• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@hribek já bych se ho trochu zastala :slight_smile:.. já na to mám asi stejný názor jako on.. stejně ve 30. tt, tak půjdeš zase.. a to sis ještě dělala nervy kvůli tomuhle UTZ, který je jen pro koukání? Ale aspon máš hezký fotky :slight_smile:).
21. únor 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
padám na kurz pro budoucí matky.. to budou zase novinky :slight_smile:.. mějte se
21. únor 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Nic si z toho nedělej, já mám doma v něco v bleděmodrým....já zas poslouchám, že nakupuju ve velkým a kraviny, který stejně nebudeme potřebovat. Přijde mi, že se z něho stává despota, ale pak si zas říkám, že má jen strach jak to zvládneme a navíc je mu 33, takže lecos bude muset oželet, jak finančně tak i způsobem života. Přece jenom, jsme byli už za těch pě let, co jsme spolu na něco zvyklý a teďka to bude muset být úplně jiný...a s 3D by to u nás dopadlo nejspíš podobně :wink: takže nebuj nejsi v tomhle sama.
21. únor 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec pak poinformuješ :wink:
21. únor 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec nene kvuli tomuto ne, mela sem rano i kontrolu. me by ani tak nevadilo ze ho to nezajima, ale proc by to mel kazit i me? je to prvni tehu a proste si to chci uzit. chapala bych kdybych mu kazdej den vykladala ze musime koupit toto a tamto, jenze to proste nedelam, uz se ho ani neptam jestli si chce sahnout jak mala kope, proste se snazim mu to neprotivit, ale to stejny ocekavam od nej, kdyz ho to nezajima nebo nebavi tak proste ma rict ze nechce nebo nema naladu a ja to pochopim.
@germaine ja prave nic nenakupuju, v podstate nic nemam, krom par dupacek a body co sme kupovali s mamkou, me to proste nejak nebavi, takze kdyz uz neco koupim tak je to jedna vec a to jeste semnou vybira kamoska protoze jinak bych si nevybrala. oba mame celkem dobrou praci, ktera nas dobre zivi, mame kde bydlet, nestradame atd. takze tohle ho netrapi, je mozny ze je z toho jeste trochu zmatenej a nevi co cekat preci jenom ma 26, ale to si myslim ze ho neopravnuje k tomu, aby mi kazil radost...

jinak dekuju ze jsem se mohla takle vypovidat, jinak nemam komu, kamoska je nekde mimo a s mati kdyz to reism tak je to jeste horsi protoze to uz si fakt pripadam jako furie
21. únor 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Prď na to,jsi těhu, je jasný, že to prožíváš víc, protože je to první a hlavně se nenech vystresovat! Musíš bejt v poho už kvůli ní a ne se stresovat kvůli hovadině, možná bych ho trošku vyhecovala nezájmem o těhotenství a neboj, až se narodí a on ten malej uzlík prvně pochová, uvidíš, že to v něm probudí takový věci, že se sám bude divit...
A jinak já to dělám např. s nákupama tak, že mu je už ani neukazuju, nač v něm probouzet ňáký pocity. Navíc si je kupuju sama a po něm finance nechci, tak co.
21. únor 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek není zač, tady se můžeš vypovídat vždycky :slight_smile: no on je každý chlap prostě jiný no, tak jak i ženský :slight_smile: a chápu, že to zamrzí, když se z něčeho moc těšíš a vidíš, že on ne nebo má řeči,....
21. únor 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. únor 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mizím se věnovat synkovi :slight_smile: jdeme si hrát :slight_smile: jsem ostuda :grinning: celý den si hraje sám u telky :slight_smile: pááá
21. únor 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Je vidět, že už je samostatnej a tak to má být :wink:
21. únor 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jojo o tom nepochybuju ze az ji uvidi tak bude ucvrkavat. deti ma rad. jen sem si predstavovala ze to bude jinaci, ale coz nejak to musim rozdejchat a uzivat si dokud to jde. mozna mel taky jen rypavou naladu , jinak byva v pohode...
21. únor 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Já jsem si to taky představovala všechno trochu jinak...ale jinak si na něj nemůžu moc stěžovat :grinning:
21. únor 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ja taky je to moje zlaticko jen me obcas poradne vytoci ale to ja ho taky, jen sem asi ted vic precitlivela....
21. únor 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek chce to klidek známe to asi všechny hormony jsou protiva, ale máme je nejen my ženský, ale i ctěné mužské protějšky. :slight_smile: Hlavu vzhůru
21. únor 2011 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mlska no jo no vsichni mame svoje dny:slight_smile: diky
21. únor 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Jo jo o tom já bych mohla psát romány mám doma blížence. to je stejné jako 3 chlapi. :slight_smile:))
21. únor 2011 v 16:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky :slight_smile: , konečně jsem Vás dočetla, ale daly jste mi teda zabrat. Dneska proběhl test na cukrovku, celkem to bylo v pohodě, jak psala many a badik tak opravdu - přeslazený Sprite bez bublinek, tak doufám, že výsledek bude O.K.
21. únor 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky řešily jste tady tatínky. Ono je to skoro všude stejné. Já zas mám pocit, že při prvním muž byl takový aktivnější, kdežto teď mi přijde, že to jde nějak mimo něho. Ale vím, že jakmile mu dají malou na sále, tak roztaje jak sníh. Sám mi říkal, že porod a jak poprvé držel Laurku - pro něho byly jedny z nejkránějších okamžiků, které kdy zažil.
21. únor 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase nasysávám :grinning:
21. únor 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many taky tak a ještě mám Lauru na klíně!!!!
21. únor 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jo,jo doufám,že bude Lukášek po něm :slight_smile: on je fakt zlatíčko od mala, ale už taky umí zazlobit :wink: a pocuchat nervy :grinning:
@miste super, že to máš zasebou a výsledku budou ok :wink:
21. únor 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. únor 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no náš tatin je dnes dýl v práci, v pondělí mívá kurz angličtiny, mají to v práci zadara, takže chodí a dnes to mají zrovna na později, takže dorazí až v 6, tak se nudím, Ladík si hraje :grinning:
21. únor 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zachvíli půjdu pomalu chystat večeři :slight_smile:
21. únor 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooo a kočárek, vypadá to, že bude v poho :slight_smile: já puch necítím a máti tu byla nachvíli a říkala, že taky dobrý, tak uvidíme co tatin ............ :slight_smile: jéé doufám, že fakt bude v poho :slight_smile:
21. únor 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many A teď si tady se mnou Laurka hraje, analyzuje mi bříško a prsa a říká, že Nellinka bude bumbat mlíčko, asi ji umazlím špunta mojeho. :dizzy_face:
21. únor 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste krásný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: takže to bude Nellinka jo :wink:
21. únor 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Ladík říká,že bude Lukášek kojit :grinning:
21. únor 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste a jinak už taky máš vše připravený nebo zatím nee :wink:
21. únor 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many muž včera objednal nové duše do kočárku a pomalu taky pujdu analyzovat hlubokou korbičku a autosedačku na půdu, musím se vzdálit, malá si chce jít se mnou hrát
21. únor 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek