• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
no holky už je v kuchyni a čuchala jsem čuchala a musím zaťukat, kééž by nesmrděl :slight_smile: nějak jsem necítila :slight_smile: ťuk ťuk, no uvidíme dovečera,.......
21. únor 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :wink: :wink:
dobrou chuť, pokud papkáte :slight_smile:
21. únor 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jestli nemáš rýmu :slight_smile:).. Ale toho kočárku by byla fakt škoda :frowning2:
21. únor 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec no rýmu mám :slight_smile: ale třeba levandulový škrob, co jsem v něm dnes prala povlečení nebo teda pračka :slight_smile: tak ten cítím dobře :grinning: nesmí smrdět, nesmí smrdět, nesmí ne ne ne, já nechci jiný :frowning2: no uvidíme
21. únor 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky už se vám tak na prd spí?představa,že to bude ještě 3 měsíce a že se to bude čím dál horší je hrozná :frowning2: ale výsledek bude stát za to :wink:
teda musím říct že co se týče dětí se neděsím ani porodu,ani probdělých nocí jak každej straší.Já se nejvíc bojím puberty :frowning2: to je moje noční můra.taky se bojím nemocí,jak ten malej bezbranej tvoreček trpí a bojuje byť jen s blbou rýmečkou.
21. únor 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jojo, ze začátku jak je vše poprvé, tak jsou to hodně nervičky :frowning2: já šílela, když měl horečky a tatin jel hrát na zábavu a já že budu sama s malým a co když to a co když tohle :frowning2: ten strach, vždy jsem byla ráda, když byl semnou doma, teď už mám nějakou zkušenost zasebou a už budu asi víc klidnější, ale je to hnus no :frowning2:
koupím si pro malýho v lékárně ten libenarek :wink: dostávali jsme i vzorky v porodnici, fakt se stím čistí i nosánek dobře a na rýmenku dobrý :wink: akorát nevýhoda, je, že když se to rozdělá, tak vždy tam ampulka se musí po dvou dnech vyhodit, ale používala jsme to u Ladíka dost a teď si to taky koupím a na teplůtky čípky, to napíše i doktorka a snad budeme mít dětičky zdravý co nejdýl a nebude je nic trápit a dobrý mít doma na to boleníčko toho sabíka :wink:
21. únor 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem sem ty odkazy dávala dřív :slight_smile: ale tak jen tak :wink:
21. únor 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už se tu dlouho neukázaly ostatní těhulky co :wink: je nás tu poslední dobou pár :wink: a maminy co už čekají druhý jako já :wink:
21. únor 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jinak s tím spaním, no zezačátku to byl hnus, hlavně v porodnici, ale jak který dítě, některé už i tam spali pěkně a budili se jen na to jídlo, Ladík špatně sál, tak my měly problémy :confounded: a třeba do 3 do rána jsem sním chodila po pokoji,..... :confounded: ale doma se vše upravilo, byl větší klid,....... a neboj, je dost dětí co se třeba napapká a pak spí i víc jak dvě hoďky, třeba 4 a to se pak taky prospíš :wink:
21. únor 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo my co už máme výbavičku nachystanou a nechodíme do práce máme čas tu vysedávat :wink: ještě mi chybí pár věcí ale doufám že to dokoupím v Brně na veletrhu
21. únor 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jo,jo to je fakt, ale myslím, že moc holek tu do práce už nechodí ne :unamused: nevím
21. únor 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dokoupím zbytek a zabalím si kufřík už :grinning: ať jsem připravená, ale doufám, že ho potřebovat nebudu , až v květnu :wink: no už se těším na příští čtvrtek :slight_smile: čeká mě ten screening ve 30. t. :slight_smile: tak se nemůžu dočkat na měření,.. jde semnou kámoška a vezmeme rovnou i Ladíčka :slight_smile: ať jukne na bráchu :grinning:
21. únor 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
téééda ty hodiny dnes letí :slight_smile: a já furt sedím u netu :grinning: ostuda :slight_smile: ale tak odbíhám a udělala jsme nádobí po obídku :slight_smile: a jinak nic, žehlit budu až zítra :slight_smile: a vysáto, vytřeno... je od včera :slight_smile:
21. únor 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no já teď obědvám a pak se vrhnu do vysávání a vytírání ale taky jsem tu dnes nějak zkysla
21. únor 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak s kufříkem já zatím nespěchám zatím je vše v pořádku tak mám čas,já se spíš bojím že budu přenášet než z předčasnýho porodu tak uvidíme.ale kdyby to bylo o týden dřív tak mi to vadit nebude,aspoň se vyhnu těm každodenním telefonátům jestli už.
21. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak ať ti to pak jde od ruky :slight_smile: no je fakt, že dnes nemám co dělat a Ladík má puštěný šmouly :grinning: mu dovoluju co :slight_smile: ale jen teď jak je zima,.... na jaře mu telka skončí a budeme hodně venku :slight_smile: na písku, na zahrádce,...už se těším :slight_smile:
21. únor 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už se nám to krátí pěkně :slight_smile: mně to teda moc letí u toho druhýho :slight_smile:
21. únor 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau všem vespolek...
@badik Ten dudlík teploměr jsem už taky chtěla koupit a jedna prodavačka mě od koupě zrazovala...prý, že děti jak jsou zvyklý už na jeden dudan, tak jiný chtějí málokdy a jak znám našeho Štěpána :slight_smile: tak bude velká individualita a bude ho plivat, takže zvažuju obyč digitál takovej ten s měřením do zadečku do 10s....
21. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už se taky těším až si dám kafíčko na dvorečku a nejvíc jak budu trajdat s kočárkem,pro mě by měla být zima jen na vánoce a silvestra jinak jaro léto nebo teplej podzim.s těma prťatama je to v zimě na prd nemůžeš na písek ani na prolízačky jen na procházku :frowning2: když je teplo je víc možností,už se těším až malá bude větší a budem chodit na bazén.
21. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no vidíš to mě ani nenapadlo,vím že většina mimin dost vymýšlí co se týče dudlíků a musíš nejdřív přijít na to kterej chce,no ještě že existujou prodavačky co nepotřebujou prodat za každou cenu.
21. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi ho objednám tady....http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30515973&tab=0
21. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik No přesně...já taky koukala jako puk, a ani by mě tohle nenapadlo...a když jsem chtěla obyč digi, tak ho chudák neměla...ale byla jsem ráda, že mi poradila. Jo takovej malinkej obchůdek s dvěma prodavačkama, žádnej hyper velkej, tam by se mi tohle nestalo :wink:
Mimochodem jsem koukala na vaničku a v jednom větším marketu u nás v PLzni měli nejlevnější za 579,- Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: bych se musela zbláznit...tak jsem si jí objednala u vietnamců, dneska si jí jdu vyzvednout krásně zelenou a cena něco přes 200,- :slight_smile:
21. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine já jsem rozhodnutá, že koupím ten, jak jsem tu dávala dnes odkazy, co vyhál v tom testování :wink:
21. únor 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many No to je on ten Thermoval....
21. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jasan to je on, taky do něj půjdu, ale prvně se zeptám u nás v lékárnách a ve zdrav. potřebách, abych nemusela platit poštovný, třeba ho objednají oni :slight_smile:
21. únor 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. únor 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ty vaničky, to je taky síla, já teda sehnala v obchodě a taky stála kolem 200,- tenkrát a je dost dlouhá, takže dodnes se v ní Ladík někdy koupe, ať nedávám plnou vanu, když jen sedí a neumívá si vlásky :wink:
21. únor 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek