Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
many
21. únor 2011
tak tady jsem vám šoupla pár foteček 🙂 akorát jsou trošku tmavší :-| ze začátku jsme měli špatně nastavený foťák , šikulky 😃 byl novej a neuměli jsme sním moc 🙂 sice ani teď ještě pořádně, ale je to lepší, je tam fotečka jak jsme ráno museli na 5 být v porodnici, tak to jsem skoro celou noc nervama nespala 🙂nebo nespali 🙂 a pak je tam ten porodní pokoj, jaký jsou ve Šternberku 🙂 a jak ležím v peřinách, tak to jsem dostala tabletu před píchnutím vody, tak po té jsem vždy musela nějakou dobu ležet 🙂 a je to taková moderní koza 🙂 je to na ovládání 🙂 postel a pak se z ní rozjede koza na porod 😃 přivážou nohy,.............. 😃 madla na držení rukou 🙂......................komfort 😃😃
many
21. únor 2011
@dostyna já mám tu ruční, co měly naše mamky , stojí kolem 80,- a byla jsem s ní fakt spokojená, stačila mi 😉
hribek
21. únor 2011
@many njn, on ma deti rad, synovce si uziva ale asi neni na to tehotenstvi a to co se kolem toho deje.... ach jo
many
21. únor 2011
@hribek neva, pak se potentí až se mimi narodí 😃
dostyna
21. únor 2011
@many fakt,a není to velká makačka? 🙂
hribek
21. únor 2011
@many snad jo:-)
dostyna
21. únor 2011
@many ty jo,tak snad ti to proschne,natáhlo to vlhko😞 To chce aby se oteplilo a pořádně na sluníčku proschlo,ale ratan je potvora
Jinak ve Šternberku jsem vždycky chtěla rodit,ale nakonec to bude Kolín 🙂
many
21. únor 2011
@dostyna nene, jak jsou prsa nalitý, nasaješ a valilo mlíko o 106 😃 nevýhoda je, že je tam málo místa, tak každou chvilku vylíváš do sklinečky, ale to vůbec neva 😉 záleží na tobě, mně se prostě nechtělo utrácet za dražší,... a fakt mi stačila, i moje ségra i setřenka jí používaly 😉 záleží na tobě, holky si chválí i ty dražší 🙂 určo ti tady nějaká napíše 😉 co už má zkoušenost 😉
dostyna
21. únor 2011
@many no přijde mi zbytečný utrácet ty prachy co ty "dražší" stojí....díky za tvůj názor 🙂
many
21. únor 2011
@dostyna doufám 😞 ten by mě fakt mrzel 😞 je to super kočáerek, i ten prostro vevnitř,.... a prostě my s tatinem , když jsme ho tenkrát viděli u známých, když nám ho po jedné holčičce nabídli, tak jsme hned oba řekli, že ho bereme, hned jsme se zhodli 🙂 máme stejný vkus 😃
dostyna
21. únor 2011
@many no tak snad to vyschne,chce to teplo a sluníčko.Což teď moc neklapne,u nás bylo ráno mínus deset stupňů:.)
hribek
21. únor 2011
no jinak holky uz sem tu vahu dohnala, mam +3kg, plus kdyz pripocitam to co sem zhubla 2kg tak celkove jsem na 5kg jeste se vlezt do tech dalsich 5 a budu spokojena
many
21. únor 2011
@dostyna no on to tatin opatrně drhnul a takhle to proutěný už bylo suchý, nechali jsme to hodně i u topení, aby to pěkně vyschlo, ale když si k tomu čuchla, tak si to stejně cítila :-S takže uvidíme co ještě v tom mrazu, večer ho vezmu domů a uvidíme :-S je tam od včera, takže zase si myslím, že buďto to přejde a nebo už ne, že to nechat dýl nemá cenu, jak se starým nábytkem, že, taky nevyčuchne :-S
many
21. únor 2011
@hribek pěkný 😉 já se dnes vážila a už mám 10 kg nahoře 😉 a už by to mohlo teda brzdit 😃 ale snad 23 už nedoženu jako u Ladíka 😃 :-S
many
21. únor 2011
no a jinak už máte holčiny vše 😉
já už teda koupím akorát ten bepanten do porodnice, ty kalhotky jednorázový a vložky, jinak mám vše 🙂 pak už jen dokupovat plínky a ubrousky 🙂 a do koupele, to si nechám zase napsat od paní doktorky 🙂
many
21. únor 2011
jinak teda bych chtěla koupit ten ušní teploměr 😉 máte ho někdo 😉 😉 😉 možná si ho nechám koupit k narození Lukáška, třeba od babiček 🙂
many
21. únor 2011
tééda tak hledám na netu diskuze,... a na ušní dost nadávají,................... :-S a prý je dobrá digitální rychloběžka 🙂 no musím hledat dál 🙂
many
21. únor 2011
many
21. únor 2011
http://www.zbozi.cz/p482145-teplomer-digi-therm...

tak jeden z těch dobrých, kurňa ceny jak se líší co 😉
vdovec
21. únor 2011
@many ten kočárek je moc hezkej 🙂. Já bych místo vymrznutí zkusila teplo. Třeba věci načuchlý kouřem z hospody na radiátoru vyčuchnou.
many
21. únor 2011
@vdovec joooo 😉 😉 😉 tak ho jdu dát teda zase do tepla 😉 k topeníčku a uvidí se , venku je od včera 😉
dostyna
21. únor 2011
@vdovec to je pravda....vždycky jsem dávala hadry z hospody ven,ale vyčuchly až v teple
badik
21. únor 2011
holky a nemáte zkušenosti s tím teploměrem v dudlíku?já o něm přemýšlela,ale zase nechci malou učit na dudlík pokud to nebude nutný tak jen v případě že budem dudlíkovat.já mám obyč digitální teploměr a příjde mi na houby,rtuťový byli stejně nejlepší,i když to dýl trvalo
many
21. únor 2011
@dostyna holky to vůbec nevím o tom smradu z cigaret,........... je fakt, že taky vždy šup na balkon 😉 díky za rady 😉
badik
21. únor 2011
pokud je natáhlej vlhkem tak bych taky doporučovala spíš teplo,bude na to asi nejideálnější až vyleze sluníčko,bude teplo a venku na vzduchu
many
21. únor 2011
@badik já jednou slyšela, že nejsou moc dobrý ty dudlíky :-S neznám nikoho, kdo by ho měl, tak nevím, zkusit hledat taky na netu,jinak rtuťový ještě máme doma 😃 ten používáme my s tatinem 😃
many
21. únor 2011
no holky jdu ho dát k topení, hned teď 😉
dostyna
21. únor 2011
@many jojo,je to tak....nejlepší je vždycky do tepla nebo na topení 🙂 Dřív jsem vše házela na balkon,ale pak mi to kdysi někdo poradil a funguje to

Začni psát odpověď...

Odešli