• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@germaine a taky mám zelenou :wink:
21. únor 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co koupací kyblík? Nepřemýšlela jste některá? Mě se to líbi, že je tam mimi skoro jako v děloze...
21. únor 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak s dudlíkama :wink: tak já jela ve značce NUK a malej mi je hned bral, kupovalala jsem silikonový , jsou ve tvaru mámine bradavky, když kojí a bral ho hned v porodnici :grinning:
21. únor 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a koupila jsem tak rovnou i flašenku, abych ho nemátla s dudlama, ať má furt ten samý, kdyby byla potřeba,...
21. únor 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec nene, nepřemýšlela :slight_smile: tak někdo to kupuje, mně se nechce za to utrácet :grinning: a asi je to nachvíli ne :wink: ale tak možná z bazárku od někoho :wink: mě to nějak nelákalo :slight_smile: klasika - vanička a lehátko :grinning:
21. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak známá měla i jakýsi sedátko, že pak tam to dítko sedělo, aby se nepotopilo,.... ale příjde mi to zbytečný, okoupu a jde z vany ven a teď když ho nechám někdy dýl, je větší, tak má málo vody a stejně ho furt sleduju :slight_smile:
21. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás mají vaničky levný i v mimi obchodech.ta menší se dá koupit i za 150 ta větší v akci do 200,ale já bych chtěla takovou velkou jako jsme měli my když jsme byli malý,aby se v ní mohla malá cachtat příští rok na dvorku.ty dnešní jsou takový jakýsik vykrojený.švagrová ju sehnala před 3 rokama tak snad budeme mít štěstí v Brně na veletrhu.
jinak o kyblíku jsem přemýšlela dost jsem slyšela chvály ale nechce se mi za to utrácet.Moje PA ho půjčuje ale nevím za kolik.jinak ho má kámoška co rodila v lednu tak to bude mít malej skoro půl roku tak třeba mi ho půjčí.
21. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik já ji taky koupila, když jsme byli u tchýně v Prostějově v Sam baby - tak se ten obchod myslím jmenuje :slight_smile: je to u teska, tak jsem měla taky štěstí, že jsem na ní narazila, je průhlednější, ale prostorná :slight_smile: a byla levná, oto taky šlo :slight_smile:
21. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, už jsem si jí přinesla...a když jsem jí chtěla zaplatit, tak jsem se dozvěděla, že jí už zaplatila babička :astonished: ona totiž u těch vietví brigádničí :grinning: tak jsem jenom k tomu dokoupila košíček na kosmetiku :wink:
21. únor 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na kýbl jsem taky koukala, ale jaksi mi to nějak nesedí...v prvních měsících ještě dítě neudrží hlavičku, tak bych měla strach, jak ho budu držet a co hlavně co dřív, jestli hlavu nebo tělíčko, abych ho tam neutopila, a navíc mě odrazovala cena..do vaničky dokoupím pěnový lehátko a je vymalováno.
21. únor 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine krásná :slight_smile: a hodná babička :wink:
21. únor 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Jo moje zlatá mamča :grinning:
21. únor 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde doma tu vaničku skladujete? me to připada jako velkej plastovej odpad :slight_smile:...v koupelně?
21. únor 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine chtěla jsem taky to pěnový a pak jsem koupila to klasický, co jsme měli i my :wink: jinak ze začátku jsem stejně koupali bez něj, v porodnici mě naučili, jak ho mám držet, aby mi nevyklouzl z ruky,... pak jsem to naučila tátu a koupal ho on :slight_smile: a pak za nějakou dobu, nevím kdy, jsme dali už lehátko :slight_smile:bych kecala jestli za týden, 14 dní nebo měsíc :slight_smile:
@vdovec já ji nechávám furt ve vaně :wink:
Já počítám, že až se bude používat, tak jí budu mít buď na pračce anebo máme obr pult se dvěma umyvadlama, tak se mi vejde přesně pod něj...je fakt, že místa máme habaděj, tak nemusím nijak moc řešit :wink:
21. únor 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Tak já mám po ségře takovýto klasický, myslela jsem, že se mi do ní nevejde, ale zkusila jsem to a vejde....takže asi nebudu kupovat to pěnový.
21. únor 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine když se koupeme my, tak taky chvíli stojí na pračce :wink:
21. únor 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jasně, pokud máš po někom, tak je zbytečný kupovat další, ta látka se jen vypere a je to :wink: taky už mám vypraný a zabalený v sáčku a´t se na něj nepráší :slight_smile: i s žíňkama :slight_smile:
21. únor 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Je po jednom dítěti..žlutý s beruškama...jako nový, takže zase ušetřím,,,ještě že ty ségruše mám :slight_smile:
21. únor 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many myslíš, že se bez toho nedá obejít? Mě se moc nechce mít doma takovou věc.. zabírá to hrozně místa... Jinak já jsem úplně mimo, nepořídila jsem ještě vůbec nic :slight_smile:)..a nejmín ještě měsíc vydržím :slight_smile:)...
a čekám první, takže o ničem nic nevím...
a třeba dudlíky. Já myslela, že je to spíš dětský zlovzvyk a že dítě ho nepotřebuje.. jen se mu tím zacpává pusa, aby neřvalo :slight_smile:))... a že ho to trochu uklidní. A taky jsem si myslela, že to kazí kojení... Na co je teda dudlík? :slight_smile:
21. únor 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky tak uz sem zpatky, teda to uz sem asi hodinu ale uz sem se uklidnila, po te co me muj milovany pekne vytocil:frowning2:
takze se seznamte:slight_smile: mala furt strkala ruce pred oblicej takze nic moc ale par snimecku mame:slight_smile:
21. únor 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Hezoučká :wink: a čímpak tě vytočil? Kolik jste za ultrazvuk zaplatili?
21. únor 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine mám taky žlutý , ale se zvířátkama , kohout , slepice, pes , koza,.... :slight_smile:
@vdovec nevím, o dudlíku se říká vše možný, ale když ti dítě hodně pláče a dudlík ho uklidní, nejsem proti a opět si ho vezmu do porodnice sebou :slight_smile: sestry tam normálně maminám nosily, když dítě večer hodně řvalo, já vytáhla svůj a nikdo mi nic neřekl a Ladík bral prso i dudlík a ze začátku i flašenku, protože jsem dokrmovala, jak špatně sál :frowning2:
@hribek jéééé kočenka :slight_smile: pěkný fotečky :slight_smile: a tatin ať nezlobí :angry: nebo mu pak obě ukážete
21. únor 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec jo a bez čeho obejít :wink:
21. únor 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine diky:slight_smile: no prvotne mi vykladal ze si mysli ze je to zbytecny ze stejne malou za chvili uvidime, pak teda prestal a vse ok probehl utz jeli jsme koupit obed a pak prototze to bylo po ceste ukazat fotky nasim. no tam si zase rypal ze je to zbytecny, kdyz sem neco protestovala tak me zas usadili nasi ze chlapi na to nejsou, tak sem byla nastvana, pac uz me to rozciluje slyset jaka sem na neho zla atd a jeste od nasich. vim ze to mysli v dobrym ale ja po nem nic nechtela, bud mel rict ze nepujde nebo u toho aspon nemel mit tak blby reci.:frowning2:
ja byla tady v brne a dali sme za nej 1200, mame asi 6 cernobilych, 1 barevnou fotku a 15min DVD
21. únor 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many vaničky, sorry, píšu, jako pako :slight_smile:
21. únor 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many sem mu rekla ze po nem nic nechci jen at mi to tehu nekazi blbyma recma, to at na to radeji nereaguje
21. únor 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec nééé v poho, tak nemusíš mít, pokud ti nebude vadit hrbení chvíli nad vanou :wink:
21. únor 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek dobře si řekla :wink:
21. únor 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek