z mého silnějšího období,takže teď bodly,jinak nevím v čem bych šla,halenka by se nějaká našla,ale kalhoty mám jen rifle.I když to byl takovej vesnickej ples a pár lidí tam v riflích bylo,já bych se asi cítila blbě.
20. únor 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Tak mi jsme byli zhruba do půl druhý, tatík se celkem vylil s kamarádama...kolem druhý jsem si šla lehnout, vstávali jsme až kolem dvanáctý :wink:, ale taky jsem to asi přehnala a dneska jsem se celej den "léčila", skoro jako kdybych pila já a ne manža :frowning2: celej den mě bolela hlava a všechno! Chudák Štěpán si určo říkal, co to má magory za rodiče :grinning:
20. únor 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jojky, takže sis na jednu stranu užila suprově a na druhou pak :frowning2: a záda :frowning2: to je hnus :frowning2:
20. únor 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic povalím už, tak si nechte dařit a zítra se tu ukážu :slight_smile: dobrou noc a sladké sny :slight_smile: a pohlaďte bříška :wink:

@germaine jééé tak ty sis taky užila :slight_smile:

holky my vyrazíme asi příští víkend, nějaký den sednout se známýma :slight_smile: podle toho jak se domluvím s babičkou :slight_smile:
20. únor 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak u nas ve skupince snazilky od brezna se vcera narodil Matyasek:slight_smile: uz bych taky nejradeji rodila... dneska me je fakt blbe a hlavne me boli a krecuje bricho. no zitra jdu do poradny tak se radeji doktorky zeptam
20. únor 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Tak to mi je líto, snad tě ty záda brzy pustí, držím palce!
@many Musíš doufat, ale upřímně..podle mě to půjde těžko vyvětrat, jestli je to taková ta typická zatuchlina :unamused:
@hribek No vidíš, ještě že tam jdeš už zítra budeš mít klid, že je vše v pořádku :slight_smile: Všichni říkají, jak to uteče, ale zatím se to těhu vleče, teda alespoň poslední dobou to tak vnímám...ale taky se dočkáme :slight_smile:
@many
Zítra jdu do práce, tak jdu následovat Míšu a jdu taky spinkat :sweat_smile: Dobrou a zítra ahoj :sunglasses:

20. únor 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pbuck no posledni tyden se to vlece neskutecne a nic moc :frowning2: ale tesim se na 3D doufam ze se nam princezna ukaze...
20. únor 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano vsem,tak uz jsem opet vzhuru.Ta alergieme znici.Kazdy den byvam od 4h vzhuru a mam ucpanej nos,povim vam,zadna parada to neni.Musim si konecne najit alergologa aby mi neco napsal,uz je to fakt hnus.Je tady nektera z vas alergicka a berete nejake leky?
21. únor 2011 v 05:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aojky ja teda alergicka nejsem (krom urcitych lidi) ale trapi me zas ucpanej nos z rymy:frowning2: k tomu sem nejaka nervozni z ultrazvuku a zase zacina bolet bricho:frowning2:
21. únor 2011 v 05:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no u me je problem ten,ze jsem alergicka na kocky.A doma mam kocoura,kteryho zboznuju.Je to strasnej mazel a srdce by mi puklo kdybych ho dala pryc.Ale ten ucpanej nos je desnej,poradne se nevyspim,kapu si kapky a nelepsi se to.Jsem z toho vyrizena a nevim co mam delat.Jinak bud vpohode,ja jsem nervozni z kazdyho ultrazvuku,nervy mi vzdycky jedou naplno jak tobe
21. únor 2011 v 06:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna kamoska taky byla na kocku a nastesti bydli v domku se zahradou a ta ji pres zimu davala nekam do kotelny a v lete na zahradu.
21. únor 2011 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek kdybych to tak nějak mohla udělat,bylo by to super,ale v zimě nemá kde být :frowning2: Chjo,je jak naše dítě a já jsem vyřízená,vím,že jediný řešení je dát ho někomu,kdo se o něj postará,ale nevím jak to dokážu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. únor 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna mozna to mimco vyresi za tebe.... jinak ja sem po kontrole a vse je v poradku, pokud to bricho bude bolet dal tak mam prijit pro neschopenku.no a za hodinku a pul se jedem podivat na 3D jen doufam ze se ukaze pac je hlavickou dole asi ji budu muset nejak postouchnout
21. únor 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: jdu za váma juknout :wink: Ladíkovi jsem pustila šmoulíky a já nemám do čeho píchnout :slight_smile:

@hribek snad už je dobře, jinak prý začíná řádit střevní chřipka :frowning2: od segry dětičky už zvrací a průjmují :frowning2: máti u nich včera byla, tak jsem jí říkala, že dnes má k nám zákaz, kdyby to na ní pomalu šlo, aby to nepřenesla na nás, vždy to nějaký ten den trvá :confounded:

@pbuck no modlím se ať se to vyvětrá :frowning2: právě, když už je něco hodně zatuchlý, tak je potom :confounded: tchýně do mě ráno hustíla, byla tu chvíli na návštěvě, přijela k zubaři a už mizela, že spěchá, ale ta hned a co to našplichat voňavým sprejem :grinning: no to sou nápady fakt :wink: ona by to děcko strčila do toho smradláku :wink: :unamused: no uvidíme, teď je na balkoně, nechám ho tam chvíli jak mrzne a uvidíme :confounded: přinejhorším začnu jukat po použitým roan marita :wink: novej kupovat nechci v žádným případě na druhý dítě :confounded:

@hribek kdy jdeš na 3D ?

@dostyna jojky :frowning2: tak to ti vůbec nezávidím :frowning2: ucpaný nos je hnus :frowning2: člověk pak nemůže pořádně ani spát :frowning2:..........

@hribek jééé už čtu :wink: ty jdeš dnes :wink:
21. únor 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my dnes už ani na krok , Ladík trošinku kucká a trošku rýma a mně se taky trošku spustila, tak to jen podchytit ať se to nerozjede, večer jsem si taky dala paralen na spaní a dnes si dám taky :slight_smile: malýmu to určo neublíží a mně snad zabrání rozvinutí nějaké virózy :angry: :wink:
21. únor 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jojo dneska tak za 45min vyrážíme, ale přítel je nějakej lehce nevrlej tak doufám že se uklidní a bude se mu to líbit. asi začnu pobíhat po bytě aby se malá nějak překulila:slight_smile:
21. únor 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek to je dobře že jste vpořádku.To nám se na ultrazvuku malej vždycky natočí tak,aby ukázal co nejmíň,a tak do něj šťoucháme a on se rozčiluje :slight_smile:
21. únor 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek :slight_smile: je z toho tatin nervózní nebo co :wink: buď ráda, že je hlavičkou dule :slight_smile: snad to ukáže i tak ne :wink:
21. únor 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Lukášek se nejvíc rozčiluje, když chci lehnout na levý bok, to tam řádí jak pominutej :slight_smile: a přitom na levé straně se mi spí nejlíp :frowning2: takže na levé spím jen v noci, když se probudím a on chrní a já se otočím, že to nezjistí a neprobudím ho :slight_smile: ale jakmile jdu čůrat, tak se probudí a nějakou dobu si hraje :grinning:
21. únor 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak nějaký kopance a pohyby už mám natočený na foťáku, ale škytavku jsem ještě nevychytala dobře, jednou škytal ráno a to fakt suprově a nechtěla jsem letět z postele pro foťák , abych nevzbudila malýho :slight_smile: a jednou škytal tak, že to moc nešlo vidět :confounded: asi byl natočený jinak, že to ve mně pěkně tikalo, ale na bříšku to šlo málo vidět, tak snad jindy to vychytám :slight_smile: mám to natočený i u Ladíka :slight_smile:
21. únor 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no nevim jestli nervozni, to ani ne, spis me prijde ze ho to ani nejak nezajima, a to ho nezatezuju vsema detailama, ale docela me mrzi ze prijdu z kontroly a a ni se nezepta jestli je vse ok atd....:frowning2: vim ze s chlapama je to tezky, ze je to moc nebere ale obcas sem si predstavovala jaky by to bylo kdyby to semnou aspon trochu prozival...
21. únor 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. únor 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak to máme podobný...jakmile se otočím na bok,začne se rozčilovat a mlátí sebou jak pominutej.Lehnu na záda,tak se uklidní,dvakrát se protáhne a chrní,a tak se znovu otočím na bok a malej opět protestuje :slight_smile: Takže je to pěkná vzteklinka :slight_smile:
21. únor 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek :frowning2: tak to jo, to by mi přišlo taky líto :frowning2: to tatin ten se třeba na screening těšil i ve 20t. týdnu a z kontroly, tak to se taky ptá, jak na tom jsme, no každý chlap je jiný no :wink: tak třeba pak až se mimi narodí, tak bude kolem něj tak kmitat, že budeš valit očkama :wink: :grinning: náš tatin se hned chopil koupání i přebalování :slight_smile: jak přišel domů, tak to byla jeho prácička :slight_smile: se chtěl zapojit a byla jsem ráda, ale vím, že jsou chlapi, který to nebere moc no,.. :confounded: že to třeba nedělají moc,... no prostě každej je jinej :slight_smile:
21. únor 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jééé,to máš super...mě přes to špekatý břicho není nic vidět :frowning2: Ale uvnitř to cítím pořádně :slight_smile:
@dostyna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: přesně :slight_smile:
@dostyna já ti dám špekatý :wink: tak třeba to uvidíš později :slight_smile: a hlavně, že ho cítíš :grinning:
21. únor 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
juknu po starších cd s fotkama, že bych vám sem hodila fotečku toho našeho kočárku, když v něm jezdil Ladíček :slight_smile:
21. únor 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,poraďte.Chci si pořídit odsavačku na mléko a nevím jakou?
21. únor 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no doktorovi vždycky říkám,že přes to moje svalnatý břicho je dřina dělat ultrazvuk. :slight_smile: ..tak mi vždycky říká,že to nemusí být dané tím podkožním tukem,že prý i u 5Oti kilových maminek jde špatně vidět :slight_smile: Takže mě uklidnil,ale bohužel díky tomu mám ty ultrazvuky zdlouhavější a vididelnost není žádná paráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. únor 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek