• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@vdovec no oni dudlíky chválí,že jsou dobrý kvůli správnýmu dýchání,a že to jak ho tahají podporuje trávení a taky že je to prevence proti tomu úmrtí novorozenců,ale já osobně bych to chtěla zkusit bez dudlíků pokud to půjde.kdaž vidím kámošky jak musí pořád lítat jen protože vypadl dudlík,hodně dětí to i vzbudí a vstávat v noci jen kvůli dudlu se mi nechce.no pro jistotu jsem si koupila kdyby bylo nejhůř tak ať máme,ale použiji jen v případě nouze.jinak bez vaničky to jde.uplně malý mimi se může koupat i v umyvadle a větší už můžeš dát do vany,nebo kup ten koupací kyblík ten tolik místa nezabere a vydrží prý až do půl roku.
21. únor 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste autosedačku už mám taky vypranou a schovanou v igelitu ať se na ní nenapráší :grinning: tak si běžte hrát a já taky pomizím :slight_smile:
21. únor 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jo to máš recht, to jsem taky slyšela a úplně jsem na to zapomněla :wink: s těmá dudlíkama :wink:
21. únor 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine v tom kyblíku držíš mimču jen hlavičku tělíčko není třeba,jen prý ze začátku jsou na to třeba dva něž se naučíš jak ho tam poskládat,ale prej to mají děti raději než vaničku,jsou tam jak v bříšku a hlavně až po krk ve vodě tak jim není zima a nechládne tam ta voda tak rychle jak ve vaničce
21. únor 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no švagr když čekali mimčo se k tomu stavěl hrozně,říkal že ho to nezajíma že žena chtěla tak to má,ale ho se to netýká,i když na vyšetření s ní jezdil a často jsem ho viděla jak jí hladí bříško,nijak to neprožíval,ale možná byl takovej jen na venek.ale já když jsem slyšela ty jeho kecy tak jsem si říkala,že s takovým chlapem bych si děcko rozhodně nepořídila.Ale co se malej narodil,je jak vyměněnej,dokonce i přebaluje a oblíká což bych do něj vůbec neřekla,fakt se stará,když zabrečí tak tam letí no fakt mě překvapil.z toho máš chlapy co to sice na venek prožívají,ale do finále nehnou prstem.Můj chlap to prožívá tak průměrně,mně opatruje,na ultrazvuky se mnou jezdil,občas se i zasní jaký to bude,ale nepřehání to.ale vím že se moc těší a snaží se.my se snažili o dítě dva roky,takže měl dost času uvědomit si priority a co přesně od života chce.
21. únor 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many S největší pravděpodobností Ano - ještě se mi líbí Ella, no nachystané něco jo, ale hodně ještě ne, už mám nachystané skoro veškeré oblečení, te%d zrovna suším povlečení do postýlky - to ještě ani nebudu žehlit až tak v dubnu, jinak drogerku taky ještě nemám - nějak to potom všechno nakoupím asi v DM. Teď mi přišla knížečka k uplatňování slev, tak koupím prsní vložky, přebalovací podložky atd... Jinak koupila jsem ty pratelné prsní vložky, tak jsem na ně zvědavá, ikdyž asi hned po porodu je používat nebudu, protože nestíhají chytat takové šílené množství mlíka, ale až se to trošku ustálí, tak se mi ta investice vrátí. Ale už mám nakoupený maliníkový čaj, fenyklový čaj a olej na masáž hráze :slight_smile:
21. únor 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste ty pratelný vložky dost chválí,jsou prý jemnější,což je šetrnější k popraskaným bradavkám
21. únor 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen přidávám fotečku a mizím :slight_smile: Ladík si dělá řidičák :grinning: zítra dočtu :wink:
21. únor 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no super fotečka, maminka bude mít velikánského pomocníka, něco jak u nás :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no jsem na ně hodně zvědavá, když se narodila Laurka, byl Listopad a nejlepší když jsem byla doma dát si do podprsenky plínku, prsa byla pěkně v teploučku, te´d to asi nepujde, asi bych je uvařila :grinning: pokud teda bude nějaké léto, jinak jsme ještě používala jednorázové a to buď právě z DM Babylove nebo Johnsons.
21. únor 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many super :slight_smile: velkej brácha :grinning: tak snad ho to nepřejde až se malej brácha narodí :wink:
21. únor 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic kočky, žehlení voláááááá, mějte se krásně, papa
21. únor 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdy se chodi na materskou?
21. únor 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Nejdřív 6-8 týdnů před porodem....
21. únor 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik No právě toho se bojím, to dítě je podle mě dost hroudovatý....nevím, já radši vaničku :wink:
21. únor 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no právě pro to bych do toho taky neinvestovala a chci ji jen půjčit,kdyby nám to přece jen nešlo nebo se to malé nelíbilo.
21. únor 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine to jo ale kdosi mi rikal ze pokud nejsem na nemocenske tak muzu 6tydnu, pokud jsem na nemocenske tak muzu 8 tydnu....tak jestli to tak je
21. únor 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Já koukala, že stojí novej kolem 600,- použitej asi míň...
21. únor 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ted mi tchyne rikala ze prijde jeji znama a doveze haldu obleceni od dcery tak se budu vecer prohrabovat prtavejma vecickama:slight_smile:
21. únor 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek No já na nemoc jsem, ale zas si říkám, že pokud půjdu až 6 týdnů před porodem, tak si to vlastně celé o ty dva týdny prodloužím :grinning: , ale zda to jde, to nevím...ve st jdu na KO, zeptám se DR
21. únor 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ja se prave zapomnela u dr dnes zeptat:frowning2:
21. únor 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Tak vydrž do středy, já se zeptam :grinning:
21. únor 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no ve srovnání s 200kč za vaničku,která ti vydrží dýl je to dobrej rozdíl
21. únor 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tou mateřskou by mě to taky zajímalo zvlášť když má někdo dva termíny,který můžou být i 14 dní od sebe to se pak bere od kterýho termínu?
21. únor 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Jo a teďka jsem se zasmála...taťka kouk na vaničku a povídá, že i kdybysme jí neměli, tak by se s ním koupal v naší vaně...podotýkám, že máme rohovku 160x160... :grinning:
21. únor 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine diky:slight_smile:

jinak ja sem u nasich objevila "osklivou" vanicku jeste po nas, takze se poradne vydrhne a bude slouzit:slight_smile:
21. únor 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek To víš, že jo...tomu mimi to bude stejně putna, jestli je nová, nebo použitá :wink:
21. únor 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
@many Kočárek chválím, je moc krásný! Tak držím palce, aby vyčichl :wink:
@germaine
@hribek
@badik
Jsem pro vaničku. Nevýhoda kyblíku prý je i ta, že se v něm mimčo špatně oplachuje (podpaždí, prdelka, atd.) Na pohodlí vaničky prý nic nemá, tak jdu do vaničky a je to :sunglasses:

Máte holky zkušenost s vložkami do podprsenky Babydream? Koupila jsem si je v drogerii a skoro vůbec nelepí a tak se při nasazování podprdy s nimi špatně manipuluje :frowning2: Nebo si je mám dávat do podprsenky, až když jí mám zapnutou? To zase nevím, jak je tam budu cpát, když už je tam dost obsazeno :grinning:
21. únor 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co říkáte holky na Hacku?
http://www.branakdetem.cz/hacka-pech.htm
Nemáte někdo zkušenost?
21. únor 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem na 100% pro vaničku,maličkým miminkum se nesmí rozmočit pupík a v kýblíku ho má upně pod vodou,taky je lepší se naučit mimi držet v ruce při koupání a nedávat ho na podložku nebo do sitky protože jim tam zima :slight_smile:
21. únor 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek