• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
tak tady jsem vám šoupla pár foteček :slight_smile: akorát jsou trošku tmavší :unamused: ze začátku jsme měli špatně nastavený foťák , šikulky :grinning: byl novej a neuměli jsme sním moc :slight_smile: sice ani teď ještě pořádně, ale je to lepší, je tam fotečka jak jsme ráno museli na 5 být v porodnici, tak to jsem skoro celou noc nervama nespala :slight_smile:nebo nespali :slight_smile: a pak je tam ten porodní pokoj, jaký jsou ve Šternberku :slight_smile: a jak ležím v peřinách, tak to jsem dostala tabletu před píchnutím vody, tak po té jsem vždy musela nějakou dobu ležet :slight_smile: a je to taková moderní koza :slight_smile: je to na ovládání :slight_smile: postel a pak se z ní rozjede koza na porod :grinning: přivážou nohy,.............. :grinning: madla na držení rukou :slight_smile:......................komfort :grinning::grinning:
21. únor 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna já mám tu ruční, co měly naše mamky , stojí kolem 80,- a byla jsem s ní fakt spokojená, stačila mi :wink:
21. únor 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many njn, on ma deti rad, synovce si uziva ale asi neni na to tehotenstvi a to co se kolem toho deje.... ach jo
21. únor 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek neva, pak se potentí až se mimi narodí :grinning:
21. únor 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many fakt,a není to velká makačka? :slight_smile:
21. únor 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many snad jo:slight_smile:
21. únor 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ty jo,tak snad ti to proschne,natáhlo to vlhko:frowning2: To chce aby se oteplilo a pořádně na sluníčku proschlo,ale ratan je potvora
Jinak ve Šternberku jsem vždycky chtěla rodit,ale nakonec to bude Kolín :slight_smile:
21. únor 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna nene, jak jsou prsa nalitý, nasaješ a valilo mlíko o 106 :grinning: nevýhoda je, že je tam málo místa, tak každou chvilku vylíváš do sklinečky, ale to vůbec neva :wink: záleží na tobě, mně se prostě nechtělo utrácet za dražší,... a fakt mi stačila, i moje ségra i setřenka jí používaly :wink: záleží na tobě, holky si chválí i ty dražší :slight_smile: určo ti tady nějaká napíše :wink: co už má zkoušenost :wink:
21. únor 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no přijde mi zbytečný utrácet ty prachy co ty "dražší" stojí....díky za tvůj názor :slight_smile:
21. únor 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna doufám :frowning2: ten by mě fakt mrzel :frowning2: je to super kočáerek, i ten prostro vevnitř,.... a prostě my s tatinem , když jsme ho tenkrát viděli u známých, když nám ho po jedné holčičce nabídli, tak jsme hned oba řekli, že ho bereme, hned jsme se zhodli :slight_smile: máme stejný vkus :grinning:
21. únor 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no tak snad to vyschne,chce to teplo a sluníčko.Což teď moc neklapne,u nás bylo ráno mínus deset stupňů:.)
21. únor 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jinak holky uz sem tu vahu dohnala, mam +3kg, plus kdyz pripocitam to co sem zhubla 2kg tak celkove jsem na 5kg jeste se vlezt do tech dalsich 5 a budu spokojena
21. únor 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no on to tatin opatrně drhnul a takhle to proutěný už bylo suchý, nechali jsme to hodně i u topení, aby to pěkně vyschlo, ale když si k tomu čuchla, tak si to stejně cítila :confounded: takže uvidíme co ještě v tom mrazu, večer ho vezmu domů a uvidíme :confounded: je tam od včera, takže zase si myslím, že buďto to přejde a nebo už ne, že to nechat dýl nemá cenu, jak se starým nábytkem, že, taky nevyčuchne :confounded:
21. únor 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek pěkný :wink: já se dnes vážila a už mám 10 kg nahoře :wink: a už by to mohlo teda brzdit :grinning: ale snad 23 už nedoženu jako u Ladíka :grinning: :confounded:
21. únor 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jinak už máte holčiny vše :wink:
já už teda koupím akorát ten bepanten do porodnice, ty kalhotky jednorázový a vložky, jinak mám vše :slight_smile: pak už jen dokupovat plínky a ubrousky :slight_smile: a do koupele, to si nechám zase napsat od paní doktorky :slight_smile:
21. únor 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak teda bych chtěla koupit ten ušní teploměr :wink: máte ho někdo :wink: :wink: :wink: možná si ho nechám koupit k narození Lukáška, třeba od babiček :slight_smile:
21. únor 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tééda tak hledám na netu diskuze,... a na ušní dost nadávají,................... :confounded: a prý je dobrá digitální rychloběžka :slight_smile: no musím hledat dál :slight_smile:
21. únor 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ten kočárek je moc hezkej :slight_smile:. Já bych místo vymrznutí zkusila teplo. Třeba věci načuchlý kouřem z hospody na radiátoru vyčuchnou.
21. únor 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec joooo :wink: :wink: :wink: tak ho jdu dát teda zase do tepla :wink: k topeníčku a uvidí se , venku je od včera :wink:
21. únor 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec to je pravda....vždycky jsem dávala hadry z hospody ven,ale vyčuchly až v teple
holky a nemáte zkušenosti s tím teploměrem v dudlíku?já o něm přemýšlela,ale zase nechci malou učit na dudlík pokud to nebude nutný tak jen v případě že budem dudlíkovat.já mám obyč digitální teploměr a příjde mi na houby,rtuťový byli stejně nejlepší,i když to dýl trvalo
@dostyna holky to vůbec nevím o tom smradu z cigaret,........... je fakt, že taky vždy šup na balkon :wink: díky za rady :wink:
21. únor 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud je natáhlej vlhkem tak bych taky doporučovala spíš teplo,bude na to asi nejideálnější až vyleze sluníčko,bude teplo a venku na vzduchu
21. únor 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik já jednou slyšela, že nejsou moc dobrý ty dudlíky :confounded: neznám nikoho, kdo by ho měl, tak nevím, zkusit hledat taky na netu,jinak rtuťový ještě máme doma :grinning: ten používáme my s tatinem :grinning:
21. únor 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky jdu ho dát k topení, hned teď :wink:
21. únor 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jojo,je to tak....nejlepší je vždycky do tepla nebo na topení :slight_smile: Dřív jsem vše házela na balkon,ale pak mi to kdysi někdo poradil a funguje to
21. únor 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek