• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@germaine no super-ja bydlim kousek od Stankova-v Puclicich,ale o co mi jde..Muzu se zeptat ke komu chdis?Jako na gynekologii..Ja totiz chodim do Tejna a moje mudra tam nema ultrazvuk,takze se objednavam do Stoda do nemocnice,ale vis jak-je to takovy rozlitany-k doktorce v jeden den,ona mi rekne kdyz se mam objednat,pak zase do Stoda..Zvazuju,ze bych presla nekam jinam,aby vsechno bylo v jednom dni,protoze mam dve deti a pak je to s hlidanim horsi..
25. lis 2010 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine No babicky..Tchyne o tom jeste nevi,ale ona je taaak hodna,az to skodi-uz se nabidla,ze mi ty okna prijde vycistit svagrova,ale nejak jsem si nedokazala predstavit,ze ona by mi cistila okna a ja se valela na gauci..Je to pro me hrozna predstava..Holt pockam az jak dopadne kontrola..
25. lis 2010 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Fotecek par mam,ale casteji chodim na MMB,takze tam jich mam vic,tady jsem dala jen hooooodne velkej prurez aby se nereklo..
25. lis 2010 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@veraakubik Chodím k Zarembový v Holýšově, ta je zlatá mám jí už asi od 15ti....nevím teda, jestli bere nový pacientky, ženskejch tam je vždycky hafo....musíš počítat, že si dvě i tři hoďky ráno min. posedíš, ale je super a navíc slouží i v Domažlicích v nemocnici....už toho se mnou zažila docela dost, tak asi budu rodit tam a doufat, že třeba může mít i službu a třeba mě odrodit :grinning: což by bylo super....jinak má asi vše, co je potřeba u gynekologa, ultrazvuk mi normál dělá
holky mizím, pohlaďte bříška a zítra se ukážu, dnes už ne, odpoledne valíme na návštěvu,už je líp a prý máme prostě dorazit :slight_smile: pááááááááááá
@many Užij si to a zítra možná, podle toho kolik budu mít v práci práce :grinning:
25. lis 2010 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
takový čekání na doktora, no to je sííííla :wink: já raději chodím o hoďku dřív, ať jsem na čas :grinning: ale 2-3 touž je moc
25. lis 2010 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine tak tam chodi svagrova a o tom cekani mi taky rikala,ale nebere nove pacientky..Asi budu muset zustat tam kde jsem..Ja budu rodit ve Stode-prave kvuli tomu,ze uz tam chodim na ultrazvuk..Ja,manza a deti jsem tam narozeny vsichni..
25. lis 2010 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, musím makat....tak snad zítra papa.
25. lis 2010 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine Gratuluji k ridicaku a ty ses tak bala ze neudelas :wink:
@veraakubik Na okna kasly i kdyz bude vse o.k. trochu spiny nestoji za zadny risk.My je mame tada hrozne zas....,sousedi maji kravy tak jsou vecne posrany od much a druzi sousedi maji moc nizko komin a topi buh vi cim tak si to asi dokazete predstavit ale prdim na to zaclony to schovaji a uz je brzo tma tak se to schova :sunglasses:
25. lis 2010 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Jo měla jsem strašnej strach už od začátku kurzu....tak to mám konečně za sebou a můžu si odfrknout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. lis 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile:
26. lis 2010 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
budííííííííííííííček, kde jste kdo :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
26. lis 2010 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem tady :slight_smile: opatrne zuzlu rohlik s jogurtem,dnes jsem jeste nezvracela tak snad to nezakriknu.
26. lis 2010 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kočeny,germaine: gratuluju k ridicaku,jsi sikula!!!! Jinak moje kontrola dopadla na vybornou,miminko roste,ma kolem 12-ti cm a uz se dokonce ukazalo co ze to pod srdickem cekam :grinning: Tak to vypada na HOLCICKU!!!! :grinning:
26. lis 2010 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@kvardosek Gratuluji k dobrym vysledkum a taky k holcicce :slight_smile: Uz vite jak se bude jmenovat?
My mame prozatimni jmeno Ludvicek.Vlastne jsme mu tak rikali uz kdyz jsme na nem pracovali :grinning: Ale nedeste se je to opravdu jen pracovni jmeno :grinning: Nekteri lidi na nas vzdycky cumi jak kdyby jsme spadli z visne :grinning:
26. lis 2010 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik - jojky, tak snad je ti dobře :slight_smile:
jsem sem pak nejukala, že tu určo nikdo nebude, jsme mohly víc pokecat :slight_smile: trošku jsem gruntovala obyvák, tak ten se skoro blejská :slight_smile:

@kvardosek - jéééé tak je super, že je vše ok a gratulace k holčičce :slight_smile: tak co jména :wink:

my jsme doobědvali, udělám nádobí a jdeme si schrupnout, tak zatím páááá
26. lis 2010 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik - my Ladíkovi říkali Drobeček :grinning: a Lukáškovi Vranováček :slight_smile: jsem si ho přivezli z dovči letos :grinning:
26. lis 2010 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja dělám jen polívku.Takovou co dům dá,ale moc toho nedal :frowning2: Švagr dnes v práci zapíjí po 6.týdnech malýho a objednal kuřata.No a jelikož manžel dělá s ním dal přednost kupovaným kuřatům před domácí stravou :unamused: Tak se polechtám polívkou a jdu taky na kuře :wink: se nenecháme ošidit ne?
26. lis 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@many My Ludvíčka udělali asi po hodech tak že by Hodovníček :grinning:
26. lis 2010 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jmeno ma na starosti muj manzel....zatim Adelka a dal nevime :slight_smile: libila se nam i Eliska,ale prijde mi,ze je preeliskovano.Me se libi treba jeste Liduska,po moji mamince...Uvidime,jeste urcite budeme premyslet,ja jsem si myslela,jak to neni jednoduche vybrat jmeno a ono to opravdu neni :unamused: Dneska ja mam padla,dneska vari zlata tchyne a na me zbude asi uklid naseho loze.My totiz letos rekonstruujeme baracek,tak bydlime u manzelovych rodicu,jsou zlati!!!Jinak pokud papate tak preji dobrou chut!!!!
26. lis 2010 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@kvardosek Já měla Elišku taky dlouho jako favoritku,ale taky mě odradilo jejich množství :frowning2: Liduška je pěkný jméno :slight_smile:
To máš super,že máš zlatý tchánovce.Ne že by moje tchýně byla extrémně špatná,ale bydlet s ní bych asi nepřežila a manžel asi taky ne.
26. lis 2010 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem tu , spát jsem nešla, tak jsem něco podělala a zabalila 3 dárečky :slight_smile:
26. lis 2010 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik - kuřátko bych si taky dala :slight_smile: jasně co by ses nechala šidit :grinning:
26. lis 2010 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@kvardosek - Elišku jsme chtěli taky :slight_smile: je to fakt krásný jméno :wink: a Liduška taky :wink:
26. lis 2010 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik - moje tchýně taky není špatná, ale bydlet bych s ní nehtěla a můj manžel taky ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2010 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
holky co budete kuchtit o víkendě :wink: vůbec nevím co udělat :grinning:
26. lis 2010 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@many ty uz mas darecky???toz to jsi sikovna,ja nemam ani tuk :unamused: nikdo mi nechce rict co by chtel....
26. lis 2010 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,kdyz uz jsme u toho-ja mam skvelou tchyni,ale jen kdyz ji nevidim..Jako vite co-ona je hodna,ale prehani to..bydleli jsme tam ti priserne dlouhy roky nez jsme dostaveli baracek a dekuju,ale uz nikdy vic.. :wink: Co se darecku tyce mam akorat kuchynku pro Tynku a dve knizky pro Kubika a tot vse..A co se jmen tyce-Elisku mam neter a dalsi Eliska chodi s malym do skolky..Jiank mam jmeno vymysleny pro chlapecka-Adamek,nebo Ondrasek,ale Adamek by mel svatek na Vanoce a to nevim jesli chci..U holciciek je jmen vic-Kacenka,ale katka je ma nej kamaradka,pak Terezka,ale tech je taky myslim dost,Nelinka,ale to by mela svatek den pred narozeninama maly a to asi taky nechci..No vidim v tom docela problem,ale mame casu jeste vic nez dost,ale ja myslim,ze cim vic casu tim to bude horsi..
Jo a holky-jeste-mam bratranka-ma dve deti-Ondreje a Terezku-detem je 14 a 12let a tak si myslim,ze ondrasku v tomhle veku mu rekne malo kdo,ale o co jde-ja se s nimanevidam-prezenu to kdyz reknu,ze ho vidim 1x za dva roky,takze to by takovej problem nebyl,ale moje babicka se s nima navstevuje a tak si rikam,jestli to nebude blby,kadybych ja taky dala treba toho Ondru,popr. Terezku..Co myslite?
26. lis 2010 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Haha to je vtipný, já už dvě a půl hodiny makam
26. lis 2010 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek