Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
many
21. únor 2011
no holky už je v kuchyni a čuchala jsem čuchala a musím zaťukat, kééž by nesmrděl 🙂 nějak jsem necítila 🙂 ťuk ťuk, no uvidíme dovečera,.......
many
21. únor 2011
😉 😉 😉
dobrou chuť, pokud papkáte 🙂
vdovec
21. únor 2011
@many jestli nemáš rýmu 🙂).. Ale toho kočárku by byla fakt škoda 😞
many
21. únor 2011
@vdovec no rýmu mám 🙂 ale třeba levandulový škrob, co jsem v něm dnes prala povlečení nebo teda pračka 🙂 tak ten cítím dobře 😃 nesmí smrdět, nesmí smrdět, nesmí ne ne ne, já nechci jiný 😞 no uvidíme
badik
21. únor 2011
holky taky už se vám tak na prd spí?představa,že to bude ještě 3 měsíce a že se to bude čím dál horší je hrozná 😞 ale výsledek bude stát za to 😉
teda musím říct že co se týče dětí se neděsím ani porodu,ani probdělých nocí jak každej straší.Já se nejvíc bojím puberty 😞 to je moje noční můra.taky se bojím nemocí,jak ten malej bezbranej tvoreček trpí a bojuje byť jen s blbou rýmečkou.
many
21. únor 2011
@badik jojo, ze začátku jak je vše poprvé, tak jsou to hodně nervičky 😞 já šílela, když měl horečky a tatin jel hrát na zábavu a já že budu sama s malým a co když to a co když tohle 😞 ten strach, vždy jsem byla ráda, když byl semnou doma, teď už mám nějakou zkušenost zasebou a už budu asi víc klidnější, ale je to hnus no 😞
koupím si pro malýho v lékárně ten libenarek 😉 dostávali jsme i vzorky v porodnici, fakt se stím čistí i nosánek dobře a na rýmenku dobrý 😉 akorát nevýhoda, je, že když se to rozdělá, tak vždy tam ampulka se musí po dvou dnech vyhodit, ale používala jsme to u Ladíka dost a teď si to taky koupím a na teplůtky čípky, to napíše i doktorka a snad budeme mít dětičky zdravý co nejdýl a nebude je nic trápit a dobrý mít doma na to boleníčko toho sabíka 😉
many
21. únor 2011
už jsem sem ty odkazy dávala dřív 🙂 ale tak jen tak 😉
many
21. únor 2011
no už se tu dlouho neukázaly ostatní těhulky co 😉 je nás tu poslední dobou pár 😉 a maminy co už čekají druhý jako já 😉
many
21. únor 2011
@badik jinak s tím spaním, no zezačátku to byl hnus, hlavně v porodnici, ale jak který dítě, některé už i tam spali pěkně a budili se jen na to jídlo, Ladík špatně sál, tak my měly problémy :-S a třeba do 3 do rána jsem sním chodila po pokoji,..... :-S ale doma se vše upravilo, byl větší klid,....... a neboj, je dost dětí co se třeba napapká a pak spí i víc jak dvě hoďky, třeba 4 a to se pak taky prospíš 😉
badik
21. únor 2011
no jo my co už máme výbavičku nachystanou a nechodíme do práce máme čas tu vysedávat 😉 ještě mi chybí pár věcí ale doufám že to dokoupím v Brně na veletrhu
many
21. únor 2011
@badik jo,jo to je fakt, ale myslím, že moc holek tu do práce už nechodí ne :-| nevím
many
21. únor 2011
no dokoupím zbytek a zabalím si kufřík už 😃 ať jsem připravená, ale doufám, že ho potřebovat nebudu , až v květnu 😉 no už se těším na příští čtvrtek 🙂 čeká mě ten screening ve 30. t. 🙂 tak se nemůžu dočkat na měření,.. jde semnou kámoška a vezmeme rovnou i Ladíčka 🙂 ať jukne na bráchu 😃
many
21. únor 2011
téééda ty hodiny dnes letí 🙂 a já furt sedím u netu 😃 ostuda 🙂 ale tak odbíhám a udělala jsme nádobí po obídku 🙂 a jinak nic, žehlit budu až zítra 🙂 a vysáto, vytřeno... je od včera 🙂
badik
21. únor 2011
@many no já teď obědvám a pak se vrhnu do vysávání a vytírání ale taky jsem tu dnes nějak zkysla
badik
21. únor 2011
tak s kufříkem já zatím nespěchám zatím je vše v pořádku tak mám čas,já se spíš bojím že budu přenášet než z předčasnýho porodu tak uvidíme.ale kdyby to bylo o týden dřív tak mi to vadit nebude,aspoň se vyhnu těm každodenním telefonátům jestli už.
many
21. únor 2011
@badik tak ať ti to pak jde od ruky 🙂 no je fakt, že dnes nemám co dělat a Ladík má puštěný šmouly 😃 mu dovoluju co 🙂 ale jen teď jak je zima,.... na jaře mu telka skončí a budeme hodně venku 🙂 na písku, na zahrádce,...už se těším 🙂
many
21. únor 2011
no už se nám to krátí pěkně 🙂 mně to teda moc letí u toho druhýho 🙂
germaine
21. únor 2011
Čau všem vespolek...
@badik Ten dudlík teploměr jsem už taky chtěla koupit a jedna prodavačka mě od koupě zrazovala...prý, že děti jak jsou zvyklý už na jeden dudan, tak jiný chtějí málokdy a jak znám našeho Štěpána 🙂 tak bude velká individualita a bude ho plivat, takže zvažuju obyč digitál takovej ten s měřením do zadečku do 10s....
badik
21. únor 2011
já už se taky těším až si dám kafíčko na dvorečku a nejvíc jak budu trajdat s kočárkem,pro mě by měla být zima jen na vánoce a silvestra jinak jaro léto nebo teplej podzim.s těma prťatama je to v zimě na prd nemůžeš na písek ani na prolízačky jen na procházku 😞 když je teplo je víc možností,už se těším až malá bude větší a budem chodit na bazén.
badik
21. únor 2011
@germaine no vidíš to mě ani nenapadlo,vím že většina mimin dost vymýšlí co se týče dudlíků a musíš nejdřív přijít na to kterej chce,no ještě že existujou prodavačky co nepotřebujou prodat za každou cenu.
germaine
21. únor 2011
@badik No přesně...já taky koukala jako puk, a ani by mě tohle nenapadlo...a když jsem chtěla obyč digi, tak ho chudák neměla...ale byla jsem ráda, že mi poradila. Jo takovej malinkej obchůdek s dvěma prodavačkama, žádnej hyper velkej, tam by se mi tohle nestalo 😉
Mimochodem jsem koukala na vaničku a v jednom větším marketu u nás v PLzni měli nejlevnější za 579,- Kč :-p bych se musela zbláznit...tak jsem si jí objednala u vietnamců, dneska si jí jdu vyzvednout krásně zelenou a cena něco přes 200,- 🙂
many
21. únor 2011
@germaine já jsem rozhodnutá, že koupím ten, jak jsem tu dávala dnes odkazy, co vyhál v tom testování 😉
germaine
21. únor 2011
@many No to je on ten Thermoval....
many
21. únor 2011
@germaine jasan to je on, taky do něj půjdu, ale prvně se zeptám u nás v lékárnách a ve zdrav. potřebách, abych nemusela platit poštovný, třeba ho objednají oni 🙂
many
21. únor 2011
@germaine 😃 😃 😃 😃 😉
many
21. únor 2011
@germaine ty vaničky, to je taky síla, já teda sehnala v obchodě a taky stála kolem 200,- tenkrát a je dost dlouhá, takže dodnes se v ní Ladík někdy koupe, ať nedávám plnou vanu, když jen sedí a neumívá si vlásky 😉

Začni psát odpověď...

Odešli